Lead 1, Sun, 10 Mar 2024 11:00:00 +0100, MN Amsterdam

Discipline: Lead
League: 2024 LEAD
Status: Processed

Description:
Startijden zijn definitief!
Kan je door uitzonderlijke omstandigheden niet op tijd komen, bel dan naar 0348 484 076

De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash routes en een halve finale en een finale met ieder één on-sight route. De top 16 deelnemers plaatsen zich voor de halve finale. De top 6 halve finalisten gaan door naar de finale. Het instap niveau voor de heren route is 7b+ en voor de vrouwen route 7a+.

Om de beste en meest kansrijke NKBV-wedstrijdklimmers de mogelijkheid te bieden om zich te kwalificeren, voor de onder A.5 (Kwalificatiesysteem Internationale Wedstrijden) benoemde wedstrijden is het voor iedere NKBV-wedstrijdklimmer mogelijk zich te plaatsen voor uitzendingen. Ook NKBV-wedstrijdklimmers, die (nog) niet behoren tot een NKBV-topsportprogramma, kunnen zich plaatsen voor een internationale IFSC-wedstrijd of kampioenschap.
De hoogst geëindigde, nog niet geplaatste deelnemer (1 per gender) krijgt een startbewijs toegewezen voor European Cups Lead.

Tijdschema:

Kwalificatie ronde:

10:00 uur Aanmelding open
11:00 uur Start kwalificatie ronde Heren (poets pauze na de 20ste klimmer)
11:30 uur Start kwalificatie ronde Dames (poets pauze na de 12de klimmer)
14:30 uur Einde kwalificatie (richttijd)

Halve finale ronde: (top 16 per categorie)
14:45 uur Sluit isolatie halve finale
15:30 uur Start halve finale Dames + Heren (incl. observatietijd)
17:00 uur Einde halve finale Dames + Heren (richttijd)

Finale ronde: (top 6 per categorie)
17:15 uur Sluit isolatie finale
18:00 uur Start Finale (incl. observatietijd)
18:45 uur Einde Finale + prijsuitreiking (richttijd)

De kwalificatie route video's komen uiterlijk zaterdag om 18u online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR (Nationaal Wedstrijd Reglement) van toepassing is.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info kijk op https://nkbv.nl/academie/
Vragen of interesse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling.
Leeftijd: vanaf geboortejaar 2008.

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team
Klaar van den Beuken 12 NED Ayers Rookies
Myrthe van de Pol 6 NED Ayers Rookies
Emmy Koopman 2 NED
Yara Meye 8 NED Climb Up
Esmee Bonsen 10 NED IVY Climbing
Bente Schiffeleers 19 NED TOC Limburg
Bibi Hamers 20 NED Team Kids From The Block
Mirre Wijnen 24 NED Team Neoliet
Sanne Gijselman 14 NED Team Neoliet
Lynn van der Meer 17 NED
Jaden Tjon 4 NED Team Neoliet
Noor Witte 13 NED
Doenja Sinke 15 NED Kei Boulderhal
Kaylee Endepoel 7 NED
Femke de Rijk 1 NED Apex
Pippa van Wees 11 NED Monk Amsterdam
Marianne van der Steen 9 NED VerticalLife
Tessa Robichon 18 NED Team Mountain Network
Ellen Timmer 23 NED Team Mountain Network
Noreen Lieftinck 21 NED REVOLT
Wanda Stuster 22 NED
Loïsa van Laarhoven 3 NED Team Mountain Network
Freja Smed 16 NED Climb Up
Iris van 't Westeinde 5 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 24

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Femke de Rijk 1 Apex
11:35 2 Emmy Koopman 2
11:40 3 Loïsa van Laarhoven 3 Team Mountain Network
11:45 4 Jaden Tjon 4 Team Neoliet
11:50 5 Iris van 't Westeinde 5
11:55 6 Myrthe van de Pol 6 Ayers Rookies
12:00 7 Kaylee Endepoel 7
12:05 8 Yara Meye 8 Climb Up
12:10 9 Marianne van der Steen 9 VerticalLife
12:15 10 Esmee Bonsen 10 IVY Climbing
12:20 11 Pippa van Wees 11 Monk Amsterdam
12:25 12 Klaar van den Beuken 12 Ayers Rookies
12:30 Break
12:45 13 Noor Witte 13
12:50 14 Sanne Gijselman 14 Team Neoliet
12:55 15 Doenja Sinke 15 Kei Boulderhal
13:00 16 Freja Smed 16 Climb Up
13:05 17 Lynn van der Meer 17
13:10 18 Tessa Robichon 18 Team Mountain Network
13:15 19 Bente Schiffeleers 19 TOC Limburg
13:20 20 Bibi Hamers 20 Team Kids From The Block
13:25 21 Noreen Lieftinck 21 REVOLT
13:30 22 Wanda Stuster 22
13:35 23 Ellen Timmer 23 Team Mountain Network
13:40 24 Mirre Wijnen 24 Team Neoliet
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Noor Witte 13
11:35 2 Sanne Gijselman 14 Team Neoliet
11:40 3 Doenja Sinke 15 Kei Boulderhal
11:45 4 Freja Smed 16 Climb Up
11:50 5 Lynn van der Meer 17
11:55 6 Tessa Robichon 18 Team Mountain Network
12:00 7 Bente Schiffeleers 19 TOC Limburg
12:05 8 Bibi Hamers 20 Team Kids From The Block
12:10 9 Noreen Lieftinck 21 REVOLT
12:15 10 Wanda Stuster 22
12:20 11 Ellen Timmer 23 Team Mountain Network
12:25 12 Mirre Wijnen 24 Team Neoliet
12:30 Break
12:45 13 Femke de Rijk 1 Apex
12:50 14 Emmy Koopman 2
12:55 15 Loïsa van Laarhoven 3 Team Mountain Network
13:00 16 Jaden Tjon 4 Team Neoliet
13:05 17 Iris van 't Westeinde 5
13:10 18 Myrthe van de Pol 6 Ayers Rookies
13:15 19 Kaylee Endepoel 7
13:20 20 Yara Meye 8 Climb Up
13:25 21 Marianne van der Steen 9 VerticalLife
13:30 22 Esmee Bonsen 10 IVY Climbing
13:35 23 Pippa van Wees 11 Monk Amsterdam
13:40 24 Klaar van den Beuken 12 Ayers Rookies
10-03-2024 19:12
# Name Bib number Nat. 1 2 1 1 League. Points Team
1 Lynn van der Meer 17 NED 34 Top Top 46+ 1000.0
2 Noor Witte 13 NED 34 28+ 32+ 26 805.0
3 Tessa Robichon 18 NED Top 23 36+ 25+ 690.0 Team Mountain Network
4 Esmee Bonsen 10 NED 34 31 32+ 24 610.0 IVY Climbing
5 Bibi Hamers 20 NED 33 31+ 29+ 23+ 545.0 Team Kids From The Block
6 Yara Meye 8 NED 34 26+ 31 22+ 495.0 Climb Up
7 Doenja Sinke 15 NED Top 25 27 455.0 Kei Boulderhal
8 Sanne Gijselman 14 NED 33 23+ 26+ 415.0 Team Neoliet
9 Bente Schiffeleers 19 NED 31 18 26+ 380.0 TOC Limburg
10 Klaar van den Beuken 12 NED 22 18+ 26 350.0 Ayers Rookies
11 Iris van 't Westeinde 5 NED 25 18+ 23+ 325.0
12 Freja Smed 16 NED 22 17 23+ 300.0 Climb Up
13 Marianne van der Steen 9 NED 28 16 23 280.0 VerticalLife
14 Mirre Wijnen 24 NED 34+ 14+ 18+ 260.0 Team Neoliet
15 Jaden Tjon 4 NED 23 14 16+ 240.0 Team Neoliet
16 Ellen Timmer 23 NED 34 17 14+ 220.0 Team Mountain Network
17 Emmy Koopman 2 NED 21+ 14+ 205.0
18 Wanda Stuster 22 NED 22 7 185.0
19 Myrthe van de Pol 6 NED 20+ 12 170.0 Ayers Rookies
20 Loïsa van Laarhoven 3 NED 20 8 155.0 Team Mountain Network
21 Pippa van Wees 11 NED 16+ 10 145.0 Monk Amsterdam
22 Femke de Rijk 1 NED 21 3 130.0 Apex
23 Kaylee Endepoel 7 NED 15 10 120.0
24 Noreen Lieftinck 21 NED 19 6 105.0 REVOLT

Number of competitors: 37

Name Bib number Nat. Team
Merijn Langkamp 42 NED GRIP Nijmegen
Joey Klein Koerkamp 39 NED ITOC
Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
Riemer van den Haak 63 NED
Quinn Klaassen 61 NED Team Mountain Network
Bouwe Visschedijk 55 NED Impact
Luuk Spaargaren 60 NED Team Mountain Network
Timon Vos 52 NED GRIP Nijmegen
Arno Luypaert 40 BEL Bleau Climbing Team
Youri van der Stap 54 NED Team Delfts Bleau
Jamey Menckeberg 53 NED
Lucas Altink 49 NED GRIP Nijmegen
Merijn de Baar 65 NED Team Neoliet
Thijs Pieters 69 NED School of Rock
Jelle Pieters 47 NED Team Neoliet
Roko Sipsma 51 NED Monk Amsterdam
Jesse Honkoop 50 NED Team Mountain Network
Bas Lexmond 44 NED RSAC
Mark Brand 41 NED Team Mountain Network
Leto Cavé 68 NED Team Mountain Network
Wessel Pijnenburg 37 NED
Sander Jansma 38 NED Apex
Ynze Visser 57 NED
Dean Kappen 46 NED
Boris van Asselt 56 NED Team Kids From The Block
Fokke Wiersma 36 NED BananaBenders
Jochem Kissels 64 NED TOC Limburg
Jesper Landman 33 NED Team Neoliet
Lars Deggeller 43 NED Klimcentrum Bjoeks
Auryn Ramer 67 NED Team Mountain Network
Koen Vromans 58 NED Team Petzl
Wouter Peletier 45 NED
Idse de Boer 66 NED North Bound Climbing
Jeroen Schmeetz 32 NED Bruut
Paul Flintrop 62 NED Team Neoliet
Jayden Stekelenburg 48 NED Climb Up
Nout Zanders 35 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 37

# Name Bib number Nat. Team
1 Jens de Louw 31 Team Mountain Network
2 Jeroen Schmeetz 32 Bruut
3 Jesper Landman 33 Team Neoliet
4 Nout Zanders 35 Climb Up
5 Fokke Wiersma 36 BananaBenders
6 Wessel Pijnenburg 37
7 Sander Jansma 38 Apex
8 Joey Klein Koerkamp 39 ITOC
9 Arno Luypaert 40 Bleau Climbing Team
10 Mark Brand 41 Team Mountain Network
11 Merijn Langkamp 42 GRIP Nijmegen
12 Lars Deggeller 43 Klimcentrum Bjoeks
13 Bas Lexmond 44 RSAC
14 Wouter Peletier 45
15 Dean Kappen 46
16 Jelle Pieters 47 Team Neoliet
17 Jayden Stekelenburg 48 Climb Up
18 Lucas Altink 49 GRIP Nijmegen
19 Jesse Honkoop 50 Team Mountain Network
20 Roko Sipsma 51 Monk Amsterdam
21 Timon Vos 52 GRIP Nijmegen
22 Jamey Menckeberg 53
23 Youri van der Stap 54 Team Delfts Bleau
24 Bouwe Visschedijk 55 Impact
25 Boris van Asselt 56 Team Kids From The Block
26 Ynze Visser 57
27 Koen Vromans 58 Team Petzl
28 Luuk Spaargaren 60 Team Mountain Network
29 Quinn Klaassen 61 Team Mountain Network
30 Paul Flintrop 62 Team Neoliet
31 Riemer van den Haak 63
32 Jochem Kissels 64 TOC Limburg
33 Merijn de Baar 65 Team Neoliet
34 Idse de Boer 66 North Bound Climbing
35 Auryn Ramer 67 Team Mountain Network
36 Leto Cavé 68 Team Mountain Network
37 Thijs Pieters 69 School of Rock
# Name Bib number Nat. Team
1 Jesse Honkoop 50 Team Mountain Network
2 Roko Sipsma 51 Monk Amsterdam
3 Timon Vos 52 GRIP Nijmegen
4 Jamey Menckeberg 53
5 Youri van der Stap 54 Team Delfts Bleau
6 Bouwe Visschedijk 55 Impact
7 Boris van Asselt 56 Team Kids From The Block
8 Ynze Visser 57
9 Koen Vromans 58 Team Petzl
10 Luuk Spaargaren 60 Team Mountain Network
11 Quinn Klaassen 61 Team Mountain Network
12 Paul Flintrop 62 Team Neoliet
13 Riemer van den Haak 63
14 Jochem Kissels 64 TOC Limburg
15 Merijn de Baar 65 Team Neoliet
16 Idse de Boer 66 North Bound Climbing
17 Auryn Ramer 67 Team Mountain Network
18 Leto Cavé 68 Team Mountain Network
19 Thijs Pieters 69 School of Rock
20 Jens de Louw 31 Team Mountain Network
21 Jeroen Schmeetz 32 Bruut
22 Jesper Landman 33 Team Neoliet
23 Nout Zanders 35 Climb Up
24 Fokke Wiersma 36 BananaBenders
25 Wessel Pijnenburg 37
26 Sander Jansma 38 Apex
27 Joey Klein Koerkamp 39 ITOC
28 Arno Luypaert 40 Bleau Climbing Team
29 Mark Brand 41 Team Mountain Network
30 Merijn Langkamp 42 GRIP Nijmegen
31 Lars Deggeller 43 Klimcentrum Bjoeks
32 Bas Lexmond 44 RSAC
33 Wouter Peletier 45
34 Dean Kappen 46
35 Jelle Pieters 47 Team Neoliet
36 Jayden Stekelenburg 48 Climb Up
37 Lucas Altink 49 GRIP Nijmegen
10-03-2024 19:12
# Name Bib number Nat. 1 2 1 1 League. Points Team
1 Arno Luypaert 40 BEL Top Top 40 39+ 1000.0 Bleau Climbing Team
2 Mark Brand 41 NED Top Top Top 38+ 805.0 Team Mountain Network
3 Luuk Spaargaren 60 NED Top 45 31+ 33 690.0 Team Mountain Network
4 Jens de Louw 31 NED Top 45 32+ 29 610.0 Team Mountain Network
5 Thijs Pieters 69 NED Top Top 32 25+ 545.0 School of Rock
6 Timon Vos 52 NED Top 23+ 31+ 25+ 495.0 GRIP Nijmegen
7 Jesper Landman 33 NED 32 23+ 29+ 455.0 Team Neoliet
8 Jesse Honkoop 50 NED 26+ 39+ 28+ 415.0 Team Mountain Network
9 Ynze Visser 57 NED Top 26 26+ 380.0
10 Jayden Stekelenburg 48 NED 31 37 26+ 350.0 Climb Up
11 Wessel Pijnenburg 37 NED Top 39 24+ 325.0
12 Leto Cavé 68 NED Top 30 24+ 300.0 Team Mountain Network
13 Jochem Kissels 64 NED Top 33 24 280.0 TOC Limburg
14 Merijn de Baar 65 NED 27 33 19 260.0 Team Neoliet
15 Idse de Boer 66 NED 31+ 24+ 17+ 240.0 North Bound Climbing
16 Sander Jansma 38 NED 28 34 16 220.0 Apex
17 Jelle Pieters 47 NED 32+ 23 205.0 Team Neoliet
18 Bouwe Visschedijk 55 NED 22 33 185.0 Impact
19 Youri van der Stap 54 NED 24+ 23+ 170.0 Team Delfts Bleau
20 Auryn Ramer 67 NED 23 25+ 155.0 Team Mountain Network
21 Quinn Klaassen 61 NED 26+ 23 145.0 Team Mountain Network
22 Merijn Langkamp 42 NED 24 23 125.0 GRIP Nijmegen
22 Fokke Wiersma 36 NED 24 23 125.0 BananaBenders
24 Joey Klein Koerkamp 39 NED 23+ 23 105.0 ITOC
25 Jeroen Schmeetz 32 NED 23 23 95.0 Bruut
26 Nout Zanders 35 NED 19+ 23 84.0 Climb Up
27 Roko Sipsma 51 NED 22+ 22+ 73.0 Monk Amsterdam
28 Wouter Peletier 45 NED 23 21+ 63.0
29 Dean Kappen 46 NED 22 22+ 56.0
30 Lucas Altink 49 NED 19+ 20 48.0 GRIP Nijmegen
31 Lars Deggeller 43 NED 18 22 42.0 Klimcentrum Bjoeks
32 Bas Lexmond 44 NED 18 21 37.0 RSAC
33 Jamey Menckeberg 53 NED 19 19+ 33.0
34 Riemer van den Haak 63 NED 19 14 30.0
35 Boris van Asselt 56 NED DNS DNS 0.0 Team Kids From The Block DNS
35 Koen Vromans 58 NED DNS DNS 0.0 Team Petzl DNS
35 Paul Flintrop 62 NED DNS DNS 0.0 Team Neoliet DNS

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 3170.0
2 Team Neoliet 1835.0
3 Climb Up 1229.0
4 Bleau Climbing Team 1000.0
5 GRIP Nijmegen 668.0
6 TOC Limburg 660.0
7 IVY Climbing 610.0
8 Team Kids From The Block 545.0
8 School of Rock 545.0
10 Ayers Rookies 520.0
11 Kei Boulderhal 455.0
12 Apex 350.0
13 VerticalLife 280.0
14 North Bound Climbing 240.0
15 Monk Amsterdam 218.0
16 Impact 185.0
17 Team Delfts Bleau 170.0
18 BananaBenders 125.0
19 REVOLT 105.0
19 ITOC 105.0
21 Bruut 95.0
22 Klimcentrum Bjoeks 42.0
23 RSAC 37.0
24 Team Petzl 0.0