Jeugd Boulder Series Limburg 1, Sat, 30 Mar 2024 09:00:00 +0100, Ivy Climbing, Sittard

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Limburg 2024
Status: Processed

Description:
We willen graag dat de Series heel laagdrempelig zijn, en dat plezier maken voorop staat! Tegelijk weten we dat deelnemers ook graag iets hebben om echt hun best voor te doen, dus daar zorgen we voor. Daarom gaan we dit jaar naar meer boulders.

Format
De wedstrijd bestaat per leeftijdscategorie uit één ronde waarin je 5 pogingen krijgt om 13 flashboulders te klimmen. Het niveau van de boulders loopt uiteen van niveau 4 t/m 7a+. Dit zorgt voor veel uitdaging voor iedereen!

Categorieën
De Series zijn bedoeld voor klimmers variërend van beginners tot landelijke subtop. De deelnemers klimmen met leeftijdsgenoten in een categorie. De categorieën zijn als volgt:

U10 (geboortejaar 2015 - 2016)
U12 (geboortejaar 2013 - 2014)
U14 (geboortejaar 2011 - 2012)
U16 (geboortejaar 2009 - 2010)
U18 (geboortejaar 2007 - 2008)
U20 (geboortejaar 2005 - 2006)

Definitief tijdsschema
voor U10 t/m U14:
9:15 Hal open en start aanmelden categorieën U10 t/m U14
9:45 Sluiting aanmelden categorieën U10 t/m U14
10:00 Start wedstrijd categorieën U10 t/m U14
13:00 Einde wedstrijd categorieën U10 t/m U14
13:15 Prijsuitreiking categorieën U10 t/m U14

voor U16 t/m U20:
10:15 Start aanmelden categorieën U16 t/m U20
10:45 Einde aanmelden categorieën U16 t/m U20
11:00 Start wedstrijd categorieën U16 t/m U20
14:00 Einde wedstrijd categorieën U16 t/m U20
14:15 Prijsuitreiking categorieën U16 t/m U20


Vragen? Hulp nodig bij het inschrijven? Via 'Help' in het menu vind je veel informatie! Je kunt ook je vraag stellen door een mail te sturen naar series.limburg@nkbv.info of telefonisch contact op te nemen met Bas Retera, regiocoördinator Series, via +31646053771.

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via email aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste leeftijdscategorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende boulderhal betaald (pin only!).

U10

The competitionresults are not public.

U12

The competitionresults are not public.

U14

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 14

Name Bib number Nat. Team
Alyssa Brorens 401 NED Radium Boulders
Anne Schobbe 402 NED
Janne Wuyts 403 BEL Olympia
Vanna Tychon 404 NED IVY Climbing
Kas Limpens 405 NED Graviton Bouldergym
Siem van der Schaft 406 NED IVY Climbing
Victor Devos 407 BEL Top Rock - l’Elephant
Siep Vleugels 408 NED YoungMOG
Jip Bormans 409 NED YoungMOG
Lina Coolen 410 BEL IVY Climbing
Julie Dries 411 BEL Olympia
Sam Dries 412 BEL Olympia
Ojani Johnson 413 NED
Basile Kovac 414 BEL Top Rock - l’Elephant

Ronde: U16 - Routes: Number of competitors: 14

# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
# Name Bib number Nat. Team
1 Sam Dries 412 Olympia
2 Janne Wuyts 403 Olympia
3 Siem van der Schaft 406 IVY Climbing
4 Jip Bormans 409 YoungMOG
5 Julie Dries 411 Olympia
6 Kas Limpens 405 Graviton Bouldergym
7 Ojani Johnson 413
8 Siep Vleugels 408 YoungMOG
9 Lina Coolen 410 IVY Climbing
10 Vanna Tychon 404 IVY Climbing
11 Victor Devos 407 Top Rock - l’Elephant
12 Anne Schobbe 402
13 Basile Kovac 414 Top Rock - l’Elephant
14 Alyssa Brorens 401 Radium Boulders
30-03-2024 14:20
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Victor Devos 407 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 13T15 13Z15 1000.0 Top Rock - l’Elephant
2 Basile Kovac 414 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 11T15 11Z11 805.0 Top Rock - l’Elephant
3 Kas Limpens 405 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z5 10T10 12Z17 690.0 Graviton Bouldergym
4 Anne Schobbe 402 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 Z2 Z1 T1Z1 9T11 11Z13 610.0
5 Alyssa Brorens 401 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T5Z1 T3Z1 Z1 Z1 9T17 11Z13 545.0 Radium Boulders
6 Julie Dries 411 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T4Z2 Z1 T3Z1 9T15 10Z12 495.0 Olympia
7 Janne Wuyts 403 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z2 T5Z1 Z1 9T16 10Z12 455.0 Olympia
8 Ojani Johnson 413 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z2 Z2 Z1 Z2 8T11 11Z15 415.0
9 Vanna Tychon 404 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z3 Z2 7T7 11Z14 380.0 IVY Climbing
10 Lina Coolen 410 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 Z2 Z2 7T7 10Z14 350.0 IVY Climbing
11 Siep Vleugels 408 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 7T8 9Z10 325.0 YoungMOG
12 Sam Dries 412 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 Z1 Z3 6T7 9Z13 300.0 Olympia
13 Siem van der Schaft 406 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T2Z1 6T11 6Z10 280.0 IVY Climbing
14 Jip Bormans 409 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z3 Z3 5T5 8Z12 260.0 YoungMOG

Number of competitors: 8

Name Bib number Nat. Team
Wouter Bok 501 NED Graviton Bouldergym
Carla von der Lieck 502 GER IVY Climbing
Tim Bruns 503 NED Graviton Bouldergym
Lynn Ramaker 504 NED YoungMOG
Sophie Jonkers 505 NED YoungMOG
Rens Geraedts 506 NED IVY Climbing
Nina Zaffuto 507 BEL Top Rock - l’Elephant
Robin Reijnders 508 NED

Ronde: U18 - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
# Name Bib number Nat. Team
1 Lynn Ramaker 504 YoungMOG
2 Nina Zaffuto 507 Top Rock - l’Elephant
3 Carla von der Lieck 502 IVY Climbing
4 Rens Geraedts 506 IVY Climbing
5 Sophie Jonkers 505 YoungMOG
6 Tim Bruns 503 Graviton Bouldergym
7 Wouter Bok 501 Graviton Bouldergym
8 Robin Reijnders 508
30-03-2024 14:20
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Tim Bruns 503 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z3 12T15 12Z14 1000.0 Graviton Bouldergym
2 Wouter Bok 501 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 11T12 11Z12 805.0 Graviton Bouldergym
3 Nina Zaffuto 507 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 11T13 11Z11 690.0 Top Rock - l’Elephant
4 Robin Reijnders 508 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 T4Z1 Z3 Z1 8T11 11Z16 610.0
5 Rens Geraedts 506 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z5 8T12 9Z13 545.0 IVY Climbing
6 Carla von der Lieck 502 GER T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z1 7T7 10Z10 495.0 IVY Climbing
7 Lynn Ramaker 504 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z2 7T9 8Z11 455.0 YoungMOG
8 Sophie Jonkers 505 NED T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z4 5T7 7Z10 415.0 YoungMOG

Number of competitors: 2

Name Bib number Nat. Team
Mike Kappen 601 NED Graviton Bouldergym
Joep Vleugels 602 NED YoungMOG

Ronde: U20 - Routes: Number of competitors: 2

# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
# Name Bib number Team
1 Mike Kappen 601 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 YoungMOG
30-03-2024 14:21
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Total League. Points Team
1 Mike Kappen 601 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T4Z1 T1Z1 Z4 11T17 12Z15 1000.0 Graviton Bouldergym
2 Joep Vleugels 602 NED T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 Z2 Z5 6T8 9Z16 805.0 YoungMOG