Jeugd Lead Series Midden Nederland 4, Sat, 08 Jun 2024 08:45:00 +0200, Mountain Network, Nieuwegein

Discipline: Lead
League: Jeugd Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Daarnaast zijn er voor de jeugd ook 2 leeftijdscategorieën met de volgende geboortejaren:
  • U10, U12 & U14 (2011-2016)
  • U16, U18 & U20 (2005-2010)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!

Definitieve indeling startgroepen:
Startgroep 1: Mountain network, Climb Up, Klimmuur Utrecht
Startgroep 2: Top-it, Ayers Rookies, Broekerberg, Rotterdam Rockstars, Team Yellowstone, School of Rock, Beest Boulders Jeugd, Monte Cervino
Startgroep 3: Neoliet

Definitief wedstrijdschema:
8.45 klimhal open
9.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
9.30 start deelnemers startgroep 1
11.30 einde deelnemers startgroep 1

11.30 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
11.45 start deelnemers startgroep 2
13.45 einde deelnemers startgroep 2

13.45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 3
14.00 start deelnemers startgroep 3
16.00 einde deelnemers startgroep 3


Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com


OP ZOEK NAAR JURYLEDEN: Om de wedstrijden door te kunnen laten gaan, zijn wij nog op zoek naar ouders of andere vrijwilligers die graag een of meerdere wedstrijden zouden kunnen jureren. Mocht je willen helpen hierbij, stuur dan even een mailtje naar bovenstaand mailadres met de beschikbare wedstrijddata en vereniging waar je vandaan komt ivm mogelijk meerdere startgroepen (beide startgroepen jureren zou uiteraard helemaal top zijn!).

Max U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Max U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 21

Name Bib number Nat. Team
bram troost 11 NED Team Mountain Network
Milou van 't Noordende 40 NED Team Mountain Network
Janneke Groenwold 41 NED Team Mountain Network
Mees Goedgeluk 10 NED Team Mountain Network
Carmen Verweij 14 NED Climb Up
Lucas Vankeirsbilck 96 NED Team Neoliet
Dario Jaasma 6 NED Team Mountain Network
Fleur van den Barg 9 NED Team Mountain Network
layaan krul 17 MOZ Team Mountain Network
Luke Oldenburg 50 NED Top-It
Jurre Huisman 84 NED Rotterdam Rockstars
Christiaan Vermeulen 43 NED Team Neoliet
Chris Mijnarends 72 NED Top-It
matthijs winkel 81 NED Team Neoliet
Kick Buijs 53 NED Team Yellowstone
Noah Wesseling 55 NED Team Yellowstone
Morris Lemmers 18 NED Team Mountain Network
Thijs Bouwman 77 NED Team Neoliet
Finn Karssen 60 NED De Broekerberg
Nathaniel Snellen 102 NED Klimmuur Centraal
Cas Wittich 93 NED Team Neoliet

Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 21

# Name Bib number Nat. Team
1 Lucas Vankeirsbilck 96 Team Neoliet
2 Morris Lemmers 18 Team Mountain Network
3 Fleur van den Barg 9 Team Mountain Network
4 matthijs winkel 81 Team Neoliet
5 Dario Jaasma 6 Team Mountain Network
6 Thijs Bouwman 77 Team Neoliet
7 Nathaniel Snellen 102 Klimmuur Centraal
8 Milou van 't Noordende 40 Team Mountain Network
9 Luke Oldenburg 50 Top-It
10 layaan krul 17 Team Mountain Network
11 Janneke Groenwold 41 Team Mountain Network
12 Kick Buijs 53 Team Yellowstone
13 Chris Mijnarends 72 Top-It
14 Christiaan Vermeulen 43 Team Neoliet
15 Cas Wittich 93 Team Neoliet
16 Carmen Verweij 14 Climb Up
17 Mees Goedgeluk 10 Team Mountain Network
18 bram troost 11 Team Mountain Network
19 Jurre Huisman 84 Rotterdam Rockstars
20 Noah Wesseling 55 Team Yellowstone
21 Finn Karssen 60 De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Lucas Vankeirsbilck 96 Team Neoliet
2 Morris Lemmers 18 Team Mountain Network
3 Fleur van den Barg 9 Team Mountain Network
4 matthijs winkel 81 Team Neoliet
5 Dario Jaasma 6 Team Mountain Network
6 Thijs Bouwman 77 Team Neoliet
7 Nathaniel Snellen 102 Klimmuur Centraal
8 Milou van 't Noordende 40 Team Mountain Network
9 Luke Oldenburg 50 Top-It
10 layaan krul 17 Team Mountain Network
11 Janneke Groenwold 41 Team Mountain Network
12 Kick Buijs 53 Team Yellowstone
13 Chris Mijnarends 72 Top-It
14 Christiaan Vermeulen 43 Team Neoliet
15 Cas Wittich 93 Team Neoliet
16 Carmen Verweij 14 Climb Up
17 Mees Goedgeluk 10 Team Mountain Network
18 bram troost 11 Team Mountain Network
19 Jurre Huisman 84 Rotterdam Rockstars
20 Noah Wesseling 55 Team Yellowstone
21 Finn Karssen 60 De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Lucas Vankeirsbilck 96 Team Neoliet
2 Morris Lemmers 18 Team Mountain Network
3 Fleur van den Barg 9 Team Mountain Network
4 matthijs winkel 81 Team Neoliet
5 Dario Jaasma 6 Team Mountain Network
6 Thijs Bouwman 77 Team Neoliet
7 Nathaniel Snellen 102 Klimmuur Centraal
8 Milou van 't Noordende 40 Team Mountain Network
9 Luke Oldenburg 50 Top-It
10 layaan krul 17 Team Mountain Network
11 Janneke Groenwold 41 Team Mountain Network
12 Kick Buijs 53 Team Yellowstone
13 Chris Mijnarends 72 Top-It
14 Christiaan Vermeulen 43 Team Neoliet
15 Cas Wittich 93 Team Neoliet
16 Carmen Verweij 14 Climb Up
17 Mees Goedgeluk 10 Team Mountain Network
18 bram troost 11 Team Mountain Network
19 Jurre Huisman 84 Rotterdam Rockstars
20 Noah Wesseling 55 Team Yellowstone
21 Finn Karssen 60 De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Lucas Vankeirsbilck 96 Team Neoliet
2 Morris Lemmers 18 Team Mountain Network
3 Fleur van den Barg 9 Team Mountain Network
4 matthijs winkel 81 Team Neoliet
5 Dario Jaasma 6 Team Mountain Network
6 Thijs Bouwman 77 Team Neoliet
7 Nathaniel Snellen 102 Klimmuur Centraal
8 Milou van 't Noordende 40 Team Mountain Network
9 Luke Oldenburg 50 Top-It
10 layaan krul 17 Team Mountain Network
11 Janneke Groenwold 41 Team Mountain Network
12 Kick Buijs 53 Team Yellowstone
13 Chris Mijnarends 72 Top-It
14 Christiaan Vermeulen 43 Team Neoliet
15 Cas Wittich 93 Team Neoliet
16 Carmen Verweij 14 Climb Up
17 Mees Goedgeluk 10 Team Mountain Network
18 bram troost 11 Team Mountain Network
19 Jurre Huisman 84 Rotterdam Rockstars
20 Noah Wesseling 55 Team Yellowstone
21 Finn Karssen 60 De Broekerberg
08-06-2024 22:22
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Lucas Vankeirsbilck 96 NED Top Top Top Top 1000.0 Team Neoliet
2 Kick Buijs 53 NED Top Top 36 41 805.0 Team Yellowstone
3 Chris Mijnarends 72 NED Top Top 33 39 650.0 Top-It
3 Nathaniel Snellen 102 NED Top Top 38 37 650.0 Klimmuur Centraal
5 Jurre Huisman 84 NED Top Top 24 37 545.0 Rotterdam Rockstars
6 Christiaan Vermeulen 43 NED Top Top 24 35 495.0 Team Neoliet
7 Noah Wesseling 55 NED Top 31 29 30 455.0 Team Yellowstone
8 Morris Lemmers 18 NED Top 31 27 28 415.0 Team Mountain Network
9 Carmen Verweij 14 NED Top Top 24 26 380.0 Climb Up
10 Finn Karssen 60 NED Top 27 25 30 350.0 De Broekerberg
11 bram troost 11 NED Top Top 23 26 325.0 Team Mountain Network
12 Luke Oldenburg 50 NED Top 26 19 39 300.0 Top-It
13 matthijs winkel 81 NED Top 31 17 32 270.0 Team Neoliet
13 Cas Wittich 93 NED Top 24 26 30 270.0 Team Neoliet
15 Fleur van den Barg 9 NED Top 28 22 27 240.0 Team Mountain Network
16 Dario Jaasma 6 NED Top 26 18 32 220.0 Team Mountain Network
17 Mees Goedgeluk 10 NED Top 27 17 29 205.0 Team Mountain Network
18 layaan krul 17 MOZ Top 26 18 26 185.0 Team Mountain Network
19 Thijs Bouwman 77 NED Top 26 18 24 170.0 Team Neoliet
20 Janneke Groenwold 41 NED Top 26 17 25 155.0 Team Mountain Network
21 Milou van 't Noordende 40 NED Top 20 17 26 145.0 Team Mountain Network

Mid U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Mid U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team
Armin Pot 16 NED Klimmuur Utrecht
Coen van Hoesel 36 NED Klimmuur Utrecht
Jasmijn Ortt 2 NED Team Mountain Network
Aeryn Farquhar 20 NED Klimmuur Utrecht
Zwaan Suidman 45 NED Klimmuur Utrecht
Annelieke Makkinje 24 NED Top-It
Hannah van Veldhuizen 105 NED Team Neoliet
Avi Chopra 107 NED Team Neoliet
Lin Mensinga 44 NED Team Neoliet
Melissa van Benthem 56 NED Ayers Rookies
Vera de Roo 68 NED Top-It
Elena van der Wal 61 NED Ayers Rookies
Lisa Ubbink 25 NED Top-It
Sienna van Arkel 75 NED Top-It
Jop Misset 66 NED Top-It
David de Steenhuijsen Piters 59 NED De Broekerberg
Manon Bodde 74 NED De Broekerberg
Ronja van Dantzig 69 NED Top-It
Lotte van de Merwe 29 NED Klimmuur Utrecht
Fieke van Griethuijsen 85 NED Rotterdam Rockstars
Ginger Meeter 101 NED Klimmuur Centraal
adam klerkx 100 NED Klimmuur Centraal
Ties van Wersch 32 NED Team Mountain Network
Siem Benschop 80 NED De Broekerberg

Ronde: Mid U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 24

# Name Bib number Team
1 Avi Chopra 107 Team Neoliet
2 Vera de Roo 68 Top-It
3 Ties van Wersch 32 Team Mountain Network
4 Coen van Hoesel 36 Klimmuur Utrecht
5 Sienna van Arkel 75 Top-It
6 Lin Mensinga 44 Team Neoliet
7 Aeryn Farquhar 20 Klimmuur Utrecht
8 Manon Bodde 74 De Broekerberg
9 Zwaan Suidman 45 Klimmuur Utrecht
10 Ronja van Dantzig 69 Top-It
11 Siem Benschop 80 De Broekerberg
12 Annelieke Makkinje 24 Top-It
13 Elena van der Wal 61 Ayers Rookies
14 adam klerkx 100 Klimmuur Centraal
15 Ginger Meeter 101 Klimmuur Centraal
16 Melissa van Benthem 56 Ayers Rookies
17 Armin Pot 16 Klimmuur Utrecht
18 Lotte van de Merwe 29 Klimmuur Utrecht
19 Fieke van Griethuijsen 85 Rotterdam Rockstars
20 David de Steenhuijsen Piters 59 De Broekerberg
21 Jop Misset 66 Top-It
22 Hannah van Veldhuizen 105 Team Neoliet
23 Lisa Ubbink 25 Top-It
24 Jasmijn Ortt 2 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Avi Chopra 107 Team Neoliet
2 Vera de Roo 68 Top-It
3 Ties van Wersch 32 Team Mountain Network
4 Coen van Hoesel 36 Klimmuur Utrecht
5 Sienna van Arkel 75 Top-It
6 Lin Mensinga 44 Team Neoliet
7 Aeryn Farquhar 20 Klimmuur Utrecht
8 Manon Bodde 74 De Broekerberg
9 Zwaan Suidman 45 Klimmuur Utrecht
10 Ronja van Dantzig 69 Top-It
11 Siem Benschop 80 De Broekerberg
12 Annelieke Makkinje 24 Top-It
13 Elena van der Wal 61 Ayers Rookies
14 adam klerkx 100 Klimmuur Centraal
15 Ginger Meeter 101 Klimmuur Centraal
16 Melissa van Benthem 56 Ayers Rookies
17 Armin Pot 16 Klimmuur Utrecht
18 Lotte van de Merwe 29 Klimmuur Utrecht
19 Fieke van Griethuijsen 85 Rotterdam Rockstars
20 David de Steenhuijsen Piters 59 De Broekerberg
21 Jop Misset 66 Top-It
22 Hannah van Veldhuizen 105 Team Neoliet
23 Lisa Ubbink 25 Top-It
24 Jasmijn Ortt 2 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Avi Chopra 107 Team Neoliet
2 Vera de Roo 68 Top-It
3 Ties van Wersch 32 Team Mountain Network
4 Coen van Hoesel 36 Klimmuur Utrecht
5 Sienna van Arkel 75 Top-It
6 Lin Mensinga 44 Team Neoliet
7 Aeryn Farquhar 20 Klimmuur Utrecht
8 Manon Bodde 74 De Broekerberg
9 Zwaan Suidman 45 Klimmuur Utrecht
10 Ronja van Dantzig 69 Top-It
11 Siem Benschop 80 De Broekerberg
12 Annelieke Makkinje 24 Top-It
13 Elena van der Wal 61 Ayers Rookies
14 adam klerkx 100 Klimmuur Centraal
15 Ginger Meeter 101 Klimmuur Centraal
16 Melissa van Benthem 56 Ayers Rookies
17 Armin Pot 16 Klimmuur Utrecht
18 Lotte van de Merwe 29 Klimmuur Utrecht
19 Fieke van Griethuijsen 85 Rotterdam Rockstars
20 David de Steenhuijsen Piters 59 De Broekerberg
21 Jop Misset 66 Top-It
22 Hannah van Veldhuizen 105 Team Neoliet
23 Lisa Ubbink 25 Top-It
24 Jasmijn Ortt 2 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Avi Chopra 107 Team Neoliet
2 Vera de Roo 68 Top-It
3 Ties van Wersch 32 Team Mountain Network
4 Coen van Hoesel 36 Klimmuur Utrecht
5 Sienna van Arkel 75 Top-It
6 Lin Mensinga 44 Team Neoliet
7 Aeryn Farquhar 20 Klimmuur Utrecht
8 Manon Bodde 74 De Broekerberg
9 Zwaan Suidman 45 Klimmuur Utrecht
10 Ronja van Dantzig 69 Top-It
11 Siem Benschop 80 De Broekerberg
12 Annelieke Makkinje 24 Top-It
13 Elena van der Wal 61 Ayers Rookies
14 adam klerkx 100 Klimmuur Centraal
15 Ginger Meeter 101 Klimmuur Centraal
16 Melissa van Benthem 56 Ayers Rookies
17 Armin Pot 16 Klimmuur Utrecht
18 Lotte van de Merwe 29 Klimmuur Utrecht
19 Fieke van Griethuijsen 85 Rotterdam Rockstars
20 David de Steenhuijsen Piters 59 De Broekerberg
21 Jop Misset 66 Top-It
22 Hannah van Veldhuizen 105 Team Neoliet
23 Lisa Ubbink 25 Top-It
24 Jasmijn Ortt 2 Team Mountain Network
08-06-2024 22:22
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Melissa van Benthem 56 NED Top Top Top 43 1000.0 Ayers Rookies
2 Jasmijn Ortt 2 NED Top Top Top 39 805.0 Team Mountain Network
3 Ronja van Dantzig 69 NED Top Top Top 37 690.0 Top-It
4 Siem Benschop 80 NED Top Top Top 33 610.0 De Broekerberg
5 Jop Misset 66 NED Top 36 Top 36 545.0 Top-It
6 Vera de Roo 68 NED Top Top 30 32 495.0 Top-It
7 adam klerkx 100 NED Top Top 19 37 455.0 Klimmuur Centraal
8 Zwaan Suidman 45 NED Top 38 23 34 415.0 Klimmuur Utrecht
9 Armin Pot 16 NED Top 36 Top 21 380.0 Klimmuur Utrecht
10 Sienna van Arkel 75 NED Top Top 18 32 338.0 Top-It
10 Ginger Meeter 101 NED Top Top 19 21 338.0 Klimmuur Centraal
12 Coen van Hoesel 36 NED Top 33 Top 21 300.0 Klimmuur Utrecht
13 Avi Chopra 107 NED Top 39 20 20 280.0 Team Neoliet
14 Annelieke Makkinje 24 NED Top Top 18 18 260.0 Top-It
15 Hannah van Veldhuizen 105 NED Top 33 19 21 240.0 Team Neoliet
16 Lin Mensinga 44 NED Top 35 23 18 220.0 Team Neoliet
17 Manon Bodde 74 NED Top 35 29 195.0 De Broekerberg
17 Fieke van Griethuijsen 85 NED 26 35 Top 19 195.0 Rotterdam Rockstars
19 Ties van Wersch 32 NED Top 31 19 21 170.0 Team Mountain Network
20 Elena van der Wal 61 NED Top 31 18 20 155.0 Ayers Rookies
21 David de Steenhuijsen Piters 59 NED Top 33 14 6 145.0 De Broekerberg
22 Lotte van de Merwe 29 NED 32 19 130.0 Klimmuur Utrecht
23 Aeryn Farquhar 20 NED 26 6 15 18 120.0 Klimmuur Utrecht
24 Lisa Ubbink 25 NED 105.0 Top-It

Start U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Start U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 3

Name Bib number Nat. Team
Anna Calis 83 NED Top-It
Anne Brouwer 71 NED Top-It
Franka Bodde 73 NED De Broekerberg

Ronde: Start U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 3

# Name Bib number Team
1 Franka Bodde 73 De Broekerberg
2 Anna Calis 83 Top-It
3 Anne Brouwer 71 Top-It
# Name Bib number Team
1 Franka Bodde 73 De Broekerberg
2 Anna Calis 83 Top-It
3 Anne Brouwer 71 Top-It
# Name Bib number Team
1 Franka Bodde 73 De Broekerberg
2 Anna Calis 83 Top-It
3 Anne Brouwer 71 Top-It
# Name Bib number Team
1 Franka Bodde 73 De Broekerberg
2 Anna Calis 83 Top-It
3 Anne Brouwer 71 Top-It
08-06-2024 22:22
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Anne Brouwer 71 NED Top Top Top Top 1000.0 Top-It
2 Franka Bodde 73 NED Top Top Top 24 805.0 De Broekerberg
3 Anna Calis 83 NED Top Top Top 23 690.0 Top-It