Jeugd Lead 1 U16 & U14 , Sat, 20 Apr 2024 11:00:00 +0200, MN Nieuwegein

Discipline: Lead
League: 2024 JEUGD LEAD U16-U14
Status: Processed

Description:
Officials:

Technisch gedelegeerde (TD): Arnoud Prinz (0348 484 076)
Hoofjury (HJ): Davy Burgel
Hoofroutebouwer (HRB): Victor Meulendijks
Wedstrijdadministrator (WAS):
In geval van calamiteiten vooraf aan de wedstrijd kun je contact opnemen met de TD

Het tijdschema zoals hieronder staat is definitief. De starttijden die op de startlijsten staan zijn indicatief. Als klimmers afwezig zijn of als een route sneller geklommen wordt, ben je eerder aan de beurt. Hou goed je voorgangers in de gaten, zodat jij klaar staat als je aan de beurt bent. Sta je niet klaar, dan kun je de route niet meer klimmen.

15 minuten voor aanvang van de ronde word er een briefing gegeven.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen twee leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd U16 [Geboortejaar 2009 en 2010] en Jeugd U14 [Geboortejaar 2011 en 2012].

Tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:45 uur Sluiting aanmelding U14 (Jongens & Meisjes)
11:00 uur Start kwalificatie ronde U14 (Jongens & Meisjes)
12:50 uur Einde kwalificatie ronde U14

12:45 uur Sluiting aanmelding U16 (Jongens & Meisjes)
13:15 uur Start kwalificatie ronde U16 (Jongens & Meisjes)
15:30 uur Einde kwalificatie ronde U16

15:45 sluiting Iso U14 & U16

16:15 uur Start Finale ronde Jongens en Meisjes
17:30 uur Einde Finale ronde + prijsuitreiking

Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag avond online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Tip: zet de notificatie aan, abonneer gratis op het kanaal en stel de notificatie in.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR (Nationaal Wedstrijd Reglement) van toepassing is.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info kijk op https://nkbv.nl/academie/
Vragen of interesse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling.

Number of competitors: 22

Name Bib number Nat. Team
Eva Noé Peulen 22 NED TOC Limburg
Jade Verslycke 26 BEL Bleau Climbing Team
Ida van Olden 31 NED Team Mountain Network
Catoo van der Sluijs 28 NED TOC Limburg
Evy de la Haye 29 NED TOC Limburg
Ronja van der Lee 32 NED Team Neoliet
Maja Nowak 41 POL Top Climbing Twente
Julia de Jong 34 NED Team Mountain Network
Kaelyn de Jong 42 NED Team Mountain Network
Saar Schoenmakers 24 NED Team Neoliet
Imke Brouwers 39 NED TOC Limburg
Nienke Kodde 27 NED Team Neoliet
Salomé Courtois 36 BEL Entre Ciel et Terre
Geke Havermans 35 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Loïs Fraza 23 NED Climb Up
Cloelia Tomagra 33 BEL Entre Ciel et Terre
Amélie Frans 21 NED Team Mountain Network
Victoria Robillard 40 BEL Le Camp 4
Caya Heerkens 37 NED Climb Up
Nikita Van de Wouwer 38 BEL Bleau Climbing Team
Willemijn Jager 25 NED Team Mountain Network
Nieke Wiersma 30 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 22

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Amélie Frans 21 Team Mountain Network
11:05 2 Eva Noé Peulen 22 TOC Limburg
11:10 3 Loïs Fraza 23 Climb Up
11:15 4 Saar Schoenmakers 24 Team Neoliet
11:20 5 Willemijn Jager 25 Team Mountain Network
11:25 6 Jade Verslycke 26 Bleau Climbing Team
11:30 7 Nienke Kodde 27 Team Neoliet
11:35 8 Catoo van der Sluijs 28 TOC Limburg
11:40 9 Evy de la Haye 29 TOC Limburg
11:45 10 Nieke Wiersma 30 Team Mountain Network
11:50 11 Ida van Olden 31 Team Mountain Network
11:55 12 Ronja van der Lee 32 Team Neoliet
12:00 13 Cloelia Tomagra 33 Entre Ciel et Terre
12:05 14 Julia de Jong 34 Team Mountain Network
12:10 15 Geke Havermans 35 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
12:15 16 Salomé Courtois 36 Entre Ciel et Terre
12:20 17 Caya Heerkens 37 Climb Up
12:25 18 Nikita Van de Wouwer 38 Bleau Climbing Team
12:30 19 Imke Brouwers 39 TOC Limburg
12:35 20 Victoria Robillard 40 Le Camp 4
12:40 21 Maja Nowak 41 Top Climbing Twente
12:45 22 Kaelyn de Jong 42 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Ronja van der Lee 32 Team Neoliet
11:05 2 Cloelia Tomagra 33 Entre Ciel et Terre
11:10 3 Julia de Jong 34 Team Mountain Network
11:15 4 Geke Havermans 35 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11:20 5 Salomé Courtois 36 Entre Ciel et Terre
11:25 6 Caya Heerkens 37 Climb Up
11:30 7 Nikita Van de Wouwer 38 Bleau Climbing Team
11:35 8 Imke Brouwers 39 TOC Limburg
11:40 9 Victoria Robillard 40 Le Camp 4
11:45 10 Maja Nowak 41 Top Climbing Twente
11:50 11 Kaelyn de Jong 42 Team Mountain Network
11:55 12 Amélie Frans 21 Team Mountain Network
12:00 13 Eva Noé Peulen 22 TOC Limburg
12:05 14 Loïs Fraza 23 Climb Up
12:10 15 Saar Schoenmakers 24 Team Neoliet
12:15 16 Willemijn Jager 25 Team Mountain Network
12:20 17 Jade Verslycke 26 Bleau Climbing Team
12:25 18 Nienke Kodde 27 Team Neoliet
12:30 19 Catoo van der Sluijs 28 TOC Limburg
12:35 20 Evy de la Haye 29 TOC Limburg
12:40 21 Nieke Wiersma 30 Team Mountain Network
12:45 22 Ida van Olden 31 Team Mountain Network
20-04-2024 17:57
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Nienke Kodde 27 NED Top Top 46 1000.0 Team Neoliet
2 Cloelia Tomagra 33 BEL Top 46 42+ 805.0 Entre Ciel et Terre
3 Victoria Robillard 40 BEL Top 43+ 37 690.0 Le Camp 4
4 Nikita Van de Wouwer 38 BEL Top 37+ 34 610.0 Bleau Climbing Team
5 Geke Havermans 35 NED Top Top 33 545.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
6 Salomé Courtois 36 BEL Top 37+ 24+ 495.0 Entre Ciel et Terre
7 Jade Verslycke 26 BEL Top 32+ 455.0 Bleau Climbing Team
8 Ida van Olden 31 NED Top 32 398.0 Team Mountain Network
8 Saar Schoenmakers 24 NED Top 32 398.0 Team Neoliet
10 Julia de Jong 34 NED Top 30+ 350.0 Team Mountain Network
11 Kaelyn de Jong 42 NED Top 29 325.0 Team Mountain Network
12 Maja Nowak 41 POL Top 25 300.0 Top Climbing Twente
13 Eva Noé Peulen 22 NED Top 21 280.0 TOC Limburg
14 Loïs Fraza 23 NED 40 25 260.0 Climb Up
15 Nieke Wiersma 30 NED 44 24+ 240.0 Team Mountain Network
16 Ronja van der Lee 32 NED 39+ 25 220.0 Team Neoliet
17 Amélie Frans 21 NED 30 25 205.0 Team Mountain Network
18 Imke Brouwers 39 NED 41 14 185.0 TOC Limburg
19 Catoo van der Sluijs 28 NED 33+ 21 170.0 TOC Limburg
20 Evy de la Haye 29 NED 28 19 155.0 TOC Limburg
21 Caya Heerkens 37 NED 23+ 14 145.0 Climb Up
22 Willemijn Jager 25 NED 23 12 130.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 20

Name Bib number Nat. Team
Elin van der Lee 97 NED Team Neoliet
Emma Oudenaarde 88 NED Monte Cervino
Mette van Veen 100 NED Team Mountain Network
Carmen Verweij 86 NED Climb Up
Eline Poismans 85 NED TOC Limburg
Maurane De Waele 82 BEL Blueberry Club
Lynn Robichon 95 NED Team Mountain Network
Anne-Sophie Bakker 98 NED Revolt Youth
Tirzah Pierik 81 NED Top Climbing Twente
Caitlynn van Gool 87 NED Team Neoliet
Janelle Bonneu 92 BEL CAB Liège /Gecko
Dewi Bosman 89 NED Team Mountain Network
Laura Van de Walle 83 BEL Bleau Climbing Team
Maileen Komsthöft 84 GER DAV
Lore Van de Wiele 93 BEL Bleau Climbing Team
Nina Klos 99 NED Top Climbing Twente
Jolien Van Laken 91 BEL BVKB - Klimax
Yunghsin Li 94 TPE BVKB - Klimax
Fenne van den Berg 96 NED Team Neoliet
Fiene Adegeest 90 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 20

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:15 1 Tirzah Pierik 81 Top Climbing Twente
13:20 2 Maurane De Waele 82 Blueberry Club
13:25 3 Laura Van de Walle 83 Bleau Climbing Team
13:30 4 Maileen Komsthöft 84 DAV
13:35 5 Eline Poismans 85 TOC Limburg
13:40 6 Carmen Verweij 86 Climb Up
13:45 7 Caitlynn van Gool 87 Team Neoliet
13:50 8 Emma Oudenaarde 88 Monte Cervino
13:55 9 Dewi Bosman 89 Team Mountain Network
14:00 10 Fiene Adegeest 90 Monte Cervino
14:05 11 Jolien Van Laken 91 BVKB - Klimax
14:10 12 Janelle Bonneu 92 CAB Liège /Gecko
14:15 13 Lore Van de Wiele 93 Bleau Climbing Team
14:20 14 Yunghsin Li 94 BVKB - Klimax
14:25 15 Lynn Robichon 95 Team Mountain Network
14:30 16 Fenne van den Berg 96 Team Neoliet
14:35 17 Elin van der Lee 97 Team Neoliet
14:40 18 Anne-Sophie Bakker 98 Revolt Youth
14:45 19 Nina Klos 99 Top Climbing Twente
14:50 20 Mette van Veen 100 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:15 1 Jolien Van Laken 91 BVKB - Klimax
13:20 2 Janelle Bonneu 92 CAB Liège /Gecko
13:25 3 Lore Van de Wiele 93 Bleau Climbing Team
13:30 4 Yunghsin Li 94 BVKB - Klimax
13:35 5 Lynn Robichon 95 Team Mountain Network
13:40 6 Fenne van den Berg 96 Team Neoliet
13:45 7 Elin van der Lee 97 Team Neoliet
13:50 8 Anne-Sophie Bakker 98 Revolt Youth
13:55 9 Nina Klos 99 Top Climbing Twente
14:00 10 Mette van Veen 100 Team Mountain Network
14:05 11 Tirzah Pierik 81 Top Climbing Twente
14:10 12 Maurane De Waele 82 Blueberry Club
14:15 13 Laura Van de Walle 83 Bleau Climbing Team
14:20 14 Maileen Komsthöft 84 DAV
14:25 15 Eline Poismans 85 TOC Limburg
14:30 16 Carmen Verweij 86 Climb Up
14:35 17 Caitlynn van Gool 87 Team Neoliet
14:40 18 Emma Oudenaarde 88 Monte Cervino
14:45 19 Dewi Bosman 89 Team Mountain Network
14:50 20 Fiene Adegeest 90 Monte Cervino
20-04-2024 17:57
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Maileen Komsthöft 84 GER Top Top Top 1000.0 DAV
2 Jolien Van Laken 91 BEL Top 41+ 41+ 805.0 BVKB - Klimax
3 Yunghsin Li 94 TPE Top Top 38 690.0 BVKB - Klimax
4 Lynn Robichon 95 NED Top 36+ 37 610.0 Team Mountain Network
5 Lore Van de Wiele 93 BEL Top 34 35 545.0 Bleau Climbing Team
6 Elin van der Lee 97 NED Top 34 28+ 495.0 Team Neoliet
7 Tirzah Pierik 81 NED Top 33+ 455.0 Top Climbing Twente
8 Laura Van de Walle 83 BEL Top 32+ 415.0 Bleau Climbing Team
9 Maurane De Waele 82 BEL Top 31+ 380.0 Blueberry Club
10 Mette van Veen 100 NED Top 30 338.0 Team Mountain Network
10 Fenne van den Berg 96 NED Top 30 338.0 Team Neoliet
12 Caitlynn van Gool 87 NED Top 29+ 300.0 Team Neoliet
13 Dewi Bosman 89 NED Top 26+ 280.0 Team Mountain Network
14 Anne-Sophie Bakker 98 NED 42 32+ 260.0 Revolt Youth
15 Nina Klos 99 NED 44 25 240.0 Top Climbing Twente
16 Carmen Verweij 86 NED 35+ 25+ 220.0 Climb Up
17 Emma Oudenaarde 88 NED 39+ 17 205.0 Monte Cervino
18 Eline Poismans 85 NED 35 16 185.0 TOC Limburg
19 Fiene Adegeest 90 NED 28+ 15 170.0 Monte Cervino
20 Janelle Bonneu 92 BEL DNS DNS 0.0 CAB Liège /Gecko DNS

Number of competitors: 19

Name Bib number Nat. Team
Paul Bouwknegt 17 NED
Floris Graauwmans 6 NED GRIP Nijmegen
Cooper Kramer 11 NED Team Neoliet
Joël Strohmenger Cesario 2 NED Climb Up
Eitan Zada 18 NED Team Mountain Network
Ties de Vente 16 NED Team Mountain Network
Emilien Delmarcelle 9 BEL Entre Ciel et Terre
Olivier Binnendijk 14 NED Klimmuur Utrecht
Tobias Huisintveld 8 NED Team Mountain Network
Abel Brignola 10 BEL BVKB - Klimax
Aaron Osinga 4 NED Team Mountain Network
Léo Degosserie 15 BEL Entre Ciel et Terre
Artuur van Nuenen 7 BEL Gustaaf Klimclub
Soann Docquier 5 BEL Maniak Competition Team
Melle Huisman 13 NED TOC Limburg
Fjodor Marcus Reijm 12 NED Monte Cervino
Barzin Barahouie 1 NED
Tuur Spaepen 3 BEL Klimclub Hungaria
Nout Govaerts 19 BEL Bleau Climbing Team

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Barzin Barahouie 1
11:05 2 Joël Strohmenger Cesario 2 Climb Up
11:10 3 Tuur Spaepen 3 Klimclub Hungaria
11:15 4 Aaron Osinga 4 Team Mountain Network
11:20 5 Soann Docquier 5 Maniak Competition Team
11:25 6 Floris Graauwmans 6 GRIP Nijmegen
11:30 7 Artuur van Nuenen 7 Gustaaf Klimclub
11:35 8 Tobias Huisintveld 8 Team Mountain Network
11:40 9 Emilien Delmarcelle 9 Entre Ciel et Terre
11:45 10 Abel Brignola 10 BVKB - Klimax
11:50 11 Cooper Kramer 11 Team Neoliet
11:55 12 Fjodor Marcus Reijm 12 Monte Cervino
12:00 13 Melle Huisman 13 TOC Limburg
12:05 14 Olivier Binnendijk 14 Klimmuur Utrecht
12:10 15 Léo Degosserie 15 Entre Ciel et Terre
12:15 16 Ties de Vente 16 Team Mountain Network
12:20 17 Paul Bouwknegt 17
12:25 18 Eitan Zada 18 Team Mountain Network
12:30 19 Nout Govaerts 19 Bleau Climbing Team
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Abel Brignola 10 BVKB - Klimax
11:05 2 Cooper Kramer 11 Team Neoliet
11:10 3 Fjodor Marcus Reijm 12 Monte Cervino
11:15 4 Melle Huisman 13 TOC Limburg
11:20 5 Olivier Binnendijk 14 Klimmuur Utrecht
11:25 6 Léo Degosserie 15 Entre Ciel et Terre
11:30 7 Ties de Vente 16 Team Mountain Network
11:35 8 Paul Bouwknegt 17
11:40 9 Eitan Zada 18 Team Mountain Network
11:45 10 Nout Govaerts 19 Bleau Climbing Team
11:50 11 Barzin Barahouie 1
11:55 12 Joël Strohmenger Cesario 2 Climb Up
12:00 13 Tuur Spaepen 3 Klimclub Hungaria
12:05 14 Aaron Osinga 4 Team Mountain Network
12:10 15 Soann Docquier 5 Maniak Competition Team
12:15 16 Floris Graauwmans 6 GRIP Nijmegen
12:20 17 Artuur van Nuenen 7 Gustaaf Klimclub
12:25 18 Tobias Huisintveld 8 Team Mountain Network
12:30 19 Emilien Delmarcelle 9 Entre Ciel et Terre
20-04-2024 17:57
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Abel Brignola 10 BEL Top 16+ Top 1000.0 BVKB - Klimax
2 Emilien Delmarcelle 9 BEL 45 36 36+ 805.0 Entre Ciel et Terre
3 Soann Docquier 5 BEL Top 24+ 36+ 690.0 Maniak Competition Team
4 Nout Govaerts 19 BEL 37+ 34+ 36+ 610.0 Bleau Climbing Team
5 Paul Bouwknegt 17 NED Top 22+ 34+ 545.0
6 Ties de Vente 16 NED Top 17 34+ 495.0 Team Mountain Network
7 Léo Degosserie 15 BEL Top 16+ 34+ 455.0 Entre Ciel et Terre
8 Cooper Kramer 11 NED 37 23+ 415.0 Team Neoliet
9 Tobias Huisintveld 8 NED 45 16+ 380.0 Team Mountain Network
10 Melle Huisman 13 NED 44+ 16+ 350.0 TOC Limburg
11 Floris Graauwmans 6 NED 37+ 16+ 325.0 GRIP Nijmegen
12 Joël Strohmenger Cesario 2 NED 36 16 300.0 Climb Up
13 Olivier Binnendijk 14 NED 31+ 16 280.0 Klimmuur Utrecht
14 Tuur Spaepen 3 BEL 22+ 13 260.0 Klimclub Hungaria
15 Aaron Osinga 4 NED 26 10+ 240.0 Team Mountain Network
16 Eitan Zada 18 NED 12+ 10+ 220.0 Team Mountain Network
17 Fjodor Marcus Reijm 12 NED 8 10+ 205.0 Monte Cervino
18 Artuur van Nuenen 7 BEL DNS DNS 0.0 Gustaaf Klimclub DNS
18 Barzin Barahouie 1 NED DNS DNS 0.0 DNS

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team
Yosha Bouwhuis 52 NED Klimmuur Haarlem
Tom Bouwknegt 62 NED
Joep Ceglarek 63 NED Team Neoliet
Louie Hennis 68 NED Team Mountain Network
Denis Taranenko 57 RUS Climb Up
Max Leijten 67 NED Team Mountain Network
Niek Dijkshoorn 70 NED Team Neoliet
Hugo van Bruchem 73 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Finn Wesselius 69 NED TOC Limburg
Ruben de Jongh 66 NED Team Mountain Network
Arseniy Shiryaev 59 NED Monk Amsterdam
Bender Reijnders 71 NED TOC Limburg
Daan van Overdijk 53 NED GRIP Nijmegen
Thijs Samson 61 NED Monte Cervino
Lucas Vankeirsbilck 55 NED Team Neoliet
Kalle Holtes 58 NED Top Climbing Twente
Tom Bonsen 74 NED TOC Limburg
Richard Coessens 64 BEL Klimclub Hungaria
Simon Tse 72 NED School of Rock
Rob van Tilborg 54 NED
Mias Braat 65 NED Monk Amsterdam
Ben Bosma 56 NED Team Mountain Network
Hillel Gal-Schwartz 51 NED Beest Boulders Jeugd
Quin van Foeken 60 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 24

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:15 1 Hillel Gal-Schwartz 51 Beest Boulders Jeugd
13:20 2 Yosha Bouwhuis 52 Klimmuur Haarlem
13:25 3 Daan van Overdijk 53 GRIP Nijmegen
13:30 4 Rob van Tilborg 54
13:35 5 Lucas Vankeirsbilck 55 Team Neoliet
13:40 6 Ben Bosma 56 Team Mountain Network
13:45 7 Denis Taranenko 57 Climb Up
13:50 8 Kalle Holtes 58 Top Climbing Twente
13:55 9 Arseniy Shiryaev 59 Monk Amsterdam
14:00 10 Quin van Foeken 60 Team Mountain Network
14:05 11 Thijs Samson 61 Monte Cervino
14:10 12 Tom Bouwknegt 62
14:15 Break
14:30 13 Joep Ceglarek 63 Team Neoliet
14:35 14 Richard Coessens 64 Klimclub Hungaria
14:40 15 Mias Braat 65 Monk Amsterdam
14:45 16 Ruben de Jongh 66 Team Mountain Network
14:50 17 Max Leijten 67 Team Mountain Network
14:55 18 Louie Hennis 68 Team Mountain Network
15:00 19 Finn Wesselius 69 TOC Limburg
15:05 20 Niek Dijkshoorn 70 Team Neoliet
15:10 21 Bender Reijnders 71 TOC Limburg
15:15 22 Simon Tse 72 School of Rock
15:20 23 Hugo van Bruchem 73 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15:25 24 Tom Bonsen 74 TOC Limburg
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:15 1 Joep Ceglarek 63 Team Neoliet
13:20 2 Richard Coessens 64 Klimclub Hungaria
13:25 3 Mias Braat 65 Monk Amsterdam
13:30 4 Ruben de Jongh 66 Team Mountain Network
13:35 5 Max Leijten 67 Team Mountain Network
13:40 6 Louie Hennis 68 Team Mountain Network
13:45 7 Finn Wesselius 69 TOC Limburg
13:50 8 Niek Dijkshoorn 70 Team Neoliet
13:55 9 Bender Reijnders 71 TOC Limburg
14:00 10 Simon Tse 72 School of Rock
14:05 11 Hugo van Bruchem 73 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
14:10 12 Tom Bonsen 74 TOC Limburg
14:15 Break
14:30 13 Hillel Gal-Schwartz 51 Beest Boulders Jeugd
14:35 14 Yosha Bouwhuis 52 Klimmuur Haarlem
14:40 15 Daan van Overdijk 53 GRIP Nijmegen
14:45 16 Rob van Tilborg 54
14:50 17 Lucas Vankeirsbilck 55 Team Neoliet
14:55 18 Ben Bosma 56 Team Mountain Network
15:00 19 Denis Taranenko 57 Climb Up
15:05 20 Kalle Holtes 58 Top Climbing Twente
15:10 21 Arseniy Shiryaev 59 Monk Amsterdam
15:15 22 Quin van Foeken 60 Team Mountain Network
15:20 23 Thijs Samson 61 Monte Cervino
15:25 24 Tom Bouwknegt 62
20-04-2024 17:56
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Tom Bouwknegt 62 NED Top Top Top 1000.0
2 Denis Taranenko 57 RUS Top 34 37 805.0 Climb Up
3 Louie Hennis 68 NED Top 28 36+ 690.0 Team Mountain Network
4 Joep Ceglarek 63 NED Top 28 34+ 610.0 Team Neoliet
5 Simon Tse 72 NED Top 28 31+ 545.0 School of Rock
6 Richard Coessens 64 BEL Top 30+ 31 495.0 Klimclub Hungaria
7 Lucas Vankeirsbilck 55 NED Top 24+ 455.0 Team Neoliet
8 Ruben de Jongh 66 NED Top 24 398.0 Team Mountain Network
8 Arseniy Shiryaev 59 NED Top 24 398.0 Monk Amsterdam
10 Ben Bosma 56 NED Top 23 350.0 Team Mountain Network
11 Tom Bonsen 74 NED 45 26+ 313.0 TOC Limburg
11 Mias Braat 65 NED Top 22+ 313.0 Monk Amsterdam
13 Finn Wesselius 69 NED Top 21 280.0 TOC Limburg
14 Bender Reijnders 71 NED Top 18+ 260.0 TOC Limburg
15 Max Leijten 67 NED 38 23+ 240.0 Team Mountain Network
16 Kalle Holtes 58 NED 38 23 220.0 Top Climbing Twente
17 Hillel Gal-Schwartz 51 NED 38 22+ 205.0 Beest Boulders Jeugd
18 Rob van Tilborg 54 NED 45 15+ 185.0
19 Quin van Foeken 60 NED 36 17+ 170.0 Team Mountain Network
20 Niek Dijkshoorn 70 NED 31 20 155.0 Team Neoliet
21 Daan van Overdijk 53 NED 35 16+ 145.0 GRIP Nijmegen
22 Yosha Bouwhuis 52 NED 32 16+ 130.0 Klimmuur Haarlem
23 Thijs Samson 61 NED 30+ 10 120.0 Monte Cervino
24 Hugo van Bruchem 73 NED DNS DNS 0.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof DNS

Team Results

# Team Total
1 Team Neoliet 3373.0
2 Team Mountain Network 2941.0
3 Entre Ciel et Terre 2560.0
4 BVKB - Klimax 2495.0
5 Bleau Climbing Team 2220.0
6 Climb Up 1730.0
7 TOC Limburg 1593.0
8 Top Climbing Twente 1215.0
9 DAV 1000.0
10 Klimclub Hungaria 755.0
11 Monk Amsterdam 711.0
12 Monte Cervino 700.0
13 Le Camp 4 690.0
13 Maniak Competition Team 690.0
15 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof 545.0
15 School of Rock 545.0
17 GRIP Nijmegen 470.0
18 Blueberry Club 380.0
19 Klimmuur Utrecht 280.0
20 Revolt Youth 260.0
21 Beest Boulders Jeugd 205.0
22 Klimmuur Haarlem 130.0
23 CAB Liège /Gecko 0.0
23 Gustaaf Klimclub 0.0