Jeugd Lead 2 U20 & U18, Sun, 02 Jun 2024 11:00:00 +0200, IVY climbing, Sittard

Discipline: Lead
League: 2024 JEUGD LEAD U20-U18
Status: Processed

Description: Technisch gedelegeerde (TD): Arnoud Prinz (0348 484 076)
Hoofjury (HJ): Erik de Lepper
Hoofroutebouwer (HRB): Max Peters
Wedstrijdadministrator (WAS): Rutger Elink Schuurman
In geval van calamiteiten vooraf aan de wedstrijd kun je contact opnemen met de TD.

Het tijdschema zoals hieronder staat is definitief. De starttijden die op de startlijsten staan zijn indicatief. Als klimmers afwezig zijn of als een route sneller geklommen wordt, ben je eerder aan de beurt. Hou goed je voorgangers in de gaten, zodat jij klaar staat als je aan de beurt bent. Sta je niet klaar, dan kun je de route niet meer klimmen.


De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen twee leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd U20 [Geboortejaar 2005 en 2006  ] en Jeugd U18 [Geboortejaar 2007 en 2008].

Tijdschema:
9:30 uur Klimhal open
10:45 uur Sluiting aanmelding U18 + briefing (Jongens & Meisjes)
11:00 uur Start kwalificatie ronde U18 Jongens
11:30 uur Start kwalificatie ronde U18 Meisjes
12:50 uur Einde kwalificatie ronde U18 Meisjes
13:15 uur Einde kwalificatie ronde U18 Jongen

13:00 uur Sluiting aanmelding U20 + briefing (Jongens & Meisjes)
13:15 uur Start kwalificatie ronde U20 Meisjes
13:45 uur Start kwalificatie ronde U20 Jongens
15:10 uur Einde kwalificatie ronde U20

15:25 sluiting Iso U18 & U20

15:55 uur Start Finale ronde Jongens en Meisjes
17:10 uur Einde Finale ronde + prijsuitreiking

Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag avond online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Tip: zet de notificatie aan, abonneer gratis op het kanaal en stel de notificatie in.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR (Nationaal Wedstrijd Reglement) van toepassing is.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info kijk op https://nkbv.nl/academie/
Vragen of interesse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling.

Number of competitors: 16

Name Bib number Nat. Team
Femke de Vuijst 33 NED Team Mountain Network
Louise van Adrichem 36 NED Klimmuur Centraal
Esmee Bonsen 45 NED IVY Climbing
Mirre Wijnen 35 NED Team Petzl
Laurien Smeets 31 NED Team Mountain Network
Milou van Oort 34 NED Team Delfts Bleau
Yara Meye 42 NED Climb Up
Nanne van Gerwen 41 NED Team Neoliet
Julia Lyngvi 39 CAN Team Mountain Network
Sterre Hermans 37 NED Team Neoliet
Hannah Plomp 38 NED Team Mountain Network
Anna Jakob 40 GER
Jaden Tjon 44 NED Team Neoliet
Matti Debelle 43 BEL BVKB - Klimax
Puck de Lijster 46 NED Monte Cervino
Leonie Lenz 32 BEL BVKB - Klimax

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 16

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:30 1 Laurien Smeets 31 Team Mountain Network
11:35 2 Leonie Lenz 32 BVKB - Klimax
11:40 3 Femke de Vuijst 33 Team Mountain Network
11:45 4 Milou van Oort 34 Team Delfts Bleau
11:50 5 Mirre Wijnen 35 Team Petzl
11:55 6 Louise van Adrichem 36 Klimmuur Centraal
12:00 7 Sterre Hermans 37 Team Neoliet
12:05 8 Hannah Plomp 38 Team Mountain Network
12:10 9 Julia Lyngvi 39 Team Mountain Network
12:15 10 Anna Jakob 40
12:20 11 Nanne van Gerwen 41 Team Neoliet
12:25 12 Yara Meye 42 Climb Up
12:30 13 Matti Debelle 43 BVKB - Klimax
12:35 14 Jaden Tjon 44 Team Neoliet
12:40 15 Esmee Bonsen 45 IVY Climbing
12:45 16 Puck de Lijster 46 Monte Cervino
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:30 1 Julia Lyngvi 39 Team Mountain Network
11:35 2 Anna Jakob 40
11:40 3 Nanne van Gerwen 41 Team Neoliet
11:45 4 Yara Meye 42 Climb Up
11:50 5 Matti Debelle 43 BVKB - Klimax
11:55 6 Jaden Tjon 44 Team Neoliet
12:00 7 Esmee Bonsen 45 IVY Climbing
12:05 8 Puck de Lijster 46 Monte Cervino
12:10 9 Laurien Smeets 31 Team Mountain Network
12:15 10 Leonie Lenz 32 BVKB - Klimax
12:20 11 Femke de Vuijst 33 Team Mountain Network
12:25 12 Milou van Oort 34 Team Delfts Bleau
12:30 13 Mirre Wijnen 35 Team Petzl
12:35 14 Louise van Adrichem 36 Klimmuur Centraal
12:40 15 Sterre Hermans 37 Team Neoliet
12:45 16 Hannah Plomp 38 Team Mountain Network
03-06-2024 12:04
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Esmee Bonsen 45 NED Top 29+ 23 1000.0 IVY Climbing
2 Yara Meye 42 NED Top 29+ 20+ 805.0 Climb Up
3 Matti Debelle 43 BEL Top 23+ 20+ 690.0 BVKB - Klimax
4 Anna Jakob 40 GER Top 21+ 20+ 610.0
5 Milou van Oort 34 NED Top 23+ 20 545.0 Team Delfts Bleau
6 Jaden Tjon 44 NED Top 22 10+ 495.0 Team Neoliet
7 Leonie Lenz 32 BEL Top 19+ 455.0 BVKB - Klimax
8 Nanne van Gerwen 41 NED Top 16+ 415.0 Team Neoliet
9 Mirre Wijnen 35 NED Top 16 380.0 Team Petzl
10 Louise van Adrichem 36 NED Top 14+ 350.0 Klimmuur Centraal
11 Laurien Smeets 31 NED 34+ 13+ 325.0 Team Mountain Network
12 Femke de Vuijst 33 NED 34+ 11+ 300.0 Team Mountain Network
13 Sterre Hermans 37 NED 34+ 10+ 280.0 Team Neoliet
14 Hannah Plomp 38 NED 34+ 7+ 260.0 Team Mountain Network
15 Julia Lyngvi 39 CAN 30+ 11 240.0 Team Mountain Network
16 Puck de Lijster 46 NED 32+ 7+ 220.0 Monte Cervino

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team
Bente Schiffeleers 88 NED TOC Limburg
Louise Janssen-Boudon 90 FRA De Boulder Beestjes
Norah Arnold 89 NED Team Mountain Network
Linda van Dijke 84 NED Monte Cervino
Julie de Vlieger 82 NED Team Neoliet
Frederique Kerstens 91 NED Team Fabriek
Evi Creyghton 87 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Loeta Aarden 85 NED Monk Amsterdam
Sofie Huizer 86 NED Monte Cervino
Pippa van Wees 83 NED Monk Amsterdam
Loïsa van Laarhoven 81 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 11

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:15 1 Loïsa van Laarhoven 81 Team Mountain Network
13:20 2 Julie de Vlieger 82 Team Neoliet
13:25 3 Pippa van Wees 83 Monk Amsterdam
13:30 4 Linda van Dijke 84 Monte Cervino
13:35 5 Loeta Aarden 85 Monk Amsterdam
13:40 6 Sofie Huizer 86 Monte Cervino
13:45 7 Evi Creyghton 87 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
13:50 8 Bente Schiffeleers 88 TOC Limburg
13:55 9 Norah Arnold 89 Team Mountain Network
14:00 10 Louise Janssen-Boudon 90 De Boulder Beestjes
14:05 11 Frederique Kerstens 91 Team Fabriek
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
14:10 1 Sofie Huizer 86 Monte Cervino
14:15 2 Evi Creyghton 87 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
14:20 3 Bente Schiffeleers 88 TOC Limburg
14:25 4 Norah Arnold 89 Team Mountain Network
14:30 5 Louise Janssen-Boudon 90 De Boulder Beestjes
14:35 6 Frederique Kerstens 91 Team Fabriek
14:40 7 Loïsa van Laarhoven 81 Team Mountain Network
14:45 8 Julie de Vlieger 82 Team Neoliet
14:50 9 Pippa van Wees 83 Monk Amsterdam
14:55 10 Linda van Dijke 84 Monte Cervino
15:00 11 Loeta Aarden 85 Monk Amsterdam
03-06-2024 12:04
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Bente Schiffeleers 88 NED Top 22+ 18+ 1000.0 TOC Limburg
2 Frederique Kerstens 91 NED 35 14 10+ 805.0 Team Fabriek
3 Linda van Dijke 84 NED 34+ 14+ 6+ 690.0 Monte Cervino
4 Louise Janssen-Boudon 90 FRA 35+ 13 6 610.0 De Boulder Beestjes
5 Evi Creyghton 87 NED 31+ 13+ 5+ 545.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
6 Loeta Aarden 85 NED 30 13+ 3+ 495.0 Monk Amsterdam
7 Julie de Vlieger 82 NED 31 11 455.0 Team Neoliet
8 Loïsa van Laarhoven 81 NED 31 8+ 415.0 Team Mountain Network
9 Pippa van Wees 83 NED 21 10 380.0 Monk Amsterdam
10 Norah Arnold 89 NED 30 8+ 350.0 Team Mountain Network
11 Sofie Huizer 86 NED 20+ 8+ 325.0 Monte Cervino

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team
Auryn Ramer 20 NED Team Mountain Network
Sven de Vente 18 NED Team Mountain Network
Jelle Pieters 9 NED School of Rock
Yoram Dijkstra 16 NED Yosemite Jeugd
Jasper van Gelder 6 NED Team Neoliet
Raff Sprokkereef 4 NED Team Mountain Network
Roko Sipsma 13 NED Monk Amsterdam
Silas Grimme 11 NED Team Mountain Network
Bouwe Visschedijk 24 NED Impact
Pim Kamstra 15 NED Team Mountain Network
Alexis Dockier 3 BEL Entre Ciel et Terre
Aloïs Donéa 10 BEL Entre Ciel et Terre
Casper Kilsdonk 19 NED Team Neoliet
Finn van Bakel 2 NED Monk Eindhoven
Wouter Bok 17 NED Graviton Bouldergym
Daniel Mennink 5 NED Team Neoliet
Nathan Honkoop 1 NED Team Mountain Network
Ties van de Sande 12 NED Team Neoliet
Maarten Kuhlmann 22 NED
Loek van de Mast 8 NED Team Neoliet
Siebe den Breejen 21 NED Team Mountain Network
Max Koenen 14 NED Monte Cervino
Tim Bruns 23 NED Graviton Bouldergym
Maas Hekkenberg 7 NED Rotterdam Rockstars

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 24

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Nathan Honkoop 1 Team Mountain Network
11:05 2 Finn van Bakel 2 Monk Eindhoven
11:10 3 Alexis Dockier 3 Entre Ciel et Terre
11:15 4 Raff Sprokkereef 4 Team Mountain Network
11:20 5 Daniel Mennink 5 Team Neoliet
11:25 6 Jasper van Gelder 6 Team Neoliet
11:30 7 Maas Hekkenberg 7 Rotterdam Rockstars
11:35 8 Loek van de Mast 8 Team Neoliet
11:40 9 Jelle Pieters 9 School of Rock
11:45 10 Aloïs Donéa 10 Entre Ciel et Terre
11:50 11 Silas Grimme 11 Team Mountain Network
11:55 12 Ties van de Sande 12 Team Neoliet
12:00 Break
12:15 13 Roko Sipsma 13 Monk Amsterdam
12:20 14 Max Koenen 14 Monte Cervino
12:25 15 Pim Kamstra 15 Team Mountain Network
12:30 16 Yoram Dijkstra 16 Yosemite Jeugd
12:35 17 Wouter Bok 17 Graviton Bouldergym
12:40 18 Sven de Vente 18 Team Mountain Network
12:45 19 Casper Kilsdonk 19 Team Neoliet
12:50 20 Auryn Ramer 20 Team Mountain Network
12:55 21 Siebe den Breejen 21 Team Mountain Network
13:00 22 Maarten Kuhlmann 22
13:05 23 Tim Bruns 23 Graviton Bouldergym
13:10 24 Bouwe Visschedijk 24 Impact
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Roko Sipsma 13 Monk Amsterdam
11:05 2 Max Koenen 14 Monte Cervino
11:10 3 Pim Kamstra 15 Team Mountain Network
11:15 4 Yoram Dijkstra 16 Yosemite Jeugd
11:20 5 Wouter Bok 17 Graviton Bouldergym
11:25 6 Sven de Vente 18 Team Mountain Network
11:30 7 Casper Kilsdonk 19 Team Neoliet
11:35 8 Auryn Ramer 20 Team Mountain Network
11:40 9 Siebe den Breejen 21 Team Mountain Network
11:45 10 Maarten Kuhlmann 22
11:50 11 Tim Bruns 23 Graviton Bouldergym
11:55 12 Bouwe Visschedijk 24 Impact
12:00 Break
12:15 13 Nathan Honkoop 1 Team Mountain Network
12:20 14 Finn van Bakel 2 Monk Eindhoven
12:25 15 Alexis Dockier 3 Entre Ciel et Terre
12:30 16 Raff Sprokkereef 4 Team Mountain Network
12:35 17 Daniel Mennink 5 Team Neoliet
12:40 18 Jasper van Gelder 6 Team Neoliet
12:45 19 Maas Hekkenberg 7 Rotterdam Rockstars
12:50 20 Loek van de Mast 8 Team Neoliet
12:55 21 Jelle Pieters 9 School of Rock
13:00 22 Aloïs Donéa 10 Entre Ciel et Terre
13:05 23 Silas Grimme 11 Team Mountain Network
13:10 24 Ties van de Sande 12 Team Neoliet
03-06-2024 12:04
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Bouwe Visschedijk 24 NED 37 26 22 1000.0 Impact
2 Alexis Dockier 3 BEL 34+ 23 22 805.0 Entre Ciel et Terre
3 Aloïs Donéa 10 BEL Top 17 21 690.0 Entre Ciel et Terre
4 Jelle Pieters 9 NED 18 27+ 20+ 610.0 School of Rock
5 Raff Sprokkereef 4 NED 18+ 16+ 18+ 545.0 Team Mountain Network
6 Auryn Ramer 20 NED 17+ 18 17+ 495.0 Team Mountain Network
7 Jasper van Gelder 6 NED 16+ 18 435.0 Team Neoliet
7 Daniel Mennink 5 NED 16+ 18 435.0 Team Neoliet
9 Loek van de Mast 8 NED 18 16 380.0 Team Neoliet
10 Pim Kamstra 15 NED 17+ 17+ 350.0 Team Mountain Network
11 Roko Sipsma 13 NED 18 15+ 313.0 Monk Amsterdam
11 Silas Grimme 11 NED 18 15+ 313.0 Team Mountain Network
13 Finn van Bakel 2 NED 16+ 17+ 280.0 Monk Eindhoven
14 Nathan Honkoop 1 NED 18 14+ 260.0 Team Mountain Network
15 Sven de Vente 18 NED 15 15+ 240.0 Team Mountain Network
16 Maarten Kuhlmann 22 NED 15 14+ 220.0
17 Tim Bruns 23 NED 14+ 15 205.0 Graviton Bouldergym
18 Yoram Dijkstra 16 NED 15 14 185.0 Yosemite Jeugd
19 Siebe den Breejen 21 NED 14+ 14+ 170.0 Team Mountain Network
20 Casper Kilsdonk 19 NED 8+ 14+ 155.0 Team Neoliet
21 Ties van de Sande 12 NED 14+ 12 145.0 Team Neoliet
22 Maas Hekkenberg 7 NED 12 11 130.0 Rotterdam Rockstars
23 Max Koenen 14 NED 4 8+ 120.0 Monte Cervino
24 Wouter Bok 17 NED DNS DNS 0.0 Graviton Bouldergym DNS

Number of competitors: 17

Name Bib number Nat. Team
Quinn Klaassen 67 NED Team Mountain Network
Jesse van den Hoek 52 NED Team Mountain Network
Thijs Pieters 56 NED School of Rock
Jochem Kissels 66 NED TOC Limburg
Tijn Meulman 61 NED Team Neoliet
Mischa Rodenburg 58 NED Team Mountain Network
Simon Kunneman 64 NED GRIP Nijmegen
Yannis Lemmen 60 NED Team Fabriek
Jesse Honkoop 54 NED Team Mountain Network
Noah Droogers 55 NED Monte Cervino
Jayden Stekelenburg 59 NED Climb Up
Merijn de Baar 65 NED Team Neoliet
Dinant Betsch 51 NED Team Neoliet
Bram Ockeloen 53 NED Team Neoliet
Lucas Altink 62 NED GRIP Nijmegen
Simon Jamnig 57 NED
Sven Jansen 63 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 17

Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:45 1 Dinant Betsch 51 Team Neoliet
13:50 2 Jesse van den Hoek 52 Team Mountain Network
13:55 3 Bram Ockeloen 53 Team Neoliet
14:00 4 Jesse Honkoop 54 Team Mountain Network
14:05 5 Noah Droogers 55 Monte Cervino
14:10 6 Thijs Pieters 56 School of Rock
14:15 7 Simon Jamnig 57
14:20 8 Mischa Rodenburg 58 Team Mountain Network
14:25 9 Jayden Stekelenburg 59 Climb Up
14:30 10 Yannis Lemmen 60 Team Fabriek
14:35 11 Tijn Meulman 61 Team Neoliet
14:40 12 Lucas Altink 62 GRIP Nijmegen
14:45 13 Sven Jansen 63 Team Neoliet
14:50 14 Simon Kunneman 64 GRIP Nijmegen
14:55 15 Merijn de Baar 65 Team Neoliet
15:00 16 Jochem Kissels 66 TOC Limburg
15:05 17 Quinn Klaassen 67 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:45 1 Jayden Stekelenburg 59 Climb Up
13:50 2 Yannis Lemmen 60 Team Fabriek
13:55 3 Tijn Meulman 61 Team Neoliet
14:00 4 Lucas Altink 62 GRIP Nijmegen
14:05 5 Sven Jansen 63 Team Neoliet
14:10 6 Simon Kunneman 64 GRIP Nijmegen
14:15 7 Merijn de Baar 65 Team Neoliet
14:20 8 Jochem Kissels 66 TOC Limburg
14:25 9 Quinn Klaassen 67 Team Mountain Network
14:30 10 Dinant Betsch 51 Team Neoliet
14:35 11 Jesse van den Hoek 52 Team Mountain Network
14:40 12 Bram Ockeloen 53 Team Neoliet
14:45 13 Jesse Honkoop 54 Team Mountain Network
14:50 14 Noah Droogers 55 Monte Cervino
14:55 15 Thijs Pieters 56 School of Rock
15:00 16 Simon Jamnig 57
15:05 17 Mischa Rodenburg 58 Team Mountain Network
03-06-2024 12:04
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Jesse Honkoop 54 NED Top 20 22+ 1000.0 Team Mountain Network
2 Thijs Pieters 56 NED Top 34+ 22 805.0 School of Rock
3 Jayden Stekelenburg 59 NED Top 23 22 690.0 Climb Up
4 Merijn de Baar 65 NED 18+ 19+ 20 610.0 Team Neoliet
5 Jochem Kissels 66 NED 18 28+ 19+ 545.0 TOC Limburg
6 Simon Jamnig 57 NED 37 23 18 495.0
7 Simon Kunneman 64 NED 18 16+ 455.0 GRIP Nijmegen
8 Mischa Rodenburg 58 NED 17+ 18+ 415.0 Team Mountain Network
9 Quinn Klaassen 67 NED 18 15+ 380.0 Team Mountain Network
10 Noah Droogers 55 NED 16 18 350.0 Monte Cervino
11 Yannis Lemmen 60 NED 17+ 15 325.0 Team Fabriek
12 Lucas Altink 62 NED 16+ 15+ 300.0 GRIP Nijmegen
13 Bram Ockeloen 53 NED 16+ 14 280.0 Team Neoliet
14 Dinant Betsch 51 NED 15 15 260.0 Team Neoliet
15 Jesse van den Hoek 52 NED 14+ 12 240.0 Team Mountain Network
16 Tijn Meulman 61 NED 11 10 213.0 Team Neoliet
16 Sven Jansen 63 NED 10 11+ 213.0 Team Neoliet

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 3130.0
2 Team Neoliet 2845.0
3 Monte Cervino 1705.0
4 TOC Limburg 1545.0
5 Climb Up 1495.0
5 Entre Ciel et Terre 1495.0
7 School of Rock 1415.0
8 Monk Amsterdam 1188.0
9 BVKB - Klimax 1145.0
10 Team Fabriek 1130.0
11 IVY Climbing 1000.0
11 Impact 1000.0
13 GRIP Nijmegen 755.0
14 De Boulder Beestjes 610.0
15 Team Delfts Bleau 545.0
15 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof 545.0
17 Team Petzl 380.0
18 Klimmuur Centraal 350.0
19 Monk Eindhoven 280.0
20 Graviton Bouldergym 205.0
21 Yosemite Jeugd 185.0
22 Rotterdam Rockstars 130.0