Jeugd Lead Series Noord Oost 4, Sat, 16 Mar 2024 10:00:00 +0100, Yosemite, Zwolle

Discipline: Lead
League: Jeugd Lead Series Noord Oost 2024
Status: Processed

Description:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Daarnaast zijn er voor de jeugd ook 2 leeftijdscategorieën met de volgende geboortejaren:
  • U10, U12 & U14 (2010-2015)
  • U16, U18 & U20 (2004-2009)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!
Wedstrijdschema:

10.00      hal open
10.30      einde aanmeldtijd START
10.45 - 12.15 briefing en vervolgens routes klimmen start.
12.15                 prijsuitreiking start, einde aanmeldtijd MID
12.10 - 14.15    briefing en vervolgens routes klimmen mid.
14.15     prijsuitreiking mid, einde aanmeldtijd MAX
14.30 - 16:45  briefing en vervolgens routes klimmen MAX
17.00      prijsuitreiking Max

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Max U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Max U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team Rem
Kay de Wit NED ES Onsight Klimteam
Yoram Dijkstra NED Yosemite Jeugd
Marlijn ter Maat NED Yosemite Jeugd
Sijmen de Vries NED Yosemite Jeugd
Aimée Hof NED Top Climbing Twente
Léon Hoekerd NED Yosemite Jeugd
Lorelei Patberg NED Yosemite Jeugd
Tinka Jalving NED Yosemite Jeugd
Siem van den Akker NED Team Mountain Network
Maja Nowak POL Top Climbing Twente Disp
Nils Huisman NED ES Onsight Klimteam Disp

Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 11

# Name Bib number Nat. Team
1 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
2 Léon Hoekerd Yosemite Jeugd
3 Siem van den Akker Team Mountain Network
4 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
5 Kay de Wit ES Onsight Klimteam
6 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
7 Lorelei Patberg Yosemite Jeugd
8 Aimée Hof Top Climbing Twente
9 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
10 Maja Nowak Top Climbing Twente
11 Nils Huisman ES Onsight Klimteam
# Name Bib number Nat. Team
1 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
2 Léon Hoekerd Yosemite Jeugd
3 Siem van den Akker Team Mountain Network
4 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
5 Kay de Wit ES Onsight Klimteam
6 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
7 Lorelei Patberg Yosemite Jeugd
8 Aimée Hof Top Climbing Twente
9 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
10 Maja Nowak Top Climbing Twente
11 Nils Huisman ES Onsight Klimteam
# Name Bib number Nat. Team
1 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
2 Léon Hoekerd Yosemite Jeugd
3 Siem van den Akker Team Mountain Network
4 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
5 Kay de Wit ES Onsight Klimteam
6 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
7 Lorelei Patberg Yosemite Jeugd
8 Aimée Hof Top Climbing Twente
9 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
10 Maja Nowak Top Climbing Twente
11 Nils Huisman ES Onsight Klimteam
# Name Bib number Nat. Team
1 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
2 Léon Hoekerd Yosemite Jeugd
3 Siem van den Akker Team Mountain Network
4 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
5 Kay de Wit ES Onsight Klimteam
6 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
7 Lorelei Patberg Yosemite Jeugd
8 Aimée Hof Top Climbing Twente
9 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
10 Maja Nowak Top Climbing Twente
11 Nils Huisman ES Onsight Klimteam
16-03-2024 17:32
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Yoram Dijkstra NED Top Top Top Top t:3:30 1000.0 Yosemite Jeugd
2 Kay de Wit NED Top Top Top Top t:3:57 805.0 ES Onsight Klimteam
3 Sijmen de Vries NED Top Top Top Top t:4:07 690.0 Yosemite Jeugd
4 Maja Nowak POL Top Top Top 26 610.0 Top Climbing Twente
5 Tinka Jalving NED Top Top Top 24 545.0 Yosemite Jeugd
6 Aimée Hof NED Top Top 35 22 495.0 Top Climbing Twente
7 Marlijn ter Maat NED Top Top 24 17 455.0 Yosemite Jeugd
8 Nils Huisman NED Top Top 18 12 415.0 ES Onsight Klimteam
9 Léon Hoekerd NED Top Top 23 10 365.0 Yosemite Jeugd
9 Siem van den Akker NED Top 19 34 19 365.0 Team Mountain Network
11 Lorelei Patberg NED 35 28 17 12 325.0 Yosemite Jeugd

Mid U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Mid U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team Rem
Zoë Rijgersberg NED Yosemite Jeugd
Bente Klomp NED Yosemite Jeugd
Floortje Gilsing NED Yosemite Jeugd
Eline de Lange NED Yosemite Jeugd
Anna Enter NED Yosemite Jeugd
Femke Mulder NED Klimcentrum Bjoeks
Lotte Noordhof NED Yosemite Jeugd
Kess Noordhuis NED Yosemite Jeugd
Noa Buit NED Yosemite Jeugd Disp
Luc Overeen NED ES Onsight Klimteam
Ruben Logtenberg NED Yosemite Jeugd Disp

Ronde: Mid U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 11

# Name Bib number Team
1 Floortje Gilsing Yosemite Jeugd
2 Lotte Noordhof Yosemite Jeugd
3 Bente Klomp Yosemite Jeugd
4 Eline de Lange Yosemite Jeugd
5 Femke Mulder Klimcentrum Bjoeks
6 Zoë Rijgersberg Yosemite Jeugd
7 Luc Overeen ES Onsight Klimteam
8 Noa Buit Yosemite Jeugd
9 Anna Enter Yosemite Jeugd
10 Kess Noordhuis Yosemite Jeugd
11 Ruben Logtenberg Yosemite Jeugd
# Name Bib number Team
1 Floortje Gilsing Yosemite Jeugd
2 Lotte Noordhof Yosemite Jeugd
3 Bente Klomp Yosemite Jeugd
4 Eline de Lange Yosemite Jeugd
5 Femke Mulder Klimcentrum Bjoeks
6 Zoë Rijgersberg Yosemite Jeugd
7 Luc Overeen ES Onsight Klimteam
8 Noa Buit Yosemite Jeugd
9 Anna Enter Yosemite Jeugd
10 Kess Noordhuis Yosemite Jeugd
11 Ruben Logtenberg Yosemite Jeugd
# Name Bib number Team
1 Floortje Gilsing Yosemite Jeugd
2 Lotte Noordhof Yosemite Jeugd
3 Bente Klomp Yosemite Jeugd
4 Eline de Lange Yosemite Jeugd
5 Femke Mulder Klimcentrum Bjoeks
6 Zoë Rijgersberg Yosemite Jeugd
7 Luc Overeen ES Onsight Klimteam
8 Noa Buit Yosemite Jeugd
9 Anna Enter Yosemite Jeugd
10 Kess Noordhuis Yosemite Jeugd
11 Ruben Logtenberg Yosemite Jeugd
# Name Bib number Team
1 Floortje Gilsing Yosemite Jeugd
2 Lotte Noordhof Yosemite Jeugd
3 Bente Klomp Yosemite Jeugd
4 Eline de Lange Yosemite Jeugd
5 Femke Mulder Klimcentrum Bjoeks
6 Zoë Rijgersberg Yosemite Jeugd
7 Luc Overeen ES Onsight Klimteam
8 Noa Buit Yosemite Jeugd
9 Anna Enter Yosemite Jeugd
10 Kess Noordhuis Yosemite Jeugd
11 Ruben Logtenberg Yosemite Jeugd
16-03-2024 14:54
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Luc Overeen NED Top Top Top Top 1000.0 ES Onsight Klimteam
2 Kess Noordhuis NED Top Top 37 Top 805.0 Yosemite Jeugd
3 Eline de Lange NED Top Top 36 Top 690.0 Yosemite Jeugd
4 Anna Enter NED Top Top 37 24 610.0 Yosemite Jeugd
5 Floortje Gilsing NED Top Top 33 24 545.0 Yosemite Jeugd
6 Bente Klomp NED Top Top 32 24 495.0 Yosemite Jeugd
7 Noa Buit NED Top Top 30 21 455.0 Yosemite Jeugd
8 Lotte Noordhof NED Top 17 30 21 415.0 Yosemite Jeugd
9 Ruben Logtenberg NED Top Top 25 11 380.0 Yosemite Jeugd
10 Zoë Rijgersberg NED Top 20 29 21 350.0 Yosemite Jeugd
11 Femke Mulder NED Top 9 30 20 325.0 Klimcentrum Bjoeks

Start U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Start U16, U18 & U20, lead

No registrations yet
No results yet