Lead Series Midden Nederland 2, Fri, 15 Mar 2024 18:45:00 +0100, Neoliet, Utrecht

Discipline: Lead
League: Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (t/m 2008) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!


Voorlopig tijdsschema:

18:45 Aanmelding open
19.15 Sluiting aanmelding deelnemers
19.20 Uitleg wedstrijd
19.30 Start wedstrijd
22.00 Einde wedstrijd en prijsuitreiking


Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt de normale entree prijs van de hal en kan alleen vooraf met de pin worden afgerekend aan de balie.

Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 13

Name Bib number Nat. Team
Hidde Pielage 30 NED
Nico Kroon NED Team Neoliet
Feline Pothuizen 6 NED Rock Steady
Vadim Duterloo 53 NED
Tim Raasveld 59 NED
Daniëlle Kok 7 NED Team Mountain Network
Christian Laisina 5 NED
Maas Hekkenberg 25 NED Rotterdam Rockstars
Kyra Brakkee 49 NED
Jarno Damming 61 NED Rock Steady
Elise Saager 62 NED
Hana Havrdova 19 CZE Klimmuur Centraal
Michel Mouton 60 NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Max - Senioren - Lead - Routes: Number of competitors: 13

# Name Bib number Nat. Team
1 Hidde Pielage 30
2 Hana Havrdova 19 Klimmuur Centraal
3 Tim Raasveld 59
4 Feline Pothuizen 6 Rock Steady
5 Maas Hekkenberg 25 Rotterdam Rockstars
6 Nico Kroon Team Neoliet
7 Michel Mouton 60 Klimmuur Utrecht
8 Christian Laisina 5
9 Vadim Duterloo 53
10 Elise Saager 62
11 Daniëlle Kok 7 Team Mountain Network
12 Jarno Damming 61 Rock Steady
13 Kyra Brakkee 49
# Name Bib number Nat. Team
1 Hidde Pielage 30
2 Hana Havrdova 19 Klimmuur Centraal
3 Tim Raasveld 59
4 Feline Pothuizen 6 Rock Steady
5 Maas Hekkenberg 25 Rotterdam Rockstars
6 Nico Kroon Team Neoliet
7 Michel Mouton 60 Klimmuur Utrecht
8 Christian Laisina 5
9 Vadim Duterloo 53
10 Elise Saager 62
11 Daniëlle Kok 7 Team Mountain Network
12 Jarno Damming 61 Rock Steady
13 Kyra Brakkee 49
# Name Bib number Nat. Team
1 Hidde Pielage 30
2 Hana Havrdova 19 Klimmuur Centraal
3 Tim Raasveld 59
4 Feline Pothuizen 6 Rock Steady
5 Maas Hekkenberg 25 Rotterdam Rockstars
6 Nico Kroon Team Neoliet
7 Michel Mouton 60 Klimmuur Utrecht
8 Christian Laisina 5
9 Vadim Duterloo 53
10 Elise Saager 62
11 Daniëlle Kok 7 Team Mountain Network
12 Jarno Damming 61 Rock Steady
13 Kyra Brakkee 49
# Name Bib number Nat. Team
1 Hidde Pielage 30
2 Hana Havrdova 19 Klimmuur Centraal
3 Tim Raasveld 59
4 Feline Pothuizen 6 Rock Steady
5 Maas Hekkenberg 25 Rotterdam Rockstars
6 Nico Kroon Team Neoliet
7 Michel Mouton 60 Klimmuur Utrecht
8 Christian Laisina 5
9 Vadim Duterloo 53
10 Elise Saager 62
11 Daniëlle Kok 7 Team Mountain Network
12 Jarno Damming 61 Rock Steady
13 Kyra Brakkee 49
15-03-2024 23:17
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Maas Hekkenberg 25 NED Top Top Top Top 1000.0 Rotterdam Rockstars
2 Elise Saager 62 NED Top Top Top 23 805.0
3 Hidde Pielage 30 NED Top Top 32 28 650.0
3 Jarno Damming 61 NED Top Top 32 28 650.0 Rock Steady
5 Daniëlle Kok 7 NED Top Top Top 21 545.0 Team Mountain Network
6 Christian Laisina 5 NED Top 35 35 28 475.0
6 Hana Havrdova 19 CZE Top 35 Top 22 475.0 Klimmuur Centraal
8 Tim Raasveld 59 NED Top 31 Top 21 415.0
9 Nico Kroon NED Top Top 19 21 380.0 Team Neoliet
10 Vadim Duterloo 53 NED Top 19 16 21 350.0
11 Kyra Brakkee 49 NED Top 17 18 19 325.0
12 Feline Pothuizen 6 NED Top 15 17 19 300.0 Rock Steady
13 Michel Mouton 60 NED Top 21 9 12 280.0 Klimmuur Utrecht

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 33

Name Bib number Nat. Team
Rowan de Wijs 31 NED
Ilse van Dijk 34 NED
Liv Vegter 24 NED
Ffion van Gulik 13 NED USAC
Dennis Van den Berg 16 NED Climb Up
jeffrey brouwer 54 NED Rock Steady
Silvi van der Marel 2 NED RSAC
Yelke Pronk 3 NED
Cecile van Geijn 10 NED Team Neoliet
Wendy de Wit 55 NED
Job Epskamp 18 NED Team Neoliet
Sander van Leeuwen 41 NED Team Neoliet
Noa Lau 12 NED Team Neoliet
Jeffrey Witter 8 NED
Marius De Wit 50 RSA
Gwendolyn Van Straaten NED
Wander Winkelhorst 56 NED Team Neoliet
Coen Vollewens 11 NED Team Neoliet
Tommy Jones 28 NED Rock Steady
Tom De Waardt 17 NED Team Neoliet
Junwei Wu 32 CHN Rock Steady
Koen van Oostrom 37 NED
Diana Smit 57 NED
Joris Buiteveld NED
Bobbie van Gorp 40 NED
Esther Kruytzer 33 NED
Jamie Hooijschuur 23 NED Rock Steady
Maarten Tromp Meesters 35 NED
Nina Landsmeer 27 NED
Carmen Barselaar 44 NED Rock Steady
jelle polak 42 NED
Peter-Bas Oosterom 22 NED Klimmuur Utrecht
Natan Boel 26 NED Rotterdam Rockstars

Ronde: Mid - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 33

# Name Bib number Nat. Team
1 Bobbie van Gorp 40
2 Joris Buiteveld
3 Marius De Wit 50
4 Peter-Bas Oosterom 22 Klimmuur Utrecht
5 Job Epskamp 18 Team Neoliet
6 Ilse van Dijk 34
7 Esther Kruytzer 33
8 Rowan de Wijs 31
9 Jeffrey Witter 8
10 Wendy de Wit 55
11 Cecile van Geijn 10 Team Neoliet
12 Dennis Van den Berg 16 Climb Up
13 Maarten Tromp Meesters 35
14 Koen van Oostrom 37
15 Wander Winkelhorst 56 Team Neoliet
16 Ffion van Gulik 13 USAC
17 Nina Landsmeer 27
18 Noa Lau 12 Team Neoliet
19 Silvi van der Marel 2 RSAC
20 Yelke Pronk 3
21 jeffrey brouwer 54 Rock Steady
22 jelle polak 42
23 Sander van Leeuwen 41 Team Neoliet
24 Gwendolyn Van Straaten
25 Diana Smit 57
26 Liv Vegter 24
27 Carmen Barselaar 44 Rock Steady
28 Junwei Wu 32 Rock Steady
29 Tommy Jones 28 Rock Steady
30 Coen Vollewens 11 Team Neoliet
31 Jamie Hooijschuur 23 Rock Steady
32 Tom De Waardt 17 Team Neoliet
33 Natan Boel 26 Rotterdam Rockstars
# Name Bib number Nat. Team
1 Bobbie van Gorp 40
2 Joris Buiteveld
3 Marius De Wit 50
4 Peter-Bas Oosterom 22 Klimmuur Utrecht
5 Job Epskamp 18 Team Neoliet
6 Ilse van Dijk 34
7 Esther Kruytzer 33
8 Rowan de Wijs 31
9 Jeffrey Witter 8
10 Wendy de Wit 55
11 Cecile van Geijn 10 Team Neoliet
12 Dennis Van den Berg 16 Climb Up
13 Maarten Tromp Meesters 35
14 Koen van Oostrom 37
15 Wander Winkelhorst 56 Team Neoliet
16 Ffion van Gulik 13 USAC
17 Nina Landsmeer 27
18 Noa Lau 12 Team Neoliet
19 Silvi van der Marel 2 RSAC
20 Yelke Pronk 3
21 jeffrey brouwer 54 Rock Steady
22 jelle polak 42
23 Sander van Leeuwen 41 Team Neoliet
24 Gwendolyn Van Straaten
25 Diana Smit 57
26 Liv Vegter 24
27 Carmen Barselaar 44 Rock Steady
28 Junwei Wu 32 Rock Steady
29 Tommy Jones 28 Rock Steady
30 Coen Vollewens 11 Team Neoliet
31 Jamie Hooijschuur 23 Rock Steady
32 Tom De Waardt 17 Team Neoliet
33 Natan Boel 26 Rotterdam Rockstars
# Name Bib number Nat. Team
1 Bobbie van Gorp 40
2 Joris Buiteveld
3 Marius De Wit 50
4 Peter-Bas Oosterom 22 Klimmuur Utrecht
5 Job Epskamp 18 Team Neoliet
6 Ilse van Dijk 34
7 Esther Kruytzer 33
8 Rowan de Wijs 31
9 Jeffrey Witter 8
10 Wendy de Wit 55
11 Cecile van Geijn 10 Team Neoliet
12 Dennis Van den Berg 16 Climb Up
13 Maarten Tromp Meesters 35
14 Koen van Oostrom 37
15 Wander Winkelhorst 56 Team Neoliet
16 Ffion van Gulik 13 USAC
17 Nina Landsmeer 27
18 Noa Lau 12 Team Neoliet
19 Silvi van der Marel 2 RSAC
20 Yelke Pronk 3
21 jeffrey brouwer 54 Rock Steady
22 jelle polak 42
23 Sander van Leeuwen 41 Team Neoliet
24 Gwendolyn Van Straaten
25 Diana Smit 57
26 Liv Vegter 24
27 Carmen Barselaar 44 Rock Steady
28 Junwei Wu 32 Rock Steady
29 Tommy Jones 28 Rock Steady
30 Coen Vollewens 11 Team Neoliet
31 Jamie Hooijschuur 23 Rock Steady
32 Tom De Waardt 17 Team Neoliet
33 Natan Boel 26 Rotterdam Rockstars
# Name Bib number Nat. Team
1 Bobbie van Gorp 40
2 Joris Buiteveld
3 Marius De Wit 50
4 Peter-Bas Oosterom 22 Klimmuur Utrecht
5 Job Epskamp 18 Team Neoliet
6 Ilse van Dijk 34
7 Esther Kruytzer 33
8 Rowan de Wijs 31
9 Jeffrey Witter 8
10 Wendy de Wit 55
11 Cecile van Geijn 10 Team Neoliet
12 Dennis Van den Berg 16 Climb Up
13 Maarten Tromp Meesters 35
14 Koen van Oostrom 37
15 Wander Winkelhorst 56 Team Neoliet
16 Ffion van Gulik 13 USAC
17 Nina Landsmeer 27
18 Noa Lau 12 Team Neoliet
19 Silvi van der Marel 2 RSAC
20 Yelke Pronk 3
21 jeffrey brouwer 54 Rock Steady
22 jelle polak 42
23 Sander van Leeuwen 41 Team Neoliet
24 Gwendolyn Van Straaten
25 Diana Smit 57
26 Liv Vegter 24
27 Carmen Barselaar 44 Rock Steady
28 Junwei Wu 32 Rock Steady
29 Tommy Jones 28 Rock Steady
30 Coen Vollewens 11 Team Neoliet
31 Jamie Hooijschuur 23 Rock Steady
32 Tom De Waardt 17 Team Neoliet
33 Natan Boel 26 Rotterdam Rockstars
15-03-2024 23:17
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Jeffrey Witter 8 NED Top Top Top 38 1000.0
2 Liv Vegter 24 NED Top Top Top 33 805.0
3 Jamie Hooijschuur 23 NED Top Top Top 32 690.0 Rock Steady
4 Dennis Van den Berg 16 NED Top Top Top 30 610.0 Climb Up
5 Noa Lau 12 NED Top Top Top 29 520.0 Team Neoliet
5 Koen van Oostrom 37 NED Top Top Top 29 520.0
7 jeffrey brouwer 54 NED Top Top Top 26 385.0 Rock Steady
7 Yelke Pronk 3 NED Top Top Top 26 385.0
7 Tom De Waardt 17 NED Top Top Top 26 385.0 Team Neoliet
7 Bobbie van Gorp 40 NED Top Top Top 26 385.0
7 Maarten Tromp Meesters 35 NED Top Top Top 26 385.0
12 Coen Vollewens 11 NED Top Top Top 24 260.0 Team Neoliet
12 Tommy Jones 28 NED Top Top Top 24 260.0 Rock Steady
12 Junwei Wu 32 CHN Top Top Top 24 260.0 Rock Steady
12 Esther Kruytzer 33 NED Top Top Top 24 260.0
12 jelle polak 42 NED Top Top Top 24 260.0
17 Joris Buiteveld NED Top Top Top 22 205.0
18 Silvi van der Marel 2 NED Top Top Top 20 170.0 RSAC
18 Sander van Leeuwen 41 NED Top Top Top 20 170.0 Team Neoliet
18 Marius De Wit 50 RSA Top Top Top 20 170.0
21 Rowan de Wijs 31 NED Top Top Top 18 145.0
22 Carmen Barselaar 44 NED Top Top Top 17 130.0 Rock Steady
23 Natan Boel 26 NED Top Top 17 26 120.0 Rotterdam Rockstars
24 Ilse van Dijk 34 NED Top Top Top 10 100.0
24 Cecile van Geijn 10 NED Top Top Top 10 100.0 Team Neoliet
26 Peter-Bas Oosterom 22 NED Top Top 22 20 84.0 Klimmuur Utrecht
27 Job Epskamp 18 NED Top Top 21 19 73.0 Team Neoliet
28 Diana Smit 57 NED Top Top 17 18 63.0
29 Wendy de Wit 55 NED Top Top 25 10 56.0
30 Gwendolyn Van Straaten NED Top 7 Top 10 48.0
31 Wander Winkelhorst 56 NED Top Top 15 11 42.0 Team Neoliet
32 Ffion van Gulik 13 NED Top Top 17 7 37.0 USAC
33 Nina Landsmeer 27 NED 29 Top 17 0 33.0

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 16

Name Bib number Nat. Team
Alex Van Gulik 14 NED
Nikki Roon 15 NED Climb Up
Martika van Leeuwen 36 NED
Kyla Grant 38 NED Rock Steady
Michiel Troost 4 NED Climb Up
Ernst Oudhof 29 NED
Jelger Roelofs 39 NED Rock Steady
Rob Eenink 45 NED Rock Steady
Mark Appelman 20 NED
Mark Smit 1 NED Klimhal Amsterdam
Esmay Frankin 21 NED Rock Steady
Stefanie Hundscheid 51 NED
Z Zeng 64 NED
Jolanda Boutesteijn 46 NED
Sam Van Der Heijden 58 NED
Kirsten van Lienden NED Team Neoliet

Ronde: Start - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 16

# Name Bib number Team
1 Ernst Oudhof 29
2 Mark Smit 1 Klimhal Amsterdam
3 Z Zeng 64
4 Martika van Leeuwen 36
5 Jolanda Boutesteijn 46
6 Kyla Grant 38 Rock Steady
7 Rob Eenink 45 Rock Steady
8 Kirsten van Lienden Team Neoliet
9 Jelger Roelofs 39 Rock Steady
10 Michiel Troost 4 Climb Up
11 Alex Van Gulik 14
12 Esmay Frankin 21 Rock Steady
13 Mark Appelman 20
14 Nikki Roon 15 Climb Up
15 Stefanie Hundscheid 51
16 Sam Van Der Heijden 58
# Name Bib number Team
1 Ernst Oudhof 29
2 Mark Smit 1 Klimhal Amsterdam
3 Z Zeng 64
4 Martika van Leeuwen 36
5 Jolanda Boutesteijn 46
6 Kyla Grant 38 Rock Steady
7 Rob Eenink 45 Rock Steady
8 Kirsten van Lienden Team Neoliet
9 Jelger Roelofs 39 Rock Steady
10 Michiel Troost 4 Climb Up
11 Alex Van Gulik 14
12 Esmay Frankin 21 Rock Steady
13 Mark Appelman 20
14 Nikki Roon 15 Climb Up
15 Stefanie Hundscheid 51
16 Sam Van Der Heijden 58
# Name Bib number Team
1 Ernst Oudhof 29
2 Mark Smit 1 Klimhal Amsterdam
3 Z Zeng 64
4 Martika van Leeuwen 36
5 Jolanda Boutesteijn 46
6 Kyla Grant 38 Rock Steady
7 Rob Eenink 45 Rock Steady
8 Kirsten van Lienden Team Neoliet
9 Jelger Roelofs 39 Rock Steady
10 Michiel Troost 4 Climb Up
11 Alex Van Gulik 14
12 Esmay Frankin 21 Rock Steady
13 Mark Appelman 20
14 Nikki Roon 15 Climb Up
15 Stefanie Hundscheid 51
16 Sam Van Der Heijden 58
# Name Bib number Team
1 Ernst Oudhof 29
2 Mark Smit 1 Klimhal Amsterdam
3 Z Zeng 64
4 Martika van Leeuwen 36
5 Jolanda Boutesteijn 46
6 Kyla Grant 38 Rock Steady
7 Rob Eenink 45 Rock Steady
8 Kirsten van Lienden Team Neoliet
9 Jelger Roelofs 39 Rock Steady
10 Michiel Troost 4 Climb Up
11 Alex Van Gulik 14
12 Esmay Frankin 21 Rock Steady
13 Mark Appelman 20
14 Nikki Roon 15 Climb Up
15 Stefanie Hundscheid 51
16 Sam Van Der Heijden 58
15-03-2024 23:17
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Z Zeng 64 NED Top Top 35 29 1000.0
2 Kyla Grant 38 NED Top Top 34 Top 805.0 Rock Steady
3 Jelger Roelofs 39 NED Top Top 41 14 690.0 Rock Steady
4 Jolanda Boutesteijn 46 NED Top Top 33 Top 610.0
5 Ernst Oudhof 29 NED Top Top 34 14 520.0
5 Rob Eenink 45 NED Top Top 34 14 520.0 Rock Steady
7 Michiel Troost 4 NED Top Top 33 25 455.0 Climb Up
8 Martika van Leeuwen 36 NED Top Top 34 13 415.0
9 Esmay Frankin 21 NED Top Top 33 14 380.0 Rock Steady
10 Alex Van Gulik 14 NED Top Top 22 29 350.0
11 Kirsten van Lienden NED Top Top 27 14 325.0 Team Neoliet
12 Stefanie Hundscheid 51 NED Top Top 27 11 300.0
13 Mark Appelman 20 NED Top Top 28 10 270.0
13 Mark Smit 1 NED Top Top 28 10 270.0 Klimhal Amsterdam
15 Sam Van Der Heijden 58 NED Top Top 22 10 240.0
16 Nikki Roon 15 NED Top Top 19 10 220.0 Climb Up

Team Results

# Team Total
1 Rock Steady 2185.0
2 Team Neoliet 1285.0
2 Climb Up 1285.0
4 Rotterdam Rockstars 1120.0
5 Team Mountain Network 545.0
6 Klimmuur Centraal 475.0
7 Klimmuur Utrecht 364.0
8 Klimhal Amsterdam 270.0
9 RSAC 170.0
10 USAC 37.0