Jeugd Boulder Series Limburg 2, Sat, 20 Apr 2024 09:00:00 +0200, Radium Boulders, Maastricht

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Limburg 2024
Status: Processed

Description:
We willen graag dat de Series heel laagdrempelig zijn, en dat plezier maken voorop staat! Tegelijk weten we dat deelnemers ook graag iets hebben om echt hun best voor te doen, dus daar zorgen we voor. Daarom gaan we dit jaar naar meer boulders.

Format
De wedstrijd bestaat per leeftijdscategorie uit één ronde waarin je 5 pogingen krijgt om 13 flashboulders te klimmen. Het niveau van de boulders loopt uiteen van niveau 4 t/m 7a+. Dit zorgt voor veel uitdaging voor iedereen!

Categorieën
De Series zijn bedoeld voor klimmers variërend van beginners tot landelijke subtop. De deelnemers klimmen met leeftijdsgenoten in een categorie. De categorieën zijn als volgt:

U10 (geboortejaar 2015 - 2016)
U12 (geboortejaar 2013 - 2014)
U14 (geboortejaar 2011 - 2012)
U16 (geboortejaar 2009 - 2010)
U18 (geboortejaar 2007 - 2008)
U20 (geboortejaar 2005 - 2006)

Definitief tijdsschema
voor U10 t/m U14:
9:15 Hal open en start aanmelden categorieën U10 t/m U14
9:45 Sluiting aanmelden categorieën U10 t/m U14
10:00 Start wedstrijd categorieën U10 t/m U14
13:00 Einde wedstrijd categorieën U10 t/m U14
13:15 Prijsuitreiking categorieën U10 t/m U14

voor U16 t/m U20:
10:15 Start aanmelden categorieën U16 t/m U20
10:45 Einde aanmelden categorieën U16 t/m U20
11:00 Start wedstrijd categorieën U16 t/m U20
14:00 Einde wedstrijd categorieën U16 t/m U20
14:15 Prijsuitreiking categorieën U16 t/m U20


Vragen? Hulp nodig bij het inschrijven? Via 'Help' in het menu vind je veel informatie! Je kunt ook je vraag stellen door een mail te sturen naar series.limburg@nkbv.info of telefonisch contact op te nemen met Bas Retera, regiocoördinator Series, via +31646053771.

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via email aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste leeftijdscategorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende boulderhal betaald (pin only!).

U10

The competitionresults are not public.

U12

The competitionresults are not public.

U14

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 26

Name Bib number Nat. Team
Alyssa Brorens 401 NED Radium Boulders
Janne Wuyts 402 BEL Olympia
Siem van der Schaft 403 NED IVY Climbing
Vanna Tychon 404 NED IVY Climbing
Anne Schobbe 405 NED
Amira Zekaj 406 NED Boulderkerk Venlo
Ojani Johnson 407 NED
Victor Devos 408 BEL Top Rock - l’Elephant
Kas Limpens 409 NED Graviton Bouldergym
Charlotte Hyett 410 NED Graviton Bouldergym
Ella Goyens 411 BEL Radium Boulders
Julie Dries 412 BEL Olympia
Sam Dries 413 BEL Olympia
Elune Rabois 414 NED
Mira Claessens 415 BEL IVY Climbing
Janelle Bonneu 416 BEL CAB Liège /Gecko
Lieke Bögels 417 NED IVY Climbing
Renske Jordens 418 NED Radium Boulders
Lina Coolen 419 BEL IVY Climbing
Mateo Soltani 420 BEL Top Rock - l’Elephant
Basile Kovac 421 BEL Top Rock - l’Elephant
Samuel Verheule 422 NED Radium Boulders
Elvis Royen 424 NED YoungMOG
Scott Royen 425 NED YoungMOG
Isabelle Reimerink 426 NED Radium Boulders
Oscar Maase 427 NED Radium Boulders

Ronde: U16 - Routes: Number of competitors: 26

# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 405
2 Charlotte Hyett 410 Graviton Bouldergym
3 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
4 Kas Limpens 409 Graviton Bouldergym
5 Lina Coolen 419 IVY Climbing
6 Mateo Soltani 420 Top Rock - l’Elephant
7 Julie Dries 412 Olympia
8 Sam Dries 413 Olympia
9 Basile Kovac 421 Top Rock - l’Elephant
10 Ella Goyens 411 Radium Boulders
11 Amira Zekaj 406 Boulderkerk Venlo
12 Oscar Maase 427 Radium Boulders
13 Samuel Verheule 422 Radium Boulders
14 Janelle Bonneu 416 CAB Liège /Gecko
15 Isabelle Reimerink 426 Radium Boulders
16 Mira Claessens 415 IVY Climbing
17 Scott Royen 425 YoungMOG
18 Renske Jordens 418 Radium Boulders
19 Victor Devos 408 Top Rock - l’Elephant
20 Ojani Johnson 407
21 Janne Wuyts 402 Olympia
22 Elvis Royen 424 YoungMOG
23 Elune Rabois 414
24 Siem van der Schaft 403 IVY Climbing
25 Lieke Bögels 417 IVY Climbing
26 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
20-04-2024 14:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Victor Devos 408 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 11T11 12Z13 1000.0 Top Rock - l’Elephant
2 Mateo Soltani 420 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 11T11 12Z14 805.0 Top Rock - l’Elephant
3 Basile Kovac 421 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z2 11T14 12Z13 690.0 Top Rock - l’Elephant
4 Kas Limpens 409 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T4Z4 Z4 11T17 12Z19 610.0 Graviton Bouldergym
5 Janelle Bonneu 416 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T2Z1 T4Z4 11T17 11Z15 545.0 CAB Liège /Gecko
6 Elvis Royen 424 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 Z5 10T11 12Z18 495.0 YoungMOG
7 Amira Zekaj 406 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 9T12 11Z15 455.0 Boulderkerk Venlo
8 Janne Wuyts 402 BEL T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T4Z4 T1Z1 Z1 9T15 10Z16 415.0 Olympia
9 Alyssa Brorens 401 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T5Z5 Z1 T1Z1 T3Z1 9T16 10Z14 380.0 Radium Boulders
10 Scott Royen 425 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 8T10 9Z9 350.0 YoungMOG
11 Julie Dries 412 BEL T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 Z1 T2Z1 Z4 7T10 10Z15 325.0 Olympia
12 Sam Dries 413 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 Z1 Z1 Z5 6T7 10Z15 300.0 Olympia
13 Vanna Tychon 404 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T5Z5 Z1 Z2 Z1 6T10 10Z15 280.0 IVY Climbing
14 Renske Jordens 418 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 Z4 Z1 6T8 8Z12 260.0 Radium Boulders
15 Ojani Johnson 407 NED T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 6T9 8Z10 240.0
16 Ella Goyens 411 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z1 5T5 9Z9 220.0 Radium Boulders
17 Lina Coolen 419 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 Z1 Z2 Z2 5T6 9Z12 205.0 IVY Climbing
18 Lieke Bögels 417 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 Z2 5T5 8Z10 185.0 IVY Climbing
19 Oscar Maase 427 NED T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 5T8 7Z11 170.0 Radium Boulders
20 Mira Claessens 415 BEL T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 5T7 5Z7 155.0 IVY Climbing
21 Elune Rabois 414 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z5 Z4 4T4 7Z15 145.0
22 Charlotte Hyett 410 NED T1Z1 T1Z1 T5Z5 T2Z2 Z1 Z1 Z1 4T9 7Z12 130.0 Graviton Bouldergym
23 Anne Schobbe 405 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 120.0
24 Siem van der Schaft 403 NED T1Z1 T1Z1 T5Z5 Z1 Z2 3T7 5Z10 105.0 IVY Climbing
25 Isabelle Reimerink 426 NED T1Z1 Z1 T2Z2 Z1 Z3 Z1 2T3 6Z9 95.0 Radium Boulders
26 Samuel Verheule 422 NED 0T0 0Z0 84.0 Radium Boulders

Number of competitors: 8

Name Bib number Nat. Team
Wouter Bok 501 NED Graviton Bouldergym
Tim Bruns 502 NED Graviton Bouldergym
Robin Reijnders 503 NED
Carla von der Lieck 504 GER IVY Climbing
Lynn Ramaker 505 NED YoungMOG
Sophie Jonkers 506 NED YoungMOG
Nina Zaffuto 507 BEL Top Rock - l’Elephant
Inka Heijink 508 NED Radium Boulders

Ronde: U18 - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Inka Heijink 508 Radium Boulders
2 Tim Bruns 502 Graviton Bouldergym
3 Robin Reijnders 503
4 Carla von der Lieck 504 IVY Climbing
5 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
6 Sophie Jonkers 506 YoungMOG
7 Lynn Ramaker 505 YoungMOG
8 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
20-04-2024 14:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Tim Bruns 502 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 12T13 13Z14 1000.0 Graviton Bouldergym
2 Nina Zaffuto 507 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 Z3 12T15 13Z18 805.0 Top Rock - l’Elephant
3 Wouter Bok 501 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z1 12T19 12Z16 690.0 Graviton Bouldergym
4 Robin Reijnders 503 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 11T13 11Z11 610.0
5 Inka Heijink 508 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 Z2 Z1 7T9 9Z11 545.0 Radium Boulders
6 Carla von der Lieck 504 GER T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T5Z5 Z1 Z1 7T14 9Z14 495.0 IVY Climbing
7 Lynn Ramaker 505 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 455.0 YoungMOG
8 Sophie Jonkers 506 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 3T4 4Z5 415.0 YoungMOG

Number of competitors: 3

Name Bib number Nat. Team
Mike Kappen 601 NED Graviton Bouldergym
Nora Koch 603 NED Graviton Bouldergym
Joep Vleugels 604 NED YoungMOG

Ronde: U20 - Routes: Number of competitors: 3

# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
# Name Bib number Team
1 Joep Vleugels 604 YoungMOG
2 Nora Koch 603 Graviton Bouldergym
3 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
20-04-2024 14:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Mike Kappen 601 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T3Z1 12T19 12Z16 1000.0 Graviton Bouldergym
2 Nora Koch 603 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 6T7 9Z10 805.0 Graviton Bouldergym
3 Joep Vleugels 604 NED T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z4 T2Z2 Z2 Z3 5T8 8Z17 690.0 YoungMOG