Jeugd Lead 1 U20 & U18 , Sun, 21 Apr 2024 11:00:00 +0200, MN Nieuwegein

Discipline: Lead
League: 2024 JEUGD LEAD U20-U18
Status: Processed

Description:
Officials:

Technisch gedelegeerde (TD): Arnoud Prinz (0348 484 076)
Hoofjury (HJ): Davy Burgel
Hoofroutebouwer (HRB): Victor Meulendijks
Wedstrijdadministrator (WAS): Luc Beugels
In geval van calamiteiten vooraf aan de wedstrijd kun je contact opnemen met de TD.

Het tijdschema zoals hieronder staat is definitief. De starttijden die op de startlijsten staan zijn indicatief. Als klimmers afwezig zijn of als een route sneller geklommen wordt, ben je eerder aan de beurt. Hou goed je voorgangers in de gaten, zodat jij klaar staat als je aan de beurt bent. Sta je niet klaar, dan kun je de route niet meer klimmen. 

15 minuten voor aanvang van de ronde word er een briefing gegeven.


De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen twee leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd U20 [Geboortejaar 2005 en 2006 ] en Jeugd U18 [Geboortejaar 2007 en 2008].

Tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:30 uur Sluiting aanmelding U18 Jongens
10:45 uur Start kwalificatie ronde U18 Jongens
11:30 uur Sluiting aanmelding U18 Meisjes
11:45 uur Start kwalificatie ronde U18 Meisjes
13:15 uur Einde kwalificatie ronde U18 (Jongens & Meisjes)

13:15 uur Sluiting aanmelding U20 (Jongens & Meisjes)
13:45 uur Start kwalificatie ronde U20 (Jongens & Meisjes)
15:30 uur Einde kwalificatie ronde U20

15:45 sluiting Iso U18 & U20

16:15 uur Start Finale ronde Jongens en Meisjes
17:30 uur Einde Finale ronde + prijsuitreiking

Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag avond online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Tip: zet de notificatie aan, abonneer gratis op het kanaal en stel de notificatie in.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR (Nationaal Wedstrijd Reglement) van toepassing is.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info kijk op https://nkbv.nl/academie/
Vragen of interesse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling.


Number of competitors: 15

Name Bib number Nat. Team
Louise van Adrichem 44 NED Klimmuur Centraal
Femke de Vuijst 41 NED Team Mountain Network
Lisa Korevaar 38 NED Klimcentrum Bjoeks
Nanne van Gerwen 40 NED Team Neoliet
Yara Meye 32 NED Climb Up
Mirre Wijnen 37 NED Team Petzl
Sterre Hermans 35 NED Team Neoliet
Milou van Oort 34 NED Team Delfts Bleau
Julia Lyngvi 45 CAN Team Mountain Network
Esmee Bonsen 31 NED IVY Climbing
Laurien Smeets 36 NED Team Mountain Network
Philomijn Sinke 33 NED Kei Boulderhal
Puck de Lijster 42 NED Monte Cervino
Hannah Plomp 39 NED Team Mountain Network
Jaden Tjon 43 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 15

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:45 1 Esmee Bonsen 31 IVY Climbing
11:50 2 Yara Meye 32 Climb Up
11:55 3 Philomijn Sinke 33 Kei Boulderhal
12:00 4 Milou van Oort 34 Team Delfts Bleau
12:05 5 Sterre Hermans 35 Team Neoliet
12:10 6 Laurien Smeets 36 Team Mountain Network
12:15 7 Mirre Wijnen 37 Team Petzl
12:20 8 Lisa Korevaar 38 Klimcentrum Bjoeks
12:25 9 Hannah Plomp 39 Team Mountain Network
12:30 10 Nanne van Gerwen 40 Team Neoliet
12:35 11 Femke de Vuijst 41 Team Mountain Network
12:40 12 Puck de Lijster 42 Monte Cervino
12:45 13 Jaden Tjon 43 Team Neoliet
12:50 14 Louise van Adrichem 44 Klimmuur Centraal
12:55 15 Julia Lyngvi 45 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:45 1 Lisa Korevaar 38 Klimcentrum Bjoeks
11:50 2 Hannah Plomp 39 Team Mountain Network
11:55 3 Nanne van Gerwen 40 Team Neoliet
12:00 4 Femke de Vuijst 41 Team Mountain Network
12:05 5 Puck de Lijster 42 Monte Cervino
12:10 6 Jaden Tjon 43 Team Neoliet
12:15 7 Louise van Adrichem 44 Klimmuur Centraal
12:20 8 Julia Lyngvi 45 Team Mountain Network
12:25 9 Esmee Bonsen 31 IVY Climbing
12:30 10 Yara Meye 32 Climb Up
12:35 11 Philomijn Sinke 33 Kei Boulderhal
12:40 12 Milou van Oort 34 Team Delfts Bleau
12:45 13 Sterre Hermans 35 Team Neoliet
12:50 14 Laurien Smeets 36 Team Mountain Network
12:55 15 Mirre Wijnen 37 Team Petzl
21-04-2024 17:55
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Yara Meye 32 NED Top Top Top 1000.0 Climb Up
2 Milou van Oort 34 NED 40 27+ 40+ 805.0 Team Delfts Bleau
3 Mirre Wijnen 37 NED 24+ 20+ 35+ 690.0 Team Petzl
4 Louise van Adrichem 44 NED 42+ 21+ 35 610.0 Klimmuur Centraal
5 Nanne van Gerwen 40 NED 37 22+ 31+ 545.0 Team Neoliet
6 Jaden Tjon 43 NED 42+ 28 29+ 495.0 Team Neoliet
7 Julia Lyngvi 45 CAN 22 19 455.0 Team Mountain Network
8 Femke de Vuijst 41 NED 34+ 11+ 415.0 Team Mountain Network
9 Sterre Hermans 35 NED 23 17 380.0 Team Neoliet
10 Lisa Korevaar 38 NED 17+ 17+ 350.0 Klimcentrum Bjoeks
11 Hannah Plomp 39 NED 18+ 13+ 325.0 Team Mountain Network
12 Puck de Lijster 42 NED 17+ 11+ 300.0 Monte Cervino
13 Philomijn Sinke 33 NED 16+ 11 280.0 Kei Boulderhal
14 Esmee Bonsen 31 NED DNS DNS 0.0 IVY Climbing DNS
14 Laurien Smeets 36 NED DNS DNS 0.0 Team Mountain Network DNS

Number of competitors: 14

Name Bib number Nat. Team
Zoeteke Vliek 94 NED Climb Up
Loïsa van Laarhoven 91 NED Team Mountain Network
Linda van Dijke 86 NED Monte Cervino
Louise Janssen-Boudon 81 FRA De Boulder Beestjes
Sofie Huizer 85 NED Monte Cervino
Pippa van Wees 89 NED Monk Amsterdam
Bente Schiffeleers 93 NED TOC Limburg
Norah Arnold 92 NED Team Mountain Network
Doenja Sinke 84 NED Kei Boulderhal
Julie de Vlieger 83 NED Team Neoliet
Evi Creyghton 88 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Loeta Aarden 82 NED Monk Amsterdam
Asya Zelenska 90 NED Rotterdam Rockstars
Frederique Kerstens 87 NED Team Fabriek

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 14

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:45 1 Louise Janssen-Boudon 81 De Boulder Beestjes
13:50 2 Loeta Aarden 82 Monk Amsterdam
13:55 3 Julie de Vlieger 83 Team Neoliet
14:00 4 Doenja Sinke 84 Kei Boulderhal
14:05 5 Sofie Huizer 85 Monte Cervino
14:10 6 Linda van Dijke 86 Monte Cervino
14:15 7 Frederique Kerstens 87 Team Fabriek
14:20 8 Evi Creyghton 88 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
14:25 9 Pippa van Wees 89 Monk Amsterdam
14:30 10 Asya Zelenska 90 Rotterdam Rockstars
14:35 11 Loïsa van Laarhoven 91 Team Mountain Network
14:40 12 Norah Arnold 92 Team Mountain Network
14:45 13 Bente Schiffeleers 93 TOC Limburg
14:50 14 Zoeteke Vliek 94 Climb Up
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:45 1 Evi Creyghton 88 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
13:50 2 Pippa van Wees 89 Monk Amsterdam
13:55 3 Asya Zelenska 90 Rotterdam Rockstars
14:00 4 Loïsa van Laarhoven 91 Team Mountain Network
14:05 5 Norah Arnold 92 Team Mountain Network
14:10 6 Bente Schiffeleers 93 TOC Limburg
14:15 7 Zoeteke Vliek 94 Climb Up
14:20 8 Louise Janssen-Boudon 81 De Boulder Beestjes
14:25 9 Loeta Aarden 82 Monk Amsterdam
14:30 10 Julie de Vlieger 83 Team Neoliet
14:35 11 Doenja Sinke 84 Kei Boulderhal
14:40 12 Sofie Huizer 85 Monte Cervino
14:45 13 Linda van Dijke 86 Monte Cervino
14:50 14 Frederique Kerstens 87 Team Fabriek
21-04-2024 17:55
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Doenja Sinke 84 NED Top 37 39 1000.0 Kei Boulderhal
2 Bente Schiffeleers 93 NED Top 32 37 805.0 TOC Limburg
3 Linda van Dijke 86 NED 33 21+ 28+ 690.0 Monte Cervino
4 Norah Arnold 92 NED 25+ 21 28+ 610.0 Team Mountain Network
5 Zoeteke Vliek 94 NED 32+ 23+ 28 545.0 Climb Up
6 Evi Creyghton 88 NED 24+ 21+ 26 495.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
7 Frederique Kerstens 87 NED 24+ 21 455.0 Team Fabriek
8 Loïsa van Laarhoven 91 NED 32 16+ 415.0 Team Mountain Network
9 Asya Zelenska 90 NED 21 20 380.0 Rotterdam Rockstars
10 Julie de Vlieger 83 NED 22 18+ 350.0 Team Neoliet
11 Louise Janssen-Boudon 81 FRA 21 18+ 325.0 De Boulder Beestjes
12 Sofie Huizer 85 NED 18+ 19 300.0 Monte Cervino
13 Loeta Aarden 82 NED 22 15+ 280.0 Monk Amsterdam
14 Pippa van Wees 89 NED 19+ 17 260.0 Monk Amsterdam

Number of competitors: 27

Name Bib number Nat. Team
Yoram Dijkstra 26 NED Yosemite Jeugd
Roko Sipsma 6 NED Monk Amsterdam
Auryn Ramer 27 NED Team Mountain Network
Raff Sprokkereef 21 NED Team Mountain Network
Silas Grimme 24 NED Team Mountain Network
Sven de Vente 10 NED Team Mountain Network
Casper Kilsdonk 25 NED Team Neoliet
Bouwe Visschedijk 15 NED Impact
Daniel Mennink 14 NED Team Neoliet
Finn van Bakel 2 NED Monk Eindhoven
Loek van de Mast 8 NED Team Neoliet
Ties van de Sande 1 NED Team Neoliet
Jasper van Gelder 11 NED Team Neoliet
Felix Kolls 22 NED Team Mountain Network
Nathan Honkoop 3 NED Team Mountain Network
Yesper Kroes 9 NED Team Mountain Network
Siebe den Breejen 23 NED Team Mountain Network
Chris Mijnarends 7 NED Top-It
Jelle Pieters 18 NED School of Rock
Pim Kamstra 16 NED Team Mountain Network
Luuk Spaargaren 17 NED Team Mountain Network
Olivier de Jong 20 NED Team Mountain Network
Jesse Huizenga 19 NED Team Mountain Network
Max Koenen 4 NED Monte Cervino
Finn Karssen 12 NED De Broekerberg
Maas Hekkenberg 5 NED Rotterdam Rockstars
Maarten Kuhlmann 13 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 27

Time (Indicative) # Name Bib number Team
10:45 1 Ties van de Sande 1 Team Neoliet
10:50 2 Finn van Bakel 2 Monk Eindhoven
10:55 3 Nathan Honkoop 3 Team Mountain Network
11:00 4 Max Koenen 4 Monte Cervino
11:05 5 Maas Hekkenberg 5 Rotterdam Rockstars
11:10 6 Roko Sipsma 6 Monk Amsterdam
11:15 7 Chris Mijnarends 7 Top-It
11:20 8 Loek van de Mast 8 Team Neoliet
11:25 9 Yesper Kroes 9 Team Mountain Network
11:30 10 Sven de Vente 10 Team Mountain Network
11:35 11 Jasper van Gelder 11 Team Neoliet
11:40 12 Finn Karssen 12 De Broekerberg
11:45 13 Maarten Kuhlmann 13
11:50 14 Daniel Mennink 14 Team Neoliet
11:55 Break
12:10 15 Bouwe Visschedijk 15 Impact
12:15 16 Pim Kamstra 16 Team Mountain Network
12:20 17 Luuk Spaargaren 17 Team Mountain Network
12:25 18 Jelle Pieters 18 School of Rock
12:30 19 Jesse Huizenga 19 Team Mountain Network
12:35 20 Olivier de Jong 20 Team Mountain Network
12:40 21 Raff Sprokkereef 21 Team Mountain Network
12:45 22 Felix Kolls 22 Team Mountain Network
12:50 23 Siebe den Breejen 23 Team Mountain Network
12:55 24 Silas Grimme 24 Team Mountain Network
13:00 25 Casper Kilsdonk 25 Team Neoliet
13:05 26 Yoram Dijkstra 26 Yosemite Jeugd
13:10 27 Auryn Ramer 27 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
10:45 1 Daniel Mennink 14 Team Neoliet
10:50 2 Bouwe Visschedijk 15 Impact
10:55 3 Pim Kamstra 16 Team Mountain Network
11:00 4 Luuk Spaargaren 17 Team Mountain Network
11:05 5 Jelle Pieters 18 School of Rock
11:10 6 Jesse Huizenga 19 Team Mountain Network
11:15 7 Olivier de Jong 20 Team Mountain Network
11:20 8 Raff Sprokkereef 21 Team Mountain Network
11:25 9 Felix Kolls 22 Team Mountain Network
11:30 10 Siebe den Breejen 23 Team Mountain Network
11:35 11 Silas Grimme 24 Team Mountain Network
11:40 12 Casper Kilsdonk 25 Team Neoliet
11:45 13 Yoram Dijkstra 26 Yosemite Jeugd
11:50 14 Auryn Ramer 27 Team Mountain Network
11:55 Break
12:10 15 Ties van de Sande 1 Team Neoliet
12:15 16 Finn van Bakel 2 Monk Eindhoven
12:20 17 Nathan Honkoop 3 Team Mountain Network
12:25 18 Max Koenen 4 Monte Cervino
12:30 19 Maas Hekkenberg 5 Rotterdam Rockstars
12:35 20 Roko Sipsma 6 Monk Amsterdam
12:40 21 Chris Mijnarends 7 Top-It
12:45 22 Loek van de Mast 8 Team Neoliet
12:50 23 Yesper Kroes 9 Team Mountain Network
12:55 24 Sven de Vente 10 Team Mountain Network
13:00 25 Jasper van Gelder 11 Team Neoliet
13:05 26 Finn Karssen 12 De Broekerberg
13:10 27 Maarten Kuhlmann 13
21-04-2024 17:55
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Luuk Spaargaren 17 NED Top 38 Top 1000.0 Team Mountain Network
2 Jelle Pieters 18 NED Top 22+ 33 805.0 School of Rock
3 Bouwe Visschedijk 15 NED 33+ 29+ 32+ 690.0 Impact
4 Auryn Ramer 27 NED 28+ 23+ 31+ 610.0 Team Mountain Network
5 Jasper van Gelder 11 NED 28+ 22+ 28 545.0 Team Neoliet
6 Raff Sprokkereef 21 NED 29 23+ 25+ 495.0 Team Mountain Network
7 Roko Sipsma 6 NED 28+ 21+ 455.0 Monk Amsterdam
8 Pim Kamstra 16 NED 27 18+ 415.0 Team Mountain Network
9 Nathan Honkoop 3 NED 22+ 18+ 380.0 Team Mountain Network
10 Maarten Kuhlmann 13 NED 26+ 18 350.0
11 Yoram Dijkstra 26 NED 21+ 21+ 325.0 Yosemite Jeugd
12 Loek van de Mast 8 NED 22+ 16 300.0 Team Neoliet
13 Daniel Mennink 14 NED 28+ 2 280.0 Team Neoliet
14 Jesse Huizenga 19 NED 22 16 260.0 Team Mountain Network
15 Ties van de Sande 1 NED 22 15+ 240.0 Team Neoliet
16 Finn van Bakel 2 NED 22 15 220.0 Monk Eindhoven
17 Casper Kilsdonk 25 NED 21+ 15 205.0 Team Neoliet
18 Chris Mijnarends 7 NED 12+ 15+ 185.0 Top-It
19 Sven de Vente 10 NED 21+ 14+ 157.0 Team Mountain Network
19 Yesper Kroes 9 NED 21+ 14+ 157.0 Team Mountain Network
19 Olivier de Jong 20 NED 21+ 14+ 157.0 Team Mountain Network
22 Siebe den Breejen 23 NED 17+ 15 130.0 Team Mountain Network
23 Maas Hekkenberg 5 NED 21 14+ 120.0 Rotterdam Rockstars
24 Felix Kolls 22 NED 15+ 11+ 105.0 Team Mountain Network
25 Finn Karssen 12 NED 11 12 95.0 De Broekerberg
26 Max Koenen 4 NED 8+ 12 84.0 Monte Cervino
27 Silas Grimme 24 NED DNS DNS 0.0 Team Mountain Network DNS

Number of competitors: 21

Name Bib number Nat. Team
Quinn Klaassen 58 NED Team Mountain Network
Sebastiaan Boogers 68 NED
Jesse van den Hoek 71 NED Team Mountain Network
Jesse Honkoop 70 NED Team Mountain Network
Tijn Meulman 66 NED Team Neoliet
Simon Kunneman 61 NED GRIP Nijmegen
Thijs Pieters 65 NED School of Rock
Noah Droogers 63 NED Monte Cervino
Mischa Rodenburg 55 NED Team Mountain Network
Nando van Creij 62 NED Klimmuur Utrecht
Jesper Landman 59 NED Team Neoliet
Jochem Kissels 60 NED TOC Limburg
Dinant Betsch 54 NED Team Neoliet
Yannis Lemmen 56 NED Team Fabriek
Jayden Stekelenburg 57 NED Climb Up
Merijn de Baar 69 NED Team Neoliet
Sven Jansen 52 NED Team Neoliet
Nout Zanders 53 NED Climb Up
Sam van Riessen 51 NED Team Mountain Network
Bram Ockeloen 67 NED Team Neoliet
Simon Jamnig 64 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 21

Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:45 1 Sam van Riessen 51 Team Mountain Network
13:50 2 Sven Jansen 52 Team Neoliet
13:55 3 Nout Zanders 53 Climb Up
14:00 4 Dinant Betsch 54 Team Neoliet
14:05 5 Mischa Rodenburg 55 Team Mountain Network
14:10 6 Yannis Lemmen 56 Team Fabriek
14:15 7 Jayden Stekelenburg 57 Climb Up
14:20 8 Quinn Klaassen 58 Team Mountain Network
14:25 9 Jesper Landman 59 Team Neoliet
14:30 10 Jochem Kissels 60 TOC Limburg
14:35 11 Simon Kunneman 61 GRIP Nijmegen
14:40 12 Nando van Creij 62 Klimmuur Utrecht
14:45 13 Noah Droogers 63 Monte Cervino
14:50 14 Simon Jamnig 64
14:55 15 Thijs Pieters 65 School of Rock
15:00 16 Tijn Meulman 66 Team Neoliet
15:05 17 Bram Ockeloen 67 Team Neoliet
15:10 18 Sebastiaan Boogers 68
15:15 19 Merijn de Baar 69 Team Neoliet
15:20 20 Jesse Honkoop 70 Team Mountain Network
15:25 21 Jesse van den Hoek 71 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:45 1 Simon Kunneman 61 GRIP Nijmegen
13:50 2 Nando van Creij 62 Klimmuur Utrecht
13:55 3 Noah Droogers 63 Monte Cervino
14:00 4 Simon Jamnig 64
14:05 5 Thijs Pieters 65 School of Rock
14:10 6 Tijn Meulman 66 Team Neoliet
14:15 7 Bram Ockeloen 67 Team Neoliet
14:20 8 Sebastiaan Boogers 68
14:25 9 Merijn de Baar 69 Team Neoliet
14:30 10 Jesse Honkoop 70 Team Mountain Network
14:35 11 Jesse van den Hoek 71 Team Mountain Network
14:40 12 Sam van Riessen 51 Team Mountain Network
14:45 13 Sven Jansen 52 Team Neoliet
14:50 14 Nout Zanders 53 Climb Up
14:55 15 Dinant Betsch 54 Team Neoliet
15:00 16 Mischa Rodenburg 55 Team Mountain Network
15:05 17 Yannis Lemmen 56 Team Fabriek
15:10 18 Jayden Stekelenburg 57 Climb Up
15:15 19 Quinn Klaassen 58 Team Mountain Network
15:20 20 Jesper Landman 59 Team Neoliet
15:25 21 Jochem Kissels 60 TOC Limburg
21-04-2024 17:55
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Jesse Honkoop 70 NED Top 24 30 1000.0 Team Mountain Network
2 Thijs Pieters 65 NED Top 35+ 29+ 805.0 School of Rock
3 Jochem Kissels 60 NED 33+ 35+ 29+ 690.0 TOC Limburg
4 Jayden Stekelenburg 57 NED 34 28+ 29+ 610.0 Climb Up
5 Quinn Klaassen 58 NED 29+ 23 28 545.0 Team Mountain Network
6 Jesper Landman 59 NED 29+ 24 27+ 495.0 Team Neoliet
7 Merijn de Baar 69 NED 29+ 23 19 455.0 Team Neoliet
8 Simon Jamnig 64 NED 29 23+ 415.0
9 Simon Kunneman 61 NED 28+ 23 380.0 GRIP Nijmegen
10 Mischa Rodenburg 55 NED 29 18+ 350.0 Team Mountain Network
11 Noah Droogers 63 NED 28+ 21+ 325.0 Monte Cervino
12 Yannis Lemmen 56 NED 24 22 300.0 Team Fabriek
13 Bram Ockeloen 67 NED 25+ 21+ 280.0 Team Neoliet
14 Nando van Creij 62 NED 29 11+ 260.0 Klimmuur Utrecht
15 Nout Zanders 53 NED 18+ 21 240.0 Climb Up
16 Sam van Riessen 51 NED 22 14+ 220.0 Team Mountain Network
17 Jesse van den Hoek 71 NED 21+ 15 205.0 Team Mountain Network
18 Dinant Betsch 54 NED 18+ 16 185.0 Team Neoliet
19 Sven Jansen 52 NED 15+ 12 170.0 Team Neoliet
20 Sebastiaan Boogers 68 NED DNS DNS 0.0 DNS
20 Tijn Meulman 66 NED DNS DNS 0.0 Team Neoliet DNS

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 4090.0
2 Team Neoliet 2915.0
3 Climb Up 2395.0
4 Monte Cervino 1699.0
5 School of Rock 1610.0
6 TOC Limburg 1495.0
7 Kei Boulderhal 1280.0
8 Monk Amsterdam 995.0
9 Team Delfts Bleau 805.0
10 Team Fabriek 755.0
11 Team Petzl 690.0
11 Impact 690.0
13 Klimmuur Centraal 610.0
14 Rotterdam Rockstars 500.0
15 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof 495.0
16 GRIP Nijmegen 380.0
17 Klimcentrum Bjoeks 350.0
18 De Boulder Beestjes 325.0
18 Yosemite Jeugd 325.0
20 Klimmuur Utrecht 260.0
21 Monk Eindhoven 220.0
22 Top-It 185.0
23 De Broekerberg 95.0
24 IVY Climbing 0.0