Boulder Series Noord Oost 1, Sat, 06 Jul 2024 09:30:00 +0200, Boulderstation, Enschede

Discipline: Boulder
League: Boulder Serie Noord Oost 2024
Status: Processed

Description:

Doe mee met deze eerste (pilot) Boulder Serie wedstrijd voor volwassenen (vanaf U20)!!

De Series zijn bedoeld voor beginners tot landelijke subtop. Een laagdrempelige wedstrijd, maar tegelijkertijd ook boulders waar de beste deelnemers echt hun best voor moeten doen.
De wedstrijd bestaat uit één ronde met 12 flash boulders, waarvoor je voor elke boulder 5 pogingen krijgt. Het niveau van de boulders loopt uiteen van niveau 4 t/m 7b.

Ben je jeugd U20 dan kun je ook meedoen (U18 en jonger kunnen aan de jeugd series meedoen). Mannen en vrouwen klimmen tegelijkertijd, maar hebben een eigen uitslag. 


Tijdsschema

14:00 Start aanmelden
15:00 Start wedstrijd
16:00 Sluiting aanmelden
18:00 Einde wedstrijd
18:15 Prijsuitreiking

Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 (pin only!) en kan betaald worden op de wedstrijddag in de hal. Door je in te schrijven voor deze wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.

Vragen?
Heb je een vraag over deze wedstrijd? Stuur een e-mail naar info@boulderstationenschede.nl.

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.

Number of competitors: 7

Name Bib number Nat. Team
Magdalena Markl AUT Boulderstation Enschede
Esmay York NED TSAC
Linda Poppe NED
Tonka Oštrić CRO Boulderstation Enschede
Carolin Grömping GER
Bente de Jongh NED TSAC
Flora Coco Martin NED

Ronde: Dames - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Flora Coco Martin
2 Carolin Grömping
3 Bente de Jongh TSAC
4 Tonka Oštrić Boulderstation Enschede
5 Esmay York TSAC
6 Linda Poppe
7 Magdalena Markl Boulderstation Enschede
06-07-2024 18:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Esmay York NED T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z3 T5Z5 Z1 - - - - 8T18 9Z15 1000.0 TSAC
2 Flora Coco Martin NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - Z1 - Z1 - - 7T8 9Z10 805.0
3 Carolin Grömping GER T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - Z1 - - - - 7T8 8Z9 690.0
4 Bente de Jongh NED T1Z1 T1Z1 T3Z3 T5Z2 T5Z1 T1Z1 - - Z3 - - - - 6T16 7Z12 610.0 TSAC
5 Linda Poppe NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T2Z2 Z3 - - - - - - - 5T8 6Z10 545.0
6 Magdalena Markl AUT T2Z2 Z1 T2Z2 T1Z1 T5Z2 Z3 - - - - - - - 4T10 6Z11 495.0 Boulderstation Enschede
7 Tonka Oštrić CRO T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 - - - - - - - - 4T5 5Z7 455.0 Boulderstation Enschede

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team
Dries Van Oosten NED
Jeremy Lieferink NED
Wouter Wassenaar NED
Arthur ten Berge NED
Samuel Goor NED
Jaro Kuiken NED
Martin de Laat NED TSAC
Chris Tilger NED
Redmer Falkena NED Team Mountain Network
Tjibbe Ettema NED TSAC
Joey Klein Koerkamp NED TSAC
Kaj Munk NED Boulderstation Enschede
Timo te Velde NED Boulderstation Enschede
Roel Metsch NED Boulderstation Enschede
Frak de Groot NED Boulderstation Enschede
Brend English NED
Thijmen Masin NED
Martijn Bastiaan NED
Karsten Roelofs NED TSAC
Xavier Trip NED Nihil
Ernico Iannizzotto ESP
Victor Carmona ESP
Ricardo Zanella ESP
Simon Nicolas ESP

Ronde: Heren - Routes: Number of competitors: 24

# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
# Name Bib number Nat. Team
1 Ernico Iannizzotto
2 Joey Klein Koerkamp TSAC
3 Arthur ten Berge
4 Martijn Bastiaan
5 Kaj Munk Boulderstation Enschede
6 Thijmen Masin
7 Dries Van Oosten
8 Redmer Falkena Team Mountain Network
9 Jaro Kuiken
10 Jeremy Lieferink
11 Wouter Wassenaar
12 Samuel Goor
13 Simon Nicolas
14 Ricardo Zanella
15 Timo te Velde Boulderstation Enschede
16 Martin de Laat TSAC
17 Frak de Groot Boulderstation Enschede
18 Xavier Trip Nihil
19 Tjibbe Ettema TSAC
20 Victor Carmona
21 Chris Tilger
22 Brend English
23 Karsten Roelofs TSAC
24 Roel Metsch Boulderstation Enschede
06-07-2024 18:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Xavier Trip NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T3Z1 13T19 13Z17 1000.0 Nihil
2 Arthur ten Berge NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T4Z2 T5Z1 T2Z1 13T22 13Z15 805.0
3 Karsten Roelofs NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z4 Z1 T1Z1 11T12 13Z17 690.0 TSAC
4 Brend English NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T2Z1 Z1 11T13 13Z14 610.0
5 Joey Klein Koerkamp NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T4Z3 Z1 Z1 11T17 13Z15 545.0 TSAC
6 Wouter Wassenaar NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 Z3 T5Z2 Z1 11T19 13Z20 495.0
7 Redmer Falkena NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T5Z1 Z1 - 11T17 12Z13 455.0 Team Mountain Network
8 Simon Nicolas ESP T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 Z1 Z1 10T10 13Z16 415.0
9 Roel Metsch NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z2 Z3 Z1 Z3 10T14 13Z18 380.0 Boulderstation Enschede
10 Chris Tilger NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z2 T3Z3 Z3 Z1 Z4 10T15 13Z23 350.0
11 Tjibbe Ettema NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z3 T5Z2 T4Z4 Z2 Z1 - 10T21 12Z21 325.0 TSAC
12 Jaro Kuiken NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T5Z1 T4Z4 - Z5 - 10T22 11Z22 300.0
13 Martin de Laat NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - Z5 Z1 Z1 9T9 12Z16 280.0 TSAC
14 Thijmen Masin NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T3Z3 - Z5 - 9T11 11Z18 260.0
15 Ricardo Zanella ESP T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T5Z5 - - Z5 - 9T15 10Z20 240.0
16 Samuel Goor NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 - - Z4 - 8T8 10Z13 220.0
17 Victor Carmona ESP T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 - Z5 - - 8T9 10Z15 205.0
18 Ernico Iannizzotto ESP T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 - - Z3 Z5 - 8T11 10Z18 185.0
19 Dries Van Oosten NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 Z1 8T10 9Z11 170.0
20 Timo te Velde NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 - - - - - 8T10 8Z10 155.0 Boulderstation Enschede
21 Frak de Groot NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - - - - - - 7T7 7Z7 145.0 Boulderstation Enschede
22 Jeremy Lieferink NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 - - - - - - 7T9 7Z7 130.0
23 Martijn Bastiaan NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 - - - - - - - 6T8 6Z7 120.0
24 Kaj Munk NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z3 T1Z1 - - - - - - - 6T10 6Z10 105.0 Boulderstation Enschede

Team Results

# Team Total
1 TSAC 3170.0
2 Boulderstation Enschede 1630.0
3 Nihil 1000.0
4 Team Mountain Network 455.0