Lead 2, Sun, 24 Mar 2024 11:00:00 +0100, MN Arnhem

Discipline: Lead
League: 2024 LEAD
Status: Processed

Description:
De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash routes, een halve finale en een finale met ieder één on-sight route. De top 16 deelnemers plaatsen zich voor de halve finale. De top 6 halve finalisten gaan door naar de finale. Het instap niveau voor de heren route is 7b+ en voor de vrouwen route 7a+.

Officials:
Technisch gedelegeerde (TD): Lisa Özmay-van der Werff (06-12936165)
Hoofjury (HJ): Erik de Lepper
Aspirant Hoofdjury (AHJ): Nasrin Rastgoo
Hoofroutebouwer (HRB): Arlen Strengers
Wedstrijdadministrator (WAS): Luc Beugels

In geval van calamiteiten vooraf aan de wedstrijd kun je contact opnemen met de TD. 

Tijdschema:

Kwalificatie ronde: LIVE SCORES
10:00 uur Aanmelding open
11:00 uur Start kwalificatie Heren
11:30 uur Start kwalificatie Dames
13:10 uur Einde kwalificatie Dames (richttijd)
13:45 uur Einde kwalificatie Heren (richttijd)

Halve finale ronde: (top 16 per categorie) LIVE SCORES
14:00 uur Sluit isolatie halve finale
14:30 uur Start halve finale Dames + Heren (incl. observatietijd)
16:00 uur Einde halve finale Dames + Heren (richttijd)

Finale ronde: (top 6 per categorie) LIVE SCORES
16:15 uur Sluit isolatie finalisten
16:45 uur Start Finale Dames en Heren klimmen om en om (incl. observatietijd)
18:00 uur Einde Finale + Prijsuitreiking (richttijd)

De kwalificatie route video's komen uiterlijk zaterdag om 18u online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR (Nationaal Wedstrijd Reglement) van toepassing is.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info kijk op https://nkbv.nl/academie/
Vragen of interesse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling.
Leeftijd: vanaf geboortejaar 2008.

Number of competitors: 19

Name Bib number Nat. Team
Klaar van den Beuken 9 NED Ayers Rookies
Mirre Wijnen 12 NED Team Neoliet
Yara Meye 4 NED Climb Up
Bente Schiffeleers 3 NED TOC Limburg
Doenja Sinke 6 NED Kei Boulderhal
Hilde Leemburg 19 NED Apex
Bibi Hamers 7 NED Team Kids From The Block
Sanne Gijselman 11 NED Team Neoliet
Esmee Bonsen 13 NED IVY Climbing
Freja Smed 20 NED Climb Up
Julie de Vlieger 1 NED Team Neoliet
Jaden Tjon 17 NED Team Neoliet
Wanda Stuster 18 NED
Myrthe van de Pol 2 NED Ayers Rookies
Ellen Timmer 16 NED Team Petzl
Noreen Lieftinck 15 NED
Marianne van der Steen 8 NED VerticalLife
Emmy Koopman 14 NED
Iris van 't Westeinde 5 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Julie de Vlieger 1 Team Neoliet
11:35 2 Myrthe van de Pol 2 Ayers Rookies
11:40 3 Bente Schiffeleers 3 TOC Limburg
11:45 4 Yara Meye 4 Climb Up
11:50 5 Iris van 't Westeinde 5 Team Neoliet
11:55 6 Doenja Sinke 6 Kei Boulderhal
12:00 7 Bibi Hamers 7 Team Kids From The Block
12:05 8 Marianne van der Steen 8 VerticalLife
12:10 9 Klaar van den Beuken 9 Ayers Rookies
12:15 10 Sanne Gijselman 11 Team Neoliet
12:20 11 Mirre Wijnen 12 Team Neoliet
12:25 12 Esmee Bonsen 13 IVY Climbing
12:30 13 Emmy Koopman 14
12:35 14 Noreen Lieftinck 15
12:40 15 Ellen Timmer 16 Team Petzl
12:45 16 Jaden Tjon 17 Team Neoliet
12:50 17 Wanda Stuster 18
12:55 18 Hilde Leemburg 19 Apex
13:00 19 Freja Smed 20 Climb Up
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Sanne Gijselman 11 Team Neoliet
11:35 2 Mirre Wijnen 12 Team Neoliet
11:40 3 Esmee Bonsen 13 IVY Climbing
11:45 4 Emmy Koopman 14
11:50 5 Noreen Lieftinck 15
11:55 6 Ellen Timmer 16 Team Petzl
12:00 7 Jaden Tjon 17 Team Neoliet
12:05 8 Wanda Stuster 18
12:10 9 Hilde Leemburg 19 Apex
12:15 10 Freja Smed 20 Climb Up
12:20 11 Julie de Vlieger 1 Team Neoliet
12:25 12 Myrthe van de Pol 2 Ayers Rookies
12:30 13 Bente Schiffeleers 3 TOC Limburg
12:35 14 Yara Meye 4 Climb Up
12:40 15 Iris van 't Westeinde 5 Team Neoliet
12:45 16 Doenja Sinke 6 Kei Boulderhal
12:50 17 Bibi Hamers 7 Team Kids From The Block
12:55 18 Marianne van der Steen 8 VerticalLife
13:00 19 Klaar van den Beuken 9 Ayers Rookies
24-03-2024 18:13
# Name Bib number Nat. 1 2 1 1 League. Points Team
1 Esmee Bonsen 13 NED 34+ Top 33 40+ 1000.0 IVY Climbing
2 Bibi Hamers 7 NED Top Top 35+ 35+ 805.0 Team Kids From The Block
3 Yara Meye 4 NED Top Top 32+ 35+ 690.0 Climb Up
4 Ellen Timmer 16 NED 34+ 27+ 32+ 18+ 610.0 Team Petzl
5 Sanne Gijselman 11 NED 29+ 27+ 32+ 18+ 545.0 Team Neoliet
6 Doenja Sinke 6 NED Top 35 32+ 18 495.0 Kei Boulderhal
7 Bente Schiffeleers 3 NED 31+ 28 32 455.0 TOC Limburg
8 Freja Smed 20 NED 29 24+ 31 415.0 Climb Up
9 Mirre Wijnen 12 NED 29 27+ 30+ 380.0 Team Neoliet
10 Klaar van den Beuken 9 NED 31 34+ 29+ 350.0 Ayers Rookies
11 Jaden Tjon 17 NED 26 26+ 28+ 325.0 Team Neoliet
12 Iris van 't Westeinde 5 NED 32+ 33+ 28 300.0 Team Neoliet
13 Marianne van der Steen 8 NED Top 28 25 280.0 VerticalLife
14 Wanda Stuster 18 NED 23 38 24 260.0
15 Myrthe van de Pol 2 NED 25+ 20+ 20+ 240.0 Ayers Rookies
16 Noreen Lieftinck 15 NED 25 20+ 20+ 220.0
17 Emmy Koopman 14 NED 25 17+ 205.0
18 Julie de Vlieger 1 NED 24 18 185.0 Team Neoliet
19 Hilde Leemburg 19 NED 21 16+ 170.0 Apex

Number of competitors: 28

Name Bib number Nat. Team
Riemer van den Haak 2 NED
Quinn Klaassen 10 NED Team Mountain Network
Jamey Menckeberg 3 NED
Jelle Pieters 13 NED School of Rock
Jochem Kissels 16 NED TOC Limburg
Jesse van den Hoek 28 NED Team Mountain Network
Luuk Spaargaren 24 NED Team Mountain Network
Tim Ponsen 27 NED Team Mountain Network
Mischa Rodenburg 30 NED Team Mountain Network
Bouwe Visschedijk 12 NED Impact
Joey Klein Koerkamp 8 NED ITOC
Timon Vos 21 NED GRIP Nijmegen
Jesse Honkoop 19 NED Team Mountain Network
Youri van der Stap 11 NED Team Delfts Bleau
Sander Jansma 14 NED Apex
Bas Lexmond 4 NED RSAC
Thijs Pieters 22 NED School of Rock
Wessel Pijnenburg 17 NED
Jayden Stekelenburg 18 NED Climb Up
Frank Stapel 25 NED ITOC
Fokke Wiersma 9 NED Team Petzl
Herman van Luijn 26 NED Apex
Koen Vromans 1 NED Team Petzl
Noah Droogers 29 NED Monte Cervino
Dean Kappen 5 NED
Jesper Landman 20 NED Team Neoliet
Wouter Peletier 6 NED
Jens de Louw 23 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 28

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:00 1 Koen Vromans 1 Team Petzl
11:05 2 Riemer van den Haak 2
11:10 3 Jamey Menckeberg 3
11:15 4 Bas Lexmond 4 RSAC
11:20 5 Dean Kappen 5
11:25 6 Wouter Peletier 6
11:30 7 Joey Klein Koerkamp 8 ITOC
11:35 8 Fokke Wiersma 9 Team Petzl
11:40 9 Quinn Klaassen 10 Team Mountain Network
11:45 10 Youri van der Stap 11 Team Delfts Bleau
11:50 11 Bouwe Visschedijk 12 Impact
11:55 12 Jelle Pieters 13 School of Rock
12:00 13 Sander Jansma 14 Apex
12:05 14 Jochem Kissels 16 TOC Limburg
12:10 15 Wessel Pijnenburg 17
12:15 Break
12:30 16 Jayden Stekelenburg 18 Climb Up
12:35 17 Jesse Honkoop 19 Team Mountain Network
12:40 18 Jesper Landman 20 Team Neoliet
12:45 19 Timon Vos 21 GRIP Nijmegen
12:50 20 Thijs Pieters 22 School of Rock
12:55 21 Jens de Louw 23 Team Mountain Network
13:00 22 Luuk Spaargaren 24 Team Mountain Network
13:05 23 Frank Stapel 25 ITOC
13:10 24 Herman van Luijn 26 Apex
13:15 25 Tim Ponsen 27 Team Mountain Network
13:20 26 Jesse van den Hoek 28 Team Mountain Network
13:25 27 Noah Droogers 29 Monte Cervino
13:30 28 Mischa Rodenburg 30 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:00 1 Wessel Pijnenburg 17
11:05 2 Jayden Stekelenburg 18 Climb Up
11:10 3 Jesse Honkoop 19 Team Mountain Network
11:15 4 Jesper Landman 20 Team Neoliet
11:20 5 Timon Vos 21 GRIP Nijmegen
11:25 6 Thijs Pieters 22 School of Rock
11:30 7 Jens de Louw 23 Team Mountain Network
11:35 8 Luuk Spaargaren 24 Team Mountain Network
11:40 9 Frank Stapel 25 ITOC
11:45 10 Herman van Luijn 26 Apex
11:50 11 Tim Ponsen 27 Team Mountain Network
11:55 12 Jesse van den Hoek 28 Team Mountain Network
12:00 13 Noah Droogers 29 Monte Cervino
12:05 14 Mischa Rodenburg 30 Team Mountain Network
12:10 15 Koen Vromans 1 Team Petzl
12:15 Break
12:30 16 Riemer van den Haak 2
12:35 17 Jamey Menckeberg 3
12:40 18 Bas Lexmond 4 RSAC
12:45 19 Dean Kappen 5
12:50 20 Wouter Peletier 6
12:55 21 Joey Klein Koerkamp 8 ITOC
13:00 22 Fokke Wiersma 9 Team Petzl
13:05 23 Quinn Klaassen 10 Team Mountain Network
13:10 24 Youri van der Stap 11 Team Delfts Bleau
13:15 25 Bouwe Visschedijk 12 Impact
13:20 26 Jelle Pieters 13 School of Rock
13:25 27 Sander Jansma 14 Apex
13:30 28 Jochem Kissels 16 TOC Limburg
24-03-2024 18:13
# Name Bib number Nat. 1 2 1 1 League. Points Team
1 Timon Vos 21 NED Top Top 28+ 42 1000.0 GRIP Nijmegen
2 Luuk Spaargaren 24 NED Top Top 25+ 39 805.0 Team Mountain Network
3 Jens de Louw 23 NED Top 44 25 36+ 690.0 Team Mountain Network
4 Thijs Pieters 22 NED Top Top 25 35+ 610.0 School of Rock
5 Frank Stapel 25 NED 32+ 31+ 23+ 26+ 545.0 ITOC
6 Jesse Honkoop 19 NED Top Top 24+ 18 495.0 Team Mountain Network
7 Wessel Pijnenburg 17 NED Top 39+ 23 455.0
8 Jesper Landman 20 NED Top 34 23 415.0 Team Neoliet
9 Jochem Kissels 16 NED 33+ 39 23 380.0 TOC Limburg
10 Sander Jansma 14 NED 34+ 32 23 350.0 Apex
11 Youri van der Stap 11 NED 30 24+ 23 325.0 Team Delfts Bleau
12 Jayden Stekelenburg 18 NED Top 30+ 22+ 300.0 Climb Up
13 Koen Vromans 1 NED 33 31+ 22+ 280.0 Team Petzl
14 Quinn Klaassen 10 NED 27+ 31 22+ 260.0 Team Mountain Network
15 Dean Kappen 5 NED 20 31+ 22+ 240.0
16 Fokke Wiersma 9 NED 30+ 32 14 220.0 Team Petzl
17 Tim Ponsen 27 NED 30+ 20+ 205.0 Team Mountain Network
18 Joey Klein Koerkamp 8 NED 27 23+ 185.0 ITOC
19 Jelle Pieters 13 NED 28 20+ 170.0 School of Rock
20 Wouter Peletier 6 NED 19+ 25 155.0
21 Noah Droogers 29 NED 22+ 23 145.0 Monte Cervino
22 Herman van Luijn 26 NED 27 12 130.0 Apex
23 Jamey Menckeberg 3 NED 20 20+ 120.0
24 Jesse van den Hoek 28 NED 15 12 105.0 Team Mountain Network
25 Bas Lexmond 4 NED 19+ 9+ 95.0 RSAC
26 Mischa Rodenburg 30 NED 19 10 84.0 Team Mountain Network
27 Riemer van den Haak 2 NED 7+ 9+ 73.0
28 Bouwe Visschedijk 12 NED DNS DNS 0.0 Impact DNS

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 1990.0
2 Team Neoliet 1665.0
3 Climb Up 1405.0
4 Team Petzl 1110.0
5 IVY Climbing 1000.0
5 GRIP Nijmegen 1000.0
7 TOC Limburg 835.0
8 Team Kids From The Block 805.0
9 School of Rock 780.0
10 ITOC 730.0
11 Apex 650.0
12 Ayers Rookies 590.0
13 Kei Boulderhal 495.0
14 Team Delfts Bleau 325.0
15 VerticalLife 280.0
16 Monte Cervino 145.0
17 RSAC 95.0
18 Impact 0.0