Lead Series Noord Oost 1 , Sun, 21 Jan 2024 11:00:00 +0100, Noardwand, Leeuwarden

Discipline: Lead
League: Lead Series Noord Oost 2024
Status: Processed

Description:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (voor 2007) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar alleen de max categorie moet voorklimmen.

Wedstrijdschema

10.00 klimhal open
10.50 uitleg wedstrijd
11.00 start deelnemers
16.00 einde deelnemers

Prijsuitreiking is direct na de wedstrijd


Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 28

Name Bib number Nat. Team Rem
Jan Buseman NED Klimcentrum Bjoeks
Lars Deggeller NED Klimcentrum Bjoeks
Joe Lakner USA
Lucas Bootsma NED Klimcentrum Bjoeks Disp
Harry Zwerver NED
Renze Zwaan NED
Isabella Furze USA
Yesper Kroes NED Team Mountain Network Disp
Chris Borns NED
Sebastiaan Boogers NED
Herman van Luijn NED Apex
Vincent van Trigt NED Klimcentrum Bjoeks
Fokke Wiersma NED BananaBenders
Lisa Korevaar NED Klimcentrum Bjoeks
Arjen Bos NED Klimcentrum Bjoeks
Renske van Dijk NED
Marijn Jansen NED Klimcentrum Bjoeks
Rozanne Spijkerboer NED
Koen Vromans NED
Sietse Grit NED Klimcentrum Bjoeks
Chris van der Vossen NED Klimcentrum Bjoeks
Daniela Andrei ROM
Marijn Ruigendijk NED Klimcentrum Bjoeks
Yuris Werges NED
Daniëlle Kok NED Team Mountain Network
Dean Kappen NED
Kees Szarzynski NED
Jimme Kamstra NED

Ronde: Max - Senioren - Lead - Routes: Number of competitors: 28

# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Vromans
2 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
3 Marijn Ruigendijk Klimcentrum Bjoeks
4 Herman van Luijn Apex
5 Isabella Furze
6 Chris Borns
7 Daniela Andrei
8 Sietse Grit Klimcentrum Bjoeks
9 Renze Zwaan
10 Fokke Wiersma BananaBenders
11 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
12 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
13 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
14 Sebastiaan Boogers
15 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
16 Renske van Dijk
17 Yesper Kroes Team Mountain Network
18 Joe Lakner
19 Harry Zwerver
20 Kees Szarzynski
21 Daniëlle Kok Team Mountain Network
22 Rozanne Spijkerboer
23 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
24 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
25 Dean Kappen
26 Jan Buseman Klimcentrum Bjoeks
27 Jimme Kamstra
28 Yuris Werges
# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Vromans
2 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
3 Marijn Ruigendijk Klimcentrum Bjoeks
4 Herman van Luijn Apex
5 Isabella Furze
6 Chris Borns
7 Daniela Andrei
8 Sietse Grit Klimcentrum Bjoeks
9 Renze Zwaan
10 Fokke Wiersma BananaBenders
11 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
12 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
13 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
14 Sebastiaan Boogers
15 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
16 Renske van Dijk
17 Yesper Kroes Team Mountain Network
18 Joe Lakner
19 Harry Zwerver
20 Kees Szarzynski
21 Daniëlle Kok Team Mountain Network
22 Rozanne Spijkerboer
23 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
24 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
25 Dean Kappen
26 Jan Buseman Klimcentrum Bjoeks
27 Jimme Kamstra
28 Yuris Werges
# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Vromans
2 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
3 Marijn Ruigendijk Klimcentrum Bjoeks
4 Herman van Luijn Apex
5 Isabella Furze
6 Chris Borns
7 Daniela Andrei
8 Sietse Grit Klimcentrum Bjoeks
9 Renze Zwaan
10 Fokke Wiersma BananaBenders
11 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
12 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
13 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
14 Sebastiaan Boogers
15 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
16 Renske van Dijk
17 Yesper Kroes Team Mountain Network
18 Joe Lakner
19 Harry Zwerver
20 Kees Szarzynski
21 Daniëlle Kok Team Mountain Network
22 Rozanne Spijkerboer
23 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
24 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
25 Dean Kappen
26 Jan Buseman Klimcentrum Bjoeks
27 Jimme Kamstra
28 Yuris Werges
# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Vromans
2 Lars Deggeller Klimcentrum Bjoeks
3 Marijn Ruigendijk Klimcentrum Bjoeks
4 Herman van Luijn Apex
5 Isabella Furze
6 Chris Borns
7 Daniela Andrei
8 Sietse Grit Klimcentrum Bjoeks
9 Renze Zwaan
10 Fokke Wiersma BananaBenders
11 Marijn Jansen Klimcentrum Bjoeks
12 Chris van der Vossen Klimcentrum Bjoeks
13 Lisa Korevaar Klimcentrum Bjoeks
14 Sebastiaan Boogers
15 Lucas Bootsma Klimcentrum Bjoeks
16 Renske van Dijk
17 Yesper Kroes Team Mountain Network
18 Joe Lakner
19 Harry Zwerver
20 Kees Szarzynski
21 Daniëlle Kok Team Mountain Network
22 Rozanne Spijkerboer
23 Arjen Bos Klimcentrum Bjoeks
24 Vincent van Trigt Klimcentrum Bjoeks
25 Dean Kappen
26 Jan Buseman Klimcentrum Bjoeks
27 Jimme Kamstra
28 Yuris Werges
21-01-2024 18:31
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Renze Zwaan NED Top Top Top 23 1000.0
2 Marijn Jansen NED Top Top 45 23 805.0 Klimcentrum Bjoeks
3 Chris Borns NED Top Top Top 13 650.0
3 Fokke Wiersma NED Top Top Top 13 650.0 BananaBenders
5 Dean Kappen NED Top Top 45 16 545.0
6 Joe Lakner USA Top Top Top 11 495.0
7 Yesper Kroes NED Top Top 44 16 435.0 Team Mountain Network
7 Herman van Luijn NED Top Top 39 21 435.0 Apex
9 Koen Vromans NED Top Top 36 16 380.0
10 Isabella Furze USA Top Top Top 9 350.0
11 Lucas Bootsma NED Top Top 44 11 325.0 Klimcentrum Bjoeks
12 Daniëlle Kok NED Top Top 31 11 300.0 Team Mountain Network
13 Daniela Andrei ROM Top Top 44 9 280.0
14 Yuris Werges NED Top Top 38 9 260.0
15 Harry Zwerver NED Top Top 24 9 240.0
16 Jan Buseman NED Top 35 Top 8 220.0 Klimcentrum Bjoeks
17 Kees Szarzynski NED Top Top 27 8 205.0
18 Renske van Dijk NED Top Top 24 8 185.0
19 Chris van der Vossen NED Top 24 29 11 170.0 Klimcentrum Bjoeks
20 Sietse Grit NED Top Top 22 8 155.0 Klimcentrum Bjoeks
21 Lisa Korevaar NED Top Top 16 5 145.0 Klimcentrum Bjoeks
22 Sebastiaan Boogers NED Top Top 16 4 130.0
23 Lars Deggeller NED Top Top 13 4 113.0 Klimcentrum Bjoeks
23 Vincent van Trigt NED Top 24 23 9 113.0 Klimcentrum Bjoeks
25 Arjen Bos NED Top 34 17 9 95.0 Klimcentrum Bjoeks
26 Jimme Kamstra NED Top Top 9 DNS 84.0
27 Rozanne Spijkerboer NED Top 35 4 9 73.0
28 Marijn Ruigendijk NED Top 21 12 4 63.0 Klimcentrum Bjoeks

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 21

Name Bib number Nat. Team Rem
Wieke van Trigt NED Klimcentrum Bjoeks
David Jansen NED
Vincent van Zundert NED
Pieter Verweij NED
Lena Buseman NED Klimcentrum Bjoeks
Juul Annegarn NED Klimcentrum Bjoeks
Feline Cornelis NED Klimcentrum Bjoeks
Lotte van Drecht NED
Manon Klink NED
Inez Jacobs NED Klimcentrum Bjoeks
Ben Visser NED Team Mountain Network
Suzan ten Zijthoff NED
Jacomien Kromhout NED Yosemite
Pim Bontenbal NED
Laurens Oosting NED Yosemite
Bennie Kalf NED Yosemite
Mark Blom NED
Olga Stoker NED
Tsjalling Hospes NED
Anna Marie Korevaar NED Klimcentrum Bjoeks Disp
Stijn Maat NED Team Mountain Network

Ronde: Mid - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 21

# Name Bib number Team
1 Suzan ten Zijthoff
2 Lotte van Drecht
3 Lena Buseman Klimcentrum Bjoeks
4 Jacomien Kromhout Yosemite
5 Laurens Oosting Yosemite
6 Pim Bontenbal
7 Tsjalling Hospes
8 Mark Blom
9 Feline Cornelis Klimcentrum Bjoeks
10 Vincent van Zundert
11 Pieter Verweij
12 David Jansen
13 Olga Stoker
14 Bennie Kalf Yosemite
15 Stijn Maat Team Mountain Network
16 Juul Annegarn Klimcentrum Bjoeks
17 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
18 Ben Visser Team Mountain Network
19 Wieke van Trigt Klimcentrum Bjoeks
20 Manon Klink
21 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
# Name Bib number Team
1 Suzan ten Zijthoff
2 Lotte van Drecht
3 Lena Buseman Klimcentrum Bjoeks
4 Jacomien Kromhout Yosemite
5 Laurens Oosting Yosemite
6 Pim Bontenbal
7 Tsjalling Hospes
8 Mark Blom
9 Feline Cornelis Klimcentrum Bjoeks
10 Vincent van Zundert
11 Pieter Verweij
12 David Jansen
13 Olga Stoker
14 Bennie Kalf Yosemite
15 Stijn Maat Team Mountain Network
16 Juul Annegarn Klimcentrum Bjoeks
17 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
18 Ben Visser Team Mountain Network
19 Wieke van Trigt Klimcentrum Bjoeks
20 Manon Klink
21 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
# Name Bib number Team
1 Suzan ten Zijthoff
2 Lotte van Drecht
3 Lena Buseman Klimcentrum Bjoeks
4 Jacomien Kromhout Yosemite
5 Laurens Oosting Yosemite
6 Pim Bontenbal
7 Tsjalling Hospes
8 Mark Blom
9 Feline Cornelis Klimcentrum Bjoeks
10 Vincent van Zundert
11 Pieter Verweij
12 David Jansen
13 Olga Stoker
14 Bennie Kalf Yosemite
15 Stijn Maat Team Mountain Network
16 Juul Annegarn Klimcentrum Bjoeks
17 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
18 Ben Visser Team Mountain Network
19 Wieke van Trigt Klimcentrum Bjoeks
20 Manon Klink
21 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
# Name Bib number Team
1 Suzan ten Zijthoff
2 Lotte van Drecht
3 Lena Buseman Klimcentrum Bjoeks
4 Jacomien Kromhout Yosemite
5 Laurens Oosting Yosemite
6 Pim Bontenbal
7 Tsjalling Hospes
8 Mark Blom
9 Feline Cornelis Klimcentrum Bjoeks
10 Vincent van Zundert
11 Pieter Verweij
12 David Jansen
13 Olga Stoker
14 Bennie Kalf Yosemite
15 Stijn Maat Team Mountain Network
16 Juul Annegarn Klimcentrum Bjoeks
17 Anna Marie Korevaar Klimcentrum Bjoeks
18 Ben Visser Team Mountain Network
19 Wieke van Trigt Klimcentrum Bjoeks
20 Manon Klink
21 Inez Jacobs Klimcentrum Bjoeks
21-01-2024 18:31
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Ben Visser NED Top Top Top 35 1000.0 Team Mountain Network
2 Stijn Maat NED Top Top Top 34 805.0 Team Mountain Network
3 Jacomien Kromhout NED Top Top Top 33 690.0 Yosemite
4 Pieter Verweij NED Top Top Top 30 610.0
5 Lotte van Drecht NED Top Top 32 32 545.0
6 Vincent van Zundert NED Top Top Top 21 495.0
7 Pim Bontenbal NED Top Top 30 29 455.0
8 Inez Jacobs NED Top 22 Top 33 415.0 Klimcentrum Bjoeks
9 Anna Marie Korevaar NED Top 24 Top 29 380.0 Klimcentrum Bjoeks
10 Juul Annegarn NED Top Top 29 17 350.0 Klimcentrum Bjoeks
11 Tsjalling Hospes NED Top 24 32 21 325.0
12 David Jansen NED Top 22 28 32 300.0
13 Mark Blom NED Top Top 26 11 280.0
14 Manon Klink NED Top Top 19 20 260.0
15 Feline Cornelis NED Top 22 20 32 240.0 Klimcentrum Bjoeks
16 Laurens Oosting NED Top 26 20 19 220.0 Yosemite
17 Bennie Kalf NED Top 22 27 21 205.0 Yosemite
18 Wieke van Trigt NED Top 23 28 DNS 185.0 Klimcentrum Bjoeks
19 Lena Buseman NED Top 24 23 DNS 170.0 Klimcentrum Bjoeks
20 Olga Stoker NED Top 22 20 10 155.0
21 Suzan ten Zijthoff NED Top 22 19 15 145.0

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 8

Name Bib number Nat. Team Rem
Maaike van Trigt NED Klimcentrum Bjoeks
Rolf van Trigt NED Klimcentrum Bjoeks
Renske Wietsma NED
Sophie van den Hoorn NED Disp
Babette Snaauw NED
Date Burgerjon NED
Danee Wensink NED
Sanne Klein NED Klimcentrum Bjoeks

Ronde: Start - Senioren Lead - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Babette Snaauw
2 Renske Wietsma
3 Sophie van den Hoorn
4 Maaike van Trigt Klimcentrum Bjoeks
5 Danee Wensink
6 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
7 Date Burgerjon
8 Rolf van Trigt Klimcentrum Bjoeks
# Name Bib number Team
1 Babette Snaauw
2 Renske Wietsma
3 Sophie van den Hoorn
4 Maaike van Trigt Klimcentrum Bjoeks
5 Danee Wensink
6 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
7 Date Burgerjon
8 Rolf van Trigt Klimcentrum Bjoeks
# Name Bib number Team
1 Babette Snaauw
2 Renske Wietsma
3 Sophie van den Hoorn
4 Maaike van Trigt Klimcentrum Bjoeks
5 Danee Wensink
6 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
7 Date Burgerjon
8 Rolf van Trigt Klimcentrum Bjoeks
# Name Bib number Team
1 Babette Snaauw
2 Renske Wietsma
3 Sophie van den Hoorn
4 Maaike van Trigt Klimcentrum Bjoeks
5 Danee Wensink
6 Sanne Klein Klimcentrum Bjoeks
7 Date Burgerjon
8 Rolf van Trigt Klimcentrum Bjoeks
21-01-2024 18:31
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Babette Snaauw NED Top Top Top 22 1000.0
2 Sanne Klein NED Top Top Top 13 805.0 Klimcentrum Bjoeks
3 Date Burgerjon NED Top Top 36 16 690.0
4 Danee Wensink NED Top Top 39 10 610.0
5 Sophie van den Hoorn NED Top 35 39 8 545.0
6 Maaike van Trigt NED Top 23 Top 7 495.0 Klimcentrum Bjoeks
7 Rolf van Trigt NED Top 33 19 9 455.0 Klimcentrum Bjoeks
8 Renske Wietsma NED 9 22 26 3 415.0

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 2240.0
2 Klimcentrum Bjoeks 2105.0
3 Yosemite 1115.0
4 BananaBenders 650.0
5 Apex 435.0