Jeugd Boulder Series Midden Nederland 4, Sat, 22 Jun 2024 09:00:00 +0200, Impact Boulderhal, Almere

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.

De niveaucategorieën zijn:
  • START: 6 boulders tussen de 3 en 5
  • MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
  • MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!

 Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
  • Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
  • Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
  • Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
  • Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
  • Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
  • Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:
  • U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.

Voorlopig tijdschema:
 09:00 Hal open, start inschrijving
 09:30 Sluiting inschrijving
 09:45 Briefing deelnemers
 10:00 Start wedstrijd
 13:00 Einde wedstrijd

Prijsuitreiking ongeveer 13:30

Let op:
  • Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 en kan betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
  • Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.
  • In onze hal ligt een aaneengesloten mat. Wil je als toeschouwer op de mat dan moet dit op sokken of neem binnenschoenen mee! 
Vragen?
Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over De Series kan je hier vinden.

Max U10 & U12

The competitionresults are not public.

Max U14 & U16

The competitionresults are not public.

Max U18 & U20

Number of competitors: 12

Name Bib number Nat. Team
Christiaan Vermeulen 77 NED Zuidhaven
Pepijn Schmit 79 NED Kei Boulderhal
Levi Daniëls 65 NED Impact
Lara Mars 20 NED Energiehaven
David Meester 12 NED Energiehaven
Noah de Reijke 22 NED Energiehaven
Koen Verpaalen 80 NED Kei Boulderhal
Tom Frakking 68 NED School of Rock
Sivan Karens 59 NED Kei Boulderhal
Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe 38 NED Monk Hilversum
Yannick Mollet 81 NED Kei Boulderhal
Thomas Molenaar 7 NED Energiehaven

Ronde: Max U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 Lara Mars 20 Energiehaven
2 Noah de Reijke 22 Energiehaven
3 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe 38 Monk Hilversum
4 Tom Frakking 68 School of Rock
5 Yannick Mollet 81 Kei Boulderhal
6 Levi Daniëls 65 Impact
7 Pepijn Schmit 79 Kei Boulderhal
8 Christiaan Vermeulen 77 Zuidhaven
9 Koen Verpaalen 80 Kei Boulderhal
10 Sivan Karens 59 Kei Boulderhal
11 David Meester 12 Energiehaven
12 Thomas Molenaar 7 Energiehaven
# Name Bib number Team
1 Lara Mars 20 Energiehaven
2 Noah de Reijke 22 Energiehaven
3 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe 38 Monk Hilversum
4 Tom Frakking 68 School of Rock
5 Yannick Mollet 81 Kei Boulderhal
6 Levi Daniëls 65 Impact
7 Pepijn Schmit 79 Kei Boulderhal
8 Christiaan Vermeulen 77 Zuidhaven
9 Koen Verpaalen 80 Kei Boulderhal
10 Sivan Karens 59 Kei Boulderhal
11 David Meester 12 Energiehaven
12 Thomas Molenaar 7 Energiehaven
# Name Bib number Team
1 Lara Mars 20 Energiehaven
2 Noah de Reijke 22 Energiehaven
3 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe 38 Monk Hilversum
4 Tom Frakking 68 School of Rock
5 Yannick Mollet 81 Kei Boulderhal
6 Levi Daniëls 65 Impact
7 Pepijn Schmit 79 Kei Boulderhal
8 Christiaan Vermeulen 77 Zuidhaven
9 Koen Verpaalen 80 Kei Boulderhal
10 Sivan Karens 59 Kei Boulderhal
11 David Meester 12 Energiehaven
12 Thomas Molenaar 7 Energiehaven
# Name Bib number Team
1 Lara Mars 20 Energiehaven
2 Noah de Reijke 22 Energiehaven
3 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe 38 Monk Hilversum
4 Tom Frakking 68 School of Rock
5 Yannick Mollet 81 Kei Boulderhal
6 Levi Daniëls 65 Impact
7 Pepijn Schmit 79 Kei Boulderhal
8 Christiaan Vermeulen 77 Zuidhaven
9 Koen Verpaalen 80 Kei Boulderhal
10 Sivan Karens 59 Kei Boulderhal
11 David Meester 12 Energiehaven
12 Thomas Molenaar 7 Energiehaven
# Name Bib number Team
1 Lara Mars 20 Energiehaven
2 Noah de Reijke 22 Energiehaven
3 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe 38 Monk Hilversum
4 Tom Frakking 68 School of Rock
5 Yannick Mollet 81 Kei Boulderhal
6 Levi Daniëls 65 Impact
7 Pepijn Schmit 79 Kei Boulderhal
8 Christiaan Vermeulen 77 Zuidhaven
9 Koen Verpaalen 80 Kei Boulderhal
10 Sivan Karens 59 Kei Boulderhal
11 David Meester 12 Energiehaven
12 Thomas Molenaar 7 Energiehaven
# Name Bib number Team
1 Lara Mars 20 Energiehaven
2 Noah de Reijke 22 Energiehaven
3 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe 38 Monk Hilversum
4 Tom Frakking 68 School of Rock
5 Yannick Mollet 81 Kei Boulderhal
6 Levi Daniëls 65 Impact
7 Pepijn Schmit 79 Kei Boulderhal
8 Christiaan Vermeulen 77 Zuidhaven
9 Koen Verpaalen 80 Kei Boulderhal
10 Sivan Karens 59 Kei Boulderhal
11 David Meester 12 Energiehaven
12 Thomas Molenaar 7 Energiehaven
22-06-2024 12:47
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Tom Frakking 68 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T3Z3 T1Z1 6T11 6Z8 1000.0 School of Rock
2 Sivan Karens 59 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 5T7 6Z8 805.0 Kei Boulderhal
3 Pepijn Schmit 79 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 Z1 T2Z1 5T9 6Z8 690.0 Kei Boulderhal
4 Christiaan Vermeulen 77 NED T1Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 T3Z1 Z2 5T10 6Z8 610.0 Zuidhaven
5 Noah de Reijke 22 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z2 Z5 Z3 4T7 6Z13 545.0 Energiehaven
6 Levi Daniëls 65 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 - - Z2 3T4 4Z5 495.0 Impact
7 David Meester 12 NED T1Z1 T4Z4 T4Z1 - - Z1 3T9 4Z7 455.0 Energiehaven
8 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe 38 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 - - - 3T4 3Z3 415.0 Monk Hilversum
9 Thomas Molenaar 7 NED T5Z2 T3Z3 T1Z1 - - - 3T9 3Z6 380.0 Energiehaven
10 Koen Verpaalen 80 NED - Z1 T2Z1 - - - 1T2 2Z2 338.0 Kei Boulderhal
10 Yannick Mollet 81 NED T2Z1 - Z1 - - - 1T2 2Z2 338.0 Kei Boulderhal
12 Lara Mars 20 NED Z1 Z2 Z1 - - - 0T0 3Z4 300.0 Energiehaven

Mid U10 & U12

The competitionresults are not public.

Mid U14 & U16

The competitionresults are not public.

Mid U18 & U20

Number of competitors: 5

Name Bib number Nat. Team
Ramon van der Meulen 63 NED Kei Boulderhal
Lotte de Vries 53 NED Impact
Quinten Van Bekkum 76 NED Impact
Melissa van Benthem 3 NED Ayers Rookies
Valentijn ter Brake 48 NED Monk Hilversum

Ronde: Mid U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 5

# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake 48 Monk Hilversum
2 Lotte de Vries 53 Impact
3 Ramon van der Meulen 63 Kei Boulderhal
4 Quinten Van Bekkum 76 Impact
5 Melissa van Benthem 3 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake 48 Monk Hilversum
2 Lotte de Vries 53 Impact
3 Ramon van der Meulen 63 Kei Boulderhal
4 Quinten Van Bekkum 76 Impact
5 Melissa van Benthem 3 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake 48 Monk Hilversum
2 Lotte de Vries 53 Impact
3 Ramon van der Meulen 63 Kei Boulderhal
4 Quinten Van Bekkum 76 Impact
5 Melissa van Benthem 3 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake 48 Monk Hilversum
2 Lotte de Vries 53 Impact
3 Ramon van der Meulen 63 Kei Boulderhal
4 Quinten Van Bekkum 76 Impact
5 Melissa van Benthem 3 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake 48 Monk Hilversum
2 Lotte de Vries 53 Impact
3 Ramon van der Meulen 63 Kei Boulderhal
4 Quinten Van Bekkum 76 Impact
5 Melissa van Benthem 3 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake 48 Monk Hilversum
2 Lotte de Vries 53 Impact
3 Ramon van der Meulen 63 Kei Boulderhal
4 Quinten Van Bekkum 76 Impact
5 Melissa van Benthem 3 Ayers Rookies
22-06-2024 12:47
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Quinten Van Bekkum 76 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 5T6 6Z9 1000.0 Impact
2 Melissa van Benthem 3 NED T1Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 5T8 6Z7 805.0 Ayers Rookies
3 Valentijn ter Brake 48 NED T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 - Z2 4T6 5Z8 690.0 Monk Hilversum
4 Ramon van der Meulen 63 NED T1Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 - Z2 4T7 5Z7 610.0 Kei Boulderhal
5 Lotte de Vries 53 NED T2Z1 T3Z1 Z4 Z1 - - 2T5 4Z7 545.0 Impact

Start U10 & U12

The competitionresults are not public.

Start U14 & U16

The competitionresults are not public.
No registrations yet
No results yet