Lead Series Noord Oost 2, Fri, 09 Feb 2024 18:00:00 +0100, Mountain Network Heerenveen

Discipline: Lead
League: Lead Series Noord Oost 2024
Status: Processed

Description:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (voor 2007) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!

Wedstrijdschema

18.00 uur hal open
18.45 sluiting aanmelding
18.50 briefing deelnemers
19.00 start klimtijd
22.00 einde klimtijd en prijsuitreiking

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 31

Name Bib number Nat. Team Rem
Jan Buseman NED
Lars Deggeller NED Klimcentrum Bjoeks
Koen Vromans NED
Chris van der Vossen NED Klimcentrum Bjoeks
Harry Zwerver NED
Arjen Bos NED Klimcentrum Bjoeks
Marijn Jansen NED Klimcentrum Bjoeks
Chris Borns NED
Vincent van Trigt NED Klimcentrum Bjoeks
Jimme Kamstra NED
Anna Marie Korevaar NED Klimcentrum Bjoeks
Stijn Maat NED Team Mountain Network
Jolle Lont NED
Sjoerd Bongers NED
Yesper Kroes NED Team Mountain Network Disp
Sebastiaan Boogers NED Klimcentrum Bjoeks
Lisa Korevaar NED Klimcentrum Bjoeks
Jaap Derks NED
Eiji Ensing NED
Iza Kingma NED Klimcentrum Bjoeks
Tim Damhuis NED Yosemite
Lucas Bootsma NED Klimcentrum Bjoeks
Joe Lakner USA
Daniela Andrei ROM
Redmer Falkena NED Team Mountain Network
Thijs van Oosten NED
Feline Cornelis NED Klimcentrum Bjoeks
Jasper Wilts NED Yosemite
Lotte van Drecht NED
Harm Bron NED
Vincent van Zundert NED

Ronde: Max - Senioren - Lead - Routes: Number of competitors: 31

# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Vromans
2 Jaap Derks
3 Sjoerd Bongers
4 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
5 Joe Lakner
6 Daniela Andrei
7 Eiji Ensing
8 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
9 Yesper Kroes Team Mountain Network
10 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
12 Iza Kingma Klimcentrum Bjoeks
13 Stijn Maat Team Mountain Network
14 Chris Borns
15 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
16 Jimme Kamstra
17 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
18 Sebastiaan Boogers Klimcentrum Bjoeks
19 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
20 Redmer Falkena Team Mountain Network
21 Jolle Lont
22 Jan Buseman
23 Tim Damhuis Yosemite
24 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
25 Harry Zwerver
26 Thijs van Oosten
27 Feline Cornelis Klimcentrum Bjoeks
28 Jasper Wilts Yosemite
29 Lotte van Drecht
30 Harm Bron
31 Vincent van Zundert
# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Vromans
2 Jaap Derks
3 Sjoerd Bongers
4 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
5 Joe Lakner
6 Daniela Andrei
7 Eiji Ensing
8 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
9 Yesper Kroes Team Mountain Network
10 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
12 Iza Kingma Klimcentrum Bjoeks
13 Stijn Maat Team Mountain Network
14 Chris Borns
15 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
16 Jimme Kamstra
17 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
18 Sebastiaan Boogers Klimcentrum Bjoeks
19 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
20 Redmer Falkena Team Mountain Network
21 Jolle Lont
22 Jan Buseman
23 Tim Damhuis Yosemite
24 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
25 Harry Zwerver
26 Thijs van Oosten
27 Feline Cornelis Klimcentrum Bjoeks
28 Jasper Wilts Yosemite
29 Lotte van Drecht
30 Harm Bron
31 Vincent van Zundert
# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Vromans
2 Jaap Derks
3 Sjoerd Bongers
4 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
5 Joe Lakner
6 Daniela Andrei
7 Eiji Ensing
8 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
9 Yesper Kroes Team Mountain Network
10 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
12 Iza Kingma Klimcentrum Bjoeks
13 Stijn Maat Team Mountain Network
14 Chris Borns
15 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
16 Jimme Kamstra
17 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
18 Sebastiaan Boogers Klimcentrum Bjoeks
19 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
20 Redmer Falkena Team Mountain Network
21 Jolle Lont
22 Jan Buseman
23 Tim Damhuis Yosemite
24 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
25 Harry Zwerver
26 Thijs van Oosten
27 Feline Cornelis Klimcentrum Bjoeks
28 Jasper Wilts Yosemite
29 Lotte van Drecht
30 Harm Bron
31 Vincent van Zundert
# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Vromans
2 Jaap Derks
3 Sjoerd Bongers
4 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
5 Joe Lakner
6 Daniela Andrei
7 Eiji Ensing
8 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
9 Yesper Kroes Team Mountain Network
10 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
11 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
12 Iza Kingma Klimcentrum Bjoeks
13 Stijn Maat Team Mountain Network
14 Chris Borns
15 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
16 Jimme Kamstra
17 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
18 Sebastiaan Boogers Klimcentrum Bjoeks
19 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
20 Redmer Falkena Team Mountain Network
21 Jolle Lont
22 Jan Buseman
23 Tim Damhuis Yosemite
24 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
25 Harry Zwerver
26 Thijs van Oosten
27 Feline Cornelis Klimcentrum Bjoeks
28 Jasper Wilts Yosemite
29 Lotte van Drecht
30 Harm Bron
31 Vincent van Zundert
10-02-2024 00:24
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Koen Vromans NED Top Top Top Top 903.0
1 Marijn Jansen NED Top Top Top Top 903.0 Klimcentrum Bjoeks
3 Lars Deggeller NED Top Top 36 23 690.0 Klimcentrum Bjoeks
4 Chris Borns NED Top Top Top 21 578.0
4 Joe Lakner USA Top Top Top 21 578.0
6 Lucas Bootsma NED Top Top 36 22 495.0 Klimcentrum Bjoeks
7 Sebastiaan Boogers NED Top Top 30 22 455.0 Klimcentrum Bjoeks
8 Iza Kingma NED Top Top 32 21 415.0 Klimcentrum Bjoeks
9 Jan Buseman NED Top 22 37 22 380.0
10 Stijn Maat NED Top Top 31 18 350.0 Team Mountain Network
11 Jaap Derks NED DNS Top 36 22 325.0
12 Chris van der Vossen NED Top Top 26 19 300.0 Klimcentrum Bjoeks
13 Yesper Kroes NED Top DNS Top 20 270.0 Team Mountain Network
13 Lisa Korevaar NED Top Top 29 17 270.0 Klimcentrum Bjoeks
15 Jimme Kamstra NED Top 20 29 22 240.0
16 Redmer Falkena NED Top Top 25 17 220.0 Team Mountain Network
17 Sjoerd Bongers NED Top Top 22 18 205.0
18 Vincent van Trigt NED Top Top 27 3 170.0 Klimcentrum Bjoeks
18 Jolle Lont NED Top Top 22 16 170.0
18 Daniela Andrei ROM DNS Top 35 17 170.0
21 Jasper Wilts NED Top Top 22 12 145.0 Yosemite
22 Harry Zwerver NED Top Top 20 15 130.0
23 Anna Marie Korevaar NED Top Top 16 16 120.0 Klimcentrum Bjoeks
24 Feline Cornelis NED Top Top 16 15 105.0 Klimcentrum Bjoeks
25 Eiji Ensing NED DNS DNS 27 23 95.0
26 Lotte van Drecht NED Top Top 16 7 84.0
27 Tim Damhuis NED Top Top 16 DNS 73.0 Yosemite
28 Thijs van Oosten NED Top Top DNS DNS 56.0
28 Harm Bron NED Top Top DNS DNS 56.0
28 Vincent van Zundert NED Top Top DNS DNS 56.0
31 Arjen Bos NED Top 8 23 DNS 42.0 Klimcentrum Bjoeks

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 17

Name Bib number Nat. Team
Anne-Sarah Boogers NED
Hilbrand Westra NED
Suzan ten Zijthoff NED
Merel de Vos NED Team Mountain Network
Inez Jacobs NED Klimcentrum Bjoeks
Juul Annegarn NED Klimcentrum Bjoeks
Irene Fikkers NED NKBV Regio Noord
Manon Klink NED
Hans Engelbrecht NED
Bennie Kalf NED Yosemite
Jacomien Kromhout NED Yosemite
Lisa Buitenkamp NED Klimcentrum Bjoeks
Davy De Groot NED
Damian Hommema NED Klimcentrum Bjoeks
Lara Farrer-Boermans NED
Date Burgerjon NED
Lotte Maat NED

Ronde: Mid - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 17

# Name Bib number Team
1 Jacomien Kromhout Yosemite
2 Suzan ten Zijthoff
3 Lisa Buitenkamp Klimcentrum Bjoeks
4 Hans Engelbrecht
5 Manon Klink
6 Merel de Vos Team Mountain Network
7 Damian Hommema Klimcentrum Bjoeks
8 Davy De Groot
9 Irene Fikkers NKBV Regio Noord
10 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
11 Bennie Kalf Yosemite
12 Juul Annegarn Klimcentrum Bjoeks
13 Hilbrand Westra
14 Anne-Sarah Boogers
15 Lara Farrer-Boermans
16 Date Burgerjon
17 Lotte Maat
# Name Bib number Team
1 Jacomien Kromhout Yosemite
2 Suzan ten Zijthoff
3 Lisa Buitenkamp Klimcentrum Bjoeks
4 Hans Engelbrecht
5 Manon Klink
6 Merel de Vos Team Mountain Network
7 Damian Hommema Klimcentrum Bjoeks
8 Davy De Groot
9 Irene Fikkers NKBV Regio Noord
10 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
11 Bennie Kalf Yosemite
12 Juul Annegarn Klimcentrum Bjoeks
13 Hilbrand Westra
14 Anne-Sarah Boogers
15 Lara Farrer-Boermans
16 Date Burgerjon
17 Lotte Maat
# Name Bib number Team
1 Jacomien Kromhout Yosemite
2 Suzan ten Zijthoff
3 Lisa Buitenkamp Klimcentrum Bjoeks
4 Hans Engelbrecht
5 Manon Klink
6 Merel de Vos Team Mountain Network
7 Damian Hommema Klimcentrum Bjoeks
8 Davy De Groot
9 Irene Fikkers NKBV Regio Noord
10 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
11 Bennie Kalf Yosemite
12 Juul Annegarn Klimcentrum Bjoeks
13 Hilbrand Westra
14 Anne-Sarah Boogers
15 Lara Farrer-Boermans
16 Date Burgerjon
17 Lotte Maat
# Name Bib number Team
1 Jacomien Kromhout Yosemite
2 Suzan ten Zijthoff
3 Lisa Buitenkamp Klimcentrum Bjoeks
4 Hans Engelbrecht
5 Manon Klink
6 Merel de Vos Team Mountain Network
7 Damian Hommema Klimcentrum Bjoeks
8 Davy De Groot
9 Irene Fikkers NKBV Regio Noord
10 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
11 Bennie Kalf Yosemite
12 Juul Annegarn Klimcentrum Bjoeks
13 Hilbrand Westra
14 Anne-Sarah Boogers
15 Lara Farrer-Boermans
16 Date Burgerjon
17 Lotte Maat
10-02-2024 00:24
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Merel de Vos NED Top Top Top 17 832.0 Team Mountain Network
1 Hans Engelbrecht NED Top Top Top 17 832.0
1 Lisa Buitenkamp NED Top Top Top 17 832.0 Klimcentrum Bjoeks
4 Hilbrand Westra NED Top Top 34 13 578.0
4 Bennie Kalf NED Top Top DNS 21 578.0 Yosemite
6 Manon Klink NED Top Top 16 17 495.0
7 Inez Jacobs NED Top Top Top 8 435.0 Klimcentrum Bjoeks
7 Irene Fikkers NED Top Top 18 16 435.0 NKBV Regio Noord
9 Davy De Groot NED Top Top Top DNS 380.0
10 Suzan ten Zijthoff NED Top Top 16 16 350.0
11 Juul Annegarn NED Top Top 26 8 325.0 Klimcentrum Bjoeks
12 Lara Farrer-Boermans NED Top Top DNS 10 300.0
13 Date Burgerjon NED Top Top 18 DNS 270.0
13 Lotte Maat NED Top Top 18 DNS 270.0
15 Anne-Sarah Boogers NED Top Top DNS 9 230.0
15 Jacomien Kromhout NED Top Top DNS 9 230.0 Yosemite
17 Damian Hommema NED Top DNS DNS DNS 205.0 Klimcentrum Bjoeks

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 4

Name Bib number Nat. Team
Sanne Klein NED Klimcentrum Bjoeks
Jan Adryan Terpstra NED
Lieke Stuiver NED
Martijn Langhorst NED

Ronde: Start - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Team
1 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
2 Jan Adryan Terpstra
3 Martijn Langhorst
4 Lieke Stuiver
# Name Bib number Team
1 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
2 Jan Adryan Terpstra
3 Martijn Langhorst
4 Lieke Stuiver
# Name Bib number Team
1 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
2 Jan Adryan Terpstra
3 Martijn Langhorst
4 Lieke Stuiver
# Name Bib number Team
1 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
2 Jan Adryan Terpstra
3 Martijn Langhorst
4 Lieke Stuiver
10-02-2024 00:24
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Sanne Klein NED Top Top Top 31 1000.0 Klimcentrum Bjoeks
2 Lieke Stuiver NED Top Top Top 26 805.0
3 Jan Adryan Terpstra NED Top Top Top 21 690.0
4 Martijn Langhorst NED Top Top 30 22 610.0

Team Results

# Team Total
1 Klimcentrum Bjoeks 2735.0
2 Team Mountain Network 1452.0
3 Yosemite 953.0
4 NKBV Regio Noord 435.0