Lead Series Midden Nederland FINALE, Fri, 14 Jun 2024 18:45:00 +0200, Rocksteady, Bussum

Discipline: Lead
League: Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (t/m 2008) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope! Alleen de MAX categorie klimt 1 route lead.


Voorlopig tijdsschema:

18:45 Aanmelding open
19.15 Sluiting aanmelding deelnemers
19.20 Uitleg wedstrijd
19.30 Start wedstrijd
22.00 Einde wedstrijd en prijsuitreiking

Prijsuitreiking is direct na de wedstrijd


Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt de normale entree prijs van de hal en kan vooraf worden afgerekend aan de balie.

Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 9

Name Bib number Nat. Team
Vadim Duterloo 69 NED
Nico Kroon NED Team Neoliet
Nick Leensvaart 53 NED Team Yellowstone
Tim Zijm 81 NED Team Neoliet
Hidde Pielage 75 NED
Brandon van Voskuilen 83 NED Team Neoliet
Michel Mouton 74 NED Klimmuur Utrecht
Noah Verhoeff 85 NED Rock Steady
Feline Pothuizen 90 NED

Ronde: Max - Senioren - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Team
1 Nick Leensvaart 53 Team Yellowstone
2 Michel Mouton 74 Klimmuur Utrecht
3 Brandon van Voskuilen 83 Team Neoliet
4 Feline Pothuizen 90
5 Nico Kroon Team Neoliet
6 Noah Verhoeff 85 Rock Steady
7 Vadim Duterloo 69
8 Hidde Pielage 75
9 Tim Zijm 81 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Nick Leensvaart 53 Team Yellowstone
2 Michel Mouton 74 Klimmuur Utrecht
3 Brandon van Voskuilen 83 Team Neoliet
4 Feline Pothuizen 90
5 Nico Kroon Team Neoliet
6 Noah Verhoeff 85 Rock Steady
7 Vadim Duterloo 69
8 Hidde Pielage 75
9 Tim Zijm 81 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Nick Leensvaart 53 Team Yellowstone
2 Michel Mouton 74 Klimmuur Utrecht
3 Brandon van Voskuilen 83 Team Neoliet
4 Feline Pothuizen 90
5 Nico Kroon Team Neoliet
6 Noah Verhoeff 85 Rock Steady
7 Vadim Duterloo 69
8 Hidde Pielage 75
9 Tim Zijm 81 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Nick Leensvaart 53 Team Yellowstone
2 Michel Mouton 74 Klimmuur Utrecht
3 Brandon van Voskuilen 83 Team Neoliet
4 Feline Pothuizen 90
5 Nico Kroon Team Neoliet
6 Noah Verhoeff 85 Rock Steady
7 Vadim Duterloo 69
8 Hidde Pielage 75
9 Tim Zijm 81 Team Neoliet
14-06-2024 22:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Hidde Pielage 75 NED Top 27 29 29 1000.0
2 Tim Zijm 81 NED Top 25 Top 26 805.0 Team Neoliet
3 Nico Kroon NED 21 29 35 30 690.0 Team Neoliet
4 Noah Verhoeff 85 NED Top 16 26 29 610.0 Rock Steady
5 Nick Leensvaart 53 NED Top 17 24 17 545.0 Team Yellowstone
6 Brandon van Voskuilen 83 NED 26 10 14 13 495.0 Team Neoliet
7 Michel Mouton 74 NED 21 15 12 15 435.0 Klimmuur Utrecht
7 Feline Pothuizen 90 NED 21 15 19 11 435.0
9 Vadim Duterloo 69 NED 21 0 0 0 380.0

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 18

Name Bib number Nat. Team Rem
Liv Vegter 80 NED
Ffion van Gulik 68 NED USAC
jeffrey brouwer 66 NED Rock Steady
Leonore Siepel NED Top-It
jelle polak 93 NED Team Neoliet
Maprang R. Thongnongbua 55 NED Team Neoliet
Ilse van Dijk 76 NED
Dennis Van den Berg 79 NED Climb Up
Dave Peppelaar 88 NED
Jiska Kluit 58 NED Rock Steady
Leontien Bus 71 NED Rock Steady
Lisanne van Zijl 86 NED Rock Steady
Sienna van Arkel 78 NED Rock Steady Disp
ingrid van lubek 77 NED Rock Steady
Natan Boel 82 NED Rotterdam Rockstars
Armand Verstappen 73 NED Klimmuur Utrecht
Tom De Waardt 54 NED Team Neoliet
Anouk Leguit 62 NED Rock Steady

Ronde: Mid - Senioren - Routes: Number of competitors: 18

# Name Bib number Team
1 ingrid van lubek 77 Rock Steady
2 Leonore Siepel Top-It
3 Dave Peppelaar 88
4 Lisanne van Zijl 86 Rock Steady
5 Ffion van Gulik 68 USAC
6 Liv Vegter 80
7 jelle polak 93 Team Neoliet
8 Natan Boel 82 Rotterdam Rockstars
9 jeffrey brouwer 66 Rock Steady
10 Tom De Waardt 54 Team Neoliet
11 Leontien Bus 71 Rock Steady
12 Dennis Van den Berg 79 Climb Up
13 Ilse van Dijk 76
14 Sienna van Arkel 78 Rock Steady
15 Maprang R. Thongnongbua 55 Team Neoliet
16 Jiska Kluit 58 Rock Steady
17 Anouk Leguit 62 Rock Steady
18 Armand Verstappen 73 Klimmuur Utrecht
# Name Bib number Team
1 ingrid van lubek 77 Rock Steady
2 Leonore Siepel Top-It
3 Dave Peppelaar 88
4 Lisanne van Zijl 86 Rock Steady
5 Ffion van Gulik 68 USAC
6 Liv Vegter 80
7 jelle polak 93 Team Neoliet
8 Natan Boel 82 Rotterdam Rockstars
9 jeffrey brouwer 66 Rock Steady
10 Tom De Waardt 54 Team Neoliet
11 Leontien Bus 71 Rock Steady
12 Dennis Van den Berg 79 Climb Up
13 Ilse van Dijk 76
14 Sienna van Arkel 78 Rock Steady
15 Maprang R. Thongnongbua 55 Team Neoliet
16 Jiska Kluit 58 Rock Steady
17 Anouk Leguit 62 Rock Steady
18 Armand Verstappen 73 Klimmuur Utrecht
# Name Bib number Team
1 ingrid van lubek 77 Rock Steady
2 Leonore Siepel Top-It
3 Dave Peppelaar 88
4 Lisanne van Zijl 86 Rock Steady
5 Ffion van Gulik 68 USAC
6 Liv Vegter 80
7 jelle polak 93 Team Neoliet
8 Natan Boel 82 Rotterdam Rockstars
9 jeffrey brouwer 66 Rock Steady
10 Tom De Waardt 54 Team Neoliet
11 Leontien Bus 71 Rock Steady
12 Dennis Van den Berg 79 Climb Up
13 Ilse van Dijk 76
14 Sienna van Arkel 78 Rock Steady
15 Maprang R. Thongnongbua 55 Team Neoliet
16 Jiska Kluit 58 Rock Steady
17 Anouk Leguit 62 Rock Steady
18 Armand Verstappen 73 Klimmuur Utrecht
# Name Bib number Team
1 ingrid van lubek 77 Rock Steady
2 Leonore Siepel Top-It
3 Dave Peppelaar 88
4 Lisanne van Zijl 86 Rock Steady
5 Ffion van Gulik 68 USAC
6 Liv Vegter 80
7 jelle polak 93 Team Neoliet
8 Natan Boel 82 Rotterdam Rockstars
9 jeffrey brouwer 66 Rock Steady
10 Tom De Waardt 54 Team Neoliet
11 Leontien Bus 71 Rock Steady
12 Dennis Van den Berg 79 Climb Up
13 Ilse van Dijk 76
14 Sienna van Arkel 78 Rock Steady
15 Maprang R. Thongnongbua 55 Team Neoliet
16 Jiska Kluit 58 Rock Steady
17 Anouk Leguit 62 Rock Steady
18 Armand Verstappen 73 Klimmuur Utrecht
14-06-2024 22:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 jelle polak 93 NED Top Top Top 27 1000.0 Team Neoliet
2 Liv Vegter 80 NED Top Top Top 23 805.0
3 Dennis Van den Berg 79 NED Top Top Top 20 690.0 Climb Up
4 jeffrey brouwer 66 NED Top Top Top 18 610.0 Rock Steady
5 Natan Boel 82 NED Top Top 26 25 545.0 Rotterdam Rockstars
6 Tom De Waardt 54 NED Top Top Top 16 495.0 Team Neoliet
7 Leonore Siepel NED Top Top Top 12 435.0 Top-It
7 Anouk Leguit 62 NED Top Top Top 12 435.0 Rock Steady
9 Armand Verstappen 73 NED Top Top 22 22 380.0 Klimmuur Utrecht
10 Sienna van Arkel 78 NED Top Top Top 11 350.0 Rock Steady
11 Dave Peppelaar 88 NED Top Top 20 12 325.0
12 Ilse van Dijk 76 NED Top Top 22 11 280.0
12 Jiska Kluit 58 NED Top Top 19 12 280.0 Rock Steady
12 ingrid van lubek 77 NED Top Top 23 10 280.0 Rock Steady
15 Lisanne van Zijl 86 NED Top Top 11 12 240.0 Rock Steady
16 Leontien Bus 71 NED Top Top 21 9 220.0 Rock Steady
17 Maprang R. Thongnongbua 55 NED Top Top 15 9 205.0 Team Neoliet
18 Ffion van Gulik 68 NED Top 17 17 7 185.0 USAC

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 15

Name Bib number Nat. Team
Michiel Troost 120 NED Climb Up
Alex Van Gulik 70 NED Rock Steady
Nikki Roon 60 NED Climb Up
Lucas Wolfe 63 NED Rock Steady
Jelger Roelofs 56 NED Rock Steady
Marloes Zeeman 65 NED
Daan Van Bijsterveld 89 NED
Z Zeng 91 NED
Esmay Frankin 67 NED Rock Steady
Chantal van Staveren 87 NED
Kyla Grant 84 NED Rock Steady
Robin Van Leeuwen 57 NED Rock Steady
Inge Hofsommer 59 NED Rock Steady
Simen Veenman 72 NED Rock Steady
Ruben Jellema 92 NED

Ronde: Start - Senioren - Routes: Number of competitors: 15

# Name Bib number Team
1 Chantal van Staveren 87
2 Daan Van Bijsterveld 89
3 Ruben Jellema 92
4 Marloes Zeeman 65
5 Robin Van Leeuwen 57 Rock Steady
6 Esmay Frankin 67 Rock Steady
7 Z Zeng 91
8 Simen Veenman 72 Rock Steady
9 Nikki Roon 60 Climb Up
10 Kyla Grant 84 Rock Steady
11 Alex Van Gulik 70 Rock Steady
12 Inge Hofsommer 59 Rock Steady
13 Michiel Troost 120 Climb Up
14 Jelger Roelofs 56 Rock Steady
15 Lucas Wolfe 63 Rock Steady
# Name Bib number Team
1 Chantal van Staveren 87
2 Daan Van Bijsterveld 89
3 Ruben Jellema 92
4 Marloes Zeeman 65
5 Robin Van Leeuwen 57 Rock Steady
6 Esmay Frankin 67 Rock Steady
7 Z Zeng 91
8 Simen Veenman 72 Rock Steady
9 Nikki Roon 60 Climb Up
10 Kyla Grant 84 Rock Steady
11 Alex Van Gulik 70 Rock Steady
12 Inge Hofsommer 59 Rock Steady
13 Michiel Troost 120 Climb Up
14 Jelger Roelofs 56 Rock Steady
15 Lucas Wolfe 63 Rock Steady
# Name Bib number Team
1 Chantal van Staveren 87
2 Daan Van Bijsterveld 89
3 Ruben Jellema 92
4 Marloes Zeeman 65
5 Robin Van Leeuwen 57 Rock Steady
6 Esmay Frankin 67 Rock Steady
7 Z Zeng 91
8 Simen Veenman 72 Rock Steady
9 Nikki Roon 60 Climb Up
10 Kyla Grant 84 Rock Steady
11 Alex Van Gulik 70 Rock Steady
12 Inge Hofsommer 59 Rock Steady
13 Michiel Troost 120 Climb Up
14 Jelger Roelofs 56 Rock Steady
15 Lucas Wolfe 63 Rock Steady
# Name Bib number Team
1 Chantal van Staveren 87
2 Daan Van Bijsterveld 89
3 Ruben Jellema 92
4 Marloes Zeeman 65
5 Robin Van Leeuwen 57 Rock Steady
6 Esmay Frankin 67 Rock Steady
7 Z Zeng 91
8 Simen Veenman 72 Rock Steady
9 Nikki Roon 60 Climb Up
10 Kyla Grant 84 Rock Steady
11 Alex Van Gulik 70 Rock Steady
12 Inge Hofsommer 59 Rock Steady
13 Michiel Troost 120 Climb Up
14 Jelger Roelofs 56 Rock Steady
15 Lucas Wolfe 63 Rock Steady
14-06-2024 22:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Daan Van Bijsterveld 89 NED Top Top Top 28 1000.0
2 Z Zeng 91 NED Top Top Top 25 805.0
3 Lucas Wolfe 63 NED Top Top 27 29 650.0 Rock Steady
3 Kyla Grant 84 NED Top Top Top 22 650.0 Rock Steady
5 Esmay Frankin 67 NED Top Top Top 14 545.0 Rock Steady
6 Alex Van Gulik 70 NED Top Top 25 28 475.0 Rock Steady
6 Simen Veenman 72 NED Top Top 25 28 475.0 Rock Steady
8 Jelger Roelofs 56 NED Top Top Top 12 398.0 Rock Steady
8 Chantal van Staveren 87 NED Top Top 32 15 398.0
10 Michiel Troost 120 NED Top Top 33 14 350.0 Climb Up
11 Marloes Zeeman 65 NED Top Top 25 16 325.0
12 Inge Hofsommer 59 NED Top Top 25 14 300.0 Rock Steady
13 Robin Van Leeuwen 57 NED Top Top 25 6 280.0 Rock Steady
14 Ruben Jellema 92 NED Top Top 6 11 260.0
15 Nikki Roon 60 NED Top 19 10 9 240.0 Climb Up