Jeugd Lead Series Noord Oost 2, Sat, 10 Feb 2024 10:00:00 +0100, Mountain Network, Heerenveen

Discipline: Lead
League: Jeugd Lead Series Noord Oost 2024
Status: Processed

Description:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!

Wedstrijdschema:

10.00      hal open
10.30      einde aanmeldtijd START
10.45 - 13:45  briefing en vervolgens routes klimmen start.
12.00                 prijsuitreiking start, einde aanmeldtijd MID
12.15 - 14.00    briefing en vervolgens routes klimmen mid.
14.15     prijsuitreiking mid, einde aanmeldtijd MAX
14.30 - 16:45  briefing en vervolgens routes klimmen MAX
17.00      prijsuitreiking Max
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Max U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Max U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team Rem
Yoram Dijkstra NED Yosemite Jeugd
Marlijn ter Maat NED Yosemite Jeugd
Sijmen de Vries NED Yosemite Jeugd
Siem van den Akker NED Team Mountain Network
Léon Hoekerd NED Yosemite Jeugd
Senna Numan NED Team Mountain Network
Quin van Foeken NED
Tinka Jalving NED Yosemite Jeugd
Tim Meulen NED Team Mountain Network
Valérie Pool NED Team Mountain Network
Maja Nowak POL Top Climbing Twente Disp

Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 11

# Name Bib number Nat. Team
1 Siem van den Akker Team Mountain Network
2 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
3 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
4 Quin van Foeken
5 Tim Meulen Team Mountain Network
6 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
7 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
8 Léon Hoekerd Yosemite Jeugd
9 Valérie Pool Team Mountain Network
10 Maja Nowak Top Climbing Twente
11 Senna Numan Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Siem van den Akker Team Mountain Network
2 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
3 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
4 Quin van Foeken
5 Tim Meulen Team Mountain Network
6 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
7 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
8 Léon Hoekerd Yosemite Jeugd
9 Valérie Pool Team Mountain Network
10 Maja Nowak Top Climbing Twente
11 Senna Numan Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Siem van den Akker Team Mountain Network
2 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
3 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
4 Quin van Foeken
5 Tim Meulen Team Mountain Network
6 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
7 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
8 Léon Hoekerd Yosemite Jeugd
9 Valérie Pool Team Mountain Network
10 Maja Nowak Top Climbing Twente
11 Senna Numan Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Siem van den Akker Team Mountain Network
2 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
3 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
4 Quin van Foeken
5 Tim Meulen Team Mountain Network
6 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
7 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
8 Léon Hoekerd Yosemite Jeugd
9 Valérie Pool Team Mountain Network
10 Maja Nowak Top Climbing Twente
11 Senna Numan Team Mountain Network
10-02-2024 16:10
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Yoram Dijkstra NED Top Top Top 22 1000.0 Yosemite Jeugd
2 Sijmen de Vries NED Top Top 30 21 805.0 Yosemite Jeugd
3 Quin van Foeken NED Top Top 27 15 690.0
4 Tim Meulen NED Top Top 24 16 578.0 Team Mountain Network
4 Maja Nowak POL Top 13 34 21 578.0 Top Climbing Twente
6 Tinka Jalving NED Top Top 26 14 495.0 Yosemite Jeugd
7 Marlijn ter Maat NED Top 17 16 16 455.0 Yosemite Jeugd
8 Senna Numan NED Top Top 9 14 415.0 Team Mountain Network
9 Valérie Pool NED Top Top 16 3 380.0 Team Mountain Network
10 Siem van den Akker NED Top 17 16 7 350.0 Team Mountain Network
11 Léon Hoekerd NED Top 9 16 4 325.0 Yosemite Jeugd

Mid U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Mid U16, U18 & U20, lead

No registrations yet
No results yet

Start U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Start U16, U18 & U20, lead

No registrations yet
No results yet