Jeugd Lead Series Noord Oost 3, Sat, 24 Feb 2024 10:00:00 +0100, Arque, Enschede

Discipline: Lead
League: Jeugd Lead Series Noord Oost 2024
Status: Processed

Description:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!

Wedstrijdschema:

10.00      hal open
10.30      einde aanmeldtijd START
10.45 - 12:30  briefing en vervolgens routes klimmen start.
12.30                 prijsuitreiking start, einde aanmeldtijd MID
12.30 - 14.00    briefing en vervolgens routes klimmen mid.
14.15     prijsuitreiking mid, einde aanmeldtijd MAX
14.30 - 16:30  briefing en vervolgens routes klimmen MAX
16.30      prijsuitreiking Max

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).
Voor vragen: series.noordoost@nkbv.info

Max U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Max U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team Rem
Kay de Wit NED ES Onsight Klimteam
Christiaan Tuasela NED Arqué
Yoram Dijkstra NED Yosemite Jeugd
Sijmen de Vries NED Yosemite Jeugd
Senna Numan NED Team Mountain Network
Tirzah Pierik NED Top Climbing Twente
Tim Meulen NED Team Mountain Network
Siem van den Akker NED Team Mountain Network
Maja Nowak POL Top Climbing Twente Disp
Aimée Hof NED Top Climbing Twente
Nina Klos NED Top Climbing Twente

Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 11

# Name Bib number Nat. Team
1 Tirzah Pierik Top Climbing Twente
2 Senna Numan Team Mountain Network
3 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
4 Tim Meulen Team Mountain Network
5 Siem van den Akker Team Mountain Network
6 Christiaan Tuasela Arqué
7 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
8 Kay de Wit ES Onsight Klimteam
9 Maja Nowak Top Climbing Twente
10 Aimée Hof Top Climbing Twente
11 Nina Klos Top Climbing Twente
# Name Bib number Nat. Team
1 Tirzah Pierik Top Climbing Twente
2 Senna Numan Team Mountain Network
3 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
4 Tim Meulen Team Mountain Network
5 Siem van den Akker Team Mountain Network
6 Christiaan Tuasela Arqué
7 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
8 Kay de Wit ES Onsight Klimteam
9 Maja Nowak Top Climbing Twente
10 Aimée Hof Top Climbing Twente
11 Nina Klos Top Climbing Twente
# Name Bib number Nat. Team
1 Tirzah Pierik Top Climbing Twente
2 Senna Numan Team Mountain Network
3 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
4 Tim Meulen Team Mountain Network
5 Siem van den Akker Team Mountain Network
6 Christiaan Tuasela Arqué
7 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
8 Kay de Wit ES Onsight Klimteam
9 Maja Nowak Top Climbing Twente
10 Aimée Hof Top Climbing Twente
11 Nina Klos Top Climbing Twente
# Name Bib number Nat. Team
1 Tirzah Pierik Top Climbing Twente
2 Senna Numan Team Mountain Network
3 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
4 Tim Meulen Team Mountain Network
5 Siem van den Akker Team Mountain Network
6 Christiaan Tuasela Arqué
7 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
8 Kay de Wit ES Onsight Klimteam
9 Maja Nowak Top Climbing Twente
10 Aimée Hof Top Climbing Twente
11 Nina Klos Top Climbing Twente
24-02-2024 13:45
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Yoram Dijkstra NED Top Top Top 11 903.0 Yosemite Jeugd
1 Tirzah Pierik NED Top Top Top 11 903.0 Top Climbing Twente
3 Maja Nowak POL Top Top 19 10 690.0 Top Climbing Twente
4 Sijmen de Vries NED Top Top Top 4 610.0 Yosemite Jeugd
5 Tim Meulen NED Top Top 16 4 545.0 Team Mountain Network
6 Kay de Wit NED Top Top 14 4 495.0 ES Onsight Klimteam
7 Aimée Hof NED Top Top 13 4 455.0 Top Climbing Twente
8 Christiaan Tuasela NED 30 4 13 10 415.0 Arqué
9 Senna Numan NED 21 Top 4 4 380.0 Team Mountain Network
10 Nina Klos NED 27 23 13 4 350.0 Top Climbing Twente
11 Siem van den Akker NED 22 10 3 5 325.0 Team Mountain Network

Mid U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Mid U16, U18 & U20, lead

No registrations yet
No results yet

Start U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Start U16, U18 & U20, lead

No registrations yet
No results yet