Lead Series Midden Nederland 1, Fri, 09 Feb 2024 18:45:00 +0100, Rocksteady, Bussum

Discipline: Lead
League: Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (t/m 2008) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar alleen de MAX categorie klimt bij deze wedstrijd lead! START en MID klimmen toprope!


Definitief wedstrijdschema:

18:45 Aanmelding open
19.15 Sluiting aanmelding deelnemers
19.20 Uitleg wedstrijd
19.30 Start wedstrijd
22.00 Einde wedstrijd en prijsuitreiking


Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt de normale entree prijs van de hal en kan alleen vooraf met de pin worden afgerekend aan de balie.

Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 13

Name Bib number Nat. Team
Feline Pothuizen 9 NED Rock Steady
Nico Kroon 43 NED Team Neoliet
Hidde Pielage 20 NED
Noah Verhoeff 16 NED Rock Steady
Asya Zelenska 10 NED Rotterdam Rockstars
Nick Leensvaart 6 NED Team Yellowstone
Roderick Van der Poel 52 NED Rock Steady
Tim Zijm 44 NED
Michel Mouton 50 NED Klimmuur Utrecht
Filip Frissen 67 NED Rock Steady
Vadim Duterloo 23 NED
Bas Lexmond 41 NED RSAC
Hugo Veldhuis 45 NED Top-It

Ronde: Max - Senioren - Lead - Routes: Number of competitors: 13

# Name Bib number Team
1 Filip Frissen 67 Rock Steady
2 Nico Kroon 43 Team Neoliet
3 Michel Mouton 50 Klimmuur Utrecht
4 Nick Leensvaart 6 Team Yellowstone
5 Tim Zijm 44
6 Roderick Van der Poel 52 Rock Steady
7 Bas Lexmond 41 RSAC
8 Asya Zelenska 10 Rotterdam Rockstars
9 Feline Pothuizen 9 Rock Steady
10 Noah Verhoeff 16 Rock Steady
11 Hidde Pielage 20
12 Vadim Duterloo 23
13 Hugo Veldhuis 45 Top-It
# Name Bib number Team
1 Filip Frissen 67 Rock Steady
2 Nico Kroon 43 Team Neoliet
3 Michel Mouton 50 Klimmuur Utrecht
4 Nick Leensvaart 6 Team Yellowstone
5 Tim Zijm 44
6 Roderick Van der Poel 52 Rock Steady
7 Bas Lexmond 41 RSAC
8 Asya Zelenska 10 Rotterdam Rockstars
9 Feline Pothuizen 9 Rock Steady
10 Noah Verhoeff 16 Rock Steady
11 Hidde Pielage 20
12 Vadim Duterloo 23
13 Hugo Veldhuis 45 Top-It
# Name Bib number Team
1 Filip Frissen 67 Rock Steady
2 Nico Kroon 43 Team Neoliet
3 Michel Mouton 50 Klimmuur Utrecht
4 Nick Leensvaart 6 Team Yellowstone
5 Tim Zijm 44
6 Roderick Van der Poel 52 Rock Steady
7 Bas Lexmond 41 RSAC
8 Asya Zelenska 10 Rotterdam Rockstars
9 Feline Pothuizen 9 Rock Steady
10 Noah Verhoeff 16 Rock Steady
11 Hidde Pielage 20
12 Vadim Duterloo 23
13 Hugo Veldhuis 45 Top-It
# Name Bib number Team
1 Filip Frissen 67 Rock Steady
2 Nico Kroon 43 Team Neoliet
3 Michel Mouton 50 Klimmuur Utrecht
4 Nick Leensvaart 6 Team Yellowstone
5 Tim Zijm 44
6 Roderick Van der Poel 52 Rock Steady
7 Bas Lexmond 41 RSAC
8 Asya Zelenska 10 Rotterdam Rockstars
9 Feline Pothuizen 9 Rock Steady
10 Noah Verhoeff 16 Rock Steady
11 Hidde Pielage 20
12 Vadim Duterloo 23
13 Hugo Veldhuis 45 Top-It
09-02-2024 23:55
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Bas Lexmond 41 NED Top Top 40 33 1000.0 RSAC
2 Filip Frissen 67 NED Top Top 34 30 805.0 Rock Steady
3 Tim Zijm 44 NED Top Top 31 27 690.0
4 Roderick Van der Poel 52 NED Top Top 16 28 610.0 Rock Steady
5 Vadim Duterloo 23 NED Top 21 30 26 545.0
6 Hidde Pielage 20 NED Top Top 12 30 495.0
7 Nick Leensvaart 6 NED Top 21 15 13 455.0 Team Yellowstone
8 Nico Kroon 43 NED Top 20 14 16 415.0 Team Neoliet
9 Asya Zelenska 10 NED Top 17 31 12 380.0 Rotterdam Rockstars
10 Hugo Veldhuis 45 NED Top 20 14 13 350.0 Top-It
11 Feline Pothuizen 9 NED Top 18 12 16 325.0 Rock Steady
12 Noah Verhoeff 16 NED Top 14 14 8 300.0 Rock Steady
13 Michel Mouton 50 NED 29 18 13 14 280.0 Klimmuur Utrecht

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 30

Name Bib number Nat. Team
Ezra van der Meer NED
Marcel de Lange 47 NED Rock Steady
Lars Hildebrand 48 NED
Maarten Tromp Meesters 2 NED
Florus van Ee 55 NED
Rowan de Wijs 18 NED
Huibert Boer 31 NED Rock Steady
Tommy Jones 29 NED
Nick Ottej 49 NED Rock Steady
Leonore Siepel 1 NED Top-It
Junwei Wu 53 CHN Rock Steady
Tom Boer NED
Tobias van Vliet 7 NED Team Yellowstone
jelle polak 59 NED
Ilse van Dijk 35 NED
Niels van der Veen 38 NED Rock Steady
Nina Landsmeer 12 NED
Max Verbeek 17 NED Rock Steady
jeffrey brouwer 63 NED Rock Steady
Liv Vegter 11 NED
Merlin Weemaes 26 NED Rock Steady
Maarten van Son 65 NED Rock Steady
Ischa Smeele 46 NED
Gabriele Fiore 3 ITA Rock Steady
Manon Stalenhoef 37 NED Team Neoliet
Armand Verstappen 51 NED Klimmuur Utrecht
Nora Steeman 62 NED USAC
Bobbie van Gorp 5 NED
Carmen Barselaar 40 NED Rock Steady
Merijn Visser 54 NED

Ronde: Mid - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 30

# Name Bib number Nat. Team
1 Niels van der Veen 38 Rock Steady
2 Liv Vegter 11
3 Maarten van Son 65 Rock Steady
4 jeffrey brouwer 63 Rock Steady
5 Ischa Smeele 46
6 Nora Steeman 62 USAC
7 Nick Ottej 49 Rock Steady
8 Leonore Siepel 1 Top-It
9 Manon Stalenhoef 37 Team Neoliet
10 Tobias van Vliet 7 Team Yellowstone
11 Tommy Jones 29
12 Huibert Boer 31 Rock Steady
13 Gabriele Fiore 3 Rock Steady
14 jelle polak 59
15 Carmen Barselaar 40 Rock Steady
16 Ilse van Dijk 35
17 Merlin Weemaes 26 Rock Steady
18 Bobbie van Gorp 5
19 Ezra van der Meer
20 Lars Hildebrand 48
21 Nina Landsmeer 12
22 Armand Verstappen 51 Klimmuur Utrecht
23 Junwei Wu 53 Rock Steady
24 Marcel de Lange 47 Rock Steady
25 Rowan de Wijs 18
26 Max Verbeek 17 Rock Steady
27 Maarten Tromp Meesters 2
28 Florus van Ee 55
29 Tom Boer
30 Merijn Visser 54
# Name Bib number Nat. Team
1 Niels van der Veen 38 Rock Steady
2 Liv Vegter 11
3 Maarten van Son 65 Rock Steady
4 jeffrey brouwer 63 Rock Steady
5 Ischa Smeele 46
6 Nora Steeman 62 USAC
7 Nick Ottej 49 Rock Steady
8 Leonore Siepel 1 Top-It
9 Manon Stalenhoef 37 Team Neoliet
10 Tobias van Vliet 7 Team Yellowstone
11 Tommy Jones 29
12 Huibert Boer 31 Rock Steady
13 Gabriele Fiore 3 Rock Steady
14 jelle polak 59
15 Carmen Barselaar 40 Rock Steady
16 Ilse van Dijk 35
17 Merlin Weemaes 26 Rock Steady
18 Bobbie van Gorp 5
19 Ezra van der Meer
20 Lars Hildebrand 48
21 Nina Landsmeer 12
22 Armand Verstappen 51 Klimmuur Utrecht
23 Junwei Wu 53 Rock Steady
24 Marcel de Lange 47 Rock Steady
25 Rowan de Wijs 18
26 Max Verbeek 17 Rock Steady
27 Maarten Tromp Meesters 2
28 Florus van Ee 55
29 Tom Boer
30 Merijn Visser 54
# Name Bib number Nat. Team
1 Niels van der Veen 38 Rock Steady
2 Liv Vegter 11
3 Maarten van Son 65 Rock Steady
4 jeffrey brouwer 63 Rock Steady
5 Ischa Smeele 46
6 Nora Steeman 62 USAC
7 Nick Ottej 49 Rock Steady
8 Leonore Siepel 1 Top-It
9 Manon Stalenhoef 37 Team Neoliet
10 Tobias van Vliet 7 Team Yellowstone
11 Tommy Jones 29
12 Huibert Boer 31 Rock Steady
13 Gabriele Fiore 3 Rock Steady
14 jelle polak 59
15 Carmen Barselaar 40 Rock Steady
16 Ilse van Dijk 35
17 Merlin Weemaes 26 Rock Steady
18 Bobbie van Gorp 5
19 Ezra van der Meer
20 Lars Hildebrand 48
21 Nina Landsmeer 12
22 Armand Verstappen 51 Klimmuur Utrecht
23 Junwei Wu 53 Rock Steady
24 Marcel de Lange 47 Rock Steady
25 Rowan de Wijs 18
26 Max Verbeek 17 Rock Steady
27 Maarten Tromp Meesters 2
28 Florus van Ee 55
29 Tom Boer
30 Merijn Visser 54
# Name Bib number Nat. Team
1 Niels van der Veen 38 Rock Steady
2 Liv Vegter 11
3 Maarten van Son 65 Rock Steady
4 jeffrey brouwer 63 Rock Steady
5 Ischa Smeele 46
6 Nora Steeman 62 USAC
7 Nick Ottej 49 Rock Steady
8 Leonore Siepel 1 Top-It
9 Manon Stalenhoef 37 Team Neoliet
10 Tobias van Vliet 7 Team Yellowstone
11 Tommy Jones 29
12 Huibert Boer 31 Rock Steady
13 Gabriele Fiore 3 Rock Steady
14 jelle polak 59
15 Carmen Barselaar 40 Rock Steady
16 Ilse van Dijk 35
17 Merlin Weemaes 26 Rock Steady
18 Bobbie van Gorp 5
19 Ezra van der Meer
20 Lars Hildebrand 48
21 Nina Landsmeer 12
22 Armand Verstappen 51 Klimmuur Utrecht
23 Junwei Wu 53 Rock Steady
24 Marcel de Lange 47 Rock Steady
25 Rowan de Wijs 18
26 Max Verbeek 17 Rock Steady
27 Maarten Tromp Meesters 2
28 Florus van Ee 55
29 Tom Boer
30 Merijn Visser 54
09-02-2024 23:55
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Nick Ottej 49 NED Top Top Top 27 1000.0 Rock Steady
2 Maarten Tromp Meesters 2 NED Top Top Top 26 805.0
3 Ischa Smeele 46 NED Top Top Top 24 690.0
4 Lars Hildebrand 48 NED Top Top Top 19 447.0
4 Florus van Ee 55 NED Top Top Top 19 447.0
4 Niels van der Veen 38 NED Top Top Top 19 447.0 Rock Steady
4 Max Verbeek 17 NED Top Top Top 19 447.0 Rock Steady
4 jeffrey brouwer 63 NED Top Top Top 19 447.0 Rock Steady
4 Maarten van Son 65 NED Top Top Top 19 447.0 Rock Steady
4 Bobbie van Gorp 5 NED Top Top Top 19 447.0
4 Merijn Visser 54 NED Top Top Top 19 447.0
12 Tobias van Vliet 7 NED Top Top Top 16 300.0 Team Yellowstone
13 Merlin Weemaes 26 NED Top Top Top 13 270.0 Rock Steady
13 Nora Steeman 62 NED Top Top Top 13 270.0 USAC
15 Tommy Jones 29 NED Top Top Top 11 240.0
16 Junwei Wu 53 CHN Top Top 29 14 220.0 Rock Steady
17 Liv Vegter 11 NED Top Top Top 6 205.0
18 jelle polak 59 NED Top Top 14 17 185.0
19 Leonore Siepel 1 NED Top Top 37 7 170.0 Top-It
20 Huibert Boer 31 NED Top Top 14 7 150.0 Rock Steady
20 Carmen Barselaar 40 NED Top Top 14 7 150.0 Rock Steady
22 Gabriele Fiore 3 ITA Top Top 12 13 130.0 Rock Steady
23 Rowan de Wijs 18 NED Top Top 15 5 120.0
24 Marcel de Lange 47 NED Top Top 13 7 105.0 Rock Steady
25 Manon Stalenhoef 37 NED Top Top 14 5 95.0 Team Neoliet
26 Ilse van Dijk 35 NED Top Top 8 4 84.0
27 Armand Verstappen 51 NED 13 Top 13 7 73.0 Klimmuur Utrecht
28 Nina Landsmeer 12 NED Top 27 13 0 63.0
29 Ezra van der Meer NED 52.0
29 Tom Boer NED 52.0

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 26

Name Bib number Nat. Team
Lucas Wolfe 30 NED Rock Steady
Kyla Grant 19 NED Rock Steady
Nils van der Weiden 28 NED
Ronald Huttinga 64 NED Rock Steady
Renske Merks 27 NED
Jelger Roelofs 68 NED Rock Steady
Laura Hoeffnagel 24 NED
Esmay Frankin 25 NED Rock Steady
Daan Van Bijsterveld 60 NED
Nikki Roon 36 NED Climb Up
Jaco Koster 8 NED Rock Steady
Femke Vlaswinkel 21 NED Rock Steady
Rob Eenink 34 NED
Natan Boel 15 NED Rotterdam Rockstars
Lotte Slis 42 NED
Esther Kat 61 NED Rock Steady
Ffion van Gulik 13 NED
Leontien Bus 66 NED Rock Steady
Imre Damming 22 NED Rock Steady
Alex Van Gulik 14 NED
Mark Opmeer 4 NED
Jérôme Cezac 32 FRA
Bastiaan Peek 56 NED
Jolanda Boutesteijn 33 NED
Erik Vink 57 NED Rock Steady
Kevin Kuilder 39 NED

Ronde: Start - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 26

# Name Bib number Nat. Team
1 Natan Boel 15 Rotterdam Rockstars
2 Kyla Grant 19 Rock Steady
3 Daan Van Bijsterveld 60
4 Alex Van Gulik 14
5 Kevin Kuilder 39
6 Nikki Roon 36 Climb Up
7 Renske Merks 27
8 Femke Vlaswinkel 21 Rock Steady
9 Erik Vink 57 Rock Steady
10 Rob Eenink 34
11 Lucas Wolfe 30 Rock Steady
12 Laura Hoeffnagel 24
13 Lotte Slis 42
14 Jelger Roelofs 68 Rock Steady
15 Bastiaan Peek 56
16 Jaco Koster 8 Rock Steady
17 Imre Damming 22 Rock Steady
18 Nils van der Weiden 28
19 Esther Kat 61 Rock Steady
20 Jérôme Cezac 32
21 Ffion van Gulik 13
22 Ronald Huttinga 64 Rock Steady
23 Esmay Frankin 25 Rock Steady
24 Jolanda Boutesteijn 33
25 Leontien Bus 66 Rock Steady
26 Mark Opmeer 4
# Name Bib number Nat. Team
1 Natan Boel 15 Rotterdam Rockstars
2 Kyla Grant 19 Rock Steady
3 Daan Van Bijsterveld 60
4 Alex Van Gulik 14
5 Kevin Kuilder 39
6 Nikki Roon 36 Climb Up
7 Renske Merks 27
8 Femke Vlaswinkel 21 Rock Steady
9 Erik Vink 57 Rock Steady
10 Rob Eenink 34
11 Lucas Wolfe 30 Rock Steady
12 Laura Hoeffnagel 24
13 Lotte Slis 42
14 Jelger Roelofs 68 Rock Steady
15 Bastiaan Peek 56
16 Jaco Koster 8 Rock Steady
17 Imre Damming 22 Rock Steady
18 Nils van der Weiden 28
19 Esther Kat 61 Rock Steady
20 Jérôme Cezac 32
21 Ffion van Gulik 13
22 Ronald Huttinga 64 Rock Steady
23 Esmay Frankin 25 Rock Steady
24 Jolanda Boutesteijn 33
25 Leontien Bus 66 Rock Steady
26 Mark Opmeer 4
# Name Bib number Nat. Team
1 Natan Boel 15 Rotterdam Rockstars
2 Kyla Grant 19 Rock Steady
3 Daan Van Bijsterveld 60
4 Alex Van Gulik 14
5 Kevin Kuilder 39
6 Nikki Roon 36 Climb Up
7 Renske Merks 27
8 Femke Vlaswinkel 21 Rock Steady
9 Erik Vink 57 Rock Steady
10 Rob Eenink 34
11 Lucas Wolfe 30 Rock Steady
12 Laura Hoeffnagel 24
13 Lotte Slis 42
14 Jelger Roelofs 68 Rock Steady
15 Bastiaan Peek 56
16 Jaco Koster 8 Rock Steady
17 Imre Damming 22 Rock Steady
18 Nils van der Weiden 28
19 Esther Kat 61 Rock Steady
20 Jérôme Cezac 32
21 Ffion van Gulik 13
22 Ronald Huttinga 64 Rock Steady
23 Esmay Frankin 25 Rock Steady
24 Jolanda Boutesteijn 33
25 Leontien Bus 66 Rock Steady
26 Mark Opmeer 4
# Name Bib number Nat. Team
1 Natan Boel 15 Rotterdam Rockstars
2 Kyla Grant 19 Rock Steady
3 Daan Van Bijsterveld 60
4 Alex Van Gulik 14
5 Kevin Kuilder 39
6 Nikki Roon 36 Climb Up
7 Renske Merks 27
8 Femke Vlaswinkel 21 Rock Steady
9 Erik Vink 57 Rock Steady
10 Rob Eenink 34
11 Lucas Wolfe 30 Rock Steady
12 Laura Hoeffnagel 24
13 Lotte Slis 42
14 Jelger Roelofs 68 Rock Steady
15 Bastiaan Peek 56
16 Jaco Koster 8 Rock Steady
17 Imre Damming 22 Rock Steady
18 Nils van der Weiden 28
19 Esther Kat 61 Rock Steady
20 Jérôme Cezac 32
21 Ffion van Gulik 13
22 Ronald Huttinga 64 Rock Steady
23 Esmay Frankin 25 Rock Steady
24 Jolanda Boutesteijn 33
25 Leontien Bus 66 Rock Steady
26 Mark Opmeer 4
09-02-2024 23:55
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Leontien Bus 66 NED Top Top Top Top 1000.0 Rock Steady
2 Nils van der Weiden 28 NED Top Top Top 30 805.0
3 Kyla Grant 19 NED Top Top Top 25 690.0 Rock Steady
4 Mark Opmeer 4 NED Top Top 30 28 610.0
5 Lucas Wolfe 30 NED Top Top 30 23 498.0 Rock Steady
5 Natan Boel 15 NED Top Top Top 16 498.0 Rotterdam Rockstars
5 Kevin Kuilder 39 NED Top Top 30 23 498.0
8 Jelger Roelofs 68 NED Top Top 32 16 415.0 Rock Steady
9 Femke Vlaswinkel 21 NED Top Top 18 23 380.0 Rock Steady
10 Renske Merks 27 NED Top Top Top 15 350.0
11 Laura Hoeffnagel 24 NED Top Top 17 23 325.0
12 Jérôme Cezac 32 FRA Top Top 30 15 290.0
12 Erik Vink 57 NED Top Top 15 23 290.0 Rock Steady
14 Bastiaan Peek 56 NED Top Top 12 23 260.0
15 Rob Eenink 34 NED Top Top 22 15 240.0
16 Jolanda Boutesteijn 33 NED Top Top 16 16 220.0
17 Ronald Huttinga 64 NED Top Top 11 23 195.0 Rock Steady
17 Esmay Frankin 25 NED Top Top 18 15 195.0 Rock Steady
19 Jaco Koster 8 NED Top Top 16 15 157.0 Rock Steady
19 Esther Kat 61 NED Top Top 18 14 157.0 Rock Steady
19 Ffion van Gulik 13 NED Top Top 16 15 157.0
22 Lotte Slis 42 NED Top Top 11 16 130.0
23 Imre Damming 22 NED Top Top 12 14 120.0 Rock Steady
24 Daan Van Bijsterveld 60 NED Top Top 12 13 105.0
25 Alex Van Gulik 14 NED Top Top 0 12 95.0
26 Nikki Roon 36 NED Top Top 0 0 84.0 Climb Up

Team Results

# Team Total
1 Rock Steady 2805.0
2 RSAC 1000.0
3 Rotterdam Rockstars 878.0
4 Team Yellowstone 755.0
5 Top-It 520.0
6 Team Neoliet 510.0
7 Klimmuur Utrecht 353.0
8 USAC 270.0
9 Climb Up 84.0