Jeugd Lead Series Midden Nederland FINALE, Sun, 16 Jun 2024 09:00:00 +0200, Rocksteady, Bussum

Discipline: Lead
League: Jeugd Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description:
Voor deze wedstrijd kan je je niet inschrijven. Per categorie plaatsen de eerste 12 deelnemers zich voor de finale.

Wedstrijdschema:
10.00 aanmelding geopend
10.45 sluiting aanmelding
11.00 start finale
14.00 einde finale
14:15 prijsuitreiking
14:30 einde

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald.

Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com

LET OP: Voor deze finale hebben we een uitnodiging gemaild naar alle finalisten naar het mailadres dat aan je WAS (NKBV wedstrijdaccount) account gekoppeld zit. Mocht je wel tussen de deelnemers staan en geen mail ontvangen hebben, stuur dan even een mail naar: deseriesmiddennederland@gmail.com om te laten weten of je wel of niet aanwezig bent zondag en of je het goed vind als de foto's die gemaakt worden tijdens het event gedeeld mogen worden met de andere deelnemers en op social media ter promotie van de series.

Max U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Max U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Lucas Vankeirsbilck 12 NED Team Neoliet
Nando van Creij 55 NED Klimmuur Utrecht
Chris Mijnarends 52 NED Top-It
Nathaniel Snellen 29 NED Klimmuur Centraal
Jurre Huisman 2 NED Rotterdam Rockstars
Carmen Verweij 27 NED Climb Up
Christiaan Vermeulen 38 NED Zuidhaven
Finn Karssen 14 NED De Broekerberg
Robin van Kleef 15 NED De Broekerberg
Luke Oldenburg 17 NED Top-It

Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Jurre Huisman 2 Rotterdam Rockstars
2 Nando van Creij 55 Klimmuur Utrecht
3 Chris Mijnarends 52 Top-It
4 Carmen Verweij 27 Climb Up
5 Nathaniel Snellen 29 Klimmuur Centraal
6 Luke Oldenburg 17 Top-It
7 Christiaan Vermeulen 38 Zuidhaven
8 Robin van Kleef 15 De Broekerberg
9 Lucas Vankeirsbilck 12 Team Neoliet
10 Finn Karssen 14 De Broekerberg
# Name Bib number Team
1 Jurre Huisman 2 Rotterdam Rockstars
2 Nando van Creij 55 Klimmuur Utrecht
3 Chris Mijnarends 52 Top-It
4 Carmen Verweij 27 Climb Up
5 Nathaniel Snellen 29 Klimmuur Centraal
6 Luke Oldenburg 17 Top-It
7 Christiaan Vermeulen 38 Zuidhaven
8 Robin van Kleef 15 De Broekerberg
9 Lucas Vankeirsbilck 12 Team Neoliet
10 Finn Karssen 14 De Broekerberg
# Name Bib number Team
1 Jurre Huisman 2 Rotterdam Rockstars
2 Nando van Creij 55 Klimmuur Utrecht
3 Chris Mijnarends 52 Top-It
4 Carmen Verweij 27 Climb Up
5 Nathaniel Snellen 29 Klimmuur Centraal
6 Luke Oldenburg 17 Top-It
7 Christiaan Vermeulen 38 Zuidhaven
8 Robin van Kleef 15 De Broekerberg
9 Lucas Vankeirsbilck 12 Team Neoliet
10 Finn Karssen 14 De Broekerberg
# Name Bib number Team
1 Jurre Huisman 2 Rotterdam Rockstars
2 Nando van Creij 55 Klimmuur Utrecht
3 Chris Mijnarends 52 Top-It
4 Carmen Verweij 27 Climb Up
5 Nathaniel Snellen 29 Klimmuur Centraal
6 Luke Oldenburg 17 Top-It
7 Christiaan Vermeulen 38 Zuidhaven
8 Robin van Kleef 15 De Broekerberg
9 Lucas Vankeirsbilck 12 Team Neoliet
10 Finn Karssen 14 De Broekerberg
20-06-2024 15:19
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Lucas Vankeirsbilck 12 NED Top Top Top Top 36 1000.0 Team Neoliet
2 Nando van Creij 55 NED Top Top Top Top 34 805.0 Klimmuur Utrecht
3 Nathaniel Snellen 29 NED Top Top Top Top 29 690.0 Klimmuur Centraal
4 Christiaan Vermeulen 38 NED Top Top Top 36 610.0 Zuidhaven
5 Robin van Kleef 15 NED Top Top 30 33 545.0 De Broekerberg
6 Finn Karssen 14 NED Top Top 26 33 495.0 De Broekerberg
7 Chris Mijnarends 52 NED Top Top 13 33 455.0 Top-It
8 Jurre Huisman 2 NED Top Top 26 28 398.0 Rotterdam Rockstars
8 Luke Oldenburg 17 NED Top Top 25 30 398.0 Top-It
10 Carmen Verweij 27 NED Top 31 Top 28 350.0 Climb Up

Mid U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Mid U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 12

Name Bib number Nat. Team
Ronja van Dantzig 11 NED Top-It
Melissa van Benthem 32 NED Ayers Rookies
Avi Chopra 54 NED Team Neoliet
adam klerkx 28 NED Klimmuur Centraal
Jop Misset 19 NED Top-It
Ginger Meeter 57 NED Klimmuur Centraal
Jasmijn Ortt 24 NED Team Mountain Network
Coen van Hoesel 43 NED Klimmuur Utrecht
elias lammers 56 NED Klimmuur Utrecht
Hannah van Veldhuizen 45 NED Team Neoliet
Vera de Roo 44 NED Top-It
Annelieke Makkinje 53 NED Top-It

Ronde: Mid U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 adam klerkx 28 Klimmuur Centraal
2 Coen van Hoesel 43 Klimmuur Utrecht
3 Avi Chopra 54 Team Neoliet
4 Hannah van Veldhuizen 45 Team Neoliet
5 Annelieke Makkinje 53 Top-It
6 Jasmijn Ortt 24 Team Mountain Network
7 Melissa van Benthem 32 Ayers Rookies
8 Ronja van Dantzig 11 Top-It
9 elias lammers 56 Klimmuur Utrecht
10 Jop Misset 19 Top-It
11 Vera de Roo 44 Top-It
12 Ginger Meeter 57 Klimmuur Centraal
# Name Bib number Team
1 adam klerkx 28 Klimmuur Centraal
2 Coen van Hoesel 43 Klimmuur Utrecht
3 Avi Chopra 54 Team Neoliet
4 Hannah van Veldhuizen 45 Team Neoliet
5 Annelieke Makkinje 53 Top-It
6 Jasmijn Ortt 24 Team Mountain Network
7 Melissa van Benthem 32 Ayers Rookies
8 Ronja van Dantzig 11 Top-It
9 elias lammers 56 Klimmuur Utrecht
10 Jop Misset 19 Top-It
11 Vera de Roo 44 Top-It
12 Ginger Meeter 57 Klimmuur Centraal
# Name Bib number Team
1 adam klerkx 28 Klimmuur Centraal
2 Coen van Hoesel 43 Klimmuur Utrecht
3 Avi Chopra 54 Team Neoliet
4 Hannah van Veldhuizen 45 Team Neoliet
5 Annelieke Makkinje 53 Top-It
6 Jasmijn Ortt 24 Team Mountain Network
7 Melissa van Benthem 32 Ayers Rookies
8 Ronja van Dantzig 11 Top-It
9 elias lammers 56 Klimmuur Utrecht
10 Jop Misset 19 Top-It
11 Vera de Roo 44 Top-It
12 Ginger Meeter 57 Klimmuur Centraal
# Name Bib number Team
1 adam klerkx 28 Klimmuur Centraal
2 Coen van Hoesel 43 Klimmuur Utrecht
3 Avi Chopra 54 Team Neoliet
4 Hannah van Veldhuizen 45 Team Neoliet
5 Annelieke Makkinje 53 Top-It
6 Jasmijn Ortt 24 Team Mountain Network
7 Melissa van Benthem 32 Ayers Rookies
8 Ronja van Dantzig 11 Top-It
9 elias lammers 56 Klimmuur Utrecht
10 Jop Misset 19 Top-It
11 Vera de Roo 44 Top-It
12 Ginger Meeter 57 Klimmuur Centraal
20-06-2024 15:19
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 adam klerkx 28 NED Top Top Top Top 27 1000.0 Klimmuur Centraal
2 Ronja van Dantzig 11 NED Top Top Top Top 21 805.0 Top-It
3 Ginger Meeter 57 NED Top Top Top Top 18 690.0 Klimmuur Centraal
4 elias lammers 56 NED Top Top Top 31 610.0 Klimmuur Utrecht
5 Melissa van Benthem 32 NED Top Top Top 22 545.0 Ayers Rookies
6 Avi Chopra 54 NED Top Top Top 17 475.0 Team Neoliet
6 Vera de Roo 44 NED Top Top 22 Top 475.0 Top-It
8 Jop Misset 19 NED Top Top 15 Top 415.0 Top-It
9 Annelieke Makkinje 53 NED Top Top Top 14 380.0 Top-It
10 Jasmijn Ortt 24 NED Top Top Top 13 350.0 Team Mountain Network
11 Hannah van Veldhuizen 45 NED Top Top 21 16 325.0 Team Neoliet
12 Coen van Hoesel 43 NED Top 30 23 17 300.0 Klimmuur Utrecht

Start U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Start U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 3

Name Bib number Nat. Team
Anne Brouwer 31 NED Top-It
Anna Calis 39 NED Top-It
Franka Bodde 50 NED De Broekerberg

Ronde: Start U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 3

# Name Bib number Team
1 Anna Calis 39 Top-It
2 Franka Bodde 50 De Broekerberg
3 Anne Brouwer 31 Top-It
# Name Bib number Team
1 Anna Calis 39 Top-It
2 Franka Bodde 50 De Broekerberg
3 Anne Brouwer 31 Top-It
# Name Bib number Team
1 Anna Calis 39 Top-It
2 Franka Bodde 50 De Broekerberg
3 Anne Brouwer 31 Top-It
# Name Bib number Team
1 Anna Calis 39 Top-It
2 Franka Bodde 50 De Broekerberg
3 Anne Brouwer 31 Top-It
20-06-2024 15:19
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Anne Brouwer 31 NED Top Top Top Top 28 1000.0 Top-It
2 Anna Calis 39 NED Top Top Top Top 14 805.0 Top-It
3 Franka Bodde 50 NED Top Top Top 9 690.0 De Broekerberg