Jeugd Boulder Series Midden Nederland 3, Sat, 01 Jun 2024 09:00:00 +0200, Energiehaven, Utrecht

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.

De niveaucategorieën zijn:
  • START: 6 boulders tussen de 3 en 5
  • MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
  • MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!

 Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
  • Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
  • Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
  • Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
  • Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
  • Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
  • Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:
  • U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.

Definitief tijdschema:
Voor leeftijden U10+U12
08:30 Hal open, start inschrijving
09:00 Sluiting inschrijving
09:15 Briefing deelnemers
09:30 Start wedstrijd
11:30 Einde wedstrijd
De prijsuitreiking vindt ongeveer een half uur na het einde van de wedstrijd plaats.

Voor leeftijden U14+U16 en U18+U20:

10:15 Start inschrijving
11:00 Sluiting inschrijving
11:15 Briefing deelnemers
11:30 Start wedstrijd
13:30 Einde wedstrijd
De prijsuitreiking vindt ongeveer een half uur na het einde van de wedstrijd plaats


Let op:
  • Inschrijven kan alleen via deze website (niet via email aan de hal of de organisatie). Om je in te schrijven log je in of maak je eerst een account aan. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in. Vervolgens log je in, selecteer je jouw wedstrijd en kun je je in de juiste leeftijdscategorie en niveaucategorie inschrijven.
  • De inschrijvingen sluiten op de donderdag voor de wedstrijd om 23.00 uur. Er kunnen maximaal 150 deelnemers meedoen aan de wedstrijd. Mogelijk wordt de inschrijving eerder gesloten als dit maximum aantal gehaald is.
  • Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 en moet betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
  • Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.
Vragen?
Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over De Series kan je hier vinden.

Max U10 & U12

The competitionresults are not public.

Max U14 & U16

The competitionresults are not public.

Max U18 & U20

Number of competitors: 20

Name Bib number Nat. Team
Pepijn Schmit NED Kei Boulderhal
Evan Minnaard NED Kei Boulderhal
Koen Verpaalen NED Kei Boulderhal
Christiaan Vermeulen NED Zuidhaven
Roos Stroet NED Team Fabriek
Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe NED Monk Hilversum
Joost Breek NED Zuidhaven
Levi Daniëls NED Impact
Marin Overeem NED Het Lab
Tom Spek NED School of Rock
Lara Mars NED Energiehaven
Mia Franken NED Energiehaven
Thijn van Dongen NED Energiehaven
Noah de Reijke NED Energiehaven
Tom Frakking NED School of Rock
Sverre Godfroij NED Energiehaven
Maarten Roder NED Monk Hilversum
Loek Scholten NED Kei Boulderhal
Barbara Klee NED Het Lab
Philomijn Sinke NED Kei Boulderhal

Ronde: Max U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 20

# Name Bib number Team
1 Thijn van Dongen Energiehaven
2 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
3 Roos Stroet Team Fabriek
4 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
5 Loek Scholten Kei Boulderhal
6 Tom Spek School of Rock
7 Evan Minnaard Kei Boulderhal
8 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
9 Sverre Godfroij Energiehaven
10 Joost Breek Zuidhaven
11 Levi Daniëls Impact
12 Tom Frakking School of Rock
13 Marin Overeem Het Lab
14 Barbara Klee Het Lab
15 Mia Franken Energiehaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Noah de Reijke Energiehaven
18 Lara Mars Energiehaven
19 Maarten Roder Monk Hilversum
20 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Thijn van Dongen Energiehaven
2 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
3 Roos Stroet Team Fabriek
4 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
5 Loek Scholten Kei Boulderhal
6 Tom Spek School of Rock
7 Evan Minnaard Kei Boulderhal
8 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
9 Sverre Godfroij Energiehaven
10 Joost Breek Zuidhaven
11 Levi Daniëls Impact
12 Tom Frakking School of Rock
13 Marin Overeem Het Lab
14 Barbara Klee Het Lab
15 Mia Franken Energiehaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Noah de Reijke Energiehaven
18 Lara Mars Energiehaven
19 Maarten Roder Monk Hilversum
20 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Thijn van Dongen Energiehaven
2 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
3 Roos Stroet Team Fabriek
4 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
5 Loek Scholten Kei Boulderhal
6 Tom Spek School of Rock
7 Evan Minnaard Kei Boulderhal
8 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
9 Sverre Godfroij Energiehaven
10 Joost Breek Zuidhaven
11 Levi Daniëls Impact
12 Tom Frakking School of Rock
13 Marin Overeem Het Lab
14 Barbara Klee Het Lab
15 Mia Franken Energiehaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Noah de Reijke Energiehaven
18 Lara Mars Energiehaven
19 Maarten Roder Monk Hilversum
20 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Thijn van Dongen Energiehaven
2 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
3 Roos Stroet Team Fabriek
4 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
5 Loek Scholten Kei Boulderhal
6 Tom Spek School of Rock
7 Evan Minnaard Kei Boulderhal
8 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
9 Sverre Godfroij Energiehaven
10 Joost Breek Zuidhaven
11 Levi Daniëls Impact
12 Tom Frakking School of Rock
13 Marin Overeem Het Lab
14 Barbara Klee Het Lab
15 Mia Franken Energiehaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Noah de Reijke Energiehaven
18 Lara Mars Energiehaven
19 Maarten Roder Monk Hilversum
20 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Thijn van Dongen Energiehaven
2 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
3 Roos Stroet Team Fabriek
4 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
5 Loek Scholten Kei Boulderhal
6 Tom Spek School of Rock
7 Evan Minnaard Kei Boulderhal
8 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
9 Sverre Godfroij Energiehaven
10 Joost Breek Zuidhaven
11 Levi Daniëls Impact
12 Tom Frakking School of Rock
13 Marin Overeem Het Lab
14 Barbara Klee Het Lab
15 Mia Franken Energiehaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Noah de Reijke Energiehaven
18 Lara Mars Energiehaven
19 Maarten Roder Monk Hilversum
20 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Thijn van Dongen Energiehaven
2 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
3 Roos Stroet Team Fabriek
4 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
5 Loek Scholten Kei Boulderhal
6 Tom Spek School of Rock
7 Evan Minnaard Kei Boulderhal
8 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
9 Sverre Godfroij Energiehaven
10 Joost Breek Zuidhaven
11 Levi Daniëls Impact
12 Tom Frakking School of Rock
13 Marin Overeem Het Lab
14 Barbara Klee Het Lab
15 Mia Franken Energiehaven
16 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
17 Noah de Reijke Energiehaven
18 Lara Mars Energiehaven
19 Maarten Roder Monk Hilversum
20 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
01-06-2024 14:28
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Evan Minnaard NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 6T7 6Z6 1000.0 Kei Boulderhal
2 Noah de Reijke NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 6T10 6Z10 805.0 Energiehaven
3 Tom Frakking NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 5T5 6Z6 690.0 School of Rock
4 Christiaan Vermeulen NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z4 5T6 6Z9 610.0 Zuidhaven
5 Tom Spek NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 5Z5 520.0 School of Rock
5 Thijn van Dongen NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 5Z5 520.0 Energiehaven
7 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 5T6 5Z5 435.0 Monk Hilversum
7 Marin Overeem NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 5T6 5Z5 435.0 Het Lab
9 Pepijn Schmit NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 5T7 5Z6 380.0 Kei Boulderhal
10 Maarten Roder NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T5Z2 5T10 5Z7 350.0 Monk Hilversum
11 Joost Breek NED T1Z1 T1Z1 T5Z5 T5Z5 T1Z1 5T13 5Z13 325.0 Zuidhaven
12 Levi Daniëls NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z1 4T7 5Z5 300.0 Impact
13 Loek Scholten NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z1 6T10 6Z6 280.0 Kei Boulderhal
14 Roos Stroet NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 3T4 4Z5 260.0 Team Fabriek
15 Sverre Godfroij NED T1Z1 T1Z1 T5Z5 3T7 3Z7 240.0 Energiehaven
16 Lara Mars NED T3Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T4 4Z4 220.0 Energiehaven
17 Koen Verpaalen NED T1Z1 T1Z1 Z1 2T2 3Z3 205.0 Kei Boulderhal
18 Philomijn Sinke NED T2Z2 T1Z1 Z1 2T3 3Z4 185.0 Kei Boulderhal
19 Barbara Klee NED T1Z1 Z1 Z3 1T1 3Z5 170.0 Het Lab
20 Mia Franken NED Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 155.0 Energiehaven

Mid U10 & U12

The competitionresults are not public.

Mid U14 & U16

The competitionresults are not public.

Mid U18 & U20

Number of competitors: 5

Name Bib number Nat. Team Rem
Melissa van Benthem NED Ayers Rookies
Lotte de Vries NED Impact
Liza Chernykh UKR Team Fabriek
Eva van Gent NED Disp
Valentijn ter Brake NED Monk Hilversum

Ronde: Mid U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 5

# Name Bib number Nat. Team
1 Melissa van Benthem Ayers Rookies
2 Lotte de Vries Impact
3 Eva van Gent
4 Liza Chernykh Team Fabriek
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
# Name Bib number Nat. Team
1 Melissa van Benthem Ayers Rookies
2 Lotte de Vries Impact
3 Eva van Gent
4 Liza Chernykh Team Fabriek
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
# Name Bib number Nat. Team
1 Melissa van Benthem Ayers Rookies
2 Lotte de Vries Impact
3 Eva van Gent
4 Liza Chernykh Team Fabriek
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
# Name Bib number Nat. Team
1 Melissa van Benthem Ayers Rookies
2 Lotte de Vries Impact
3 Eva van Gent
4 Liza Chernykh Team Fabriek
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
# Name Bib number Nat. Team
1 Melissa van Benthem Ayers Rookies
2 Lotte de Vries Impact
3 Eva van Gent
4 Liza Chernykh Team Fabriek
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
# Name Bib number Nat. Team
1 Melissa van Benthem Ayers Rookies
2 Lotte de Vries Impact
3 Eva van Gent
4 Liza Chernykh Team Fabriek
5 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
01-06-2024 14:28
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Melissa van Benthem NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T4Z3 T5Z1 6T14 6Z9 1000.0 Ayers Rookies
2 Eva van Gent NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 5T5 6Z8 805.0
3 Liza Chernykh UKR T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z5 Z1 4T6 6Z12 690.0 Team Fabriek
4 Valentijn ter Brake NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 610.0 Monk Hilversum
5 Lotte de Vries NED T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 545.0 Impact

Start U10 & U12

The competitionresults are not public.

Start U14 & U16

The competitionresults are not public.
No registrations yet
No results yet