NJK LEAD 2024 , Sat, 29 Jun 2024 10:00:00 +0200, MN Arnhem

Discipline: Lead
League:
Status: Processed

Description:

Officials:
Technisch gedelegeerde (TD): Lisa Özmay-van der Werff (06-12936165)
Hoofjury (HJ): Davy Burgel
Assistent Hoofdjury (AHJ): Erik de Lepper
Hoofroutebouwer (HRB): Arlen Strengers
Wedstrijdadministrator (WAS): Luc Beugels

Je kunt je plaatsen voor het Nederlands Jeugd Kampioenschap Lead 2024 via de Nationale Jeugd Lead Competitie U20, U18, U16 & U14.
De top tien met de Nederlandse nationaliteit uit de NJLC plaatsen zich voor het NJK Lead 2024. Daarvan gaat de top zes door naar de Finale.

De hoogst geëindigde NKBV⁺ deelnemer*, bij het NJK Lead 2024 (U16), krijgt één startbewijs toegewezen voor de European Youth Cup Lead 19-21 juli 2024 in Zilina (SVK).
*De bondscoach Jong Oranje houdt zich het recht voor om af te wijken van bovenstaande.
Meer informatie is te lezen in het Kwalificatiesysteem internationale wedstrijden 2024 Jeugd Boulder en Lead.

Voor de deelnemers die vorig jaar niet hebben deelgenomen en om miscommunicatie te voorkomen, het volgende:

De isolatie bevindt zich in MN Rijnboulder (Olympus 3, 6832EL Arnhem), deze gaat om 10u open en sluit op 11u voor alle categorieën.
Als deelnemer is het verboden om de klimhal te betreden voor de sluiting van de isolatie. Gebeurt dit wel dan is dit directe diskwalificatie voor het NJK Lead 2024.

Heb je iemand meegenomen om te komen kijken, dan kan deze persoon vanaf 11u naar binnen bij Klimhal MN Arnhem.
De categorieën U14 & U18 vertrekken om 11:15u vanuit MN Rijnboulder naar de klimhal voor het inlezen om 11:30u.
De categorieën U16 & U20 vertrekken om 12:45u vanuit MN Rijnboulder naar de klimhal voor het inlezen om 13:00u. 

Let op! De A12 is deels afgesloten. Check vooraf je route bij www.vananaarbeter.nl

Tijdschema:

10:00 uur Isolatie open
11:00 uur Isolatie gesloten

Kwalificatie: U14 & U18
11:30 uur Inlezen
11:40 uur Start kwalificatie
12:35 uur Einde kwalificatie
12:40 uur Uitslag
live score U14
live score U18

Kwalificatie: U16 & U20
13:00 uur Inlezen
13:10 uur Start kwalificatie
14:10 uur Einde kwalificatie
live score U16
live score U20

14:15 uur Uitslag
15:00 uur Isolatie gesloten finalisten

Finale: U14 & U18
15:30 uur Inlezen U14 & U18
15:40 uur Start Finale Jongens U14 & Meisjes U18
16:10 uur Einde Finale Jongens U14 & Meisjes U18
16:15 uur Start Finale Meisjes U14 & Jongens U18
16:45 uur Einde Finale Meisjes U14 & Jongens U18

Finale: U16 & U20
17:10 uur Inlezen U16 & U20
17:20 uur Start Finale Jongens U16 & Meisjes U20
17:50 uur Einde Finale Jongens U16 & Meisjes U20
17:55 uur Start Finale Meisjes U16 & Jongens U20
18:25 uur Einde Finale Meisjes U16 & Jongens U20
18:30 uur Prijsuitreiking

Voor het NJK Lead 2024 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer beschikt over de Nederlandse nationaliteit
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR (Nationaal Wedstrijd Reglement) van toepassing is.
- Dispensatie is mogelijk op basis van het Dispensatieregeling.  

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Nienke Kodde 10 NED Team Neoliet
Geke Havermans 11 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Saar Schoenmakers 12 NED Team Neoliet
Julia de Jong 13 NED Team Mountain Network
Maja Nowak 14 NED Top Climbing Twente
Ida van Olden 15 NED Team Mountain Network
Kaelyn de Jong 16 NED Team Mountain Network
Eva Noé Peulen 17 NED TOC Limburg
Amélie Frans 18 NED Team Mountain Network
Loïs Fraza 19 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie Number of competitors: 10

29-06-2024 19:14
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Nienke Kodde 10 NED 47 40+ 1000.0 Team Neoliet
2 Geke Havermans 11 NED 44 31 805.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
3 Julia de Jong 13 NED 31+ 24+ 690.0 Team Mountain Network
4 Maja Nowak 14 NED 32+ 23 610.0 Top Climbing Twente
5 Saar Schoenmakers 12 NED 31+ 21 545.0 Team Neoliet
6 Eva Noé Peulen 17 NED 31 7+ 495.0 TOC Limburg
7 Kaelyn de Jong 16 NED 30+ 455.0 Team Mountain Network
8 Ida van Olden 15 NED 25 415.0 Team Mountain Network
9 Amélie Frans 18 NED 24+ 380.0 Team Mountain Network
10 Loïs Fraza 19 NED 19+ 350.0 Climb Up

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team Rem
Mette van Veen 30 NED Team Mountain Network
Tirzah Pierik 31 NED Top Climbing Twente
Lynn Robichon 32 NED Team Mountain Network
Anne-Sophie Bakker 33 NED Revolt Youth
Caitlynn van Gool 34 NED Team Neoliet
Elin van der Lee 35 NED Team Neoliet
Dewi Bosman 36 NED Team Mountain Network
Nina Klos 37 NED Top Climbing Twente
Eline Poismans 38 NED TOC Limburg
Carmen Verweij 39 NED Climb Up
Isabelle van den Hurk 300 NED Team Mountain Network Disp

Ronde: Kwalificatie Number of competitors: 11

29-06-2024 19:14
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Tirzah Pierik 31 NED 32+ 25 t:3:48.00 1000.0 Top Climbing Twente
2 Mette van Veen 30 NED 32+ 25 t:4:07.00 805.0 Team Mountain Network
3 Anne-Sophie Bakker 33 NED 25 25 690.0 Revolt Youth
4 Elin van der Lee 35 NED 35+ 22+ 610.0 Team Neoliet
5 Lynn Robichon 32 NED 44 21+ 545.0 Team Mountain Network
6 Caitlynn van Gool 34 NED 32+ 16+ 495.0 Team Neoliet
7 Carmen Verweij 39 NED 23+ 455.0 Climb Up
8 Eline Poismans 38 NED 22+ 415.0 TOC Limburg
9 Dewi Bosman 36 NED 22 380.0 Team Mountain Network
10 Nina Klos 37 NED 19+ 350.0 Top Climbing Twente
11 Isabelle van den Hurk 300 NED 9 325.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Yara Meye 50 NED Climb Up
Esmee Bonsen 51 NED IVY Climbing
Jaden Tjon 52 NED Team Petzl
Mirre Wijnen 53 NED Team Petzl
Louise van Adrichem 54 NED Klimmuur Centraal
Nanne van Gerwen 55 NED Team Neoliet
Femke de Vuijst 56 NED Team Mountain Network
Sterre Hermans 57 NED Team Neoliet
Hannah Plomp 58 NED Team Mountain Network
Puck de Lijster 59 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie Number of competitors: 10

29-06-2024 19:14
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Yara Meye 50 NED 35 36+ 1000.0 Climb Up
2 Esmee Bonsen 51 NED 36 35 805.0 IVY Climbing
3 Mirre Wijnen 53 NED 31 30+ 690.0 Team Petzl
4 Jaden Tjon 52 NED 26+ 26+ 610.0 Team Petzl
5 Nanne van Gerwen 55 NED 29+ 23 545.0 Team Neoliet
6 Louise van Adrichem 54 NED 26+ 19 495.0 Klimmuur Centraal
7 Femke de Vuijst 56 NED 26+ 13+ 435.0 Team Mountain Network
7 Sterre Hermans 57 NED 26+ 13+ 435.0 Team Neoliet
9 Hannah Plomp 58 NED 21 380.0 Team Mountain Network
10 Puck de Lijster 59 NED 6 350.0 Monte Cervino

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Frederique Kerstens 70 NED Team Fabriek
Linda van Dijke 71 NED Monte Cervino
Doenja Sinke 72 NED Kei Boulderhal
Norah Arnold 73 NED Team Mountain Network
Louise Janssen-Boudon 74 NED De Boulder Beestjes
Evi Creyghton 75 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Loïsa van Laarhoven 76 NED Team Mountain Network
Loeta Aarden 77 NED Monk Amsterdam
Zoeteke Vliek 78 NED Climb Up
Pippa van Wees 79 NED

Ronde: Kwalificatie Number of competitors: 10

29-06-2024 19:14
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Doenja Sinke 72 NED 35 31+ 1000.0 Kei Boulderhal
2 Frederique Kerstens 70 NED 26 20+ 805.0 Team Fabriek
3 Linda van Dijke 71 NED 26+ 16+ t:1:39.00 690.0 Monte Cervino
4 Louise Janssen-Boudon 74 NED 26+ 16+ t:1:45.00 610.0 De Boulder Beestjes
5 Loeta Aarden 77 NED 21+ 16 545.0 Monk Amsterdam
6 Norah Arnold 73 NED 26 15 495.0 Team Mountain Network
7 Evi Creyghton 75 NED 21 455.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
8 Pippa van Wees 79 NED 7 415.0
9 Loïsa van Laarhoven 76 NED DNS 0.0 Team Mountain Network DNS
9 Zoeteke Vliek 78 NED DNS 0.0 Climb Up DNS

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Ties de Vente 20 NED Team Mountain Network
Floris Graauwmans 21 NED GRIP Nijmegen
Cooper Kramer 22 NED Team Neoliet
Tobias Huisintveld 23 NED Team Mountain Network
Melle Huisman 24 NED TOC Limburg
Olivier Binnendijk 25 NED Klimmuur Utrecht
Paul Bouwknegt 26 NED
Nouraldin Almufty 27 NED Team Mountain Network
Aaron Osinga 28 NED Team Mountain Network
Joël Strohmenger Cesario 29 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie Number of competitors: 10

29-06-2024 19:14
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Ties de Vente 20 NED 28 37+ 1000.0 Team Mountain Network
2 Tobias Huisintveld 23 NED 36+ 31+ 805.0 Team Mountain Network
3 Cooper Kramer 22 NED 42 28+ 690.0 Team Neoliet
4 Floris Graauwmans 21 NED 40 26 610.0 GRIP Nijmegen
5 Nouraldin Almufty 27 NED 28 25+ 545.0 Team Mountain Network
6 Paul Bouwknegt 26 NED 36 21+ 495.0
7 Melle Huisman 24 NED 27+ 455.0 TOC Limburg
8 Olivier Binnendijk 25 NED 24+ 415.0 Klimmuur Utrecht
9 Aaron Osinga 28 NED 17 380.0 Team Mountain Network
10 Joël Strohmenger Cesario 29 NED 15 350.0 Climb Up

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Tom Bouwknegt 40 NED
Louie Hennis 41 NED Team Mountain Network
Vincent van Hage 42 NED Monk Amsterdam
Tom Bonsen 43 NED TOC Limburg
Tijn Exalto 44 NED Bruut
Joep Ceglarek 45 NED Team Neoliet
Lucas Vankeirsbilck 46 NED Team Neoliet
Mias Braat 47 NED Monk Amsterdam
Finn Wesselius 48 NED TOC Limburg
Ben Bosma 49 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Number of competitors: 10

29-06-2024 19:14
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Vincent van Hage 42 NED 46+ 40+ 1000.0 Monk Amsterdam
2 Tom Bouwknegt 40 NED Top 39+ 805.0
3 Tijn Exalto 44 NED 42 32 690.0 Bruut
4 Louie Hennis 41 NED 28+ 23+ 610.0 Team Mountain Network
5 Joep Ceglarek 45 NED 30+ 21+ 545.0 Team Neoliet
6 Ben Bosma 49 NED 28+ 21+ 495.0 Team Mountain Network
7 Tom Bonsen 43 NED 33+ 21 455.0 TOC Limburg
8 Lucas Vankeirsbilck 46 NED 28+ 21 415.0 Team Neoliet
9 Mias Braat 47 NED 28 380.0 Monk Amsterdam
10 Finn Wesselius 48 NED 27+ 350.0 TOC Limburg

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Bouwe Visschedijk 60 NED Impact
Jelle Pieters 61 NED School of Rock
Jasper van Gelder 62 NED Team Neoliet
Auryn Ramer 63 NED Team Mountain Network
Raff Sprokkereef 64 NED Team Mountain Network
Pim Kamstra 65 NED Team Mountain Network
Daniel Mennink 66 NED Team Neoliet
Roko Sipsma 67 NED Monk Amsterdam
Loek van de Mast 69 NED Team Neoliet
Nathan Honkoop 68 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Number of competitors: 10

29-06-2024 19:14
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Bouwe Visschedijk 60 NED 40+ 32 1000.0 Impact
2 Jelle Pieters 61 NED 32+ 32 805.0 School of Rock
3 Raff Sprokkereef 64 NED 33+ 30+ 690.0 Team Mountain Network
4 Auryn Ramer 63 NED 27 30+ 610.0 Team Mountain Network
5 Jasper van Gelder 62 NED 30+ 21+ 545.0 Team Neoliet
6 Pim Kamstra 65 NED 27 21+ 495.0 Team Mountain Network
7 Daniel Mennink 66 NED 30+ 17 455.0 Team Neoliet
8 Roko Sipsma 67 NED 25+ 415.0 Monk Amsterdam
9 Nathan Honkoop 68 NED 24+ 380.0 Team Mountain Network
10 Loek van de Mast 69 NED 23+ 350.0 Team Neoliet

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team Rem
Jesse Honkoop 80 NED Team Mountain Network
Thijs Pieters 81 NED School of Rock
Jayden Stekelenburg 82 NED Climb Up
Jochem Kissels 83 NED TOC Limburg
Simon Jamnig 84 NED
Merijn de Baar 85 NED Team Neoliet
Quinn Klaassen 86 NED Team Mountain Network
Simon Kunneman 87 NED GRIP Nijmegen
Mischa Rodenburg 88 NED Team Mountain Network
Noah Droogers 89 NED Monte Cervino
Jesper Landman 800 NED Team Neoliet Disp

Ronde: Kwalificatie Number of competitors: 11

29-06-2024 19:14
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Jayden Stekelenburg 82 NED 34 36+ t:3:12.00 1000.0 Climb Up
2 Jesper Landman 800 NED 31+ 36+ t:4:10.00 805.0 Team Neoliet
3 Thijs Pieters 81 NED 31+ 36+ t:4:11.00 690.0 School of Rock
4 Simon Jamnig 84 NED 31+ 35+ 610.0
5 Jesse Honkoop 80 NED 36+ 33 545.0 Team Mountain Network
6 Jochem Kissels 83 NED 32+ 21+ 495.0 TOC Limburg
7 Merijn de Baar 85 NED 30+ 400.0 Team Neoliet
7 Quinn Klaassen 86 NED 30+ 400.0 Team Mountain Network
7 Simon Kunneman 87 NED 30+ 400.0 GRIP Nijmegen
7 Mischa Rodenburg 88 NED 30+ 400.0 Team Mountain Network
11 Noah Droogers 89 NED 25 325.0 Monte Cervino

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 4535.0
2 Team Neoliet 4195.0
3 Climb Up 3155.0
4 Monk Amsterdam 2340.0
5 TOC Limburg 2315.0
6 Top Climbing Twente 1960.0
7 School of Rock 1495.0
8 Monte Cervino 1365.0
9 Team Petzl 1300.0
10 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof 1260.0
11 GRIP Nijmegen 1010.0
12 Kei Boulderhal 1000.0
12 Impact 1000.0
14 IVY Climbing 805.0
14 Team Fabriek 805.0
16 Revolt Youth 690.0
16 Bruut 690.0
18 De Boulder Beestjes 610.0
19 Klimmuur Centraal 495.0
20 Klimmuur Utrecht 415.0