Jeugd Lead Series Midden Nederland 2, Sat, 16 Mar 2024 08:45:00 +0100, Neoliet, Utrecht

Discipline: Lead
League: Jeugd Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Daarnaast zijn er voor de jeugd ook 2 leeftijdscategorieën met de volgende geboortejaren:
  • U10, U12 & U14 (2011-2016)
  • U16, U18 & U20 (2005-2010)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!

Indeling startgroepen:
Startgroep 1: Team Neoliet
Startgroep 2: Top-it & Rock steady & Klimmuur Utrecht
Startgroep 3: Team Mountain Network & Climb Up & andere teams (Ayers Rookies, De Broekerberg, Monte Cervino, Rotterdam Rockstars, etc.)

Definitief wedstrijdschema:
8.45 klimhal open
9.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
9.30 start deelnemers startgroep 1
11.30 einde deelnemers startgroep 1

11.30 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
11.45 start deelnemers startgroep 2
13.45 einde deelnemers startgroep 2

13.45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 3
14.00 start deelnemers startgroep 3
16.00 einde deelnemers startgroep 3


Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com


OP ZOEK NAAR JURYLEDEN: Om de wedstrijden door te kunnen laten gaan, zijn wij nog op zoek naar ouders of andere vrijwilligers die graag een of meerdere wedstrijden zouden kunnen jureren. Mocht je willen helpen hierbij, stuur dan even een mailtje naar bovenstaand mailadres met de beschikbare wedstrijddata en vereniging waar je vandaan komt ivm mogelijk meerdere startgroepen (beide startgroepen jureren zou uiteraard helemaal top zijn!).

Max U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Max U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team
Luke Oldenburg 49 NED Top-It
bram troost 88 NED Team Mountain Network
Milou van 't Noordende 98 NED Team Mountain Network
Janneke Groenwold 96 NED Team Mountain Network
Mees Goedgeluk 83 NED Team Mountain Network
Carmen Verweij 95 NED Climb Up
Lucas Vankeirsbilck 8 NED Team Neoliet
Dario Jaasma 100 NED Team Mountain Network
Fleur van den Barg 97 NED Team Mountain Network
layaan krul 76 MOZ Team Mountain Network
Christiaan Vermeulen 75 NED Zuidhaven
matthijs winkel 29 NED Team Neoliet
Nando van Creij 45 NED Klimmuur Utrecht
Thijs Bouwman 24 NED Team Neoliet
Olivier de Jong 56 NED Team Mountain Network
Chris Mijnarends 47 NED Top-It
Jurre Huisman 79 NED Rotterdam Rockstars
Finn Karssen 90 NED De Broekerberg
Elias Souer 32 NED Team Neoliet
Louise van Adrichem 106 NED Klimmuur Centraal
Cas Wittich 12 NED Team Neoliet
Pepijn van Haaften 23 NED
Robin van Kleef 89 NED De Broekerberg
Nathaniel Snellen 103 NED Klimmuur Centraal

Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 24

# Name Bib number Nat. Team
1 Mees Goedgeluk 83 Team Mountain Network
2 Luke Oldenburg 49 Top-It
3 Cas Wittich 12 Team Neoliet
4 Janneke Groenwold 96 Team Mountain Network
5 Elias Souer 32 Team Neoliet
6 Christiaan Vermeulen 75 Zuidhaven
7 Thijs Bouwman 24 Team Neoliet
8 bram troost 88 Team Mountain Network
9 matthijs winkel 29 Team Neoliet
10 Carmen Verweij 95 Climb Up
11 Nando van Creij 45 Klimmuur Utrecht
12 Lucas Vankeirsbilck 8 Team Neoliet
13 Chris Mijnarends 47 Top-It
14 layaan krul 76 Team Mountain Network
15 Finn Karssen 90 De Broekerberg
16 Milou van 't Noordende 98 Team Mountain Network
17 Robin van Kleef 89 De Broekerberg
18 Jurre Huisman 79 Rotterdam Rockstars
19 Pepijn van Haaften 23
20 Olivier de Jong 56 Team Mountain Network
21 Louise van Adrichem 106 Klimmuur Centraal
22 Dario Jaasma 100 Team Mountain Network
23 Nathaniel Snellen 103 Klimmuur Centraal
24 Fleur van den Barg 97 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Mees Goedgeluk 83 Team Mountain Network
2 Luke Oldenburg 49 Top-It
3 Cas Wittich 12 Team Neoliet
4 Janneke Groenwold 96 Team Mountain Network
5 Elias Souer 32 Team Neoliet
6 Christiaan Vermeulen 75 Zuidhaven
7 Thijs Bouwman 24 Team Neoliet
8 bram troost 88 Team Mountain Network
9 matthijs winkel 29 Team Neoliet
10 Carmen Verweij 95 Climb Up
11 Nando van Creij 45 Klimmuur Utrecht
12 Lucas Vankeirsbilck 8 Team Neoliet
13 Chris Mijnarends 47 Top-It
14 layaan krul 76 Team Mountain Network
15 Finn Karssen 90 De Broekerberg
16 Milou van 't Noordende 98 Team Mountain Network
17 Robin van Kleef 89 De Broekerberg
18 Jurre Huisman 79 Rotterdam Rockstars
19 Pepijn van Haaften 23
20 Olivier de Jong 56 Team Mountain Network
21 Louise van Adrichem 106 Klimmuur Centraal
22 Dario Jaasma 100 Team Mountain Network
23 Nathaniel Snellen 103 Klimmuur Centraal
24 Fleur van den Barg 97 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Mees Goedgeluk 83 Team Mountain Network
2 Luke Oldenburg 49 Top-It
3 Cas Wittich 12 Team Neoliet
4 Janneke Groenwold 96 Team Mountain Network
5 Elias Souer 32 Team Neoliet
6 Christiaan Vermeulen 75 Zuidhaven
7 Thijs Bouwman 24 Team Neoliet
8 bram troost 88 Team Mountain Network
9 matthijs winkel 29 Team Neoliet
10 Carmen Verweij 95 Climb Up
11 Nando van Creij 45 Klimmuur Utrecht
12 Lucas Vankeirsbilck 8 Team Neoliet
13 Chris Mijnarends 47 Top-It
14 layaan krul 76 Team Mountain Network
15 Finn Karssen 90 De Broekerberg
16 Milou van 't Noordende 98 Team Mountain Network
17 Robin van Kleef 89 De Broekerberg
18 Jurre Huisman 79 Rotterdam Rockstars
19 Pepijn van Haaften 23
20 Olivier de Jong 56 Team Mountain Network
21 Louise van Adrichem 106 Klimmuur Centraal
22 Dario Jaasma 100 Team Mountain Network
23 Nathaniel Snellen 103 Klimmuur Centraal
24 Fleur van den Barg 97 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Mees Goedgeluk 83 Team Mountain Network
2 Luke Oldenburg 49 Top-It
3 Cas Wittich 12 Team Neoliet
4 Janneke Groenwold 96 Team Mountain Network
5 Elias Souer 32 Team Neoliet
6 Christiaan Vermeulen 75 Zuidhaven
7 Thijs Bouwman 24 Team Neoliet
8 bram troost 88 Team Mountain Network
9 matthijs winkel 29 Team Neoliet
10 Carmen Verweij 95 Climb Up
11 Nando van Creij 45 Klimmuur Utrecht
12 Lucas Vankeirsbilck 8 Team Neoliet
13 Chris Mijnarends 47 Top-It
14 layaan krul 76 Team Mountain Network
15 Finn Karssen 90 De Broekerberg
16 Milou van 't Noordende 98 Team Mountain Network
17 Robin van Kleef 89 De Broekerberg
18 Jurre Huisman 79 Rotterdam Rockstars
19 Pepijn van Haaften 23
20 Olivier de Jong 56 Team Mountain Network
21 Louise van Adrichem 106 Klimmuur Centraal
22 Dario Jaasma 100 Team Mountain Network
23 Nathaniel Snellen 103 Klimmuur Centraal
24 Fleur van den Barg 97 Team Mountain Network
16-03-2024 17:49
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Lucas Vankeirsbilck 8 NED Top Top Top Top 903.0 Team Neoliet
1 Nando van Creij 45 NED Top Top Top Top 903.0 Klimmuur Utrecht
3 Louise van Adrichem 106 NED Top Top Top 28 690.0 Klimmuur Centraal
4 Christiaan Vermeulen 75 NED Top 35 32 30 610.0 Zuidhaven
5 Nathaniel Snellen 103 NED Top 35 Top 28 545.0 Klimmuur Centraal
6 Robin van Kleef 89 NED Top 35 31 28 495.0 De Broekerberg
7 Olivier de Jong 56 NED Top 31 30 28 455.0 Team Mountain Network
8 Jurre Huisman 79 NED Top 30 20 28 415.0 Rotterdam Rockstars
9 Chris Mijnarends 47 NED Top 35 21 21 380.0 Top-It
10 Finn Karssen 90 NED Top 24 24 22 350.0 De Broekerberg
11 Carmen Verweij 95 NED Top 20 30 21 313.0 Climb Up
11 matthijs winkel 29 NED Top 23 29 21 313.0 Team Neoliet
13 Pepijn van Haaften 23 NED Top 22 24 21 280.0
14 Thijs Bouwman 24 NED Top 24 24 17 260.0 Team Neoliet
15 Cas Wittich 12 NED Top 25 29 10 240.0 Team Neoliet
16 bram troost 88 NED Top 17 19 19 220.0 Team Mountain Network
17 layaan krul 76 MOZ Top 25 17 16 205.0 Team Mountain Network
18 Elias Souer 32 NED Top 18 24 15 185.0 Team Neoliet
19 Mees Goedgeluk 83 NED Top 18 16 16 170.0 Team Mountain Network
20 Fleur van den Barg 97 NED Top 14 18 16 155.0 Team Mountain Network
21 Milou van 't Noordende 98 NED Top 15 16 16 145.0 Team Mountain Network
22 Luke Oldenburg 49 NED 28 28 14 16 130.0 Top-It
23 Janneke Groenwold 96 NED 27 15 17 17 120.0 Team Mountain Network
24 Dario Jaasma 100 NED 26 14 18 16 105.0 Team Mountain Network

Mid U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Mid U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team
Armin Pot 54 NED Klimmuur Utrecht
Robin Achtereekte 51 NED Top-It
Coen van Hoesel 40 NED Klimmuur Utrecht
Jasmijn Ortt 104 NED Team Mountain Network
Aeryn Farquhar 66 NED Klimmuur Utrecht
Ronja van Dantzig 41 NED Top-It
Hannah van Veldhuizen 21 NED Team Neoliet
Senna Potters 50 NED Klimmuur Utrecht
Avi Chopra 82 NED Team Neoliet
Vera de Roo 71 NED Top-It
Alex Lau 25 NED
elias lammers 46 NED Klimmuur Utrecht
Lin Mensinga 85 NED Team Neoliet
Jop Misset 43 NED Top-It
Storm Joosten 91 NED De Broekerberg
Elize van der Keur 80 NED
Sienna van Arkel 69 NED Top-It
Ginger Meeter 102 NED Klimmuur Centraal
adam klerkx 101 NED Klimmuur Centraal
Lotte van de Merwe 63 NED Klimmuur Utrecht
Fedde van Loon 39 NED Team Neoliet
Elena van der Wal 93 NED Ayers Rookies
Elvie De Vries 114 NED De Broekerberg
Puck van Dijk 110 NED Climb Up

Ronde: Mid U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 24

# Name Bib number Team
1 Avi Chopra 82 Team Neoliet
2 Ginger Meeter 102 Klimmuur Centraal
3 Elvie De Vries 114 De Broekerberg
4 Elize van der Keur 80
5 Jop Misset 43 Top-It
6 Aeryn Farquhar 66 Klimmuur Utrecht
7 Hannah van Veldhuizen 21 Team Neoliet
8 Robin Achtereekte 51 Top-It
9 Jasmijn Ortt 104 Team Mountain Network
10 Alex Lau 25
11 Lotte van de Merwe 63 Klimmuur Utrecht
12 Storm Joosten 91 De Broekerberg
13 Elena van der Wal 93 Ayers Rookies
14 Ronja van Dantzig 41 Top-It
15 Vera de Roo 71 Top-It
16 Coen van Hoesel 40 Klimmuur Utrecht
17 Lin Mensinga 85 Team Neoliet
18 Sienna van Arkel 69 Top-It
19 Armin Pot 54 Klimmuur Utrecht
20 elias lammers 46 Klimmuur Utrecht
21 Fedde van Loon 39 Team Neoliet
22 adam klerkx 101 Klimmuur Centraal
23 Senna Potters 50 Klimmuur Utrecht
24 Puck van Dijk 110 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Avi Chopra 82 Team Neoliet
2 Ginger Meeter 102 Klimmuur Centraal
3 Elvie De Vries 114 De Broekerberg
4 Elize van der Keur 80
5 Jop Misset 43 Top-It
6 Aeryn Farquhar 66 Klimmuur Utrecht
7 Hannah van Veldhuizen 21 Team Neoliet
8 Robin Achtereekte 51 Top-It
9 Jasmijn Ortt 104 Team Mountain Network
10 Alex Lau 25
11 Lotte van de Merwe 63 Klimmuur Utrecht
12 Storm Joosten 91 De Broekerberg
13 Elena van der Wal 93 Ayers Rookies
14 Ronja van Dantzig 41 Top-It
15 Vera de Roo 71 Top-It
16 Coen van Hoesel 40 Klimmuur Utrecht
17 Lin Mensinga 85 Team Neoliet
18 Sienna van Arkel 69 Top-It
19 Armin Pot 54 Klimmuur Utrecht
20 elias lammers 46 Klimmuur Utrecht
21 Fedde van Loon 39 Team Neoliet
22 adam klerkx 101 Klimmuur Centraal
23 Senna Potters 50 Klimmuur Utrecht
24 Puck van Dijk 110 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Avi Chopra 82 Team Neoliet
2 Ginger Meeter 102 Klimmuur Centraal
3 Elvie De Vries 114 De Broekerberg
4 Elize van der Keur 80
5 Jop Misset 43 Top-It
6 Aeryn Farquhar 66 Klimmuur Utrecht
7 Hannah van Veldhuizen 21 Team Neoliet
8 Robin Achtereekte 51 Top-It
9 Jasmijn Ortt 104 Team Mountain Network
10 Alex Lau 25
11 Lotte van de Merwe 63 Klimmuur Utrecht
12 Storm Joosten 91 De Broekerberg
13 Elena van der Wal 93 Ayers Rookies
14 Ronja van Dantzig 41 Top-It
15 Vera de Roo 71 Top-It
16 Coen van Hoesel 40 Klimmuur Utrecht
17 Lin Mensinga 85 Team Neoliet
18 Sienna van Arkel 69 Top-It
19 Armin Pot 54 Klimmuur Utrecht
20 elias lammers 46 Klimmuur Utrecht
21 Fedde van Loon 39 Team Neoliet
22 adam klerkx 101 Klimmuur Centraal
23 Senna Potters 50 Klimmuur Utrecht
24 Puck van Dijk 110 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Avi Chopra 82 Team Neoliet
2 Ginger Meeter 102 Klimmuur Centraal
3 Elvie De Vries 114 De Broekerberg
4 Elize van der Keur 80
5 Jop Misset 43 Top-It
6 Aeryn Farquhar 66 Klimmuur Utrecht
7 Hannah van Veldhuizen 21 Team Neoliet
8 Robin Achtereekte 51 Top-It
9 Jasmijn Ortt 104 Team Mountain Network
10 Alex Lau 25
11 Lotte van de Merwe 63 Klimmuur Utrecht
12 Storm Joosten 91 De Broekerberg
13 Elena van der Wal 93 Ayers Rookies
14 Ronja van Dantzig 41 Top-It
15 Vera de Roo 71 Top-It
16 Coen van Hoesel 40 Klimmuur Utrecht
17 Lin Mensinga 85 Team Neoliet
18 Sienna van Arkel 69 Top-It
19 Armin Pot 54 Klimmuur Utrecht
20 elias lammers 46 Klimmuur Utrecht
21 Fedde van Loon 39 Team Neoliet
22 adam klerkx 101 Klimmuur Centraal
23 Senna Potters 50 Klimmuur Utrecht
24 Puck van Dijk 110 Climb Up
16-03-2024 17:49
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Jop Misset 43 NED Top Top Top 29 1000.0 Top-It
2 Avi Chopra 82 NED Top Top Top 24 805.0 Team Neoliet
3 adam klerkx 101 NED Top Top Top 23 690.0 Klimmuur Centraal
4 Ronja van Dantzig 41 NED Top Top Top 22 550.0 Top-It
4 Ginger Meeter 102 NED Top Top Top 22 550.0 Klimmuur Centraal
4 Puck van Dijk 110 NED Top Top Top 22 550.0 Climb Up
7 Jasmijn Ortt 104 NED Top Top Top 21 455.0 Team Mountain Network
8 Fedde van Loon 39 NED Top Top 17 22 415.0 Team Neoliet
9 elias lammers 46 NED Top Top 25 15 380.0 Klimmuur Utrecht
10 Alex Lau 25 NED Top Top 14 22 350.0
11 Robin Achtereekte 51 NED Top Top 18 20 325.0 Top-It
12 Lin Mensinga 85 NED Top Top Top 9 300.0 Team Neoliet
13 Storm Joosten 91 NED Top Top 22 12 280.0 De Broekerberg
14 Hannah van Veldhuizen 21 NED Top Top 11 20 250.0 Team Neoliet
14 Sienna van Arkel 69 NED Top Top 21 10 250.0 Top-It
16 Vera de Roo 71 NED Top Top 12 16 220.0 Top-It
17 Elvie De Vries 114 NED Top Top 17 1 205.0 De Broekerberg
18 Armin Pot 54 NED 25 Top 25 9 178.0 Klimmuur Utrecht
18 Elize van der Keur 80 NED 25 Top 17 14 178.0
20 Coen van Hoesel 40 NED 20 Top 19 10 155.0 Klimmuur Utrecht
21 Elena van der Wal 93 NED 27 Top 8 12 145.0 Ayers Rookies
22 Senna Potters 50 NED 18 Top 8 9 130.0 Klimmuur Utrecht
23 Lotte van de Merwe 63 NED 20 13 7 14 120.0 Klimmuur Utrecht
24 Aeryn Farquhar 66 NED 15 12 7 6 105.0 Klimmuur Utrecht

Start U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Start U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 3

Name Bib number Nat. Team
Anne Brouwer 48 NED Top-It
Anna Calis 52 NED Top-It
sylke philipsen 111 NED JGDCLB Den Haag

Ronde: Start U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 3

# Name Bib number Team
1 sylke philipsen 111 JGDCLB Den Haag
2 Anna Calis 52 Top-It
3 Anne Brouwer 48 Top-It
# Name Bib number Team
1 sylke philipsen 111 JGDCLB Den Haag
2 Anna Calis 52 Top-It
3 Anne Brouwer 48 Top-It
# Name Bib number Team
1 sylke philipsen 111 JGDCLB Den Haag
2 Anna Calis 52 Top-It
3 Anne Brouwer 48 Top-It
# Name Bib number Team
1 sylke philipsen 111 JGDCLB Den Haag
2 Anna Calis 52 Top-It
3 Anne Brouwer 48 Top-It
16-03-2024 17:49
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Anna Calis 52 NED Top Top 34 15 1000.0 Top-It
2 Anne Brouwer 48 NED Top Top 27 14 805.0 Top-It
3 sylke philipsen 111 NED Top Top 17 9 690.0 JGDCLB Den Haag