Jeugd Boulder Series Midden Nederland 2, Sat, 18 May 2024 09:00:00 +0200, Sterk Spoor (Schaverijstraat 52), Utrecht

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.

De niveaucategorieën zijn:
  • START: 6 boulders tussen de 3 en 5
  • MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
  • MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!

 Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
  • Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
  • Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
  • Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
  • Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
  • Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
  • Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:
  • U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.

Definitieve tijdschema:
Voor leeftijden U10+U12
08:30 Hal open, start aanmelding
09:00 Sluiting aanmelding
09:15 Briefing deelnemers
09:30 Start wedstrijd
11:30 Einde wedstrijd
De prijsuitreiking vindt ongeveer een half uur na het einde van de wedstrijd plaats.

Voor leeftijden U14+U16 en U18+U20:

10:15 Start aanmelding
11:00 Sluiting aanmelding
11:15 Briefing deelnemers
11:30 Start wedstrijd
13:30 Einde wedstrijd
De prijsuitreiking vindt ongeveer een half uur na het einde van de wedstrijd plaats


Let op:
  • Inschrijven kan alleen via deze website (niet via email aan de hal of de organisatie). Om je in te schrijven log je in of maak je eerst een account aan. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in. Vervolgens log je in, selecteer je jouw wedstrijd en kun je je in de juiste leeftijdscategorie en niveaucategorie inschrijven.
  • De inschrijvingen sluiten op de vrijdag voor de wedstrijd om 23.00 uur. Er kunnen maximaal 150 deelnemers meedoen aan de wedstrijd. Mogelijk wordt de inschrijving eerder gesloten als dit maximum aantal gehaald is.
  • Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 en moet betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
  • Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.
Vragen?
Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over De Series kan je hier vinden.

Max U10 & U12

The competitionresults are not public.

Max U14 & U16

The competitionresults are not public.

Max U18 & U20

Number of competitors: 21

Name Bib number Nat. Team
Christiaan Vermeulen NED Zuidhaven
Jelmer Meulen, van der NED
Pepijn Schmit NED Kei Boulderhal
Tom Spek NED School of Rock
Tom Frakking NED School of Rock
Roos Stroet NED Team Fabriek
Ronja van Dantzig NED Top-It
Evan Minnaard NED Kei Boulderhal
Tim Verhagen NED
Sivan Karens NED Kei Boulderhal
Lara Mars NED Energiehaven
Mia Franken NED Energiehaven
David Meester NED Energiehaven
Noah de Reijke NED Energiehaven
Marin Overeem NED Het Lab
Meine Hoeksema NED
Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe NED Monk Hilversum
Philomijn Sinke NED Kei Boulderhal
Maarten Roder NED Monk Hilversum
Chris Mijnarends NED Top-It
Thijn van Dongen NED Energiehaven

Ronde: Max U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 21

# Name Bib number Team
1 Roos Stroet Team Fabriek
2 Marin Overeem Het Lab
3 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
4 David Meester Energiehaven
5 Mia Franken Energiehaven
6 Tim Verhagen
7 Meine Hoeksema
8 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
9 Jelmer Meulen, van der
10 Thijn van Dongen Energiehaven
11 Chris Mijnarends Top-It
12 Tom Frakking School of Rock
13 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
14 Evan Minnaard Kei Boulderhal
15 Ronja van Dantzig Top-It
16 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
17 Lara Mars Energiehaven
18 Tom Spek School of Rock
19 Noah de Reijke Energiehaven
20 Maarten Roder Monk Hilversum
21 Sivan Karens Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Roos Stroet Team Fabriek
2 Marin Overeem Het Lab
3 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
4 David Meester Energiehaven
5 Mia Franken Energiehaven
6 Tim Verhagen
7 Meine Hoeksema
8 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
9 Jelmer Meulen, van der
10 Thijn van Dongen Energiehaven
11 Chris Mijnarends Top-It
12 Tom Frakking School of Rock
13 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
14 Evan Minnaard Kei Boulderhal
15 Ronja van Dantzig Top-It
16 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
17 Lara Mars Energiehaven
18 Tom Spek School of Rock
19 Noah de Reijke Energiehaven
20 Maarten Roder Monk Hilversum
21 Sivan Karens Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Roos Stroet Team Fabriek
2 Marin Overeem Het Lab
3 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
4 David Meester Energiehaven
5 Mia Franken Energiehaven
6 Tim Verhagen
7 Meine Hoeksema
8 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
9 Jelmer Meulen, van der
10 Thijn van Dongen Energiehaven
11 Chris Mijnarends Top-It
12 Tom Frakking School of Rock
13 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
14 Evan Minnaard Kei Boulderhal
15 Ronja van Dantzig Top-It
16 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
17 Lara Mars Energiehaven
18 Tom Spek School of Rock
19 Noah de Reijke Energiehaven
20 Maarten Roder Monk Hilversum
21 Sivan Karens Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Roos Stroet Team Fabriek
2 Marin Overeem Het Lab
3 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
4 David Meester Energiehaven
5 Mia Franken Energiehaven
6 Tim Verhagen
7 Meine Hoeksema
8 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
9 Jelmer Meulen, van der
10 Thijn van Dongen Energiehaven
11 Chris Mijnarends Top-It
12 Tom Frakking School of Rock
13 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
14 Evan Minnaard Kei Boulderhal
15 Ronja van Dantzig Top-It
16 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
17 Lara Mars Energiehaven
18 Tom Spek School of Rock
19 Noah de Reijke Energiehaven
20 Maarten Roder Monk Hilversum
21 Sivan Karens Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Roos Stroet Team Fabriek
2 Marin Overeem Het Lab
3 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
4 David Meester Energiehaven
5 Mia Franken Energiehaven
6 Tim Verhagen
7 Meine Hoeksema
8 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
9 Jelmer Meulen, van der
10 Thijn van Dongen Energiehaven
11 Chris Mijnarends Top-It
12 Tom Frakking School of Rock
13 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
14 Evan Minnaard Kei Boulderhal
15 Ronja van Dantzig Top-It
16 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
17 Lara Mars Energiehaven
18 Tom Spek School of Rock
19 Noah de Reijke Energiehaven
20 Maarten Roder Monk Hilversum
21 Sivan Karens Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Roos Stroet Team Fabriek
2 Marin Overeem Het Lab
3 Pepijn Schmit Kei Boulderhal
4 David Meester Energiehaven
5 Mia Franken Energiehaven
6 Tim Verhagen
7 Meine Hoeksema
8 Philomijn Sinke Kei Boulderhal
9 Jelmer Meulen, van der
10 Thijn van Dongen Energiehaven
11 Chris Mijnarends Top-It
12 Tom Frakking School of Rock
13 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
14 Evan Minnaard Kei Boulderhal
15 Ronja van Dantzig Top-It
16 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
17 Lara Mars Energiehaven
18 Tom Spek School of Rock
19 Noah de Reijke Energiehaven
20 Maarten Roder Monk Hilversum
21 Sivan Karens Kei Boulderhal
18-05-2024 13:56
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Noah de Reijke NED T3Z3 T1Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 Z4 5T10 6Z12 1000.0 Energiehaven
2 Sivan Karens NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - 5T5 5Z5 805.0 Kei Boulderhal
3 Evan Minnaard NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 - 5T7 5Z5 690.0 Kei Boulderhal
4 Christiaan Vermeulen NED T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 5T7 5Z6 578.0 Zuidhaven
4 Thijn van Dongen NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 - 5T7 5Z6 578.0 Energiehaven
6 Tom Frakking NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 - 5T7 5Z7 495.0 School of Rock
7 Pepijn Schmit NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 - 5T9 5Z9 455.0 Kei Boulderhal
8 Marin Overeem NED T2Z2 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T4Z3 - 5T11 5Z9 415.0 Het Lab
9 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe NED T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 - 4T6 5Z7 380.0 Monk Hilversum
10 Tom Spek NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 - - 4T6 4Z4 350.0 School of Rock
11 Roos Stroet NED T1Z1 T5Z1 T2Z1 T5Z1 - - 4T13 4Z4 325.0 Team Fabriek
12 David Meester NED T5Z5 Z1 T2Z1 T4Z2 - - 3T11 4Z9 300.0 Energiehaven
13 Chris Mijnarends NED T1Z1 Z1 Z1 T2Z1 - - 2T3 4Z4 280.0 Top-It
14 Meine Hoeksema NED T3Z2 Z1 T1Z1 - - 2T4 3Z4 260.0
15 Maarten Roder NED - Z1 Z2 T3Z3 - - 1T3 3Z6 240.0 Monk Hilversum
16 Jelmer Meulen, van der NED - Z1 T1Z1 - - - 1T1 2Z2 220.0
17 Tim Verhagen NED - Z2 Z2 Z4 - - 0T0 3Z8 205.0
18 Mia Franken NED - - Z1 - - - 0T0 1Z1 185.0 Energiehaven
19 Ronja van Dantzig NED - - - - - - 0T0 0Z0 157.0 Top-It
19 Lara Mars NED - - - - - - 0T0 0Z0 157.0 Energiehaven
19 Philomijn Sinke NED - - - - - - 0T0 0Z0 157.0 Kei Boulderhal

Mid U10 & U12

The competitionresults are not public.

Mid U14 & U16

The competitionresults are not public.

Mid U18 & U20

Number of competitors: 5

Name Bib number Nat. Team
Koen Verpaalen NED Kei Boulderhal
Ramon van der Meulen NED Kei Boulderhal
Fabian van Geelen NED Zuidhaven
Melissa van Benthem NED Ayers Rookies
Lotte de Vries NED Impact

Ronde: Mid U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 5

# Name Bib number Team
1 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries Impact
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Fabian van Geelen Zuidhaven
5 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries Impact
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Fabian van Geelen Zuidhaven
5 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries Impact
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Fabian van Geelen Zuidhaven
5 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries Impact
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Fabian van Geelen Zuidhaven
5 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries Impact
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Fabian van Geelen Zuidhaven
5 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Koen Verpaalen Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries Impact
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Fabian van Geelen Zuidhaven
5 Ramon van der Meulen Kei Boulderhal
18-05-2024 13:56
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Koen Verpaalen NED T1Z1 T2Z2 T4Z4 T3Z3 - T1Z1 5T11 5Z11 1000.0 Kei Boulderhal
2 Melissa van Benthem NED T1Z1 - T2Z2 - - - 2T3 2Z3 805.0 Ayers Rookies
3 Fabian van Geelen NED T1Z1 - T3Z3 - - - 2T4 2Z4 690.0 Zuidhaven
4 Ramon van der Meulen NED T1Z1 - - - - Z2 1T1 2Z3 610.0 Kei Boulderhal
5 Lotte de Vries NED Z1 - - - - - 0T0 1Z1 545.0 Impact

Start U10 & U12

The competitionresults are not public.

Start U14 & U16

The competitionresults are not public.

Start U18 & U20

Number of competitors: 1

Name Bib number Nat. Team
Valentijn ter Brake NED Monk Hilversum

Ronde: Start U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 1

# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
# Name Bib number Team
1 Valentijn ter Brake Monk Hilversum
18-05-2024 13:56
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Valentijn ter Brake NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 - Z4 - 3T3 4Z7 1000.0 Monk Hilversum