Jeugd Lead 2 U16 & U14, Sat, 01 Jun 2024 11:00:00 +0200, IVY climbing, Sittard

Discipline: Lead
League: 2024 JEUGD LEAD U16-U14
Status: Processed

Description: Officials:
Technisch gedelegeerde (TD): Arnoud Prinz (0348 484 076)
Hoofjury (HJ): Erik de Lepper
Hoofroutebouwer (HRB): Max Peters
Wedstrijdadministrator (WAS): Nicole Schiffeleers
In geval van calamiteiten vooraf aan de wedstrijd kun je contact opnemen met de TD.

Het tijdschema zoals hieronder staat is definitief. De starttijden die op de startlijsten staan zijn indicatief. Als klimmers afwezig zijn of als een route sneller geklommen wordt, ben je eerder aan de beurt. Hou goed je voorgangers in de gaten, zodat jij klaar staat als je aan de beurt bent. Sta je niet klaar, dan kun je de route niet meer klimmen.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen twee leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd U16 [Geboortejaar 2009 en 2010] en Jeugd U14 [Geboortejaar 2011 en 2012].

Tijdschema:
10:00 uur Klimhal open
10:45 uur Sluiting aanmelding U14 + briefing (Jongens & Meisjes)
11:00 uur Start kwalificatie ronde U14 (Jongens & Meisjes)
12:55 uur Einde kwalificatie ronde Jongens U14
13:25 uur Einde kwalificatie ronde Meisjes U14

13:00 uur Sluiting aanmelding U16 + briefing (Jongens & Meisjes)
13:20 uur Start kwalificatie ronde Jongens U16
14:00 uur Start kwalificatie ronde Meisjes U16
15:40 uur Einde kwalificatie ronde U16

15:55 sluiting Iso U14 & U16

16:25 uur Start Finale ronde Jongens en Meisjes
17:40 uur Einde Finale ronde + prijsuitreiking

Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag avond online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Tip: zet de notificatie aan, abonneer gratis op het kanaal en stel de notificatie in.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR (Nationaal Wedstrijd Reglement) van toepassing is.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info kijk op https://nkbv.nl/academie/
Vragen of interesse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling.

Number of competitors: 26

Name Bib number Nat. Team
Lea Nicholson 33 GER DAV
Eva Noé Peulen 43 NED TOC Limburg
Jade Verslycke 26 BEL Bleau Climbing Team
Imke Brouwers 29 NED TOC Limburg
Nienke Kodde 40 NED Team Neoliet
Ida van Olden 45 NED Team Mountain Network
Salomé Courtois 38 BEL Entre Ciel et Terre
Cloelia Tomagra 24 BEL Entre Ciel et Terre
Lola Roufosse 22 BEL
Mia Lehmann 35 GER DAV
Victoria Robillard 34 BEL Le Camp 4
Julia de Jong 44 NED Team Mountain Network
Catoo van der Sluijs 23 NED TOC Limburg
Kaelyn de Jong 25 NED Team Mountain Network
Saar Schoenmakers 36 NED Team Neoliet
Geke Havermans 30 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Caya Heerkens 28 NED Climb Up
Linnea Kulessa 32 GER DAV
Ronja van der Lee 37 NED Team Neoliet
Maja Nowak 31 POL Top Climbing Twente
Loïs Fraza 27 NED Climb Up
Nieke Wiersma 46 NED Team Mountain Network
Willemijn Jager 39 NED Team Mountain Network
Amélie Frans 42 NED Team Mountain Network
Evy de la Haye 41 NED TOC Limburg
Nikita Van de Wouwer 21 BEL Bleau Climbing Team

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 26

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Nikita Van de Wouwer 21 Bleau Climbing Team
11:05 2 Lola Roufosse 22
11:10 3 Catoo van der Sluijs 23 TOC Limburg
11:15 4 Cloelia Tomagra 24 Entre Ciel et Terre
11:20 5 Kaelyn de Jong 25 Team Mountain Network
11:25 6 Jade Verslycke 26 Bleau Climbing Team
11:30 7 Loïs Fraza 27 Climb Up
11:35 8 Caya Heerkens 28 Climb Up
11:40 9 Imke Brouwers 29 TOC Limburg
11:45 10 Geke Havermans 30 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11:50 11 Maja Nowak 31 Top Climbing Twente
11:55 12 Linnea Kulessa 32 DAV
12:00 13 Lea Nicholson 33 DAV
12:05 Break
12:20 14 Victoria Robillard 34 Le Camp 4
12:25 15 Mia Lehmann 35 DAV
12:30 16 Saar Schoenmakers 36 Team Neoliet
12:35 17 Ronja van der Lee 37 Team Neoliet
12:40 18 Salomé Courtois 38 Entre Ciel et Terre
12:45 19 Willemijn Jager 39 Team Mountain Network
12:50 20 Nienke Kodde 40 Team Neoliet
12:55 21 Evy de la Haye 41 TOC Limburg
13:00 22 Amélie Frans 42 Team Mountain Network
13:05 23 Eva Noé Peulen 43 TOC Limburg
13:10 24 Julia de Jong 44 Team Mountain Network
13:15 25 Ida van Olden 45 Team Mountain Network
13:20 26 Nieke Wiersma 46 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Victoria Robillard 34 Le Camp 4
11:05 2 Mia Lehmann 35 DAV
11:10 3 Saar Schoenmakers 36 Team Neoliet
11:15 4 Ronja van der Lee 37 Team Neoliet
11:20 5 Salomé Courtois 38 Entre Ciel et Terre
11:25 6 Willemijn Jager 39 Team Mountain Network
11:30 7 Nienke Kodde 40 Team Neoliet
11:35 8 Evy de la Haye 41 TOC Limburg
11:40 9 Amélie Frans 42 Team Mountain Network
11:45 10 Eva Noé Peulen 43 TOC Limburg
11:50 11 Julia de Jong 44 Team Mountain Network
11:55 12 Ida van Olden 45 Team Mountain Network
12:00 13 Nieke Wiersma 46 Team Mountain Network
12:05 Break
12:20 14 Nikita Van de Wouwer 21 Bleau Climbing Team
12:25 15 Lola Roufosse 22
12:30 16 Catoo van der Sluijs 23 TOC Limburg
12:35 17 Cloelia Tomagra 24 Entre Ciel et Terre
12:40 18 Kaelyn de Jong 25 Team Mountain Network
12:45 19 Jade Verslycke 26 Bleau Climbing Team
12:50 20 Loïs Fraza 27 Climb Up
12:55 21 Caya Heerkens 28 Climb Up
13:00 22 Imke Brouwers 29 TOC Limburg
13:05 23 Geke Havermans 30 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
13:10 24 Maja Nowak 31 Top Climbing Twente
13:15 25 Linnea Kulessa 32 DAV
13:20 26 Lea Nicholson 33 DAV
01-06-2024 19:48
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Geke Havermans 30 NED Top 27+ 28 1000.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
2 Mia Lehmann 35 GER Top 23+ 26+ t:2.37 805.0 DAV
3 Nienke Kodde 40 NED Top 23+ 26+ t:5.39 690.0 Team Neoliet
4 Victoria Robillard 34 BEL Top 21+ 25 610.0 Le Camp 4
5 Saar Schoenmakers 36 NED Top 20+ 18+ 545.0 Team Neoliet
6 Jade Verslycke 26 BEL Top 15 18+ 495.0 Bleau Climbing Team
7 Maja Nowak 31 POL Top 13 455.0 Top Climbing Twente
8 Julia de Jong 44 NED 31+ 21 415.0 Team Mountain Network
9 Salomé Courtois 38 BEL 37+ 17+ 365.0 Entre Ciel et Terre
9 Cloelia Tomagra 24 BEL Top 10 365.0 Entre Ciel et Terre
11 Lea Nicholson 33 GER Top 9+ 325.0 DAV
12 Nikita Van de Wouwer 21 BEL 18 21+ 300.0 Bleau Climbing Team
13 Ida van Olden 45 NED 34 14 280.0 Team Mountain Network
14 Catoo van der Sluijs 23 NED 21+ 12+ 260.0 TOC Limburg
15 Lola Roufosse 22 BEL 27+ 11 240.0
16 Kaelyn de Jong 25 NED 21 12+ 220.0 Team Mountain Network
17 Amélie Frans 42 NED 27+ 9 205.0 Team Mountain Network
18 Ronja van der Lee 37 NED 21 9+ 178.0 Team Neoliet
18 Nieke Wiersma 46 NED 17+ 12 178.0 Team Mountain Network
20 Eva Noé Peulen 43 NED 21+ 9 155.0 TOC Limburg
21 Linnea Kulessa 32 GER 17+ 9+ 145.0 DAV
22 Imke Brouwers 29 NED 20 9 130.0 TOC Limburg
23 Loïs Fraza 27 NED 18+ 9 120.0 Climb Up
24 Evy de la Haye 41 NED 14+ 9 105.0 TOC Limburg
25 Willemijn Jager 39 NED 14 9 95.0 Team Mountain Network
26 Caya Heerkens 28 NED 14 8+ 84.0 Climb Up

Number of competitors: 18

Name Bib number Nat. Team
Caitlynn van Gool 95 NED Team Neoliet
Carmen Verweij 96 NED Climb Up
Anne-Sophie Bakker 86 NED Revolt Youth
Chloé Degosserie 94 BEL Entre Ciel et Terre
Lore Van de Wiele 98 BEL Bleau Climbing Team
Lynn Robichon 91 NED Team Mountain Network
Elin van der Lee 90 NED Team Neoliet
Alyssa Brorens 97 NED IVY Climbing
Mette van Veen 93 NED Team Mountain Network
Eline Poismans 82 NED TOC Limburg
Laura Van de Walle 89 BEL Bleau Climbing Team
Noémie Severino 85 BEL Maniak Competition Team
Dewi Bosman 88 NED Team Mountain Network
Janelle Bonneu 83 BEL CAB Liège /Gecko
Tirzah Pierik 84 NED Top Climbing Twente
Nina Klos 92 NED Top Climbing Twente
Yunghsin Li 81 TPE BVKB - Klimax
Maurane De Waele 87 BEL Blueberry Club

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 18

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
14:00 1 Yunghsin Li 81 BVKB - Klimax
14:05 2 Eline Poismans 82 TOC Limburg
14:10 3 Janelle Bonneu 83 CAB Liège /Gecko
14:15 4 Tirzah Pierik 84 Top Climbing Twente
14:20 5 Noémie Severino 85 Maniak Competition Team
14:25 6 Anne-Sophie Bakker 86 Revolt Youth
14:30 7 Maurane De Waele 87 Blueberry Club
14:35 8 Dewi Bosman 88 Team Mountain Network
14:40 9 Laura Van de Walle 89 Bleau Climbing Team
14:45 10 Elin van der Lee 90 Team Neoliet
14:50 11 Lynn Robichon 91 Team Mountain Network
14:55 12 Nina Klos 92 Top Climbing Twente
15:00 13 Mette van Veen 93 Team Mountain Network
15:05 14 Chloé Degosserie 94 Entre Ciel et Terre
15:10 15 Caitlynn van Gool 95 Team Neoliet
15:15 16 Carmen Verweij 96 Climb Up
15:20 17 Alyssa Brorens 97 IVY Climbing
15:25 18 Lore Van de Wiele 98 Bleau Climbing Team
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
14:00 1 Elin van der Lee 90 Team Neoliet
14:05 2 Lynn Robichon 91 Team Mountain Network
14:10 3 Nina Klos 92 Top Climbing Twente
14:15 4 Mette van Veen 93 Team Mountain Network
14:20 5 Chloé Degosserie 94 Entre Ciel et Terre
14:25 6 Caitlynn van Gool 95 Team Neoliet
14:30 7 Carmen Verweij 96 Climb Up
14:35 8 Alyssa Brorens 97 IVY Climbing
14:40 9 Lore Van de Wiele 98 Bleau Climbing Team
14:45 10 Yunghsin Li 81 BVKB - Klimax
14:50 11 Eline Poismans 82 TOC Limburg
14:55 12 Janelle Bonneu 83 CAB Liège /Gecko
15:00 13 Tirzah Pierik 84 Top Climbing Twente
15:05 14 Noémie Severino 85 Maniak Competition Team
15:10 15 Anne-Sophie Bakker 86 Revolt Youth
15:15 16 Maurane De Waele 87 Blueberry Club
15:20 17 Dewi Bosman 88 Team Mountain Network
15:25 18 Laura Van de Walle 89 Bleau Climbing Team
01-06-2024 19:48
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Yunghsin Li 81 TPE Top 21+ 26+ t:3:00 1000.0 BVKB - Klimax
2 Lynn Robichon 91 NED Top 21+ 26+ t:3.51 805.0 Team Mountain Network
3 Mette van Veen 93 NED Top 23 16+ 690.0 Team Mountain Network
4 Lore Van de Wiele 98 BEL Top 21+ 16+ t:1.27 610.0 Bleau Climbing Team
5 Elin van der Lee 90 NED Top 21+ 16+ t:2.04 545.0 Team Neoliet
6 Janelle Bonneu 83 BEL Top 20+ 16+ 495.0 CAB Liège /Gecko
7 Tirzah Pierik 84 NED 21+ 21+ 455.0 Top Climbing Twente
8 Chloé Degosserie 94 BEL Top 10+ 415.0 Entre Ciel et Terre
9 Caitlynn van Gool 95 NED 14+ 21+ 380.0 Team Neoliet
10 Anne-Sophie Bakker 86 NED 39 17 350.0 Revolt Youth
11 Laura Van de Walle 89 BEL 35 20+ 325.0 Bleau Climbing Team
12 Maurane De Waele 87 BEL 37 9+ 300.0 Blueberry Club
13 Nina Klos 92 NED 21+ 12 280.0 Top Climbing Twente
14 Noémie Severino 85 BEL 14+ 13+ 260.0 Maniak Competition Team
15 Alyssa Brorens 97 NED 21+ 9+ 240.0 IVY Climbing
16 Carmen Verweij 96 NED 14 12+ 213.0 Climb Up
16 Dewi Bosman 88 NED 20 10 213.0 Team Mountain Network
18 Eline Poismans 82 NED 14 9 185.0 TOC Limburg

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team
Floris Graauwmans 6 NED GRIP Nijmegen
Cooper Kramer 8 NED Team Neoliet
Paul Bouwknegt 11 NED
Emilien Delmarcelle 3 BEL Entre Ciel et Terre
Ties de Vente 2 NED Team Mountain Network
Léo Degosserie 10 BEL Entre Ciel et Terre
Abel Brignola 1 BEL BVKB - Klimax
Olivier Binnendijk 9 NED Klimmuur Utrecht
Tobias Huisintveld 4 NED Team Mountain Network
Melle Huisman 7 NED TOC Limburg
Joël Strohmenger Cesario 5 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 11

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Abel Brignola 1 BVKB - Klimax
11:05 2 Ties de Vente 2 Team Mountain Network
11:10 3 Emilien Delmarcelle 3 Entre Ciel et Terre
11:15 4 Tobias Huisintveld 4 Team Mountain Network
11:20 5 Joël Strohmenger Cesario 5 Climb Up
11:25 6 Floris Graauwmans 6 GRIP Nijmegen
11:30 7 Melle Huisman 7 TOC Limburg
11:35 8 Cooper Kramer 8 Team Neoliet
11:40 9 Olivier Binnendijk 9 Klimmuur Utrecht
11:45 10 Léo Degosserie 10 Entre Ciel et Terre
11:50 11 Paul Bouwknegt 11
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
12:00 1 Floris Graauwmans 6 GRIP Nijmegen
12:05 2 Melle Huisman 7 TOC Limburg
12:10 3 Cooper Kramer 8 Team Neoliet
12:15 4 Olivier Binnendijk 9 Klimmuur Utrecht
12:20 5 Léo Degosserie 10 Entre Ciel et Terre
12:25 6 Paul Bouwknegt 11
12:30 7 Abel Brignola 1 BVKB - Klimax
12:35 8 Ties de Vente 2 Team Mountain Network
12:40 9 Emilien Delmarcelle 3 Entre Ciel et Terre
12:45 10 Tobias Huisintveld 4 Team Mountain Network
12:50 11 Joël Strohmenger Cesario 5 Climb Up
01-06-2024 19:48
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Abel Brignola 1 BEL Top 27+ 25+ 1000.0 BVKB - Klimax
2 Emilien Delmarcelle 3 BEL Top 13+ 21+ 805.0 Entre Ciel et Terre
3 Ties de Vente 2 NED Top 14 20+ 690.0 Team Mountain Network
4 Léo Degosserie 10 BEL Top 24+ 19+ 610.0 Entre Ciel et Terre
5 Cooper Kramer 8 NED Top 13+ 19 545.0 Team Neoliet
6 Tobias Huisintveld 4 NED 22+ 14+ 17+ 495.0 Team Mountain Network
7 Floris Graauwmans 6 NED 51+ 13+ 455.0 GRIP Nijmegen
8 Paul Bouwknegt 11 NED 42 13+ 415.0
9 Melle Huisman 7 NED 38 11 380.0 TOC Limburg
10 Olivier Binnendijk 9 NED 26+ 6+ 350.0 Klimmuur Utrecht
11 Joël Strohmenger Cesario 5 NED 6 8 325.0 Climb Up

Number of competitors: 25

Name Bib number Nat. Team
Luke Nicholson 68 GER
Tom Bouwknegt 65 NED
Hugo van Bruchem 51 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Tom Bonsen 63 NED TOC Limburg
Max Leijten 75 NED Team Mountain Network
Tijn Exalto 57 NED Bruut
Denis Taranenko 71 RUS Climb Up
Simon Tse 69 NED School of Rock
Lucas Vankeirsbilck 59 NED Team Neoliet
Joep Ceglarek 67 NED Team Neoliet
Niek Dijkshoorn 53 NED Team Neoliet
Bender Reijnders 55 NED TOC Limburg
Louie Hennis 56 NED Team Mountain Network
Richard Coessens 66 BEL Klimclub Hungaria
Mias Braat 64 NED Monk Amsterdam
Vincent van Hage 73 NED Monk Amsterdam
Yosha Bouwhuis 62 NED Klimmuur Haarlem
Finn Wesselius 61 NED TOC Limburg
Pepijn van Roermund 60 NED BAZ
Arseniy Shiryaev 52 NED Monk Amsterdam
Rob van Tilborg 54 NED Team Mountain Network
Thijs Samson 58 NED Monte Cervino
Thomas de Jonge 72 NED Monte Cervino
Daan van Overdijk 70 NED GRIP Nijmegen
Ben Bosma 74 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 25

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:20 1 Hugo van Bruchem 51 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
13:25 2 Arseniy Shiryaev 52 Monk Amsterdam
13:30 3 Niek Dijkshoorn 53 Team Neoliet
13:35 4 Rob van Tilborg 54 Team Mountain Network
13:40 5 Bender Reijnders 55 TOC Limburg
13:45 6 Louie Hennis 56 Team Mountain Network
13:50 7 Tijn Exalto 57 Bruut
13:55 8 Thijs Samson 58 Monte Cervino
14:00 9 Lucas Vankeirsbilck 59 Team Neoliet
14:05 10 Pepijn van Roermund 60 BAZ
14:10 11 Finn Wesselius 61 TOC Limburg
14:15 12 Yosha Bouwhuis 62 Klimmuur Haarlem
14:20 13 Tom Bonsen 63 TOC Limburg
14:25 Break
14:40 14 Mias Braat 64 Monk Amsterdam
14:45 15 Tom Bouwknegt 65
14:50 16 Richard Coessens 66 Klimclub Hungaria
14:55 17 Joep Ceglarek 67 Team Neoliet
15:00 18 Luke Nicholson 68
15:05 19 Simon Tse 69 School of Rock
15:10 20 Daan van Overdijk 70 GRIP Nijmegen
15:15 21 Denis Taranenko 71 Climb Up
15:20 22 Thomas de Jonge 72 Monte Cervino
15:25 23 Vincent van Hage 73 Monk Amsterdam
15:30 24 Ben Bosma 74 Team Mountain Network
15:35 25 Max Leijten 75 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:20 1 Tom Bonsen 63 TOC Limburg
13:25 2 Mias Braat 64 Monk Amsterdam
13:30 3 Tom Bouwknegt 65
13:35 4 Richard Coessens 66 Klimclub Hungaria
13:40 5 Joep Ceglarek 67 Team Neoliet
13:45 6 Luke Nicholson 68
13:50 7 Simon Tse 69 School of Rock
13:55 8 Daan van Overdijk 70 GRIP Nijmegen
14:00 9 Denis Taranenko 71 Climb Up
14:05 10 Thomas de Jonge 72 Monte Cervino
14:10 11 Vincent van Hage 73 Monk Amsterdam
14:15 12 Ben Bosma 74 Team Mountain Network
14:20 13 Max Leijten 75 Team Mountain Network
14:25 Break
14:40 14 Hugo van Bruchem 51 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
14:45 15 Arseniy Shiryaev 52 Monk Amsterdam
14:50 16 Niek Dijkshoorn 53 Team Neoliet
14:55 17 Rob van Tilborg 54 Team Mountain Network
15:00 18 Bender Reijnders 55 TOC Limburg
15:05 19 Louie Hennis 56 Team Mountain Network
15:10 20 Tijn Exalto 57 Bruut
15:15 21 Thijs Samson 58 Monte Cervino
15:20 22 Lucas Vankeirsbilck 59 Team Neoliet
15:25 23 Pepijn van Roermund 60 BAZ
15:30 24 Finn Wesselius 61 TOC Limburg
15:35 25 Yosha Bouwhuis 62 Klimmuur Haarlem
01-06-2024 19:48
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Tom Bouwknegt 65 NED Top 29+ 37+ 1000.0
2 Vincent van Hage 73 NED Top 29+ 36+ 805.0 Monk Amsterdam
3 Tijn Exalto 57 NED Top 27 31+ 690.0 Bruut
4 Louie Hennis 56 NED Top 23 26+ 610.0 Team Mountain Network
5 Denis Taranenko 71 RUS Top 24 25 545.0 Climb Up
6 Tom Bonsen 63 NED Top 24+ 21+ 495.0 TOC Limburg
7 Richard Coessens 66 BEL Top 22+ 455.0 Klimclub Hungaria
8 Mias Braat 64 NED Top 19+ 415.0 Monk Amsterdam
9 Joep Ceglarek 67 NED Top 18+ 380.0 Team Neoliet
10 Bender Reijnders 55 NED Top 17+ 350.0 TOC Limburg
11 Ben Bosma 74 NED Top 14+ 325.0 Team Mountain Network
12 Finn Wesselius 61 NED Top 14 300.0 TOC Limburg
13 Lucas Vankeirsbilck 59 NED Top 13+ 270.0 Team Neoliet
13 Yosha Bouwhuis 62 NED Top 13+ 270.0 Klimmuur Haarlem
15 Pepijn van Roermund 60 NED 30 19+ 240.0 BAZ
16 Thijs Samson 58 NED 32 14 220.0 Monte Cervino
17 Rob van Tilborg 54 NED 44 13+ 205.0 Team Mountain Network
18 Max Leijten 75 NED 35 13+ 185.0 Team Mountain Network
19 Arseniy Shiryaev 52 NED 50 9 170.0 Monk Amsterdam
20 Hugo van Bruchem 51 NED 10 14 155.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
21 Thomas de Jonge 72 NED 30 13+ 145.0 Monte Cervino
22 Niek Dijkshoorn 53 NED 32 7+ 130.0 Team Neoliet
23 Daan van Overdijk 70 NED 17 8 120.0 GRIP Nijmegen
24 Luke Nicholson 68 GER DNS DNS 0.0 DNS
24 Simon Tse 69 NED DNS DNS 0.0 School of Rock DNS

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 3705.0
2 Team Neoliet 2975.0
3 Entre Ciel et Terre 2560.0
4 BVKB - Klimax 2000.0
5 TOC Limburg 1825.0
6 Bleau Climbing Team 1430.0
7 Monk Amsterdam 1390.0
8 Climb Up 1287.0
9 DAV 1275.0
10 Top Climbing Twente 1190.0
11 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof 1155.0
12 Bruut 690.0
13 Le Camp 4 610.0
14 GRIP Nijmegen 575.0
15 CAB Liège /Gecko 495.0
16 Klimclub Hungaria 455.0
17 Monte Cervino 365.0
18 Revolt Youth 350.0
18 Klimmuur Utrecht 350.0
20 Blueberry Club 300.0
21 Klimmuur Haarlem 270.0
22 Maniak Competition Team 260.0
23 IVY Climbing 240.0
23 BAZ 240.0
25 School of Rock 0.0