Jeugd Lead Series Midden Nederland 1, Sun, 11 Feb 2024 08:45:00 +0100, Rocksteady, Bussum

Discipline: Lead
League: Jeugd Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Processed

Description:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Daarnaast zijn er voor de jeugd ook 2 leeftijdscategorieën met de volgende geboortejaren:
  • U10, U12 & U14 (2011-2016)
  • U16, U18 & U20 (2005-2010)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!


Indeling startgroepen:
Startgroep 1: Top-it & Rock steady
Startgroep 2: Klimmuur Utrecht & Team Mountain Network & Climb Up
Startgroep 3: Team Neoliet & andere teams (Ayers Rookies, De Broekerberg, Monte Cervino, Rotterdam Rockstars, etc.)

Definitief wedstrijdschema:
8.45 klimhal open
9.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
9.30 start deelnemers startgroep 1
11.30 einde deelnemers startgroep 1

11.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
11.30 start deelnemers startgroep 2
13.30 einde deelnemers startgroep 2

13.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 3
13.30 start deelnemers startgroep 3
15.30 einde deelnemers startgroep 3


Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com

OP ZOEK NAAR JURYLEDEN: Om de wedstrijden door te kunnen laten gaan, zijn wij nog op zoek naar ouders of andere vrijwilligers die graag een of meerdere wedstrijden zouden kunnen jureren. Mocht je willen helpen hierbij, stuur dan even een mailtje naar bovenstaand mailadres met de beschikbare wedstrijddata en vereniging waar je vandaan komt ivm mogelijk meerdere startgroepen (meerdere startgroepen jureren zou uiteraard helemaal top zijn!). Iedereen kan jureren, hiervoor is geen ervaring nodig.

Max U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Max U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 21

Name Bib number Nat. Team
Luke Oldenburg 99 NED Top-It
bram troost 106 NED Team Mountain Network
Chris Mijnarends 80 NED Top-It
Nando van Creij 7 NED Klimmuur Utrecht
Lara Withaar 6 NED
Milou van 't Noordende 12 NED Team Mountain Network
Janneke Groenwold 108 NED Team Mountain Network
Tomas Kenbeek 101 NED Top-It
Mees Goedgeluk 107 NED Team Mountain Network
Thijs Bouwman 169 NED Team Neoliet
Carmen Verweij 110 NED Climb Up
matthijs winkel 3 NED Team Neoliet
Lucas Vankeirsbilck 62 NED Team Neoliet
Dario Jaasma 11 NED Team Mountain Network
Fleur van den Barg 119 NED Team Mountain Network
Lisanne Alberts 53 NED Monte Cervino
Louise van Adrichem 175 NED Klimmuur Centraal
Olivier de Jong 111 NED Team Mountain Network
Finn Karssen 50 NED De Broekerberg
Robin van Kleef 59 NED De Broekerberg
Jurre Huisman 55 NED

Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 21

# Name Bib number Team
1 Lisanne Alberts 53 Monte Cervino
2 matthijs winkel 3 Team Neoliet
3 Milou van 't Noordende 12 Team Mountain Network
4 Lara Withaar 6
5 Fleur van den Barg 119 Team Mountain Network
6 Olivier de Jong 111 Team Mountain Network
7 Chris Mijnarends 80 Top-It
8 bram troost 106 Team Mountain Network
9 Finn Karssen 50 De Broekerberg
10 Lucas Vankeirsbilck 62 Team Neoliet
11 Carmen Verweij 110 Climb Up
12 Robin van Kleef 59 De Broekerberg
13 Mees Goedgeluk 107 Team Mountain Network
14 Dario Jaasma 11 Team Mountain Network
15 Luke Oldenburg 99 Top-It
16 Janneke Groenwold 108 Team Mountain Network
17 Louise van Adrichem 175 Klimmuur Centraal
18 Thijs Bouwman 169 Team Neoliet
19 Tomas Kenbeek 101 Top-It
20 Nando van Creij 7 Klimmuur Utrecht
21 Jurre Huisman 55
# Name Bib number Team
1 Lisanne Alberts 53 Monte Cervino
2 matthijs winkel 3 Team Neoliet
3 Milou van 't Noordende 12 Team Mountain Network
4 Lara Withaar 6
5 Fleur van den Barg 119 Team Mountain Network
6 Olivier de Jong 111 Team Mountain Network
7 Chris Mijnarends 80 Top-It
8 bram troost 106 Team Mountain Network
9 Finn Karssen 50 De Broekerberg
10 Lucas Vankeirsbilck 62 Team Neoliet
11 Carmen Verweij 110 Climb Up
12 Robin van Kleef 59 De Broekerberg
13 Mees Goedgeluk 107 Team Mountain Network
14 Dario Jaasma 11 Team Mountain Network
15 Luke Oldenburg 99 Top-It
16 Janneke Groenwold 108 Team Mountain Network
17 Louise van Adrichem 175 Klimmuur Centraal
18 Thijs Bouwman 169 Team Neoliet
19 Tomas Kenbeek 101 Top-It
20 Nando van Creij 7 Klimmuur Utrecht
21 Jurre Huisman 55
# Name Bib number Team
1 Lisanne Alberts 53 Monte Cervino
2 matthijs winkel 3 Team Neoliet
3 Milou van 't Noordende 12 Team Mountain Network
4 Lara Withaar 6
5 Fleur van den Barg 119 Team Mountain Network
6 Olivier de Jong 111 Team Mountain Network
7 Chris Mijnarends 80 Top-It
8 bram troost 106 Team Mountain Network
9 Finn Karssen 50 De Broekerberg
10 Lucas Vankeirsbilck 62 Team Neoliet
11 Carmen Verweij 110 Climb Up
12 Robin van Kleef 59 De Broekerberg
13 Mees Goedgeluk 107 Team Mountain Network
14 Dario Jaasma 11 Team Mountain Network
15 Luke Oldenburg 99 Top-It
16 Janneke Groenwold 108 Team Mountain Network
17 Louise van Adrichem 175 Klimmuur Centraal
18 Thijs Bouwman 169 Team Neoliet
19 Tomas Kenbeek 101 Top-It
20 Nando van Creij 7 Klimmuur Utrecht
21 Jurre Huisman 55
# Name Bib number Team
1 Lisanne Alberts 53 Monte Cervino
2 matthijs winkel 3 Team Neoliet
3 Milou van 't Noordende 12 Team Mountain Network
4 Lara Withaar 6
5 Fleur van den Barg 119 Team Mountain Network
6 Olivier de Jong 111 Team Mountain Network
7 Chris Mijnarends 80 Top-It
8 bram troost 106 Team Mountain Network
9 Finn Karssen 50 De Broekerberg
10 Lucas Vankeirsbilck 62 Team Neoliet
11 Carmen Verweij 110 Climb Up
12 Robin van Kleef 59 De Broekerberg
13 Mees Goedgeluk 107 Team Mountain Network
14 Dario Jaasma 11 Team Mountain Network
15 Luke Oldenburg 99 Top-It
16 Janneke Groenwold 108 Team Mountain Network
17 Louise van Adrichem 175 Klimmuur Centraal
18 Thijs Bouwman 169 Team Neoliet
19 Tomas Kenbeek 101 Top-It
20 Nando van Creij 7 Klimmuur Utrecht
21 Jurre Huisman 55
11-02-2024 21:17
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Chris Mijnarends 80 NED Top Top Top 34 903.0 Top-It
1 Louise van Adrichem 175 NED Top Top Top 34 903.0 Klimmuur Centraal
3 Olivier de Jong 111 NED Top Top Top 25 690.0 Team Mountain Network
4 Nando van Creij 7 NED Top Top Top 19 526.0 Klimmuur Utrecht
4 Carmen Verweij 110 NED Top Top Top 19 526.0 Climb Up
4 Lucas Vankeirsbilck 62 NED Top Top Top 19 526.0 Team Neoliet
4 Jurre Huisman 55 NED Top Top Top 19 526.0
8 Luke Oldenburg 99 NED Top Top Top 9 415.0 Top-It
9 Robin van Kleef 59 NED Top 24 Top 19 380.0 De Broekerberg
10 Finn Karssen 50 NED Top 27 Top 7 350.0 De Broekerberg
11 Dario Jaasma 11 NED Top 21 Top 8 325.0 Team Mountain Network
12 Lara Withaar 6 NED 28 27 Top 9 300.0
13 matthijs winkel 3 NED 29 23 Top 15 280.0 Team Neoliet
14 Fleur van den Barg 119 NED Top 24 29 8 260.0 Team Mountain Network
15 bram troost 106 NED 29 8 Top 15 230.0 Team Mountain Network
15 Thijs Bouwman 169 NED Top 24 31 7 230.0 Team Neoliet
17 Janneke Groenwold 108 NED 29 24 18 8 205.0 Team Mountain Network
18 Tomas Kenbeek 101 NED Top 21 17 7 185.0 Top-It
19 Lisanne Alberts 53 NED 28 21 25 7 170.0 Monte Cervino
20 Milou van 't Noordende 12 NED 28 8 29 7 155.0 Team Mountain Network
21 Mees Goedgeluk 107 NED 27 8 16 145.0 Team Mountain Network

Mid U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Mid U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 21

Name Bib number Nat. Team Rem
Nolan Croon 82 NED Top-It
elias lammers 8 NED Klimmuur Utrecht
Efraïm Copinga 13 NED Klimmuur Utrecht
Armin Pot 14 NED Klimmuur Utrecht
Robin Achtereekte 103 NED Top-It
Ronja van Dantzig 77 NED Top-It
Lotte van de Merwe 10 NED Klimmuur Utrecht
Coen van Hoesel 17 NED Klimmuur Utrecht
Avi Chopra 67 NED Team Neoliet
Annelieke Makkinje 98 NED Top-It
Lisa Ubbink 89 NED Top-It
Zwaan Suidman 20 NED Klimmuur Utrecht
Melissa van Benthem 66 NED Ayers Rookies
Vera de Roo 75 NED Top-It
Sienna van Arkel 91 NED Top-It
Hannah van Veldhuizen 68 NED
Renske van der Tang 52 NED Monte Cervino
adam klerkx 176 NED Klimmuur Centraal
Oscar Parker 70 NED Top-It
Fenstre Noordermeer 63 NED Rotterdam Rockstars
Ginger Meeter 172 NED Klimmuur Centraal Disp

Ronde: Mid U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 21

# Name Bib number Team
1 Melissa van Benthem 66 Ayers Rookies
2 elias lammers 8 Klimmuur Utrecht
3 adam klerkx 176 Klimmuur Centraal
4 Hannah van Veldhuizen 68
5 Robin Achtereekte 103 Top-It
6 Renske van der Tang 52 Monte Cervino
7 Avi Chopra 67 Team Neoliet
8 Lotte van de Merwe 10 Klimmuur Utrecht
9 Nolan Croon 82 Top-It
10 Zwaan Suidman 20 Klimmuur Utrecht
11 Ronja van Dantzig 77 Top-It
12 Lisa Ubbink 89 Top-It
13 Annelieke Makkinje 98 Top-It
14 Coen van Hoesel 17 Klimmuur Utrecht
15 Sienna van Arkel 91 Top-It
16 Armin Pot 14 Klimmuur Utrecht
17 Vera de Roo 75 Top-It
18 Efraïm Copinga 13 Klimmuur Utrecht
19 Oscar Parker 70 Top-It
20 Fenstre Noordermeer 63 Rotterdam Rockstars
21 Ginger Meeter 172 Klimmuur Centraal
# Name Bib number Team
1 Melissa van Benthem 66 Ayers Rookies
2 elias lammers 8 Klimmuur Utrecht
3 adam klerkx 176 Klimmuur Centraal
4 Hannah van Veldhuizen 68
5 Robin Achtereekte 103 Top-It
6 Renske van der Tang 52 Monte Cervino
7 Avi Chopra 67 Team Neoliet
8 Lotte van de Merwe 10 Klimmuur Utrecht
9 Nolan Croon 82 Top-It
10 Zwaan Suidman 20 Klimmuur Utrecht
11 Ronja van Dantzig 77 Top-It
12 Lisa Ubbink 89 Top-It
13 Annelieke Makkinje 98 Top-It
14 Coen van Hoesel 17 Klimmuur Utrecht
15 Sienna van Arkel 91 Top-It
16 Armin Pot 14 Klimmuur Utrecht
17 Vera de Roo 75 Top-It
18 Efraïm Copinga 13 Klimmuur Utrecht
19 Oscar Parker 70 Top-It
20 Fenstre Noordermeer 63 Rotterdam Rockstars
21 Ginger Meeter 172 Klimmuur Centraal
# Name Bib number Team
1 Melissa van Benthem 66 Ayers Rookies
2 elias lammers 8 Klimmuur Utrecht
3 adam klerkx 176 Klimmuur Centraal
4 Hannah van Veldhuizen 68
5 Robin Achtereekte 103 Top-It
6 Renske van der Tang 52 Monte Cervino
7 Avi Chopra 67 Team Neoliet
8 Lotte van de Merwe 10 Klimmuur Utrecht
9 Nolan Croon 82 Top-It
10 Zwaan Suidman 20 Klimmuur Utrecht
11 Ronja van Dantzig 77 Top-It
12 Lisa Ubbink 89 Top-It
13 Annelieke Makkinje 98 Top-It
14 Coen van Hoesel 17 Klimmuur Utrecht
15 Sienna van Arkel 91 Top-It
16 Armin Pot 14 Klimmuur Utrecht
17 Vera de Roo 75 Top-It
18 Efraïm Copinga 13 Klimmuur Utrecht
19 Oscar Parker 70 Top-It
20 Fenstre Noordermeer 63 Rotterdam Rockstars
21 Ginger Meeter 172 Klimmuur Centraal
# Name Bib number Team
1 Melissa van Benthem 66 Ayers Rookies
2 elias lammers 8 Klimmuur Utrecht
3 adam klerkx 176 Klimmuur Centraal
4 Hannah van Veldhuizen 68
5 Robin Achtereekte 103 Top-It
6 Renske van der Tang 52 Monte Cervino
7 Avi Chopra 67 Team Neoliet
8 Lotte van de Merwe 10 Klimmuur Utrecht
9 Nolan Croon 82 Top-It
10 Zwaan Suidman 20 Klimmuur Utrecht
11 Ronja van Dantzig 77 Top-It
12 Lisa Ubbink 89 Top-It
13 Annelieke Makkinje 98 Top-It
14 Coen van Hoesel 17 Klimmuur Utrecht
15 Sienna van Arkel 91 Top-It
16 Armin Pot 14 Klimmuur Utrecht
17 Vera de Roo 75 Top-It
18 Efraïm Copinga 13 Klimmuur Utrecht
19 Oscar Parker 70 Top-It
20 Fenstre Noordermeer 63 Rotterdam Rockstars
21 Ginger Meeter 172 Klimmuur Centraal
11-02-2024 21:17
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 elias lammers 8 NED Top Top Top 17 1000.0 Klimmuur Utrecht
2 Ronja van Dantzig 77 NED Top Top Top 11 805.0 Top-It
3 Coen van Hoesel 17 NED Top Top 38 10 690.0 Klimmuur Utrecht
4 Avi Chopra 67 NED Top Top 31 17 550.0 Team Neoliet
4 Melissa van Benthem 66 NED Top Top Top 9 550.0 Ayers Rookies
4 Ginger Meeter 172 NED Top Top Top 9 550.0 Klimmuur Centraal
7 Hannah van Veldhuizen 68 NED Top Top 36 10 435.0
7 Fenstre Noordermeer 63 NED Top Top 36 10 435.0 Rotterdam Rockstars
9 Annelieke Makkinje 98 NED Top Top 35 9 380.0 Top-It
10 Efraïm Copinga 13 NED Top Top 28 11 350.0 Klimmuur Utrecht
11 adam klerkx 176 NED Top Top 21 27 325.0 Klimmuur Centraal
12 Robin Achtereekte 103 NED Top Top 31 8 300.0 Top-It
13 Vera de Roo 75 NED Top Top 30 8 280.0 Top-It
14 Sienna van Arkel 91 NED Top Top 30 7 260.0 Top-It
15 Zwaan Suidman 20 NED Top Top 28 7 240.0 Klimmuur Utrecht
16 Nolan Croon 82 NED Top Top 31 220.0 Top-It
17 Armin Pot 14 NED Top Top 28 2 205.0 Klimmuur Utrecht
18 Oscar Parker 70 NED Top Top 24 6 185.0 Top-It
19 Lisa Ubbink 89 NED Top Top 27 2 170.0 Top-It
20 Lotte van de Merwe 10 NED Top 24 27 6 155.0 Klimmuur Utrecht
21 Renske van der Tang 52 NED Top 10 24 4 145.0 Monte Cervino

Start U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Start U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 4

Name Bib number Nat. Team
Anne Brouwer 92 NED Rock Steady
Fabienne Wiggerts 72 NED Rock Steady
Sarah Van Lamoen 81 NED Top-It
Anna Calis 79 NED Top-It

Ronde: Start U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Team
1 Anna Calis 79 Top-It
2 Sarah Van Lamoen 81 Top-It
3 Fabienne Wiggerts 72 Rock Steady
4 Anne Brouwer 92 Rock Steady
# Name Bib number Team
1 Anna Calis 79 Top-It
2 Sarah Van Lamoen 81 Top-It
3 Fabienne Wiggerts 72 Rock Steady
4 Anne Brouwer 92 Rock Steady
# Name Bib number Team
1 Anna Calis 79 Top-It
2 Sarah Van Lamoen 81 Top-It
3 Fabienne Wiggerts 72 Rock Steady
4 Anne Brouwer 92 Rock Steady
# Name Bib number Team
1 Anna Calis 79 Top-It
2 Sarah Van Lamoen 81 Top-It
3 Fabienne Wiggerts 72 Rock Steady
4 Anne Brouwer 92 Rock Steady
11-02-2024 21:17
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Anne Brouwer 92 NED Top Top Top 33 1000.0 Rock Steady
2 Anna Calis 79 NED Top Top Top 15 805.0 Top-It
3 Sarah Van Lamoen 81 NED Top Top Top 14 690.0 Top-It
4 Fabienne Wiggerts 72 NED Top 30 Top 14 610.0 Rock Steady