Jeugd Lead Series Noord Oost 1, Sat, 20 Jan 2024 10:00:00 +0100, Noardwand, Leeuwarden

Discipline: Lead
League: Jeugd Lead Series Noord Oost 2024
Status: Processed

Description:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Daarnaast zijn er voor de jeugd ook 2 leeftijdscategorieën met de volgende geboortejaren:
  • U10, U12 & U14 (2010-2015)
  • U16, U18 & U20 (2004-2009)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!

Wedstrijdschema:

10.00      hal open
10.30      einde aanmeldtijd START
10.45 - 13:45  briefing en vervolgens routes klimmen start.
12.00                  prijsuitreiking start, einde aanmeldtijd MID
12.15 - 14.00     briefing en vervolgens routes klimmen mid.
14.15     prijsuitreiking mid, einde aanmeldtijd MAX
14.30 - 16:45  briefing en vervolgens routes klimmen MAX
17.00      prijsuitreiking Max

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Max U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Max U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 12

Name Bib number Nat. Team Rem
Kay de Wit NED Arqué
Yoram Dijkstra NED Yosemite Jeugd
Sijmen de Vries NED Yosemite Jeugd
Siem van den Akker NED Team Mountain Network Disp
Quin van Foeken NED
Valérie Pool NED Team Mountain Network
Jitse van der Werff NED Team Mountain Network
Tim Meulen NED Team Mountain Network
Senna Numan NED
Marije Moen NED Team Mountain Network Disp
N Almufty NED Team Mountain Network Disp
Joël Verhoef NED Team Mountain Network Disp

Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 Tim Meulen Team Mountain Network
2 Jitse van der Werff Team Mountain Network
3 Kay de Wit Arqué
4 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
5 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
6 Siem van den Akker Team Mountain Network
7 Valérie Pool Team Mountain Network
8 Senna Numan
9 Quin van Foeken
10 Marije Moen Team Mountain Network
11 N Almufty Team Mountain Network
12 Joël Verhoef Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Tim Meulen Team Mountain Network
2 Jitse van der Werff Team Mountain Network
3 Kay de Wit Arqué
4 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
5 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
6 Siem van den Akker Team Mountain Network
7 Valérie Pool Team Mountain Network
8 Senna Numan
9 Quin van Foeken
10 Marije Moen Team Mountain Network
11 N Almufty Team Mountain Network
12 Joël Verhoef Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Tim Meulen Team Mountain Network
2 Jitse van der Werff Team Mountain Network
3 Kay de Wit Arqué
4 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
5 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
6 Siem van den Akker Team Mountain Network
7 Valérie Pool Team Mountain Network
8 Senna Numan
9 Quin van Foeken
10 Marije Moen Team Mountain Network
11 N Almufty Team Mountain Network
12 Joël Verhoef Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Tim Meulen Team Mountain Network
2 Jitse van der Werff Team Mountain Network
3 Kay de Wit Arqué
4 Sijmen de Vries Yosemite Jeugd
5 Yoram Dijkstra Yosemite Jeugd
6 Siem van den Akker Team Mountain Network
7 Valérie Pool Team Mountain Network
8 Senna Numan
9 Quin van Foeken
10 Marije Moen Team Mountain Network
11 N Almufty Team Mountain Network
12 Joël Verhoef Team Mountain Network
20-01-2024 16:09
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Yoram Dijkstra NED Top Top Top 44 1000.0 Yosemite Jeugd
2 Sijmen de Vries NED Top Top Top 41 748.0 Yosemite Jeugd
2 N Almufty NED Top Top Top 41 748.0 Team Mountain Network
4 Quin van Foeken NED Top Top Top 34 610.0
5 Tim Meulen NED Top Top Top 14 545.0 Team Mountain Network
6 Kay de Wit NED Top Top 21 27 495.0 Arqué
7 Valérie Pool NED Top 28 Top 24 455.0 Team Mountain Network
8 Senna Numan NED Top Top 16 23 415.0
9 Siem van den Akker NED 22 Top Top 13 380.0 Team Mountain Network
10 Marije Moen NED Top 29 34 22 350.0 Team Mountain Network
11 Jitse van der Werff NED Top 30 21 16 325.0 Team Mountain Network
12 Joël Verhoef NED 22 Top 30 9 300.0 Team Mountain Network

Mid U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Mid U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 9

Name Bib number Nat. Team
Emma Bos NED ES Onsight Klimteam
Silke Berends NED
Jonas Bootsma NED
Hedwig Brink NED
Lorelei Patberg NED Yosemite Jeugd
Hidde Venema NED
Marlijn ter Maat NED Yosemite Jeugd
Iverne van der Velde NED
Steffen Brandes NED Team Mountain Network

Ronde: Mid U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Team
1 Iverne van der Velde
2 Hidde Venema
3 Silke Berends
4 Lorelei Patberg Yosemite Jeugd
5 Emma Bos ES Onsight Klimteam
6 Jonas Bootsma
7 Hedwig Brink
8 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
9 Steffen Brandes Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Iverne van der Velde
2 Hidde Venema
3 Silke Berends
4 Lorelei Patberg Yosemite Jeugd
5 Emma Bos ES Onsight Klimteam
6 Jonas Bootsma
7 Hedwig Brink
8 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
9 Steffen Brandes Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Iverne van der Velde
2 Hidde Venema
3 Silke Berends
4 Lorelei Patberg Yosemite Jeugd
5 Emma Bos ES Onsight Klimteam
6 Jonas Bootsma
7 Hedwig Brink
8 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
9 Steffen Brandes Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Iverne van der Velde
2 Hidde Venema
3 Silke Berends
4 Lorelei Patberg Yosemite Jeugd
5 Emma Bos ES Onsight Klimteam
6 Jonas Bootsma
7 Hedwig Brink
8 Marlijn ter Maat Yosemite Jeugd
9 Steffen Brandes Team Mountain Network
20-01-2024 16:09
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Marlijn ter Maat NED Top Top 23 Top 1000.0 Yosemite Jeugd
2 Iverne van der Velde NED Top Top 24 32 805.0
3 Steffen Brandes NED Top Top 22 Top 690.0 Team Mountain Network
4 Hidde Venema NED Top 38 23 Top 610.0
5 Lorelei Patberg NED Top 40 22 26 545.0 Yosemite Jeugd
6 Hedwig Brink NED Top 30 13 19 495.0
7 Jonas Bootsma NED 34 30 15 19 455.0
8 Emma Bos NED 34 28 3 14 415.0 ES Onsight Klimteam
9 Silke Berends NED 380.0

Start U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Start U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 3

Name Bib number Nat. Team
Femke Mulder NED Klimcentrum Bjoeks
Faya Pinedo NED Klimcentrum Bjoeks
Elise Willemsen NED Klimcentrum Bjoeks

Ronde: Start U16, U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 3

# Name Bib number Team
1 Elise Willemsen Klimcentrum Bjoeks
2 Femke Mulder Klimcentrum Bjoeks
3 Faya Pinedo Klimcentrum Bjoeks
# Name Bib number Team
1 Elise Willemsen Klimcentrum Bjoeks
2 Femke Mulder Klimcentrum Bjoeks
3 Faya Pinedo Klimcentrum Bjoeks
# Name Bib number Team
1 Elise Willemsen Klimcentrum Bjoeks
2 Femke Mulder Klimcentrum Bjoeks
3 Faya Pinedo Klimcentrum Bjoeks
# Name Bib number Team
1 Elise Willemsen Klimcentrum Bjoeks
2 Femke Mulder Klimcentrum Bjoeks
3 Faya Pinedo Klimcentrum Bjoeks
20-01-2024 16:09
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Femke Mulder NED Top Top Top 40 1000.0 Klimcentrum Bjoeks
2 Faya Pinedo NED Top Top Top 34 805.0 Klimcentrum Bjoeks
3 Elise Willemsen NED Top 24 10 22 690.0 Klimcentrum Bjoeks