Lead Series Noord Oost 3, Sun, 17 Mar 2024 11:00:00 +0100, Yosemite, Zwolle

Discipline: Lead
League: Lead Series Noord Oost 2024
Status: Processed

Description:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (voor 2007) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!

Wedstrijdschema

11.00 klimhal open
11.45 sluiting aanmelding deelnemers
11.50 uitleg wedstrijd
12.00 start deelnemers
16.00 einde deelnemers

Prijsuitreiking is direct na de wedstrijd


Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 19

Name Bib number Nat. Team Rem
Lisa Buitenkamp NED Klimcentrum Bjoeks
Jan Buseman NED Klimcentrum Bjoeks
Lars Deggeller NED Klimcentrum Bjoeks
Chris van der Vossen NED Klimcentrum Bjoeks
Marijn Jansen NED Klimcentrum Bjoeks
Petra Berghuis NED Klimcentrum Bjoeks
Vincent van Trigt NED Klimcentrum Bjoeks
Vincent van Zundert NED
Stijn Maat NED Team Mountain Network
Harry Zwerver NED
Lisa Korevaar NED Klimcentrum Bjoeks
Anna Marie Korevaar NED Klimcentrum Bjoeks
Marijn Ruigendijk NED Klimcentrum Bjoeks
Lucas Bootsma NED Klimcentrum Bjoeks Disp
Herman van Luijn NED Klimcentrum Bjoeks
Renske van Dijk NED
Fokke Wiersma NED BananaBenders
Arjen Bos NED Klimcentrum Bjoeks
Florian Kloekke NED Yosemite

Ronde: Max - Senioren - Lead - Routes: Number of competitors: 19

# Name Bib number Team
1 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
2 Fokke Wiersma BananaBenders
3 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
4 Harry Zwerver
5 Petra Berghuis Klimcentrum Bjoeks
6 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
7 Herman van Luijn Klimcentrum Bjoeks
8 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
9 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
10 Jan Buseman Klimcentrum Bjoeks
11 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
12 Marijn Ruigendijk Klimcentrum Bjoeks
13 Renske van Dijk
14 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
15 Lisa Buitenkamp Klimcentrum Bjoeks
16 Florian Kloekke Yosemite
17 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
18 Stijn Maat Team Mountain Network
19 Vincent van Zundert
# Name Bib number Team
1 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
2 Fokke Wiersma BananaBenders
3 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
4 Harry Zwerver
5 Petra Berghuis Klimcentrum Bjoeks
6 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
7 Herman van Luijn Klimcentrum Bjoeks
8 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
9 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
10 Jan Buseman Klimcentrum Bjoeks
11 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
12 Marijn Ruigendijk Klimcentrum Bjoeks
13 Renske van Dijk
14 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
15 Lisa Buitenkamp Klimcentrum Bjoeks
16 Florian Kloekke Yosemite
17 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
18 Stijn Maat Team Mountain Network
19 Vincent van Zundert
# Name Bib number Team
1 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
2 Fokke Wiersma BananaBenders
3 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
4 Harry Zwerver
5 Petra Berghuis Klimcentrum Bjoeks
6 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
7 Herman van Luijn Klimcentrum Bjoeks
8 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
9 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
10 Jan Buseman Klimcentrum Bjoeks
11 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
12 Marijn Ruigendijk Klimcentrum Bjoeks
13 Renske van Dijk
14 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
15 Lisa Buitenkamp Klimcentrum Bjoeks
16 Florian Kloekke Yosemite
17 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
18 Stijn Maat Team Mountain Network
19 Vincent van Zundert
# Name Bib number Team
1 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
2 Fokke Wiersma BananaBenders
3 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
4 Harry Zwerver
5 Petra Berghuis Klimcentrum Bjoeks
6 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
7 Herman van Luijn Klimcentrum Bjoeks
8 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
9 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
10 Jan Buseman Klimcentrum Bjoeks
11 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
12 Marijn Ruigendijk Klimcentrum Bjoeks
13 Renske van Dijk
14 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
15 Lisa Buitenkamp Klimcentrum Bjoeks
16 Florian Kloekke Yosemite
17 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
18 Stijn Maat Team Mountain Network
19 Vincent van Zundert
17-03-2024 15:52
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Marijn Jansen NED Top Top Top 18 903.0 Klimcentrum Bjoeks
1 Fokke Wiersma NED Top Top Top 18 903.0 BananaBenders
3 Herman van Luijn NED Top Top Top 14 690.0 Klimcentrum Bjoeks
4 Lars Deggeller NED Top Top 24 10 610.0 Klimcentrum Bjoeks
5 Jan Buseman NED Top Top 22 10 545.0 Klimcentrum Bjoeks
6 Florian Kloekke NED Top 30 30 10 495.0 Yosemite
7 Chris van der Vossen NED Top 33 21 10 455.0 Klimcentrum Bjoeks
8 Renske van Dijk NED Top 34 19 10 415.0
9 Stijn Maat NED Top 33 18 10 380.0 Team Mountain Network
10 Vincent van Trigt NED Top 34 19 7 350.0 Klimcentrum Bjoeks
11 Petra Berghuis NED Top 33 24 6 325.0 Klimcentrum Bjoeks
12 Arjen Bos NED Top 32 19 9 300.0 Klimcentrum Bjoeks
13 Lucas Bootsma NED Top Top 17 6 280.0 Klimcentrum Bjoeks
14 Harry Zwerver NED Top 24 20 7 250.0
14 Lisa Korevaar NED Top 33 17 8 250.0 Klimcentrum Bjoeks
16 Anna Marie Korevaar NED Top 23 19 6 220.0 Klimcentrum Bjoeks
17 Marijn Ruigendijk NED Top 24 15 6 205.0 Klimcentrum Bjoeks
18 Lisa Buitenkamp NED Top 17 16 6 185.0 Klimcentrum Bjoeks
19 Vincent van Zundert NED Top 19 11 4 170.0

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 17

Name Bib number Nat. Team
Wieke van Trigt NED Klimcentrum Bjoeks
Jeroen Woltjes NED Yosemite
Inez Jacobs NED Klimcentrum Bjoeks
Maartje Mulder NED
Bas de Ruijter NED Yosemite
Jacomien Kromhout NED Yosemite
Bennie Kalf NED Yosemite
Julian Oosterhof NED Team Mountain Network
Laurens Oosting NED Yosemite
Suzan ten Zijthoff NED Yosemite
Emiel Hoogeveen NED Team Mountain Network
Niels Klaassen NED
Hidde Zaaijer NED Klimcentrum Bjoeks
Emiel Das NED Klimcentrum Bjoeks
Joy Zwaan NED Yosemite
Steven van Vondel NED
Miriam Voortman NED Yosemite

Ronde: Mid - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 17

# Name Bib number Team
1 Emiel Hoogeveen Team Mountain Network
2 Bennie Kalf Yosemite
3 Julian Oosterhof Team Mountain Network
4 Laurens Oosting Yosemite
5 Maartje Mulder
6 Niels Klaassen
7 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
8 Hidde Zaaijer Klimcentrum Bjoeks
9 Suzan ten Zijthoff Yosemite
10 Wieke van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Bas de Ruijter Yosemite
12 Jacomien Kromhout Yosemite
13 Emiel Das Klimcentrum Bjoeks
14 Jeroen Woltjes Yosemite
15 Joy Zwaan Yosemite
16 Steven van Vondel
17 Miriam Voortman Yosemite
# Name Bib number Team
1 Emiel Hoogeveen Team Mountain Network
2 Bennie Kalf Yosemite
3 Julian Oosterhof Team Mountain Network
4 Laurens Oosting Yosemite
5 Maartje Mulder
6 Niels Klaassen
7 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
8 Hidde Zaaijer Klimcentrum Bjoeks
9 Suzan ten Zijthoff Yosemite
10 Wieke van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Bas de Ruijter Yosemite
12 Jacomien Kromhout Yosemite
13 Emiel Das Klimcentrum Bjoeks
14 Jeroen Woltjes Yosemite
15 Joy Zwaan Yosemite
16 Steven van Vondel
17 Miriam Voortman Yosemite
# Name Bib number Team
1 Emiel Hoogeveen Team Mountain Network
2 Bennie Kalf Yosemite
3 Julian Oosterhof Team Mountain Network
4 Laurens Oosting Yosemite
5 Maartje Mulder
6 Niels Klaassen
7 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
8 Hidde Zaaijer Klimcentrum Bjoeks
9 Suzan ten Zijthoff Yosemite
10 Wieke van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Bas de Ruijter Yosemite
12 Jacomien Kromhout Yosemite
13 Emiel Das Klimcentrum Bjoeks
14 Jeroen Woltjes Yosemite
15 Joy Zwaan Yosemite
16 Steven van Vondel
17 Miriam Voortman Yosemite
# Name Bib number Team
1 Emiel Hoogeveen Team Mountain Network
2 Bennie Kalf Yosemite
3 Julian Oosterhof Team Mountain Network
4 Laurens Oosting Yosemite
5 Maartje Mulder
6 Niels Klaassen
7 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
8 Hidde Zaaijer Klimcentrum Bjoeks
9 Suzan ten Zijthoff Yosemite
10 Wieke van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Bas de Ruijter Yosemite
12 Jacomien Kromhout Yosemite
13 Emiel Das Klimcentrum Bjoeks
14 Jeroen Woltjes Yosemite
15 Joy Zwaan Yosemite
16 Steven van Vondel
17 Miriam Voortman Yosemite
17-03-2024 15:52
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Niels Klaassen NED Top Top Top 34 1000.0
2 Emiel Hoogeveen NED Top Top Top 29 805.0 Team Mountain Network
3 Bas de Ruijter NED Top Top Top 27 690.0 Yosemite
4 Hidde Zaaijer NED Top Top Top 25 610.0 Klimcentrum Bjoeks
5 Maartje Mulder NED Top Top Top 24 545.0
6 Inez Jacobs NED Top Top Top 23 475.0 Klimcentrum Bjoeks
6 Jacomien Kromhout NED Top Top Top 23 475.0 Yosemite
8 Suzan ten Zijthoff NED Top Top Top 21 415.0 Yosemite
9 Emiel Das NED Top Top Top 20 380.0 Klimcentrum Bjoeks
10 Joy Zwaan NED Top Top Top 19 350.0 Yosemite
11 Julian Oosterhof NED Top Top 24 24 325.0 Team Mountain Network
12 Miriam Voortman NED Top Top Top 18 300.0 Yosemite
13 Jeroen Woltjes NED Top Top 26 23 280.0 Yosemite
14 Laurens Oosting NED Top Top Top 17 260.0 Yosemite
15 Bennie Kalf NED Top 33 Top 19 240.0 Yosemite
16 Steven van Vondel NED Top Top 26 18 220.0
17 Wieke van Trigt NED Top 38 DNS 18 205.0 Klimcentrum Bjoeks

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 14

Name Bib number Nat. Team
Jantsje de Boer NED Team Mountain Network
Sanne Klein NED Klimcentrum Bjoeks
Rolf van Trigt NED Klimcentrum Bjoeks
Maaike van Trigt NED Klimcentrum Bjoeks
Lieke Stuiver NED
Yana Krasnova UKR Yosemite
Jurrian Heikes NED Yosemite
Frederik Verf NED Team Mountain Network
Ineke Binnendijk-Voortman NED Yosemite
Joppe Ireland NED Klimcentrum Bjoeks
Danee Wensink NED
Bo Hilbrink NED Yosemite
Hilde Brinkman NED Yosemite
Sergii Seliutin UKR Yosemite

Ronde: Start - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 14

# Name Bib number Nat. Team
1 Ineke Binnendijk-Voortman Yosemite
2 Sergii Seliutin Yosemite
3 Maaike van Trigt Klimcentrum Bjoeks
4 Frederik Verf Team Mountain Network
5 Jurrian Heikes Yosemite
6 Yana Krasnova Yosemite
7 Lieke Stuiver
8 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
9 Danee Wensink
10 Rolf van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Joppe Ireland Klimcentrum Bjoeks
12 Jantsje de Boer Team Mountain Network
13 Bo Hilbrink Yosemite
14 Hilde Brinkman Yosemite
# Name Bib number Nat. Team
1 Ineke Binnendijk-Voortman Yosemite
2 Sergii Seliutin Yosemite
3 Maaike van Trigt Klimcentrum Bjoeks
4 Frederik Verf Team Mountain Network
5 Jurrian Heikes Yosemite
6 Yana Krasnova Yosemite
7 Lieke Stuiver
8 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
9 Danee Wensink
10 Rolf van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Joppe Ireland Klimcentrum Bjoeks
12 Jantsje de Boer Team Mountain Network
13 Bo Hilbrink Yosemite
14 Hilde Brinkman Yosemite
# Name Bib number Nat. Team
1 Ineke Binnendijk-Voortman Yosemite
2 Sergii Seliutin Yosemite
3 Maaike van Trigt Klimcentrum Bjoeks
4 Frederik Verf Team Mountain Network
5 Jurrian Heikes Yosemite
6 Yana Krasnova Yosemite
7 Lieke Stuiver
8 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
9 Danee Wensink
10 Rolf van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Joppe Ireland Klimcentrum Bjoeks
12 Jantsje de Boer Team Mountain Network
13 Bo Hilbrink Yosemite
14 Hilde Brinkman Yosemite
# Name Bib number Nat. Team
1 Ineke Binnendijk-Voortman Yosemite
2 Sergii Seliutin Yosemite
3 Maaike van Trigt Klimcentrum Bjoeks
4 Frederik Verf Team Mountain Network
5 Jurrian Heikes Yosemite
6 Yana Krasnova Yosemite
7 Lieke Stuiver
8 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
9 Danee Wensink
10 Rolf van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Joppe Ireland Klimcentrum Bjoeks
12 Jantsje de Boer Team Mountain Network
13 Bo Hilbrink Yosemite
14 Hilde Brinkman Yosemite
17-03-2024 15:52
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Frederik Verf NED Top Top Top 37 1000.0 Team Mountain Network
2 Yana Krasnova UKR Top Top Top 36 805.0 Yosemite
3 Lieke Stuiver NED Top Top Top 35 615.0
3 Joppe Ireland NED Top Top Top 35 615.0 Klimcentrum Bjoeks
3 Hilde Brinkman NED Top Top Top 35 615.0 Yosemite
6 Sergii Seliutin UKR Top Top Top 34 495.0 Yosemite
7 Danee Wensink NED Top Top Top 33 455.0
8 Jurrian Heikes NED Top Top Top 32 415.0 Yosemite
9 Jantsje de Boer NED Top Top Top 31 380.0 Team Mountain Network
10 Sanne Klein NED Top Top Top 30 350.0 Klimcentrum Bjoeks
11 Maaike van Trigt NED Top Top Top 15 325.0 Klimcentrum Bjoeks
12 Ineke Binnendijk-Voortman NED Top Top 19 27 300.0 Yosemite
13 Rolf van Trigt NED Top Top 17 22 280.0 Klimcentrum Bjoeks
14 Bo Hilbrink NED Top Top 12 12 260.0 Yosemite

Team Results

# Team Total
1 Klimcentrum Bjoeks 2208.0
2 Team Mountain Network 2185.0
3 Yosemite 2110.0
4 BananaBenders 903.0