Jeugd Boulder Series Zuid Holland 6, Sat, 09 Mar 2024 09:00:00 +0100, De Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Zuid Holland 2023/2024
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.

De niveaucategorieën zijn:
  • START: 6 boulders tussen de 3 en 5
  • MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
  • MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!

 Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
  • Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
  • Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
  • Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
  • Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
  • Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
  • Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:
  • U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.

Definitieve tijdschema:
 09:00 Hal open, start inschrijving U10+U12
 09:30 Sluiting inschrijving U10+U12
 09:45 Briefing deelnemers
 10:00 Start wedstrijd U10+U12
 12:00 Einde wedstrijd U10+U12

Individuele prijsuitreiking ongeveer 12:30/12:45, U10+U12

 11:15 Start inschrijving U14+U16, U18+U20
 12:00 Sluit inschrijving U14+U16, U18+U20
 12:15 Briefing deelnemers
 12:30 Start wedstrijd U14+U16, U18+U20
 14:30 Einde wedstrijd U14+U16, U18+U20

Individuele prijsuitreiking ongeveer 14:45/15:00, U14+U16, U18+U20
+
Team bokaal uitreiking

Team Uitslag:
1.  Monk Rotterdam 9306
2.  Boulderhal de Campus 6626
3.  Kunststof Jeugd 5847
4.  Team Delfts Bleau 4428
5.  Team Neoliet 3553
6.  Krachtstof Jeugd 3000
7.  Ayers Rookies 2155
8.  Revolt Youth 2088
9.  Energiehaven 1475
10.  Monk Hilversum 1000
11.  Beest Boulders Jeugd 920
12.  Bleau Climbing Team 805
13.  Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof 415
14. Team Wildflower 280

Max U10 & U12

The competitionresults are not public.

Max U14 & U16

The competitionresults are not public.

Max U18 & U20

Number of competitors: 8

Name Bib number Nat. Team
Wisse Schipper NED Team Neoliet
Tom van Holland NED Team Neoliet
Willem Meijer NED Team Neoliet
Gijs van der Heijden NED Monk Rotterdam
Scott Bouwman NED Monk Rotterdam
Boyt Duiverman NED Monk Rotterdam
Tom Brouwers NED Boulderhal de Campus
Lilas-May Joyce FRA Revolt Youth

Ronde: Max U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Nat. Team
1 Scott Bouwman Monk Rotterdam
2 Wisse Schipper Team Neoliet
3 Willem Meijer Team Neoliet
4 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
5 Tom van Holland Team Neoliet
6 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
7 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
8 Lilas-May Joyce Revolt Youth
# Name Bib number Nat. Team
1 Scott Bouwman Monk Rotterdam
2 Wisse Schipper Team Neoliet
3 Willem Meijer Team Neoliet
4 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
5 Tom van Holland Team Neoliet
6 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
7 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
8 Lilas-May Joyce Revolt Youth
# Name Bib number Nat. Team
1 Scott Bouwman Monk Rotterdam
2 Wisse Schipper Team Neoliet
3 Willem Meijer Team Neoliet
4 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
5 Tom van Holland Team Neoliet
6 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
7 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
8 Lilas-May Joyce Revolt Youth
# Name Bib number Nat. Team
1 Scott Bouwman Monk Rotterdam
2 Wisse Schipper Team Neoliet
3 Willem Meijer Team Neoliet
4 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
5 Tom van Holland Team Neoliet
6 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
7 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
8 Lilas-May Joyce Revolt Youth
# Name Bib number Nat. Team
1 Scott Bouwman Monk Rotterdam
2 Wisse Schipper Team Neoliet
3 Willem Meijer Team Neoliet
4 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
5 Tom van Holland Team Neoliet
6 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
7 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
8 Lilas-May Joyce Revolt Youth
# Name Bib number Nat. Team
1 Scott Bouwman Monk Rotterdam
2 Wisse Schipper Team Neoliet
3 Willem Meijer Team Neoliet
4 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
5 Tom van Holland Team Neoliet
6 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
7 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
8 Lilas-May Joyce Revolt Youth
09-03-2024 15:19
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Tom van Holland NED T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 6T11 6Z6 1000.0 Team Neoliet
2 Tom Brouwers NED T1Z1 T1Z1 T3Z1 T3Z3 T1Z1 T5Z1 6T14 6Z8 805.0 Boulderhal de Campus
3 Wisse Schipper NED T2Z1 T1Z1 T5Z2 T5Z2 T1Z1 Z3 5T14 6Z10 690.0 Team Neoliet
4 Willem Meijer NED T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 4T5 6Z8 610.0 Team Neoliet
5 Scott Bouwman NED T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 T2Z1 Z1 4T6 6Z6 520.0 Monk Rotterdam
5 Boyt Duiverman NED T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 4T6 6Z6 520.0 Monk Rotterdam
7 Gijs van der Heijden NED T2Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 4T6 6Z8 455.0 Monk Rotterdam
8 Lilas-May Joyce FRA T2Z1 T2Z1 Z3 Z1 Z1 2T4 5Z7 415.0 Revolt Youth

Mid U10 & U12

The competitionresults are not public.

Mid U14 & U16

The competitionresults are not public.

Mid U18 & U20

Number of competitors: 4

Name Bib number Nat. Team
Melissa van Benthem NED Ayers Rookies
Tieme Hayward NED Boulderhal de Campus
milan de de Moulin NED Krachtstof Jeugd
Amelie Onderwater NED

Ronde: Mid U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Team
1 milan de de Moulin Krachtstof Jeugd
2 Melissa van Benthem Ayers Rookies
3 Amelie Onderwater
4 Tieme Hayward Boulderhal de Campus
# Name Bib number Team
1 milan de de Moulin Krachtstof Jeugd
2 Melissa van Benthem Ayers Rookies
3 Amelie Onderwater
4 Tieme Hayward Boulderhal de Campus
# Name Bib number Team
1 milan de de Moulin Krachtstof Jeugd
2 Melissa van Benthem Ayers Rookies
3 Amelie Onderwater
4 Tieme Hayward Boulderhal de Campus
# Name Bib number Team
1 milan de de Moulin Krachtstof Jeugd
2 Melissa van Benthem Ayers Rookies
3 Amelie Onderwater
4 Tieme Hayward Boulderhal de Campus
# Name Bib number Team
1 milan de de Moulin Krachtstof Jeugd
2 Melissa van Benthem Ayers Rookies
3 Amelie Onderwater
4 Tieme Hayward Boulderhal de Campus
# Name Bib number Team
1 milan de de Moulin Krachtstof Jeugd
2 Melissa van Benthem Ayers Rookies
3 Amelie Onderwater
4 Tieme Hayward Boulderhal de Campus
09-03-2024 15:19
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Melissa van Benthem NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T3Z1 6T10 6Z6 1000.0 Ayers Rookies
2 Tieme Hayward NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z3 T5Z5 5T13 5Z11 805.0 Boulderhal de Campus
3 milan de de Moulin NED T2Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 4T6 6Z7 690.0 Krachtstof Jeugd
4 Amelie Onderwater NED T3Z3 T1Z1 T2Z1 T1Z1 - Z1 4T7 5Z7 610.0

Start U10 & U12

The competitionresults are not public.

Start U14 & U16

The competitionresults are not public.
No registrations yet
No results yet