Jeugd Boulder Series Limburg 4, Sat, 08 Jun 2024 09:00:00 +0200, Monk, Hasselt

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Limburg 2024
Status: Processed

Description:
We willen graag dat de Series heel laagdrempelig zijn, en dat plezier maken voorop staat! Tegelijk weten we dat deelnemers ook graag iets hebben om echt hun best voor te doen, dus daar zorgen we voor. Daarom gaan we dit jaar naar meer boulders.

Format
De wedstrijd bestaat per leeftijdscategorie uit één ronde waarin je 5 pogingen krijgt om 13 flashboulders te klimmen. Het niveau van de boulders loopt uiteen van niveau 4 t/m 7a+. Dit zorgt voor veel uitdaging voor iedereen!

Categorieën
De Series zijn bedoeld voor klimmers variërend van beginners tot landelijke subtop. De deelnemers klimmen met leeftijdsgenoten in een categorie. De categorieën zijn als volgt:

U10 (geboortejaar 2015 - 2016)
U12 (geboortejaar 2013 - 2014)
U14 (geboortejaar 2011 - 2012)
U16 (geboortejaar 2009 - 2010)
U18 (geboortejaar 2007 - 2008)
U20 (geboortejaar 2005 - 2006)

Voorlopig tijdsschema
voor U10 t/m U14:
9:15 Hal open en start aanmelden categorieën U10 t/m U14
9:45 Sluiting aanmelden categorieën U10 t/m U14
10:00 Start wedstrijd categorieën U10 t/m U14
13:00 Einde wedstrijd categorieën U10 t/m U14
13:15 Prijsuitreiking categorieën U10 t/m U14

voor U16 t/m U20:
10:15 Start aanmelden categorieën U16 t/m U20
10:45 Einde aanmelden categorieën U16 t/m U20
11:00 Start wedstrijd categorieën U16 t/m U20
14:00 Einde wedstrijd categorieën U16 t/m U20
14:15 Prijsuitreiking categorieën U16 t/m U20


Vragen? Hulp nodig bij het inschrijven? Via 'Help' in het menu vind je veel informatie! Je kunt ook je vraag stellen door een mail te sturen naar series.limburg@nkbv.info of telefonisch contact op te nemen met Bas Retera, regiocoördinator Series, via +31646053771.

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via email aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste leeftijdscategorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende boulderhal betaald (pin only!).

U10

The competitionresults are not public.

U12

The competitionresults are not public.

U14

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 17

Name Bib number Nat. Team
Alyssa Brorens 401 NED Radium Boulders
Janne Wuyts 402 BEL Olympia
Siem van der Schaft 403 NED IVY Climbing
Scott Royen 404 NED
Elvis Royen 405 NED Radium Boulders
Amira Zekaj 406 NED Boulderkerk Venlo
Arsenii Rybchyk 407 UKR Alpamayo klim club vzw
Julie Dries 408 BEL Olympia
Sam Dries 409 BEL Olympia
Eline Elfring 410 NED Boulderkerk Venlo
Mira Claessens 411 BEL IVY Climbing
Kas Limpens 412 NED Graviton Bouldergym
Charlotte Hyett 413 NED Graviton Bouldergym
Lina Coolen 414 BEL IVY Climbing
Lieke Bögels 415 NED IVY Climbing
Kobe Vos 416 BEL Alpamayo klim club vzw
Jonah Debout 417 BEL Olympia

Ronde: U16 - Routes: Number of competitors: 17

# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
2 Sam Dries 409 Olympia
3 Arsenii Rybchyk 407 Alpamayo klim club vzw
4 Elvis Royen 405 Radium Boulders
5 Janne Wuyts 402 Olympia
6 Lina Coolen 414 IVY Climbing
7 Jonah Debout 417 Olympia
8 Eline Elfring 410 Boulderkerk Venlo
9 Lieke Bögels 415 IVY Climbing
10 Scott Royen 404
11 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
12 Julie Dries 408 Olympia
13 Charlotte Hyett 413 Graviton Bouldergym
14 Kas Limpens 412 Graviton Bouldergym
15 Kobe Vos 416 Alpamayo klim club vzw
16 Mira Claessens 411 IVY Climbing
17 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
08-06-2024 14:05
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Jonah Debout 417 BEL T1Z1 T2Z2 Z4 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 12T19 13Z17 1000.0 Olympia
2 Kas Limpens 412 NED T1Z1 T4Z4 Z3 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T13 13Z20 805.0 Graviton Bouldergym
3 Elvis Royen 405 NED T1Z1 T3Z3 Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T11 12Z22 690.0 Radium Boulders
4 Kobe Vos 416 BEL T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T12 11Z18 610.0 Alpamayo klim club vzw
5 Janne Wuyts 402 BEL T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T3Z3 9T15 11Z21 545.0 Olympia
6 Julie Dries 408 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z4 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T13 10Z13 495.0 Olympia
7 Arsenii Rybchyk 407 UKR T1Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 11Z20 455.0 Alpamayo klim club vzw
8 Scott Royen 404 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 9Z11 398.0
8 Amira Zekaj 406 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 9Z11 398.0 Boulderkerk Venlo
10 Sam Dries 409 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 8T10 9Z11 350.0 Olympia
11 Lina Coolen 414 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 8T12 8Z12 325.0 IVY Climbing
12 Alyssa Brorens 401 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 7T7 9Z9 300.0 Radium Boulders
13 Lieke Bögels 415 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T3Z3 7T9 8Z11 280.0 IVY Climbing
14 Mira Claessens 411 BEL T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 Z4 6T9 9Z16 260.0 IVY Climbing
15 Eline Elfring 410 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 6T6 7Z7 240.0 Boulderkerk Venlo
16 Charlotte Hyett 413 NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 6T8 7Z10 220.0 Graviton Bouldergym
17 Siem van der Schaft 403 NED T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 6T10 7Z12 205.0 IVY Climbing

Number of competitors: 8

Name Bib number Nat. Team
Lotte Peirsman 503 BEL
Rueben Goemans 504 BEL
Ignas Deploige 505 BEL
Tim Bruns 506 NED Graviton Bouldergym
Sophie Jonkers 507 NED YoungMOG
Valentino Sturing 508 BEL Monk Hasselt
Kasper Loncke 509 BEL Monk Hasselt
Zorgin Mohammad 510 BEL Monk Hasselt

Ronde: U18 - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
# Name Bib number Nat. Team
1 Zorgin Mohammad 510 Monk Hasselt
2 Tim Bruns 506 Graviton Bouldergym
3 Lotte Peirsman 503
4 Sophie Jonkers 507 YoungMOG
5 Kasper Loncke 509 Monk Hasselt
6 Ignas Deploige 505
7 Rueben Goemans 504
8 Valentino Sturing 508 Monk Hasselt
08-06-2024 14:05
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Tim Bruns 506 NED T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 12T18 13Z14 1000.0 Graviton Bouldergym
2 Lotte Peirsman 503 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T11 9Z10 805.0
3 Rueben Goemans 504 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z1 9T12 9Z11 690.0
4 Ignas Deploige 505 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 9Z12 610.0
5 Valentino Sturing 508 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 8T9 8Z8 545.0 Monk Hasselt
6 Kasper Loncke 509 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T7 7Z7 495.0 Monk Hasselt
7 Zorgin Mohammad 510 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T6 6Z6 455.0 Monk Hasselt
8 Sophie Jonkers 507 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 5Z5 415.0 YoungMOG

Number of competitors: 2

Name Bib number Nat. Team
Mike Kappen 601 NED Graviton Bouldergym
younes dries 602 BEL Monk Hasselt

Ronde: U20 - Routes: Number of competitors: 2

# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 younes dries 602 Monk Hasselt
2 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
08-06-2024 14:05
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Mike Kappen 601 NED T1Z1 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 11T17 12Z14 1000.0 Graviton Bouldergym
2 younes dries 602 BEL T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T6 7Z8 805.0 Monk Hasselt