Lead Series Midden Nederland 4, Fri, 07 Jun 2024 18:45:00 +0200, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
League: Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (t/m 2008) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!


Voorlopig tijdsschema:

18:45 Aanmelding open
19.15 Sluiting aanmelding deelnemers
19.20 Uitleg wedstrijd
19.30 Start wedstrijd
22.00 Einde wedstrijd en prijsuitreiking


Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt de normale entree prijs van de hal en kan alleen vooraf met de pin worden afgerekend aan de balie.

Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 16

Name Bib number Nat. Team
Feline Pothuizen 36 NED Rock Steady
Nick Leensvaart 8 NED Team Yellowstone
Nico Kroon 13 NED Team Neoliet
Chenet Hoogendoorn 5 NED Team Mountain Network
Jinou Prins 4 NED
Tim Zijm 14 NED Team Neoliet
Kiaro Jenniskens 30 NED Climb Up
Bas Albers 42 NED Team Mountain Network
Hidde Pielage 35 NED
Max Koenen 38 NED Monte Cervino
Sander van Schaik 18 NED
Michel Mouton 41 NED Klimmuur Utrecht
Vadim Duterloo 7 NED
Niels Van Veen 48 NED
Jelle Staleman 44 NED
Niek de Jonge 45 NED

Ronde: Max - Senioren - Lead - Routes: Number of competitors: 16

# Name Bib number Team
1 Sander van Schaik 18
2 Michel Mouton 41 Klimmuur Utrecht
3 Jelle Staleman 44
4 Vadim Duterloo 7
5 Feline Pothuizen 36 Rock Steady
6 Niek de Jonge 45
7 Nick Leensvaart 8 Team Yellowstone
8 Jinou Prins 4
9 Niels Van Veen 48
10 Kiaro Jenniskens 30 Climb Up
11 Hidde Pielage 35
12 Bas Albers 42 Team Mountain Network
13 Max Koenen 38 Monte Cervino
14 Nico Kroon 13 Team Neoliet
15 Chenet Hoogendoorn 5 Team Mountain Network
16 Tim Zijm 14 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Sander van Schaik 18
2 Michel Mouton 41 Klimmuur Utrecht
3 Jelle Staleman 44
4 Vadim Duterloo 7
5 Feline Pothuizen 36 Rock Steady
6 Niek de Jonge 45
7 Nick Leensvaart 8 Team Yellowstone
8 Jinou Prins 4
9 Niels Van Veen 48
10 Kiaro Jenniskens 30 Climb Up
11 Hidde Pielage 35
12 Bas Albers 42 Team Mountain Network
13 Max Koenen 38 Monte Cervino
14 Nico Kroon 13 Team Neoliet
15 Chenet Hoogendoorn 5 Team Mountain Network
16 Tim Zijm 14 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Sander van Schaik 18
2 Michel Mouton 41 Klimmuur Utrecht
3 Jelle Staleman 44
4 Vadim Duterloo 7
5 Feline Pothuizen 36 Rock Steady
6 Niek de Jonge 45
7 Nick Leensvaart 8 Team Yellowstone
8 Jinou Prins 4
9 Niels Van Veen 48
10 Kiaro Jenniskens 30 Climb Up
11 Hidde Pielage 35
12 Bas Albers 42 Team Mountain Network
13 Max Koenen 38 Monte Cervino
14 Nico Kroon 13 Team Neoliet
15 Chenet Hoogendoorn 5 Team Mountain Network
16 Tim Zijm 14 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Sander van Schaik 18
2 Michel Mouton 41 Klimmuur Utrecht
3 Jelle Staleman 44
4 Vadim Duterloo 7
5 Feline Pothuizen 36 Rock Steady
6 Niek de Jonge 45
7 Nick Leensvaart 8 Team Yellowstone
8 Jinou Prins 4
9 Niels Van Veen 48
10 Kiaro Jenniskens 30 Climb Up
11 Hidde Pielage 35
12 Bas Albers 42 Team Mountain Network
13 Max Koenen 38 Monte Cervino
14 Nico Kroon 13 Team Neoliet
15 Chenet Hoogendoorn 5 Team Mountain Network
16 Tim Zijm 14 Team Neoliet
14-06-2024 22:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Niek de Jonge 45 NED Top Top Top 32 1000.0
2 Tim Zijm 14 NED Top 42 38 32 805.0 Team Neoliet
3 Kiaro Jenniskens 30 NED Top 33 38 30 650.0 Climb Up
3 Jelle Staleman 44 NED Top 36 40 14 650.0
5 Sander van Schaik 18 NED Top 24 39 32 545.0
6 Niels Van Veen 48 NED 31 26 39 35 495.0
7 Vadim Duterloo 7 NED 32 34 38 30 455.0
8 Chenet Hoogendoorn 5 NED Top 33 38 23 415.0 Team Mountain Network
9 Nico Kroon 13 NED Top 25 38 29 380.0 Team Neoliet
10 Hidde Pielage 35 NED Top 33 20 29 350.0
11 Nick Leensvaart 8 NED 27 26 34 28 325.0 Team Yellowstone
12 Max Koenen 38 NED 33 19 37 16 300.0 Monte Cervino
13 Feline Pothuizen 36 NED 32 28 33 12 280.0 Rock Steady
14 Bas Albers 42 NED 28 24 36 24 260.0 Team Mountain Network
15 Michel Mouton 41 NED 27 24 26 14 240.0 Klimmuur Utrecht
16 Jinou Prins 4 NED 220.0

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 20

Name Bib number Nat. Team
Ilse van Dijk 34 NED
Dave Peppelaar 22 NED
Lisanne van Zijl 26 NED Rock Steady
jelle polak 51 NED Team Neoliet
Koen van Oostrom 29 NED
Tom De Waardt 9 NED Team Neoliet
Mark Sinke 6 NED
Jelle van Rossum 32 NED
Fred Hoekstra 2 NED Climb Up
Liv Vegter 37 NED
Joost van Halm 19 NED
Matthias Fabriek 15 NED
Peter Spierenburg 39 NED
Alex Bos 16 NED
Dion de Graaff 21 NED Team Mountain Network
Dennis Van den Berg 10 NED Climb Up
Ffion van Gulik 24 NED USAC
Armand Verstappen 40 NED Klimmuur Utrecht
Natan Boel 52 NED Rotterdam Rockstars
Maprang R. Thongnongbua 27 NED Team Neoliet

Ronde: Mid - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 20

# Name Bib number Team
1 Matthias Fabriek 15
2 Fred Hoekstra 2 Climb Up
3 Dave Peppelaar 22
4 Koen van Oostrom 29
5 Dennis Van den Berg 10 Climb Up
6 Tom De Waardt 9 Team Neoliet
7 Ilse van Dijk 34
8 Armand Verstappen 40 Klimmuur Utrecht
9 Jelle van Rossum 32
10 Peter Spierenburg 39
11 Dion de Graaff 21 Team Mountain Network
12 Ffion van Gulik 24 USAC
13 Alex Bos 16
14 jelle polak 51 Team Neoliet
15 Joost van Halm 19
16 Mark Sinke 6
17 Natan Boel 52 Rotterdam Rockstars
18 Lisanne van Zijl 26 Rock Steady
19 Liv Vegter 37
20 Maprang R. Thongnongbua 27 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Matthias Fabriek 15
2 Fred Hoekstra 2 Climb Up
3 Dave Peppelaar 22
4 Koen van Oostrom 29
5 Dennis Van den Berg 10 Climb Up
6 Tom De Waardt 9 Team Neoliet
7 Ilse van Dijk 34
8 Armand Verstappen 40 Klimmuur Utrecht
9 Jelle van Rossum 32
10 Peter Spierenburg 39
11 Dion de Graaff 21 Team Mountain Network
12 Ffion van Gulik 24 USAC
13 Alex Bos 16
14 jelle polak 51 Team Neoliet
15 Joost van Halm 19
16 Mark Sinke 6
17 Natan Boel 52 Rotterdam Rockstars
18 Lisanne van Zijl 26 Rock Steady
19 Liv Vegter 37
20 Maprang R. Thongnongbua 27 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Matthias Fabriek 15
2 Fred Hoekstra 2 Climb Up
3 Dave Peppelaar 22
4 Koen van Oostrom 29
5 Dennis Van den Berg 10 Climb Up
6 Tom De Waardt 9 Team Neoliet
7 Ilse van Dijk 34
8 Armand Verstappen 40 Klimmuur Utrecht
9 Jelle van Rossum 32
10 Peter Spierenburg 39
11 Dion de Graaff 21 Team Mountain Network
12 Ffion van Gulik 24 USAC
13 Alex Bos 16
14 jelle polak 51 Team Neoliet
15 Joost van Halm 19
16 Mark Sinke 6
17 Natan Boel 52 Rotterdam Rockstars
18 Lisanne van Zijl 26 Rock Steady
19 Liv Vegter 37
20 Maprang R. Thongnongbua 27 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Matthias Fabriek 15
2 Fred Hoekstra 2 Climb Up
3 Dave Peppelaar 22
4 Koen van Oostrom 29
5 Dennis Van den Berg 10 Climb Up
6 Tom De Waardt 9 Team Neoliet
7 Ilse van Dijk 34
8 Armand Verstappen 40 Klimmuur Utrecht
9 Jelle van Rossum 32
10 Peter Spierenburg 39
11 Dion de Graaff 21 Team Mountain Network
12 Ffion van Gulik 24 USAC
13 Alex Bos 16
14 jelle polak 51 Team Neoliet
15 Joost van Halm 19
16 Mark Sinke 6
17 Natan Boel 52 Rotterdam Rockstars
18 Lisanne van Zijl 26 Rock Steady
19 Liv Vegter 37
20 Maprang R. Thongnongbua 27 Team Neoliet
14-06-2024 22:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 jelle polak 51 NED Top Top Top 44 832.0 Team Neoliet
1 Dion de Graaff 21 NED Top Top Top 44 832.0 Team Mountain Network
1 Natan Boel 52 NED Top Top Top 44 832.0 Rotterdam Rockstars
4 Koen van Oostrom 29 NED Top Top Top 43 578.0
4 Fred Hoekstra 2 NED Top Top Top 43 578.0 Climb Up
6 Liv Vegter 37 NED Top Top Top 42 495.0
7 Mark Sinke 6 NED Top Top Top 38 455.0
8 Dennis Van den Berg 10 NED Top Top Top 36 398.0 Climb Up
8 Armand Verstappen 40 NED Top Top Top 36 398.0 Klimmuur Utrecht
10 Joost van Halm 19 NED Top Top Top 35 325.0
10 Peter Spierenburg 39 NED Top Top Top 35 325.0
10 Maprang R. Thongnongbua 27 NED Top Top Top 35 325.0 Team Neoliet
13 Tom De Waardt 9 NED 30 Top Top 21 280.0 Team Neoliet
14 Ffion van Gulik 24 NED Top 35 Top 21 260.0 USAC
15 Matthias Fabriek 15 NED Top Top 32 21 240.0
16 Ilse van Dijk 34 NED 26 41 Top 32 220.0
17 Dave Peppelaar 22 NED Top 36 36 32 205.0
18 Lisanne van Zijl 26 NED 26 34 37 28 185.0 Rock Steady
19 Alex Bos 16 NED 26 33 37 23 170.0
20 Jelle van Rossum 32 NED 155.0

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 16

Name Bib number Nat. Team Rem
Michiel Troost 1 NED Climb Up
Chantal van Staveren 23 NED
Nikki Roon 33 NED Climb Up
Alex Van Gulik 25 NED Rock Steady
Lucas Wolfe 11 NED Rock Steady
Charlotte van Dijk 31 NED
Mireille Hoekstra 3 NED Climb Up
Z Zeng 50 NED
Kyla Grant 46 NED Rock Steady
Ewout van Diepen 17 NED
Martika van Leeuwen 12 NED
Carmen McEwan 20 GBR Team Mountain Network
Sam Van Der Heijden 28 NED
Laura van Veen 43 NED Klimmuur Utrecht
Mahsa Ghari 47 NED
Daan Van Bijsterveld 49 NED Disp

Ronde: Start - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 16

# Name Bib number Nat. Team
1 Kyla Grant 46 Rock Steady
2 Daan Van Bijsterveld 49
3 Lucas Wolfe 11 Rock Steady
4 Michiel Troost 1 Climb Up
5 Carmen McEwan 20 Team Mountain Network
6 Mireille Hoekstra 3 Climb Up
7 Z Zeng 50
8 Ewout van Diepen 17
9 Nikki Roon 33 Climb Up
10 Sam Van Der Heijden 28
11 Laura van Veen 43 Klimmuur Utrecht
12 Alex Van Gulik 25 Rock Steady
13 Chantal van Staveren 23
14 Charlotte van Dijk 31
15 Martika van Leeuwen 12
16 Mahsa Ghari 47
# Name Bib number Nat. Team
1 Kyla Grant 46 Rock Steady
2 Daan Van Bijsterveld 49
3 Lucas Wolfe 11 Rock Steady
4 Michiel Troost 1 Climb Up
5 Carmen McEwan 20 Team Mountain Network
6 Mireille Hoekstra 3 Climb Up
7 Z Zeng 50
8 Ewout van Diepen 17
9 Nikki Roon 33 Climb Up
10 Sam Van Der Heijden 28
11 Laura van Veen 43 Klimmuur Utrecht
12 Alex Van Gulik 25 Rock Steady
13 Chantal van Staveren 23
14 Charlotte van Dijk 31
15 Martika van Leeuwen 12
16 Mahsa Ghari 47
# Name Bib number Nat. Team
1 Kyla Grant 46 Rock Steady
2 Daan Van Bijsterveld 49
3 Lucas Wolfe 11 Rock Steady
4 Michiel Troost 1 Climb Up
5 Carmen McEwan 20 Team Mountain Network
6 Mireille Hoekstra 3 Climb Up
7 Z Zeng 50
8 Ewout van Diepen 17
9 Nikki Roon 33 Climb Up
10 Sam Van Der Heijden 28
11 Laura van Veen 43 Klimmuur Utrecht
12 Alex Van Gulik 25 Rock Steady
13 Chantal van Staveren 23
14 Charlotte van Dijk 31
15 Martika van Leeuwen 12
16 Mahsa Ghari 47
# Name Bib number Nat. Team
1 Kyla Grant 46 Rock Steady
2 Daan Van Bijsterveld 49
3 Lucas Wolfe 11 Rock Steady
4 Michiel Troost 1 Climb Up
5 Carmen McEwan 20 Team Mountain Network
6 Mireille Hoekstra 3 Climb Up
7 Z Zeng 50
8 Ewout van Diepen 17
9 Nikki Roon 33 Climb Up
10 Sam Van Der Heijden 28
11 Laura van Veen 43 Klimmuur Utrecht
12 Alex Van Gulik 25 Rock Steady
13 Chantal van Staveren 23
14 Charlotte van Dijk 31
15 Martika van Leeuwen 12
16 Mahsa Ghari 47
14-06-2024 22:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Lucas Wolfe 11 NED Top Top Top Top 776.0 Rock Steady
1 Charlotte van Dijk 31 NED Top Top Top Top 776.0
1 Mireille Hoekstra 3 NED Top Top Top Top 776.0 Climb Up
1 Kyla Grant 46 NED Top Top Top Top 776.0 Rock Steady
5 Z Zeng 50 NED Top Top Top 36 545.0
6 Michiel Troost 1 NED Top Top Top 35 495.0 Climb Up
7 Alex Van Gulik 25 NED Top Top Top 34 455.0 Rock Steady
8 Chantal van Staveren 23 NED Top Top Top 33 398.0
8 Daan Van Bijsterveld 49 NED Top Top Top 33 398.0
10 Ewout van Diepen 17 NED Top Top Top 31 350.0
11 Martika van Leeuwen 12 NED Top Top 35 34 325.0
12 Carmen McEwan 20 GBR Top Top 35 33 300.0 Team Mountain Network
13 Nikki Roon 33 NED Top Top 21 24 280.0 Climb Up
14 Laura van Veen 43 NED 39 35 21 16 260.0 Klimmuur Utrecht
15 Sam Van Der Heijden 28 NED 28 31 17 16 240.0
16 Mahsa Ghari 47 NED 220.0

Team Results

# Team Total
1 Team Neoliet 2017.0
2 Rock Steady 2007.0
3 Climb Up 2004.0
4 Team Mountain Network 1547.0
5 Klimmuur Utrecht 898.0
6 Rotterdam Rockstars 832.0
7 Team Yellowstone 325.0
8 Monte Cervino 300.0
9 USAC 260.0