Jeugd Boulder Series Midden Nederland 1, Sat, 20 Apr 2024 09:00:00 +0200, Monk Hilversum

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.

De niveaucategorieën zijn:
  • START: 6 boulders tussen de 3 en 5
  • MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
  • MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!

 Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
  • Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
  • Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
  • Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
  • Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
  • Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
  • Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:
  • U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.

Definitief tijdschema:
 9:00 Hal open, start inschrijving
 9:30 Sluiting inschrijving
 9:45 Briefing deelnemers
 10:00 Start wedstrijd
 13:00 Einde wedstrijd

Prijsuitreiking ongeveer 13:30

Let op:
  • Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 (pin only!) en kan betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
  • Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.
Vragen?
Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over De Series kan je hier vinden.

Max U10 & U12

The competitionresults are not public.

Max U14 & U16

The competitionresults are not public.

Max U18 & U20

Number of competitors: 18

Name Bib number Nat. Team
Evan Minnaard NED Kei Boulderhal
David Meester NED Energiehaven
Noah de Reijke NED Energiehaven
Marin Overeem NED Het Lab
Christiaan Vermeulen NED Zuidhaven
Tom Frakking NED School of Rock
Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe NED Monk Hilversum
Lara Mars NED Energiehaven
Mia Franken NED Energiehaven
Thijn van Dongen NED Energiehaven
Tom Spek NED School of Rock
Levi Daniëls NED Impact
Maarten Roder NED Monk Hilversum
Sivan Karens NED Kei Boulderhal
Roos Stroet NED Team Fabriek
Tim Verhagen NED
Noa Heijmerink NED Monk Amsterdam
Ronja van Dantzig NED Top-It

Ronde: Max U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 18

# Name Bib number Team
1 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
2 Sivan Karens Kei Boulderhal
3 Levi Daniëls Impact
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Tom Frakking School of Rock
6 Evan Minnaard Kei Boulderhal
7 Thijn van Dongen Energiehaven
8 Tom Spek School of Rock
9 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
10 Maarten Roder Monk Hilversum
11 David Meester Energiehaven
12 Roos Stroet Team Fabriek
13 Noah de Reijke Energiehaven
14 Lara Mars Energiehaven
15 Marin Overeem Het Lab
16 Tim Verhagen
17 Mia Franken Energiehaven
18 Ronja van Dantzig Top-It
# Name Bib number Team
1 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
2 Sivan Karens Kei Boulderhal
3 Levi Daniëls Impact
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Tom Frakking School of Rock
6 Evan Minnaard Kei Boulderhal
7 Thijn van Dongen Energiehaven
8 Tom Spek School of Rock
9 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
10 Maarten Roder Monk Hilversum
11 David Meester Energiehaven
12 Roos Stroet Team Fabriek
13 Noah de Reijke Energiehaven
14 Lara Mars Energiehaven
15 Marin Overeem Het Lab
16 Tim Verhagen
17 Mia Franken Energiehaven
18 Ronja van Dantzig Top-It
# Name Bib number Team
1 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
2 Sivan Karens Kei Boulderhal
3 Levi Daniëls Impact
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Tom Frakking School of Rock
6 Evan Minnaard Kei Boulderhal
7 Thijn van Dongen Energiehaven
8 Tom Spek School of Rock
9 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
10 Maarten Roder Monk Hilversum
11 David Meester Energiehaven
12 Roos Stroet Team Fabriek
13 Noah de Reijke Energiehaven
14 Lara Mars Energiehaven
15 Marin Overeem Het Lab
16 Tim Verhagen
17 Mia Franken Energiehaven
18 Ronja van Dantzig Top-It
# Name Bib number Team
1 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
2 Sivan Karens Kei Boulderhal
3 Levi Daniëls Impact
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Tom Frakking School of Rock
6 Evan Minnaard Kei Boulderhal
7 Thijn van Dongen Energiehaven
8 Tom Spek School of Rock
9 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
10 Maarten Roder Monk Hilversum
11 David Meester Energiehaven
12 Roos Stroet Team Fabriek
13 Noah de Reijke Energiehaven
14 Lara Mars Energiehaven
15 Marin Overeem Het Lab
16 Tim Verhagen
17 Mia Franken Energiehaven
18 Ronja van Dantzig Top-It
# Name Bib number Team
1 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
2 Sivan Karens Kei Boulderhal
3 Levi Daniëls Impact
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Tom Frakking School of Rock
6 Evan Minnaard Kei Boulderhal
7 Thijn van Dongen Energiehaven
8 Tom Spek School of Rock
9 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
10 Maarten Roder Monk Hilversum
11 David Meester Energiehaven
12 Roos Stroet Team Fabriek
13 Noah de Reijke Energiehaven
14 Lara Mars Energiehaven
15 Marin Overeem Het Lab
16 Tim Verhagen
17 Mia Franken Energiehaven
18 Ronja van Dantzig Top-It
# Name Bib number Team
1 Christiaan Vermeulen Zuidhaven
2 Sivan Karens Kei Boulderhal
3 Levi Daniëls Impact
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Tom Frakking School of Rock
6 Evan Minnaard Kei Boulderhal
7 Thijn van Dongen Energiehaven
8 Tom Spek School of Rock
9 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe Monk Hilversum
10 Maarten Roder Monk Hilversum
11 David Meester Energiehaven
12 Roos Stroet Team Fabriek
13 Noah de Reijke Energiehaven
14 Lara Mars Energiehaven
15 Marin Overeem Het Lab
16 Tim Verhagen
17 Mia Franken Energiehaven
18 Ronja van Dantzig Top-It
20-04-2024 13:23
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Tom Frakking NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T6 6Z6 903.0 School of Rock
1 Tom Spek NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T6 6Z6 903.0 School of Rock
3 Sivan Karens NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 6T7 6Z6 690.0 Kei Boulderhal
4 Evan Minnaard NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 6T8 6Z7 610.0 Kei Boulderhal
5 Noah de Reijke NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 6T8 6Z8 498.0 Energiehaven
5 Marin Overeem NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 6T8 6Z8 498.0 Het Lab
5 Thijn van Dongen NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 6T8 6Z8 498.0 Energiehaven
8 Christiaan Vermeulen NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 6T9 6Z9 415.0 Zuidhaven
9 David Meester NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T3Z1 6T10 6Z8 380.0 Energiehaven
10 Roos Stroet NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T5Z1 Z2 5T11 6Z7 350.0 Team Fabriek
11 Noa Heijmerink NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T5Z2 T1Z1 5T10 5Z7 325.0 Monk Amsterdam
12 Levi Daniëls NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z2 Z3 4T5 6Z10 300.0 Impact
13 Ronja van Dantzig NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 280.0 Top-It
14 Noud Anthony Xabiso Smits van Waesberghe NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 4T6 4Z6 260.0 Monk Hilversum
15 Maarten Roder NED T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z3 4T7 4Z6 240.0 Monk Hilversum
16 Mia Franken NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 3T3 4Z6 220.0 Energiehaven
17 Lara Mars NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z3 3T4 4Z7 205.0 Energiehaven
18 Tim Verhagen NED T2Z2 T1Z1 T3Z3 3T6 3Z6 185.0

Mid U10 & U12

The competitionresults are not public.

Mid U14 & U16

The competitionresults are not public.

Mid U18 & U20

Number of competitors: 2

Name Bib number Nat. Team Rem
Lotte de Vries NED
Eva van Gent NED Kei Boulderhal Disp

Ronde: Mid U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 2

# Name Bib number Team
1 Eva van Gent Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries
# Name Bib number Team
1 Eva van Gent Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries
# Name Bib number Team
1 Eva van Gent Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries
# Name Bib number Team
1 Eva van Gent Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries
# Name Bib number Team
1 Eva van Gent Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries
# Name Bib number Team
1 Eva van Gent Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries
20-04-2024 13:23
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Eva van Gent NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z3 T1Z1 6T10 6Z10 1000.0 Kei Boulderhal
2 Lotte de Vries NED Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 2T3 4Z4 805.0

Start U10 & U12

The competitionresults are not public.

Start U14 & U16

The competitionresults are not public.
No registrations yet
No results yet