Jeugd Lead Series Midden Nederland 3, Sat, 13 Apr 2024 08:45:00 +0200, Klimmuur Utrecht

Discipline: Lead
League: Jeugd Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Daarnaast zijn er voor de jeugd ook 2 leeftijdscategorieën met de volgende geboortejaren:
  • U10, U12 & U14 (2011-2016)
  • U16, U18 & U20 (2005-2010)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!

Definitieve indeling startgroepen:
Startgroep 1: Klimmuur Utrecht & Beest Boulders & Jeugdteam
Startgroep 2: Neoliet & De Broekerberg & Zuidhaven
Startgroep 3: Mountain Network & Climb Up & Top-it & Rock Steady & Rotterdam Rockstars & Ayers Rookies

Definitief wedstrijdschema:
8.45 klimhal open
9.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
9.30 start deelnemers startgroep 1
11.30 einde deelnemers startgroep 1

11.30 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
11.45 start deelnemers startgroep 2
13.45 einde deelnemers startgroep 2

13.45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 3
14.00 start deelnemers startgroep 3
16.00 einde deelnemers startgroep 3

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com


OP ZOEK NAAR JURYLEDEN: Om de wedstrijden door te kunnen laten gaan, zijn wij nog op zoek naar ouders of andere vrijwilligers die graag een of meerdere wedstrijden zouden kunnen jureren. Mocht je willen helpen hierbij, stuur dan even een mailtje naar bovenstaand mailadres met de beschikbare wedstrijddata en vereniging waar je vandaan komt ivm mogelijk meerdere startgroepen (beide startgroepen jureren zou uiteraard helemaal top zijn!).

Max U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Max U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 25

Name Bib number Nat. Team
bram troost 87 NED Team Mountain Network
Milou van 't Noordende 96 NED Team Mountain Network
Janneke Groenwold 112 NED Team Mountain Network
Mees Goedgeluk 107 NED Team Mountain Network
Carmen Verweij 90 NED Climb Up
Lucas Vankeirsbilck 57 NED Team Neoliet
Dario Jaasma 84 NED Team Mountain Network
Fleur van den Barg 92 NED Team Mountain Network
Luke Oldenburg 108 NED Top-It
Jurre Huisman 80 NED Rotterdam Rockstars
Christiaan Vermeulen 73 NED Team Neoliet
Finn Karssen 55 NED De Broekerberg
Hillel Gal-Schwartz 20 NED Beest Boulders Jeugd
Chris Mijnarends 115 NED Top-It
Thijs Bouwman 66 NED Team Neoliet
Robin van Kleef 51 NED De Broekerberg
matthijs winkel 79 NED Team Neoliet
Nando van Creij 34 NED Klimmuur Utrecht
Cas Wittich 65 NED Team Neoliet
Elias Souer 69 NED Team Neoliet
Lara Withaar 26 NED Klimmuur Utrecht
Nathaniel Snellen 89 NED Klimmuur Centraal
Louise van Adrichem 88 NED Klimmuur Centraal
Meine Hoeksema 59 NED Team Neoliet
Merten Flantua 3 NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 25

# Name Bib number Team
1 Janneke Groenwold 112 Team Mountain Network
2 Luke Oldenburg 108 Top-It
3 matthijs winkel 79 Team Neoliet
4 bram troost 87 Team Mountain Network
5 Finn Karssen 55 De Broekerberg
6 Louise van Adrichem 88 Klimmuur Centraal
7 Elias Souer 69 Team Neoliet
8 Lucas Vankeirsbilck 57 Team Neoliet
9 Carmen Verweij 90 Climb Up
10 Robin van Kleef 51 De Broekerberg
11 Mees Goedgeluk 107 Team Mountain Network
12 Meine Hoeksema 59 Team Neoliet
13 Jurre Huisman 80 Rotterdam Rockstars
14 Nando van Creij 34 Klimmuur Utrecht
15 Chris Mijnarends 115 Top-It
16 Merten Flantua 3 Klimmuur Utrecht
17 Dario Jaasma 84 Team Mountain Network
18 Lara Withaar 26 Klimmuur Utrecht
19 Christiaan Vermeulen 73 Team Neoliet
20 Nathaniel Snellen 89 Klimmuur Centraal
21 Milou van 't Noordende 96 Team Mountain Network
22 Cas Wittich 65 Team Neoliet
23 Hillel Gal-Schwartz 20 Beest Boulders Jeugd
24 Thijs Bouwman 66 Team Neoliet
25 Fleur van den Barg 92 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Janneke Groenwold 112 Team Mountain Network
2 Luke Oldenburg 108 Top-It
3 matthijs winkel 79 Team Neoliet
4 bram troost 87 Team Mountain Network
5 Finn Karssen 55 De Broekerberg
6 Louise van Adrichem 88 Klimmuur Centraal
7 Elias Souer 69 Team Neoliet
8 Lucas Vankeirsbilck 57 Team Neoliet
9 Carmen Verweij 90 Climb Up
10 Robin van Kleef 51 De Broekerberg
11 Mees Goedgeluk 107 Team Mountain Network
12 Meine Hoeksema 59 Team Neoliet
13 Jurre Huisman 80 Rotterdam Rockstars
14 Nando van Creij 34 Klimmuur Utrecht
15 Chris Mijnarends 115 Top-It
16 Merten Flantua 3 Klimmuur Utrecht
17 Dario Jaasma 84 Team Mountain Network
18 Lara Withaar 26 Klimmuur Utrecht
19 Christiaan Vermeulen 73 Team Neoliet
20 Nathaniel Snellen 89 Klimmuur Centraal
21 Milou van 't Noordende 96 Team Mountain Network
22 Cas Wittich 65 Team Neoliet
23 Hillel Gal-Schwartz 20 Beest Boulders Jeugd
24 Thijs Bouwman 66 Team Neoliet
25 Fleur van den Barg 92 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Janneke Groenwold 112 Team Mountain Network
2 Luke Oldenburg 108 Top-It
3 matthijs winkel 79 Team Neoliet
4 bram troost 87 Team Mountain Network
5 Finn Karssen 55 De Broekerberg
6 Louise van Adrichem 88 Klimmuur Centraal
7 Elias Souer 69 Team Neoliet
8 Lucas Vankeirsbilck 57 Team Neoliet
9 Carmen Verweij 90 Climb Up
10 Robin van Kleef 51 De Broekerberg
11 Mees Goedgeluk 107 Team Mountain Network
12 Meine Hoeksema 59 Team Neoliet
13 Jurre Huisman 80 Rotterdam Rockstars
14 Nando van Creij 34 Klimmuur Utrecht
15 Chris Mijnarends 115 Top-It
16 Merten Flantua 3 Klimmuur Utrecht
17 Dario Jaasma 84 Team Mountain Network
18 Lara Withaar 26 Klimmuur Utrecht
19 Christiaan Vermeulen 73 Team Neoliet
20 Nathaniel Snellen 89 Klimmuur Centraal
21 Milou van 't Noordende 96 Team Mountain Network
22 Cas Wittich 65 Team Neoliet
23 Hillel Gal-Schwartz 20 Beest Boulders Jeugd
24 Thijs Bouwman 66 Team Neoliet
25 Fleur van den Barg 92 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Janneke Groenwold 112 Team Mountain Network
2 Luke Oldenburg 108 Top-It
3 matthijs winkel 79 Team Neoliet
4 bram troost 87 Team Mountain Network
5 Finn Karssen 55 De Broekerberg
6 Louise van Adrichem 88 Klimmuur Centraal
7 Elias Souer 69 Team Neoliet
8 Lucas Vankeirsbilck 57 Team Neoliet
9 Carmen Verweij 90 Climb Up
10 Robin van Kleef 51 De Broekerberg
11 Mees Goedgeluk 107 Team Mountain Network
12 Meine Hoeksema 59 Team Neoliet
13 Jurre Huisman 80 Rotterdam Rockstars
14 Nando van Creij 34 Klimmuur Utrecht
15 Chris Mijnarends 115 Top-It
16 Merten Flantua 3 Klimmuur Utrecht
17 Dario Jaasma 84 Team Mountain Network
18 Lara Withaar 26 Klimmuur Utrecht
19 Christiaan Vermeulen 73 Team Neoliet
20 Nathaniel Snellen 89 Klimmuur Centraal
21 Milou van 't Noordende 96 Team Mountain Network
22 Cas Wittich 65 Team Neoliet
23 Hillel Gal-Schwartz 20 Beest Boulders Jeugd
24 Thijs Bouwman 66 Team Neoliet
25 Fleur van den Barg 92 Team Mountain Network
13-04-2024 18:58
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Nando van Creij 34 NED Top Top 20 23 903.0 Klimmuur Utrecht
1 Nathaniel Snellen 89 NED Top Top 15 27 903.0 Klimmuur Centraal
3 Lucas Vankeirsbilck 57 NED Top Top 20 18 690.0 Team Neoliet
4 Merten Flantua 3 NED Top Top 14 24 610.0 Klimmuur Utrecht
5 Christiaan Vermeulen 73 NED Top Top 14 20 545.0 Team Neoliet
6 Louise van Adrichem 88 NED Top Top 20 14 495.0 Klimmuur Centraal
7 Carmen Verweij 90 NED Top Top 14 14 435.0 Climb Up
7 Finn Karssen 55 NED Top Top 14 14 435.0 De Broekerberg
9 Chris Mijnarends 115 NED Top Top 14 13 365.0 Top-It
9 Robin van Kleef 51 NED Top Top 11 18 365.0 De Broekerberg
11 Jurre Huisman 80 NED Top Top 9 16 325.0 Rotterdam Rockstars
12 Cas Wittich 65 NED Top Top 11 13 300.0 Team Neoliet
13 Hillel Gal-Schwartz 20 NED Top Top 3 18 280.0 Beest Boulders Jeugd
14 Lara Withaar 26 NED Top Top 13 11 260.0 Klimmuur Utrecht
15 Elias Souer 69 NED Top 14 11 12 240.0 Team Neoliet
16 Dario Jaasma 84 NED Top 8 11 12 220.0 Team Mountain Network
17 Fleur van den Barg 92 NED Top 8 13 11 205.0 Team Mountain Network
18 Luke Oldenburg 108 NED Top 11 8 12 185.0 Top-It
19 Mees Goedgeluk 107 NED Top 17 8 11 170.0 Team Mountain Network
20 Meine Hoeksema 59 NED Top 12 7 12 155.0 Team Neoliet
21 Thijs Bouwman 66 NED Top 14 8 11 138.0 Team Neoliet
21 matthijs winkel 79 NED Top 8 8 12 138.0 Team Neoliet
23 bram troost 87 NED Top 7 8 12 120.0 Team Mountain Network
24 Janneke Groenwold 112 NED Top 21 5 4 105.0 Team Mountain Network
25 Milou van 't Noordende 96 NED Top 8 5 8 95.0 Team Mountain Network

Mid U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Mid U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 27

Name Bib number Nat. Team
Coen van Hoesel 23 NED Klimmuur Utrecht
Jasmijn Ortt 91 NED Team Mountain Network
Aeryn Farquhar 24 NED Klimmuur Utrecht
Jade van Luinen 16 NED Klimmuur Utrecht
Annelieke Makkinje 99 NED Top-It
Hannah van Veldhuizen 78 NED Team Neoliet
Senna Potters 12 NED Klimmuur Utrecht
Avi Chopra 81 NED Team Neoliet
Niek Crijns 33 NED Klimmuur Utrecht
Lisa Ubbink 100 NED Top-It
Melissa van Benthem 102 NED Ayers Rookies
Elena van der Wal 117 NED Ayers Rookies
Armin Pot 25 NED Klimmuur Utrecht
Jop Misset 104 NED Top-It
Vera de Roo 98 NED Top-It
Lotte van de Merwe 28 NED Klimmuur Utrecht
Storm Joosten 50 NED De Broekerberg
Manon Bodde 53 NED De Broekerberg
Emke Bodde 52 NED De Broekerberg
Olivia de Wit 38 NED Klimmuur Utrecht
Sienna van Arkel 75 NED Top-It
David de Steenhuijsen Piters 47 NED De Broekerberg
Robin Achtereekte 106 NED Top-It
Ronja van Dantzig 97 NED Top-It
Charlotte Bots 14 NED Klimmuur Utrecht
Ginger Meeter 111 NED Klimmuur Centraal
adam klerkx 93 NED Klimmuur Centraal

Ronde: Mid U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 27

# Name Bib number Team
1 Elena van der Wal 117 Ayers Rookies
2 Olivia de Wit 38 Klimmuur Utrecht
3 Storm Joosten 50 De Broekerberg
4 Aeryn Farquhar 24 Klimmuur Utrecht
5 Sienna van Arkel 75 Top-It
6 Jade van Luinen 16 Klimmuur Utrecht
7 Charlotte Bots 14 Klimmuur Utrecht
8 Lisa Ubbink 100 Top-It
9 Ronja van Dantzig 97 Top-It
10 Melissa van Benthem 102 Ayers Rookies
11 Lotte van de Merwe 28 Klimmuur Utrecht
12 Niek Crijns 33 Klimmuur Utrecht
13 Senna Potters 12 Klimmuur Utrecht
14 Vera de Roo 98 Top-It
15 Jasmijn Ortt 91 Team Mountain Network
16 Jop Misset 104 Top-It
17 Coen van Hoesel 23 Klimmuur Utrecht
18 David de Steenhuijsen Piters 47 De Broekerberg
19 Annelieke Makkinje 99 Top-It
20 Armin Pot 25 Klimmuur Utrecht
21 Manon Bodde 53 De Broekerberg
22 Hannah van Veldhuizen 78 Team Neoliet
23 Avi Chopra 81 Team Neoliet
24 Robin Achtereekte 106 Top-It
25 Emke Bodde 52 De Broekerberg
26 Ginger Meeter 111 Klimmuur Centraal
27 adam klerkx 93 Klimmuur Centraal
# Name Bib number Team
1 Elena van der Wal 117 Ayers Rookies
2 Olivia de Wit 38 Klimmuur Utrecht
3 Storm Joosten 50 De Broekerberg
4 Aeryn Farquhar 24 Klimmuur Utrecht
5 Sienna van Arkel 75 Top-It
6 Jade van Luinen 16 Klimmuur Utrecht
7 Charlotte Bots 14 Klimmuur Utrecht
8 Lisa Ubbink 100 Top-It
9 Ronja van Dantzig 97 Top-It
10 Melissa van Benthem 102 Ayers Rookies
11 Lotte van de Merwe 28 Klimmuur Utrecht
12 Niek Crijns 33 Klimmuur Utrecht
13 Senna Potters 12 Klimmuur Utrecht
14 Vera de Roo 98 Top-It
15 Jasmijn Ortt 91 Team Mountain Network
16 Jop Misset 104 Top-It
17 Coen van Hoesel 23 Klimmuur Utrecht
18 David de Steenhuijsen Piters 47 De Broekerberg
19 Annelieke Makkinje 99 Top-It
20 Armin Pot 25 Klimmuur Utrecht
21 Manon Bodde 53 De Broekerberg
22 Hannah van Veldhuizen 78 Team Neoliet
23 Avi Chopra 81 Team Neoliet
24 Robin Achtereekte 106 Top-It
25 Emke Bodde 52 De Broekerberg
26 Ginger Meeter 111 Klimmuur Centraal
27 adam klerkx 93 Klimmuur Centraal
# Name Bib number Team
1 Elena van der Wal 117 Ayers Rookies
2 Olivia de Wit 38 Klimmuur Utrecht
3 Storm Joosten 50 De Broekerberg
4 Aeryn Farquhar 24 Klimmuur Utrecht
5 Sienna van Arkel 75 Top-It
6 Jade van Luinen 16 Klimmuur Utrecht
7 Charlotte Bots 14 Klimmuur Utrecht
8 Lisa Ubbink 100 Top-It
9 Ronja van Dantzig 97 Top-It
10 Melissa van Benthem 102 Ayers Rookies
11 Lotte van de Merwe 28 Klimmuur Utrecht
12 Niek Crijns 33 Klimmuur Utrecht
13 Senna Potters 12 Klimmuur Utrecht
14 Vera de Roo 98 Top-It
15 Jasmijn Ortt 91 Team Mountain Network
16 Jop Misset 104 Top-It
17 Coen van Hoesel 23 Klimmuur Utrecht
18 David de Steenhuijsen Piters 47 De Broekerberg
19 Annelieke Makkinje 99 Top-It
20 Armin Pot 25 Klimmuur Utrecht
21 Manon Bodde 53 De Broekerberg
22 Hannah van Veldhuizen 78 Team Neoliet
23 Avi Chopra 81 Team Neoliet
24 Robin Achtereekte 106 Top-It
25 Emke Bodde 52 De Broekerberg
26 Ginger Meeter 111 Klimmuur Centraal
27 adam klerkx 93 Klimmuur Centraal
# Name Bib number Team
1 Elena van der Wal 117 Ayers Rookies
2 Olivia de Wit 38 Klimmuur Utrecht
3 Storm Joosten 50 De Broekerberg
4 Aeryn Farquhar 24 Klimmuur Utrecht
5 Sienna van Arkel 75 Top-It
6 Jade van Luinen 16 Klimmuur Utrecht
7 Charlotte Bots 14 Klimmuur Utrecht
8 Lisa Ubbink 100 Top-It
9 Ronja van Dantzig 97 Top-It
10 Melissa van Benthem 102 Ayers Rookies
11 Lotte van de Merwe 28 Klimmuur Utrecht
12 Niek Crijns 33 Klimmuur Utrecht
13 Senna Potters 12 Klimmuur Utrecht
14 Vera de Roo 98 Top-It
15 Jasmijn Ortt 91 Team Mountain Network
16 Jop Misset 104 Top-It
17 Coen van Hoesel 23 Klimmuur Utrecht
18 David de Steenhuijsen Piters 47 De Broekerberg
19 Annelieke Makkinje 99 Top-It
20 Armin Pot 25 Klimmuur Utrecht
21 Manon Bodde 53 De Broekerberg
22 Hannah van Veldhuizen 78 Team Neoliet
23 Avi Chopra 81 Team Neoliet
24 Robin Achtereekte 106 Top-It
25 Emke Bodde 52 De Broekerberg
26 Ginger Meeter 111 Klimmuur Centraal
27 adam klerkx 93 Klimmuur Centraal
13-04-2024 18:58
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Melissa van Benthem 102 NED Top Top Top 18 903.0 Ayers Rookies
1 Ronja van Dantzig 97 NED Top Top Top 18 903.0 Top-It
3 Niek Crijns 33 NED Top Top 22 11 690.0 Klimmuur Utrecht
4 Armin Pot 25 NED Top Top 11 13 610.0 Klimmuur Utrecht
5 Avi Chopra 81 NED Top Top Top 10 498.0 Team Neoliet
5 Ginger Meeter 111 NED Top Top Top 10 498.0 Klimmuur Centraal
5 adam klerkx 93 NED Top Top Top 10 498.0 Klimmuur Centraal
8 Jasmijn Ortt 91 NED Top Top 11 10 398.0 Team Mountain Network
8 Jop Misset 104 NED Top Top 11 10 398.0 Top-It
10 Hannah van Veldhuizen 78 NED 23 23 11 13 350.0 Team Neoliet
11 Coen van Hoesel 23 NED Top Top 10 10 325.0 Klimmuur Utrecht
12 Annelieke Makkinje 99 NED 28 18 11 11 300.0 Top-It
13 Robin Achtereekte 106 NED Top 19 11 10 280.0 Top-It
14 Senna Potters 12 NED 24 20 11 10 260.0 Klimmuur Utrecht
15 Vera de Roo 98 NED 26 18 7 11 230.0 Top-It
15 Storm Joosten 50 NED Top 18 10 10 230.0 De Broekerberg
17 Jade van Luinen 16 NED 23 18 11 10 205.0 Klimmuur Utrecht
18 David de Steenhuijsen Piters 47 NED 23 17 11 10 185.0 De Broekerberg
19 Lotte van de Merwe 28 NED 24 15 11 10 170.0 Klimmuur Utrecht
20 Sienna van Arkel 75 NED 19 17 11 10 155.0 Top-It
21 Elena van der Wal 117 NED 13 16 17 10 145.0 Ayers Rookies
22 Emke Bodde 52 NED 19 19 7 10 130.0 De Broekerberg
23 Charlotte Bots 14 NED 18 18 9 10 120.0 Klimmuur Utrecht
24 Aeryn Farquhar 24 NED 16 16 6 11 105.0 Klimmuur Utrecht
25 Manon Bodde 53 NED 13 18 7 10 95.0 De Broekerberg
26 Olivia de Wit 38 NED 16 15 6 10 84.0 Klimmuur Utrecht
27 Lisa Ubbink 100 NED 73.0 Top-It

Start U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Start U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 4

Name Bib number Nat. Team
Fabienne Wiggerts 21 NED Rock Steady
Anna Calis 109 NED Top-It
Anne Brouwer 114 NED Top-It
Franka Bodde 54 NED De Broekerberg

Ronde: Start U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Team
1 Franka Bodde 54 De Broekerberg
2 Fabienne Wiggerts 21 Rock Steady
3 Anne Brouwer 114 Top-It
4 Anna Calis 109 Top-It
# Name Bib number Team
1 Franka Bodde 54 De Broekerberg
2 Fabienne Wiggerts 21 Rock Steady
3 Anne Brouwer 114 Top-It
4 Anna Calis 109 Top-It
# Name Bib number Team
1 Franka Bodde 54 De Broekerberg
2 Fabienne Wiggerts 21 Rock Steady
3 Anne Brouwer 114 Top-It
4 Anna Calis 109 Top-It
# Name Bib number Team
1 Franka Bodde 54 De Broekerberg
2 Fabienne Wiggerts 21 Rock Steady
3 Anne Brouwer 114 Top-It
4 Anna Calis 109 Top-It
13-04-2024 18:58
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Anna Calis 109 NED Top Top 15 12 1000.0 Top-It
2 Anne Brouwer 114 NED Top Top 16 10 805.0 Top-It
3 Franka Bodde 54 NED Top Top 14 12 690.0 De Broekerberg
4 Fabienne Wiggerts 21 NED Top 23 6 6 610.0 Rock Steady