Jeugd Boulder Series Midden Nederland 5, Sat, 06 Jul 2024 09:00:00 +0200, Kei De Hoef, Amersfoort

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.

De niveaucategorieën zijn:
  • START: 6 boulders tussen de 3 en 5
  • MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
  • MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!

 Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
  • Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
  • Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
  • Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
  • Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
  • Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
  • Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:
  • U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.

Voorlopig tijdschema:

09:00 Hal open, start inschrijving U10+U12
09:30 Sluiting inschrijving U10+U12
09:45 Briefing deelnemers
10:00 Start wedstrijd U10+U12
12:00 Einde wedstrijd U10+U12
ca. 12:30 Prijsuitreiking U10+U12

11:15 Start inschrijving U14+U16, U18+U20
12:00 Sluit inschrijving U14+U16, U18+U20
12:15 Briefing deelnemers
12:30 Start wedstrijd U14+U16, U18+U20
14:30 Einde wedstrijd U14+U16, U18+U20
ca. 15:00 Prijsuitreiking U14+U16, U18+U20

Let op:
  • Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 (pin only!) en kan betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
  • Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal. 
Locatie / navigeren:

Let met navigeren op dat er twee boulderhallen van Kei in Amersfoort zijn. De wedstrijd is bij Kei De Hoef op de Databankweg 12-K.

Vragen?

Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over De Series kan je hier vinden.

Max U10 & U12

The competitionresults are not public.

Max U14 & U16

The competitionresults are not public.

Max U18 & U20

Number of competitors: 18

Name Bib number Nat. Team
Jochem Varkevisser NED Kunststof Jeugd
Christiaan Vermeulen NED Zuidhaven
Tom Spek NED School of Rock
Thomas Molenaar NED Energiehaven
Lara Mars NED Energiehaven
Noah de Reijke NED Energiehaven
Jelmer Meulen, van der NED
Tom Frakking NED School of Rock
Sivan Karens NED Kei Boulderhal
Koen Verpaalen NED Kei Boulderhal
Philomijn Sinke NED Kei Boulderhal
Levi Daniëls NED Impact
Chris Mijnarends NED Top-It
Evan Minnaard NED Kei Boulderhal
Pepijn Schmit NED Kei Boulderhal
Gabriel Bower NED Kei Boulderhal
Maarten Roder NED Monk Hilversum
Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe NED Monk Hilversum

Ronde: Max U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 18

# Name Bib number Team
1 Sivan Karens Kei Boulderhal
2 Noah de Reijke Energiehaven
3 Evan Minnaard Kei Boulderhal
4 Gabriel Bower Kei Boulderhal
5 Jelmer Meulen, van der
6 Levi Daniëls Impact
7 Thomas Molenaar Energiehaven
8 Chris Mijnarends Top-It
9 Maarten Roder Monk Hilversum
10 Tom Frakking School of Rock
11 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
12 Jochem Varkevisser Kunststof Jeugd
13 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
14 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
15 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Tom Spek School of Rock
18 Lara Mars Energiehaven
# Name Bib number Team
1 Sivan Karens Kei Boulderhal
2 Noah de Reijke Energiehaven
3 Evan Minnaard Kei Boulderhal
4 Gabriel Bower Kei Boulderhal
5 Jelmer Meulen, van der
6 Levi Daniëls Impact
7 Thomas Molenaar Energiehaven
8 Chris Mijnarends Top-It
9 Maarten Roder Monk Hilversum
10 Tom Frakking School of Rock
11 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
12 Jochem Varkevisser Kunststof Jeugd
13 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
14 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
15 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Tom Spek School of Rock
18 Lara Mars Energiehaven
# Name Bib number Team
1 Sivan Karens Kei Boulderhal
2 Noah de Reijke Energiehaven
3 Evan Minnaard Kei Boulderhal
4 Gabriel Bower Kei Boulderhal
5 Jelmer Meulen, van der
6 Levi Daniëls Impact
7 Thomas Molenaar Energiehaven
8 Chris Mijnarends Top-It
9 Maarten Roder Monk Hilversum
10 Tom Frakking School of Rock
11 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
12 Jochem Varkevisser Kunststof Jeugd
13 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
14 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
15 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Tom Spek School of Rock
18 Lara Mars Energiehaven
# Name Bib number Team
1 Sivan Karens Kei Boulderhal
2 Noah de Reijke Energiehaven
3 Evan Minnaard Kei Boulderhal
4 Gabriel Bower Kei Boulderhal
5 Jelmer Meulen, van der
6 Levi Daniëls Impact
7 Thomas Molenaar Energiehaven
8 Chris Mijnarends Top-It
9 Maarten Roder Monk Hilversum
10 Tom Frakking School of Rock
11 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
12 Jochem Varkevisser Kunststof Jeugd
13 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
14 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
15 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Tom Spek School of Rock
18 Lara Mars Energiehaven
# Name Bib number Team
1 Sivan Karens Kei Boulderhal
2 Noah de Reijke Energiehaven
3 Evan Minnaard Kei Boulderhal
4 Gabriel Bower Kei Boulderhal
5 Jelmer Meulen, van der
6 Levi Daniëls Impact
7 Thomas Molenaar Energiehaven
8 Chris Mijnarends Top-It
9 Maarten Roder Monk Hilversum
10 Tom Frakking School of Rock
11 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
12 Jochem Varkevisser Kunststof Jeugd
13 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
14 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
15 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Tom Spek School of Rock
18 Lara Mars Energiehaven
# Name Bib number Team
1 Sivan Karens Kei Boulderhal
2 Noah de Reijke Energiehaven
3 Evan Minnaard Kei Boulderhal
4 Gabriel Bower Kei Boulderhal
5 Jelmer Meulen, van der
6 Levi Daniëls Impact
7 Thomas Molenaar Energiehaven
8 Chris Mijnarends Top-It
9 Maarten Roder Monk Hilversum
10 Tom Frakking School of Rock
11 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
12 Jochem Varkevisser Kunststof Jeugd
13 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
14 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
15 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Tom Spek School of Rock
18 Lara Mars Energiehaven
06-07-2024 14:43
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Sivan Karens NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 5T5 6Z8 1000.0 Kei Boulderhal
2 Evan Minnaard NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 5T7 5Z7 805.0 Kei Boulderhal
3 Christiaan Vermeulen NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 5T9 5Z9 690.0 Zuidhaven
4 Gabriel Bower NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 Z5 4T6 5Z10 610.0 Kei Boulderhal
5 Jochem Varkevisser NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 Z1 4T7 5Z5 545.0 Kunststof Jeugd
6 Tom Spek NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 455.0 School of Rock
6 Noah de Reijke NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 455.0 Energiehaven
6 Tom Frakking NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 455.0 School of Rock
9 Pepijn Schmit NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 4Z4 380.0 Kei Boulderhal
10 Levi Daniëls NED T1Z1 T3Z3 T2Z2 Z2 3T6 4Z8 350.0 Impact
11 Maarten Roder NED T2Z1 T2Z2 T3Z3 Z2 3T7 4Z8 325.0 Monk Hilversum
12 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 300.0 Monk Hilversum
13 Chris Mijnarends NED T2Z2 T2Z2 T1Z1 3T5 3Z5 280.0 Top-It
14 Philomijn Sinke NED T2Z2 T2Z1 T2Z1 3T6 3Z4 260.0 Kei Boulderhal
15 Thomas Molenaar NED T2Z2 T2Z2 Z1 Z1 2T4 4Z6 240.0 Energiehaven
16 Koen Verpaalen NED T1Z1 T2Z2 2T3 2Z3 220.0 Kei Boulderhal
17 Jelmer Meulen, van der NED T2Z1 T4Z4 2T6 2Z5 205.0
18 Lara Mars NED T2Z1 Z3 1T2 2Z4 185.0 Energiehaven

Mid U10 & U12

The competitionresults are not public.

Mid U14 & U16

The competitionresults are not public.

Mid U18 & U20

Number of competitors: 7

Name Bib number Nat. Team
Ramon van der Meulen NED Kei Boulderhal
Niels Brandt NED
Lotte de Vries NED Impact
Fabian van Geelen NED Zuidhaven
Valentijn ter Brake NED Monk Hilversum
Thomas van Schaik NED
Chris Hoogland NED

Ronde: Mid U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Fabian van Geelen Zuidhaven
2 Lotte de Vries Impact
3 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
4 Niels Brandt
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
6 Thomas van Schaik
7 Chris Hoogland
# Name Bib number Team
1 Fabian van Geelen Zuidhaven
2 Lotte de Vries Impact
3 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
4 Niels Brandt
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
6 Thomas van Schaik
7 Chris Hoogland
# Name Bib number Team
1 Fabian van Geelen Zuidhaven
2 Lotte de Vries Impact
3 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
4 Niels Brandt
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
6 Thomas van Schaik
7 Chris Hoogland
# Name Bib number Team
1 Fabian van Geelen Zuidhaven
2 Lotte de Vries Impact
3 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
4 Niels Brandt
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
6 Thomas van Schaik
7 Chris Hoogland
# Name Bib number Team
1 Fabian van Geelen Zuidhaven
2 Lotte de Vries Impact
3 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
4 Niels Brandt
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
6 Thomas van Schaik
7 Chris Hoogland
# Name Bib number Team
1 Fabian van Geelen Zuidhaven
2 Lotte de Vries Impact
3 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
4 Niels Brandt
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
6 Thomas van Schaik
7 Chris Hoogland
06-07-2024 14:43
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Fabian van Geelen NED T1Z1 T1Z1 Z4 T2Z2 T4Z4 4T8 5Z12 1000.0 Zuidhaven
2 Thomas van Schaik NED T1Z1 T1Z1 Z2 Z2 T4Z4 3T6 5Z10 805.0
3 Ramon van der Meulen NED T1Z1 T1Z1 T5Z5 Z2 Z5 3T7 5Z14 690.0 Kei Boulderhal
4 Valentijn ter Brake NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 610.0 Monk Hilversum
5 Chris Hoogland NED T1Z1 T1Z1 Z3 Z2 2T2 4Z7 545.0
6 Lotte de Vries NED T1Z1 T1Z1 Z5 2T2 3Z7 495.0 Impact
7 Niels Brandt NED 0T0 0Z0 455.0

Start U10 & U12

The competitionresults are not public.

Start U14 & U16

The competitionresults are not public.
No registrations yet
No results yet