Jeugd Boulder Serie Noord Holland 4, Sat, 27 Jan 2024 09:00:00 +0100, Monk, Amsterdam Noord

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Noord Holland 2023/2024
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.

De niveaucategorieën zijn:
  • START: 6 boulders tussen de 3 en 5
  • MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
  • MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!

 Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
  • Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
  • Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
  • Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
  • Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
  • Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
  • Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:
  • U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.

Voorlopig tijdschema:
 09:00 Hal open, start inschrijving U10+U12
 09:30 Sluiting inschrijving U10+U12
 09:45 Briefing deelnemers
 10:00 Start wedstrijd U10+U12
 12:00 Einde wedstrijd U10+U12

Prijsuitreiking ongeveer 12:30, U10+U12

 11:00 Start inschrijving U14+U16, U18+U20
 11:45 Sluit inschrijving U14+U16, U18+U20
 12:00 Briefing deelnemers
 12:15 Start wedstrijd U14+U16, U18+U20
 14:15 Einde wedstrijd U14+U16, U18+U20

Prijsuitreiking ongeveer 14:45, U14+U16, U18+U20

Let op:
  • Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 (pin only!) en kan betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
  • Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.
  • Óp deze dag zijn er geen dagwinnaars! Er worden deze wel prijzen uitgereikt aan de overall competitiewinnaars van de 4 wedstrijden in Noord-Holland.
Vragen?
Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over De Series kan je hier vinden.

Max U10 & U12

The competitionresults are not public.

Max U14 & U16

The competitionresults are not public.

Max U18 & U20

Number of competitors: 9

Name Bib number Nat. Team
Yannick Eleveld NED
Olivier de Jong NED Team Mountain Network
Sven de Vente NED Team Mountain Network
Finn Karssen NED De Broekerberg
Bodey van Oosten NED BAZ
Levi Daniëls NED Impact
Robin van Kleef NED De Broekerberg
Gefen Caplan Lubetkin ISR Team Fabriek
Chris Mijnarends NED Top-It

Ronde: Max U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Nat. Team
1 Chris Mijnarends Top-It
2 Sven de Vente Team Mountain Network
3 Olivier de Jong Team Mountain Network
4 Levi Daniëls Impact
5 Bodey van Oosten BAZ
6 Yannick Eleveld
7 Gefen Caplan Lubetkin Team Fabriek
8 Finn Karssen De Broekerberg
9 Robin van Kleef De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Chris Mijnarends Top-It
2 Sven de Vente Team Mountain Network
3 Olivier de Jong Team Mountain Network
4 Levi Daniëls Impact
5 Bodey van Oosten BAZ
6 Yannick Eleveld
7 Gefen Caplan Lubetkin Team Fabriek
8 Finn Karssen De Broekerberg
9 Robin van Kleef De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Chris Mijnarends Top-It
2 Sven de Vente Team Mountain Network
3 Olivier de Jong Team Mountain Network
4 Levi Daniëls Impact
5 Bodey van Oosten BAZ
6 Yannick Eleveld
7 Gefen Caplan Lubetkin Team Fabriek
8 Finn Karssen De Broekerberg
9 Robin van Kleef De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Chris Mijnarends Top-It
2 Sven de Vente Team Mountain Network
3 Olivier de Jong Team Mountain Network
4 Levi Daniëls Impact
5 Bodey van Oosten BAZ
6 Yannick Eleveld
7 Gefen Caplan Lubetkin Team Fabriek
8 Finn Karssen De Broekerberg
9 Robin van Kleef De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Chris Mijnarends Top-It
2 Sven de Vente Team Mountain Network
3 Olivier de Jong Team Mountain Network
4 Levi Daniëls Impact
5 Bodey van Oosten BAZ
6 Yannick Eleveld
7 Gefen Caplan Lubetkin Team Fabriek
8 Finn Karssen De Broekerberg
9 Robin van Kleef De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Chris Mijnarends Top-It
2 Sven de Vente Team Mountain Network
3 Olivier de Jong Team Mountain Network
4 Levi Daniëls Impact
5 Bodey van Oosten BAZ
6 Yannick Eleveld
7 Gefen Caplan Lubetkin Team Fabriek
8 Finn Karssen De Broekerberg
9 Robin van Kleef De Broekerberg
27-01-2024 14:35
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Sven de Vente NED T1Z1 T3Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 - 4T6 5Z5 1000.0 Team Mountain Network
2 Robin van Kleef NED T1Z1 T4Z3 Z1 T2Z2 T1Z1 - 4T8 5Z8 805.0 De Broekerberg
3 Bodey van Oosten NED T1Z1 T3Z3 T2Z1 T1Z1 - - 4T7 4Z6 690.0 BAZ
4 Gefen Caplan Lubetkin ISR T1Z1 Z4 Z1 T1Z1 T1Z1 - 3T3 5Z8 610.0 Team Fabriek
5 Levi Daniëls NED T1Z1 - T3Z3 T2Z2 Z4 - 3T6 4Z10 545.0 Impact
6 Olivier de Jong NED T2Z2 Z5 Z1 T1Z1 Z1 - 2T3 5Z10 495.0 Team Mountain Network
7 Chris Mijnarends NED T2Z1 Z4 Z1 T1Z1 - - 2T3 4Z7 455.0 Top-It
8 Yannick Eleveld NED T3Z1 Z3 Z1 T4Z4 - - 2T7 4Z9 415.0
9 Finn Karssen NED T2Z1 - Z2 T3Z1 - - 2T5 3Z4 380.0 De Broekerberg

Mid U10 & U12

The competitionresults are not public.

Mid U14 & U16

The competitionresults are not public.

Mid U18 & U20

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team
Tygo Verhoeven NED Team Fabriek
Jelte Snoek NED Team Fabriek
Roos Stroet NED Team Fabriek
Ronja van Dantzig NED Top-It
Dario Nusse NED De Broekerberg
Mauro Versteegen NED Team Fabriek
adam klerkx NED Klimmuur Centraal
Noa Heijmerink NED Monk Amsterdam
Robin Achtereekte NED Top-It
Jip Meereboer NED De Broekerberg
Liza Chernykh UKR Team Fabriek

Ronde: Mid U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 11

# Name Bib number Nat. Team
1 Jelte Snoek Team Fabriek
2 Roos Stroet Team Fabriek
3 adam klerkx Klimmuur Centraal
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Dario Nusse De Broekerberg
6 Mauro Versteegen Team Fabriek
7 Tygo Verhoeven Team Fabriek
8 Ronja van Dantzig Top-It
9 Liza Chernykh Team Fabriek
10 Jip Meereboer De Broekerberg
11 Robin Achtereekte Top-It
# Name Bib number Nat. Team
1 Jelte Snoek Team Fabriek
2 Roos Stroet Team Fabriek
3 adam klerkx Klimmuur Centraal
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Dario Nusse De Broekerberg
6 Mauro Versteegen Team Fabriek
7 Tygo Verhoeven Team Fabriek
8 Ronja van Dantzig Top-It
9 Liza Chernykh Team Fabriek
10 Jip Meereboer De Broekerberg
11 Robin Achtereekte Top-It
# Name Bib number Nat. Team
1 Jelte Snoek Team Fabriek
2 Roos Stroet Team Fabriek
3 adam klerkx Klimmuur Centraal
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Dario Nusse De Broekerberg
6 Mauro Versteegen Team Fabriek
7 Tygo Verhoeven Team Fabriek
8 Ronja van Dantzig Top-It
9 Liza Chernykh Team Fabriek
10 Jip Meereboer De Broekerberg
11 Robin Achtereekte Top-It
# Name Bib number Nat. Team
1 Jelte Snoek Team Fabriek
2 Roos Stroet Team Fabriek
3 adam klerkx Klimmuur Centraal
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Dario Nusse De Broekerberg
6 Mauro Versteegen Team Fabriek
7 Tygo Verhoeven Team Fabriek
8 Ronja van Dantzig Top-It
9 Liza Chernykh Team Fabriek
10 Jip Meereboer De Broekerberg
11 Robin Achtereekte Top-It
# Name Bib number Nat. Team
1 Jelte Snoek Team Fabriek
2 Roos Stroet Team Fabriek
3 adam klerkx Klimmuur Centraal
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Dario Nusse De Broekerberg
6 Mauro Versteegen Team Fabriek
7 Tygo Verhoeven Team Fabriek
8 Ronja van Dantzig Top-It
9 Liza Chernykh Team Fabriek
10 Jip Meereboer De Broekerberg
11 Robin Achtereekte Top-It
# Name Bib number Nat. Team
1 Jelte Snoek Team Fabriek
2 Roos Stroet Team Fabriek
3 adam klerkx Klimmuur Centraal
4 Noa Heijmerink Monk Amsterdam
5 Dario Nusse De Broekerberg
6 Mauro Versteegen Team Fabriek
7 Tygo Verhoeven Team Fabriek
8 Ronja van Dantzig Top-It
9 Liza Chernykh Team Fabriek
10 Jip Meereboer De Broekerberg
11 Robin Achtereekte Top-It
27-01-2024 14:35
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Roos Stroet NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 5T6 6Z6 1000.0 Team Fabriek
2 Mauro Versteegen NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z4 5T6 6Z9 805.0 Team Fabriek
3 Jelte Snoek NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - 5T5 5Z5 690.0 Team Fabriek
4 Noa Heijmerink NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 - 5T7 5Z5 610.0 Monk Amsterdam
5 adam klerkx NED T1Z1 T3Z2 T1Z1 T3Z1 T1Z1 - 5T9 5Z6 545.0 Klimmuur Centraal
6 Dario Nusse NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 - 4T4 5Z5 495.0 De Broekerberg
7 Ronja van Dantzig NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 - 4T6 5Z5 455.0 Top-It
8 Tygo Verhoeven NED T1Z1 T2Z2 T2Z2 Z1 T2Z2 - 4T7 5Z8 415.0 Team Fabriek
9 Robin Achtereekte NED T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z2 Z1 Z2 3T5 6Z10 380.0 Top-It
10 Liza Chernykh UKR T1Z1 T3Z2 T3Z1 Z1 Z2 - 3T7 5Z7 350.0 Team Fabriek
11 Jip Meereboer NED T1Z1 T3Z3 T2Z1 - Z3 - 3T6 4Z8 325.0 De Broekerberg

Start U10 & U12

The competitionresults are not public.

Start U14 & U16

The competitionresults are not public.

Start U18 & U20

Number of competitors: 1

Name Bib number Nat. Team
Lotte de Vries NED

Ronde: Start U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 1

# Name Bib number Team
1 Lotte de Vries
# Name Bib number Team
1 Lotte de Vries
# Name Bib number Team
1 Lotte de Vries
# Name Bib number Team
1 Lotte de Vries
# Name Bib number Team
1 Lotte de Vries
# Name Bib number Team
1 Lotte de Vries
27-01-2024 14:35
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Lotte de Vries NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 5T5 6Z10 1000.0