Boulder Series Limburg 4, Fri, 07 Jun 2024 19:00:00 +0200, Monk, Hasselt

Discipline: Boulder
League: Boulder Serie Limburg 2024
Status: Processed

Description:
We willen graag dat de Series heel laagdrempelig zijn, en dat plezier maken voorop staat! Tegelijk weten we dat deelnemers ook graag iets hebben om echt hun best voor te doen, dus daar zorgen we voor. Daarom gaan we dit jaar naar meer boulders.

Format
De wedstrijd bestaat uit één ronde waarin je 5 pogingen krijgt om 13 flashboulders te klimmen. Het niveau van de boulders loopt uiteen van niveau 4 t/m 7A+. Dit zorgt voor veel uitdaging voor iedereen!

Categorieën
De Series zijn bedoeld voor klimmers variërend van beginners tot landelijke subtop. Mannen en vrouwen klimmen los van elkaar, ieder in een eigen categorie.

Voorlopig tijdsschema
18:00 Hal open en start aanmelden
19:00 Start wedstrijd
20:00 Sluiting aanmelden
22:00 Einde wedstrijd
22:15 Prijsuitreiking


Vragen? Hulp nodig bij het inschrijven? Via 'Help' in het menu vind je veel informatie! Je kunt ook je vraag stellen door een mail te sturen naar series.limburg@nkbv.info of telefonisch contact op te nemen met Bas Retera, regiocoördinator Series, via +31646053771.

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via email aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste leeftijdscategorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende boulderhal betaald (pin only!).

Number of competitors: 6

Name Bib number Nat. Team Rem
Suzanne van der Wal 1 NED Graviton Bouldergym
Ayla Janssen 3 NED The Climbing Corner
Luca Haarig 5 NED Graviton Bouldergym
Guana Haenen 6 NED IVY Climbing
Mirthe Nuijens 7 BEL Disp
Constance W 8 BEL

Ronde: Dames - Routes: Number of competitors: 6

# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
# Name Bib number Nat. Team
1 Luca Haarig 5 Graviton Bouldergym
2 Suzanne van der Wal 1 Graviton Bouldergym
3 Mirthe Nuijens 7
4 Guana Haenen 6 IVY Climbing
5 Constance W 8
6 Ayla Janssen 3 The Climbing Corner
07-06-2024 22:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Mirthe Nuijens 7 BEL T1Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 13T17 13Z15 1000.0
2 Ayla Janssen 3 NED T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 11T16 12Z16 805.0 The Climbing Corner
3 Constance W 8 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 9Z10 690.0
4 Guana Haenen 6 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 9Z11 610.0 IVY Climbing
5 Suzanne van der Wal 1 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 6T6 7Z7 545.0 Graviton Bouldergym
6 Luca Haarig 5 NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 6Z6 495.0 Graviton Bouldergym

Number of competitors: 39

Name Bib number Nat. Team
Ronald Bok 21 NED Graviton Bouldergym
Kyan Claessens 22 NED Graviton Bouldergym
Lars Jongen 25 NED
Lars Joosten 26 NED Bouldergym Bumblebee
Mauro Pignatelli 27 BEL Monk Rotterdam
Joachim Vanoppen 28 BEL
Horions Wout 29 BEL Monk Eindhoven
Wytze Van zandbergen 30 BEL
Jaak Dezeure 31 GBR
Arno Meertens 32 BEL
Victor Winkels 33 BEL
Michael Botana Gronek 34 NED Graviton Bouldergym
Thomas Brouckmans 35 BEL
Bas Retera 36 NED
Erik de Lepper 37 NED IVY Climbing
Steven Van Den Oetelaar 38 BEL Monk Eindhoven
Niels Orens 39 BEL
Youri Delperdange 40 BEL
Jasper Put 41 BEL
benoit Monfort 42 BEL
Stephan Ir. Defraire 43 BEL
Noah Be Vervier 44 BEL
Felipe Rivas 45 CHI
François Sevrin 46 BEL
Stef Schots 47 BEL
Lukas De Backer 48 BEL Monk Hasselt
Sander Verheyden 49 BEL
Bjorn Massoels 50 BEL Crux Climbing Team
Laurens Thys 52 BEL Monk Hasselt
Ewout Decraene 53 BEL
Jeff Hayen 54 BEL
Yannick Renson 56 BEL
Roy Wishaupt 61 NED
Tom Kache 55 GER Monk Hasselt
Lambert Jorissen 57 BEL Monk Hasselt
Oleg Andreew 58 BLR Monk Hasselt
Rik Goessens 59 NED Bouldergym Bumblebee
Jonas Camps 60 BEL
laurence jorissen 62 BEL Monk Hasselt

Ronde: Heren - Routes: Number of competitors: 39

# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Noah Be Vervier 44
2 Horions Wout 29 Monk Eindhoven
3 Mauro Pignatelli 27 Monk Rotterdam
4 Steven Van Den Oetelaar 38 Monk Eindhoven
5 Jeff Hayen 54
6 Felipe Rivas 45
7 Erik de Lepper 37 IVY Climbing
8 Ronald Bok 21 Graviton Bouldergym
9 Stef Schots 47
10 François Sevrin 46
11 Niels Orens 39
12 Lukas De Backer 48 Monk Hasselt
13 Sander Verheyden 49
14 Yannick Renson 56
15 Bas Retera 36
16 Bjorn Massoels 50 Crux Climbing Team
17 Lars Jongen 25
18 Victor Winkels 33
19 Youri Delperdange 40
20 Joachim Vanoppen 28
21 Jaak Dezeure 31
22 Stephan Ir. Defraire 43
23 Lars Joosten 26 Bouldergym Bumblebee
24 Ewout Decraene 53
25 Michael Botana Gronek 34 Graviton Bouldergym
26 Laurens Thys 52 Monk Hasselt
27 Thomas Brouckmans 35
28 Arno Meertens 32
29 Jasper Put 41
30 Wytze Van zandbergen 30
31 Kyan Claessens 22 Graviton Bouldergym
32 benoit Monfort 42
33 Roy Wishaupt 61
34 Tom Kache 55 Monk Hasselt
35 Lambert Jorissen 57 Monk Hasselt
36 Oleg Andreew 58 Monk Hasselt
37 Rik Goessens 59 Bouldergym Bumblebee
38 Jonas Camps 60
39 laurence jorissen 62 Monk Hasselt
07-06-2024 22:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Sander Verheyden 49 BEL T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 12T14 13Z13 1000.0
2 Mauro Pignatelli 27 BEL T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 12T15 13Z15 805.0 Monk Rotterdam
3 Youri Delperdange 40 BEL T1Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 12T17 13Z18 690.0
4 Lars Jongen 25 NED T1Z1 T4Z3 Z5 T1Z1 T1Z1 T4Z3 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 12T19 13Z22 610.0
5 François Sevrin 46 BEL T1Z1 T3Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 12T20 13Z17 545.0
6 Horions Wout 29 BEL T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 11T12 13Z16 495.0 Monk Eindhoven
7 Lars Joosten 26 NED T1Z1 T2Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 11T15 13Z17 455.0 Bouldergym Bumblebee
8 Oleg Andreew 58 BLR T1Z1 T2Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 11T17 13Z19 415.0 Monk Hasselt
9 Michael Botana Gronek 34 NED T1Z1 T3Z3 Z4 T1Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 11T20 13Z19 380.0 Graviton Bouldergym
10 Arno Meertens 32 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 11T12 12Z14 350.0
11 Niels Orens 39 BEL T1Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 11T14 12Z15 325.0
12 Wytze Van zandbergen 30 BEL T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 11T19 12Z13 300.0
13 Victor Winkels 33 BEL T1Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T11 13Z19 280.0
14 Laurens Thys 52 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T11 12Z16 260.0 Monk Hasselt
15 Jaak Dezeure 31 GBR T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 10T11 11Z12 240.0
16 Felipe Rivas 45 CHI T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 10T15 11Z14 220.0
17 Stephan Ir. Defraire 43 BEL T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T13 10Z13 205.0
18 Kyan Claessens 22 NED T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T10 11Z13 185.0 Graviton Bouldergym
19 Bas Retera 36 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T9 10Z12 170.0
20 Noah Be Vervier 44 BEL T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 9T11 10Z14 155.0
21 benoit Monfort 42 BEL T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T11 10Z15 145.0
22 Bjorn Massoels 50 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T10 9Z9 130.0 Crux Climbing Team
23 Rik Goessens 59 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T10 9Z10 120.0 Bouldergym Bumblebee
24 Jasper Put 41 BEL T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z3 9T16 9Z16 105.0
25 Lukas De Backer 48 BEL T1Z1 T5Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T3Z3 9T17 9Z14 95.0 Monk Hasselt
26 Joachim Vanoppen 28 BEL T1Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 10Z17 84.0
27 Stef Schots 47 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 8T9 10Z12 73.0
28 Thomas Brouckmans 35 BEL T1Z1 T5Z5 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 T4Z4 8T16 10Z18 63.0
29 Roy Wishaupt 61 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 8T10 8Z9 56.0
30 Erik de Lepper 37 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 8T10 8Z10 48.0 IVY Climbing
31 Ewout Decraene 53 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 8T11 8Z11 42.0
32 Jonas Camps 60 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T7 7Z7 37.0
33 Steven Van Den Oetelaar 38 BEL T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 Z5 6T10 8Z19 33.0 Monk Eindhoven
34 Ronald Bok 21 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 6T10 6Z10 30.0 Graviton Bouldergym
35 Lambert Jorissen 57 BEL T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 5T5 7Z8 27.0 Monk Hasselt
36 laurence jorissen 62 BEL T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 6Z7 24.0 Monk Hasselt
37 Jeff Hayen 54 BEL 0T0 0Z0 19.0
37 Yannick Renson 56 BEL 0T0 0Z0 19.0
37 Tom Kache 55 GER 0T0 0Z0 19.0 Monk Hasselt

Team Results

# Team Total
1 Graviton Bouldergym 1635.0
2 The Climbing Corner 805.0
2 Monk Rotterdam 805.0
4 Monk Hasselt 770.0
5 IVY Climbing 658.0
6 Bouldergym Bumblebee 575.0
7 Monk Eindhoven 528.0
8 Crux Climbing Team 130.0