Lead Series Midden Nederland 3, Fri, 12 Apr 2024 18:45:00 +0200, Klimmuur Utrecht

Discipline: Lead
League: Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (t/m 2008) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!


Voorlopig tijdsschema:

18:45 Aanmelding open
19.15 Sluiting aanmelding deelnemers
19.20 Uitleg wedstrijd
19.30 Start wedstrijd
22.00 Einde wedstrijd en prijsuitreiking


Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt de normale entree prijs van de hal en kan alleen vooraf met de pin worden afgerekend aan de balie.

Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 14

Name Bib number Nat. Team
Feline Pothuizen 3 NED Rock Steady
Nick Leensvaart 1 NED Team Yellowstone
Nico Kroon 31 NED Team Neoliet
Tim Zijm 9 NED
Max van Loon 22 NED Klimmuur Utrecht
Tijmen Nelissen 35 NED Klimmuur Utrecht
Suzan van den Engel 34 NED
Daniëlle Kok 46 NED Team Mountain Network
Jeffrey Witter 45 NED
Sebastian van Hesteren 51 NED Klimmuur Utrecht
Filip Frissen 14 NED Rock Steady
Asya Zelenska 5 NED Rotterdam Rockstars
Michel Mouton 38 NED Klimmuur Utrecht
Teun Groneschild 55 NED

Ronde: Max - Senioren - Lead - Routes: Number of competitors: 14

# Name Bib number Team
1 Daniëlle Kok 46 Team Mountain Network
2 Teun Groneschild 55
3 Suzan van den Engel 34
4 Filip Frissen 14 Rock Steady
5 Max van Loon 22 Klimmuur Utrecht
6 Asya Zelenska 5 Rotterdam Rockstars
7 Sebastian van Hesteren 51 Klimmuur Utrecht
8 Jeffrey Witter 45
9 Tijmen Nelissen 35 Klimmuur Utrecht
10 Nick Leensvaart 1 Team Yellowstone
11 Michel Mouton 38 Klimmuur Utrecht
12 Feline Pothuizen 3 Rock Steady
13 Nico Kroon 31 Team Neoliet
14 Tim Zijm 9
# Name Bib number Team
1 Daniëlle Kok 46 Team Mountain Network
2 Teun Groneschild 55
3 Suzan van den Engel 34
4 Filip Frissen 14 Rock Steady
5 Max van Loon 22 Klimmuur Utrecht
6 Asya Zelenska 5 Rotterdam Rockstars
7 Sebastian van Hesteren 51 Klimmuur Utrecht
8 Jeffrey Witter 45
9 Tijmen Nelissen 35 Klimmuur Utrecht
10 Nick Leensvaart 1 Team Yellowstone
11 Michel Mouton 38 Klimmuur Utrecht
12 Feline Pothuizen 3 Rock Steady
13 Nico Kroon 31 Team Neoliet
14 Tim Zijm 9
# Name Bib number Team
1 Daniëlle Kok 46 Team Mountain Network
2 Teun Groneschild 55
3 Suzan van den Engel 34
4 Filip Frissen 14 Rock Steady
5 Max van Loon 22 Klimmuur Utrecht
6 Asya Zelenska 5 Rotterdam Rockstars
7 Sebastian van Hesteren 51 Klimmuur Utrecht
8 Jeffrey Witter 45
9 Tijmen Nelissen 35 Klimmuur Utrecht
10 Nick Leensvaart 1 Team Yellowstone
11 Michel Mouton 38 Klimmuur Utrecht
12 Feline Pothuizen 3 Rock Steady
13 Nico Kroon 31 Team Neoliet
14 Tim Zijm 9
# Name Bib number Team
1 Daniëlle Kok 46 Team Mountain Network
2 Teun Groneschild 55
3 Suzan van den Engel 34
4 Filip Frissen 14 Rock Steady
5 Max van Loon 22 Klimmuur Utrecht
6 Asya Zelenska 5 Rotterdam Rockstars
7 Sebastian van Hesteren 51 Klimmuur Utrecht
8 Jeffrey Witter 45
9 Tijmen Nelissen 35 Klimmuur Utrecht
10 Nick Leensvaart 1 Team Yellowstone
11 Michel Mouton 38 Klimmuur Utrecht
12 Feline Pothuizen 3 Rock Steady
13 Nico Kroon 31 Team Neoliet
14 Tim Zijm 9
26-05-2024 00:47
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Max van Loon 22 NED Top Top Top 22 1000.0 Klimmuur Utrecht
2 Tijmen Nelissen 35 NED Top Top Top 19 805.0 Klimmuur Utrecht
3 Nico Kroon 31 NED Top Top Top 16 650.0 Team Neoliet
3 Daniëlle Kok 46 NED Top Top 18 19 650.0 Team Mountain Network
5 Filip Frissen 14 NED Top 10 Top 18 545.0 Rock Steady
6 Nick Leensvaart 1 NED Top Top 20 15 475.0 Team Yellowstone
6 Tim Zijm 9 NED Top 9 Top 18 475.0
8 Sebastian van Hesteren 51 NED Top Top 14 13 415.0 Klimmuur Utrecht
9 Feline Pothuizen 3 NED Top Top 11 11 380.0 Rock Steady
10 Jeffrey Witter 45 NED Top Top 7 9 350.0
11 Suzan van den Engel 34 NED Top 15 8 12 325.0
12 Teun Groneschild 55 NED Top 8 15 12 300.0
13 Asya Zelenska 5 NED Top 8 5 15 280.0 Rotterdam Rockstars
14 Michel Mouton 38 NED 19 9 8 16 260.0 Klimmuur Utrecht

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 27

Name Bib number Nat. Team Rem
Dennis Van den Berg 2 NED Climb Up
Carmen Barselaar 48 NED Rock Steady
Tom De Waardt 17 NED Team Neoliet
Liv Vegter 4 NED
Natan Boel 54 NED Rotterdam Rockstars
Coen Vollewens 26 NED Team Neoliet
Cecile van Geijn 12 NED Team Neoliet
Jasper Van der Wal 25 NED
Juliette Koster Koster 58 NED
Alexander Huber 10 NED Klimmuur Utrecht
jelle polak 29 NED
Sophie Janssens 30 NED Team Neoliet
Duncan de Vos 7 NED
Koen van Oostrom 19 NED
Daan Van Bijsterveld 24 NED
Bram Muller 52 NED Klimmuur Utrecht
Meike Wielheesen 53 NED Klimmuur Utrecht
Alex Bos 18 NED
Adriaan de Bruin 57 NED Klimmuur Utrecht
Daan Spijkers 8 NED
Bente Zijlstra 33 NED Team Neoliet
Peter-Bas Oosterom 42 NED Klimmuur Utrecht
Junwei Wu 36 CHN Rock Steady
Iris Kleij 32 NED
Roan Streefland 41 NED
Armand Verstappen 39 NED
Hugo Veldhuis 49 NED Top-It Disp

Ronde: Mid - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 27

# Name Bib number Nat. Team
1 Bram Muller 52 Klimmuur Utrecht
2 Armand Verstappen 39
3 Daan Van Bijsterveld 24
4 Tom De Waardt 17 Team Neoliet
5 Natan Boel 54 Rotterdam Rockstars
6 Duncan de Vos 7
7 Coen Vollewens 26 Team Neoliet
8 Meike Wielheesen 53 Klimmuur Utrecht
9 Junwei Wu 36 Rock Steady
10 Peter-Bas Oosterom 42 Klimmuur Utrecht
11 Roan Streefland 41
12 Koen van Oostrom 19
13 Juliette Koster Koster 58
14 Bente Zijlstra 33 Team Neoliet
15 Alex Bos 18
16 Iris Kleij 32
17 Carmen Barselaar 48 Rock Steady
18 Adriaan de Bruin 57 Klimmuur Utrecht
19 Cecile van Geijn 12 Team Neoliet
20 jelle polak 29
21 Sophie Janssens 30 Team Neoliet
22 Dennis Van den Berg 2 Climb Up
23 Hugo Veldhuis 49 Top-It
24 Liv Vegter 4
25 Jasper Van der Wal 25
26 Alexander Huber 10 Klimmuur Utrecht
27 Daan Spijkers 8
# Name Bib number Nat. Team
1 Bram Muller 52 Klimmuur Utrecht
2 Armand Verstappen 39
3 Daan Van Bijsterveld 24
4 Tom De Waardt 17 Team Neoliet
5 Natan Boel 54 Rotterdam Rockstars
6 Duncan de Vos 7
7 Coen Vollewens 26 Team Neoliet
8 Meike Wielheesen 53 Klimmuur Utrecht
9 Junwei Wu 36 Rock Steady
10 Peter-Bas Oosterom 42 Klimmuur Utrecht
11 Roan Streefland 41
12 Koen van Oostrom 19
13 Juliette Koster Koster 58
14 Bente Zijlstra 33 Team Neoliet
15 Alex Bos 18
16 Iris Kleij 32
17 Carmen Barselaar 48 Rock Steady
18 Adriaan de Bruin 57 Klimmuur Utrecht
19 Cecile van Geijn 12 Team Neoliet
20 jelle polak 29
21 Sophie Janssens 30 Team Neoliet
22 Dennis Van den Berg 2 Climb Up
23 Hugo Veldhuis 49 Top-It
24 Liv Vegter 4
25 Jasper Van der Wal 25
26 Alexander Huber 10 Klimmuur Utrecht
27 Daan Spijkers 8
# Name Bib number Nat. Team
1 Bram Muller 52 Klimmuur Utrecht
2 Armand Verstappen 39
3 Daan Van Bijsterveld 24
4 Tom De Waardt 17 Team Neoliet
5 Natan Boel 54 Rotterdam Rockstars
6 Duncan de Vos 7
7 Coen Vollewens 26 Team Neoliet
8 Meike Wielheesen 53 Klimmuur Utrecht
9 Junwei Wu 36 Rock Steady
10 Peter-Bas Oosterom 42 Klimmuur Utrecht
11 Roan Streefland 41
12 Koen van Oostrom 19
13 Juliette Koster Koster 58
14 Bente Zijlstra 33 Team Neoliet
15 Alex Bos 18
16 Iris Kleij 32
17 Carmen Barselaar 48 Rock Steady
18 Adriaan de Bruin 57 Klimmuur Utrecht
19 Cecile van Geijn 12 Team Neoliet
20 jelle polak 29
21 Sophie Janssens 30 Team Neoliet
22 Dennis Van den Berg 2 Climb Up
23 Hugo Veldhuis 49 Top-It
24 Liv Vegter 4
25 Jasper Van der Wal 25
26 Alexander Huber 10 Klimmuur Utrecht
27 Daan Spijkers 8
# Name Bib number Nat. Team
1 Bram Muller 52 Klimmuur Utrecht
2 Armand Verstappen 39
3 Daan Van Bijsterveld 24
4 Tom De Waardt 17 Team Neoliet
5 Natan Boel 54 Rotterdam Rockstars
6 Duncan de Vos 7
7 Coen Vollewens 26 Team Neoliet
8 Meike Wielheesen 53 Klimmuur Utrecht
9 Junwei Wu 36 Rock Steady
10 Peter-Bas Oosterom 42 Klimmuur Utrecht
11 Roan Streefland 41
12 Koen van Oostrom 19
13 Juliette Koster Koster 58
14 Bente Zijlstra 33 Team Neoliet
15 Alex Bos 18
16 Iris Kleij 32
17 Carmen Barselaar 48 Rock Steady
18 Adriaan de Bruin 57 Klimmuur Utrecht
19 Cecile van Geijn 12 Team Neoliet
20 jelle polak 29
21 Sophie Janssens 30 Team Neoliet
22 Dennis Van den Berg 2 Climb Up
23 Hugo Veldhuis 49 Top-It
24 Liv Vegter 4
25 Jasper Van der Wal 25
26 Alexander Huber 10 Klimmuur Utrecht
27 Daan Spijkers 8
13-04-2024 19:09
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Liv Vegter 4 NED Top Top Top 21 1000.0
2 Coen Vollewens 26 NED Top Top Top 18 805.0 Team Neoliet
3 jelle polak 29 NED Top Top Top 12 690.0
4 Duncan de Vos 7 NED 29 Top Top 19 610.0
5 Dennis Van den Berg 2 NED Top Top 23 14 545.0 Climb Up
6 Hugo Veldhuis 49 NED Top Top 20 14 495.0 Top-It
7 Tom De Waardt 17 NED Top Top Top 10 417.0 Team Neoliet
7 Natan Boel 54 NED Top Top Top 10 417.0 Rotterdam Rockstars
7 Koen van Oostrom 19 NED Top Top Top 10 417.0
10 Juliette Koster Koster 58 NED Top Top 11 17 350.0
11 Roan Streefland 41 NED 6 Top Top 13 325.0
12 Junwei Wu 36 CHN Top 18 18 13 300.0 Rock Steady
13 Armand Verstappen 39 NED Top Top 11 10 280.0
14 Iris Kleij 32 NED 26 Top 23 10 260.0
15 Peter-Bas Oosterom 42 NED Top Top 17 3 240.0 Klimmuur Utrecht
16 Jasper Van der Wal 25 NED Top 18 22 10 220.0
17 Alexander Huber 10 NED 30 Top 11 10 205.0 Klimmuur Utrecht
18 Cecile van Geijn 12 NED 24 21 Top 10 185.0 Team Neoliet
19 Adriaan de Bruin 57 NED 28 Top 11 10 170.0 Klimmuur Utrecht
20 Bram Muller 52 NED Top 20 11 10 150.0 Klimmuur Utrecht
20 Bente Zijlstra 33 NED 27 20 23 10 150.0 Team Neoliet
22 Carmen Barselaar 48 NED 22 Top 11 10 130.0 Rock Steady
23 Meike Wielheesen 53 NED 25 18 11 11 113.0 Klimmuur Utrecht
23 Alex Bos 18 NED 27 17 20 10 113.0
25 Daan Van Bijsterveld 24 NED 23 22 11 10 95.0
26 Sophie Janssens 30 NED 25 18 11 10 84.0 Team Neoliet
27 Daan Spijkers 8 NED 24 19 10 5 73.0

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 15

Name Bib number Nat. Team
Michiel Troost 13 NED Climb Up
Nikki Roon 28 NED Climb Up
Lucas Wolfe 20 NED Rock Steady
Alex Van Gulik 6 NED Rock Steady
Jelger Roelofs 47 NED Rock Steady
Amber Van Bergeijk 15 NED
Richard Kruize 16 NED
Kyla Grant 37 NED Rock Steady
Esmay Frankin 23 NED Rock Steady
Maprang R. Thongnongbua 27 NED Team Neoliet
Z Zeng 50 NED
Job Langeveld 21 NED Rock Steady
Bert Jamin 43 NED Klimmuur Utrecht
Charlotte Huber 11 NED
Marjan Hoitinga 44 NED

Ronde: Start - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 15

# Name Bib number Team
1 Z Zeng 50
2 Jelger Roelofs 47 Rock Steady
3 Kyla Grant 37 Rock Steady
4 Maprang R. Thongnongbua 27 Team Neoliet
5 Nikki Roon 28 Climb Up
6 Esmay Frankin 23 Rock Steady
7 Amber Van Bergeijk 15
8 Richard Kruize 16
9 Job Langeveld 21 Rock Steady
10 Lucas Wolfe 20 Rock Steady
11 Alex Van Gulik 6 Rock Steady
12 Charlotte Huber 11
13 Michiel Troost 13 Climb Up
14 Marjan Hoitinga 44
15 Bert Jamin 43 Klimmuur Utrecht
# Name Bib number Team
1 Z Zeng 50
2 Jelger Roelofs 47 Rock Steady
3 Kyla Grant 37 Rock Steady
4 Maprang R. Thongnongbua 27 Team Neoliet
5 Nikki Roon 28 Climb Up
6 Esmay Frankin 23 Rock Steady
7 Amber Van Bergeijk 15
8 Richard Kruize 16
9 Job Langeveld 21 Rock Steady
10 Lucas Wolfe 20 Rock Steady
11 Alex Van Gulik 6 Rock Steady
12 Charlotte Huber 11
13 Michiel Troost 13 Climb Up
14 Marjan Hoitinga 44
15 Bert Jamin 43 Klimmuur Utrecht
# Name Bib number Team
1 Z Zeng 50
2 Jelger Roelofs 47 Rock Steady
3 Kyla Grant 37 Rock Steady
4 Maprang R. Thongnongbua 27 Team Neoliet
5 Nikki Roon 28 Climb Up
6 Esmay Frankin 23 Rock Steady
7 Amber Van Bergeijk 15
8 Richard Kruize 16
9 Job Langeveld 21 Rock Steady
10 Lucas Wolfe 20 Rock Steady
11 Alex Van Gulik 6 Rock Steady
12 Charlotte Huber 11
13 Michiel Troost 13 Climb Up
14 Marjan Hoitinga 44
15 Bert Jamin 43 Klimmuur Utrecht
# Name Bib number Team
1 Z Zeng 50
2 Jelger Roelofs 47 Rock Steady
3 Kyla Grant 37 Rock Steady
4 Maprang R. Thongnongbua 27 Team Neoliet
5 Nikki Roon 28 Climb Up
6 Esmay Frankin 23 Rock Steady
7 Amber Van Bergeijk 15
8 Richard Kruize 16
9 Job Langeveld 21 Rock Steady
10 Lucas Wolfe 20 Rock Steady
11 Alex Van Gulik 6 Rock Steady
12 Charlotte Huber 11
13 Michiel Troost 13 Climb Up
14 Marjan Hoitinga 44
15 Bert Jamin 43 Klimmuur Utrecht
13-04-2024 19:09
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
2 Z Zeng 50 NED Top Top Top 19 805.0
3 Richard Kruize 16 NED Top Top Top 18 690.0
4 Alex Van Gulik 6 NED Top Top Top 14 526.0 Rock Steady
4 Jelger Roelofs 47 NED Top Top Top 14 526.0 Rock Steady
4 Esmay Frankin 23 NED Top Top Top 14 526.0 Rock Steady
4 Bert Jamin 43 NED Top Top Top 14 526.0 Klimmuur Utrecht
8 Lucas Wolfe 20 NED Top Top Top 13 398.0 Rock Steady
8 Job Langeveld 21 NED Top Top Top 13 398.0 Rock Steady
10 Kyla Grant 37 NED Top Top Top 12 350.0 Rock Steady
11 Maprang R. Thongnongbua 27 NED Top Top 17 14 325.0 Team Neoliet
12 Michiel Troost 13 NED Top Top Top 11 300.0 Climb Up
13 Amber Van Bergeijk 15 NED Top Top 17 11 280.0
14 Charlotte Huber 11 NED Top Top 15 11 260.0
15 Marjan Hoitinga 44 NED Top Top 15 10 240.0
16 Nikki Roon 28 NED Top 24 10 6 220.0 Climb Up

Team Results

# Team Total
1 Klimmuur Utrecht 2331.0
2 Team Neoliet 1872.0
3 Rock Steady 1597.0
4 Climb Up 1065.0
5 Rotterdam Rockstars 697.0
6 Team Mountain Network 650.0
7 Top-It 495.0
8 Team Yellowstone 475.0