Jeugd Boulder Series Zuid Holland 7, Sat, 20 Apr 2024 09:00:00 +0200, Monk, Rotterdam

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Zuid Holland 2023/2024
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.

De niveaucategorieën zijn:
  • START: 6 boulders tussen de 3 en 5
  • MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
  • MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!

 Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
  • Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
  • Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
  • Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
  • Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
  • Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
  • Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:
  • U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.

Voorlopig tijdschema:
 09:00 Hal open, start inschrijving U10+U12
 09:30 Sluiting inschrijving U10+U12
 09:45 Briefing deelnemers
 10:00 Start wedstrijd U10+U12
 12:00 Einde wedstrijd U10+U12

Prijsuitreiking ongeveer 12:30, U10+U12

 11:00 Start inschrijving U14+U16, U18+U20
 11:45 Sluit inschrijving U14+U16, U18+U20
 12:00 Briefing deelnemers
 12:15 Start wedstrijd U14+U16, U18+U20
 14:15 Einde wedstrijd U14+U16, U18+U20

Prijsuitreiking ongeveer 14:45, U14+U16, U18+U20

Let op:
  • Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 (pin only!) en kan betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
  • Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.
Vragen?
Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over De Series kan je hier vinden.

Max U10 & U12

The competitionresults are not public.

Max U14 & U16

The competitionresults are not public.

Max U18 & U20

Number of competitors: 12

Name Bib number Nat. Team
Willem Meijer NED Team Neoliet
Tom van Holland NED Team Neoliet
Tom Brouwers NED Boulderhal de Campus
Wisse Schipper NED Team Neoliet
Gijs van der Heijden NED Monk Rotterdam
Josefine Kimenai NED Monk Rotterdam
Parker Wol NED Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
Daniël Vlek NED Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
Boyt Duiverman NED Monk Rotterdam
Scott Bouwman NED Monk Rotterdam
Taras Kurchenko UKR Beest Boulders Jeugd
Flemming Hartman NED Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub

Ronde: Max U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Nat. Team
1 Tom van Holland Team Neoliet
2 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
3 Scott Bouwman Monk Rotterdam
4 Wisse Schipper Team Neoliet
5 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
6 Taras Kurchenko Beest Boulders Jeugd
7 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
8 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
9 Willem Meijer Team Neoliet
10 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
11 Daniël Vlek Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
# Name Bib number Nat. Team
1 Tom van Holland Team Neoliet
2 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
3 Scott Bouwman Monk Rotterdam
4 Wisse Schipper Team Neoliet
5 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
6 Taras Kurchenko Beest Boulders Jeugd
7 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
8 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
9 Willem Meijer Team Neoliet
10 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
11 Daniël Vlek Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
# Name Bib number Nat. Team
1 Tom van Holland Team Neoliet
2 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
3 Scott Bouwman Monk Rotterdam
4 Wisse Schipper Team Neoliet
5 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
6 Taras Kurchenko Beest Boulders Jeugd
7 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
8 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
9 Willem Meijer Team Neoliet
10 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
11 Daniël Vlek Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
# Name Bib number Nat. Team
1 Tom van Holland Team Neoliet
2 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
3 Scott Bouwman Monk Rotterdam
4 Wisse Schipper Team Neoliet
5 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
6 Taras Kurchenko Beest Boulders Jeugd
7 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
8 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
9 Willem Meijer Team Neoliet
10 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
11 Daniël Vlek Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
# Name Bib number Nat. Team
1 Tom van Holland Team Neoliet
2 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
3 Scott Bouwman Monk Rotterdam
4 Wisse Schipper Team Neoliet
5 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
6 Taras Kurchenko Beest Boulders Jeugd
7 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
8 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
9 Willem Meijer Team Neoliet
10 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
11 Daniël Vlek Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
# Name Bib number Nat. Team
1 Tom van Holland Team Neoliet
2 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
3 Scott Bouwman Monk Rotterdam
4 Wisse Schipper Team Neoliet
5 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
6 Taras Kurchenko Beest Boulders Jeugd
7 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
8 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
9 Willem Meijer Team Neoliet
10 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
11 Daniël Vlek Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Tom Brouwers Boulderhal de Campus
20-04-2024 14:31
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Tom van Holland NED T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 6T13 6Z6 1000.0 Team Neoliet
2 Taras Kurchenko UKR T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 5T6 6Z8 805.0 Beest Boulders Jeugd
3 Tom Brouwers NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 Z3 5T8 6Z8 690.0 Boulderhal de Campus
4 Parker Wol NED T1Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z1 T2Z1 Z1 5T9 6Z8 610.0 Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
5 Gijs van der Heijden NED T1Z1 T1Z1 T4Z2 T2Z1 T2Z1 Z3 5T10 6Z9 545.0 Monk Rotterdam
6 Willem Meijer NED T1Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z2 T3Z1 Z3 5T10 6Z11 495.0 Team Neoliet
7 Scott Bouwman NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 - 4T5 5Z6 455.0 Monk Rotterdam
8 Boyt Duiverman NED T2Z2 T1Z1 T3Z3 Z1 T2Z2 - 4T8 5Z9 415.0 Monk Rotterdam
9 Wisse Schipper NED T1Z1 T1Z1 - T3Z1 T3Z1 - 4T8 4Z4 380.0 Team Neoliet
10 Flemming Hartman NED Z1 Z1 - - T1Z1 - 1T1 3Z3 350.0 Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
11 Josefine Kimenai NED T1Z1 - - - - - 1T1 1Z1 325.0 Monk Rotterdam
12 Daniël Vlek NED 0T0 0Z0 300.0 Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub

Mid U10 & U12

The competitionresults are not public.

Mid U14 & U16

The competitionresults are not public.

Mid U18 & U20

Number of competitors: 4

Name Bib number Nat. Team
Raven Reith NED
Dixie Foks NED Monk Rotterdam
Alexander Vincent NED Monk Rotterdam
Thirze Ebbers NED Monk Rotterdam

Ronde: Mid U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Team
1 Raven Reith
2 Dixie Foks Monk Rotterdam
3 Alexander Vincent Monk Rotterdam
4 Thirze Ebbers Monk Rotterdam
# Name Bib number Team
1 Raven Reith
2 Dixie Foks Monk Rotterdam
3 Alexander Vincent Monk Rotterdam
4 Thirze Ebbers Monk Rotterdam
# Name Bib number Team
1 Raven Reith
2 Dixie Foks Monk Rotterdam
3 Alexander Vincent Monk Rotterdam
4 Thirze Ebbers Monk Rotterdam
# Name Bib number Team
1 Raven Reith
2 Dixie Foks Monk Rotterdam
3 Alexander Vincent Monk Rotterdam
4 Thirze Ebbers Monk Rotterdam
# Name Bib number Team
1 Raven Reith
2 Dixie Foks Monk Rotterdam
3 Alexander Vincent Monk Rotterdam
4 Thirze Ebbers Monk Rotterdam
# Name Bib number Team
1 Raven Reith
2 Dixie Foks Monk Rotterdam
3 Alexander Vincent Monk Rotterdam
4 Thirze Ebbers Monk Rotterdam
20-04-2024 14:31
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Alexander Vincent NED T1Z1 T5Z1 T4Z1 Z1 T2Z1 - 4T12 5Z5 1000.0 Monk Rotterdam
2 Thirze Ebbers NED Z2 - T5Z5 - T2Z1 - 2T7 3Z8 805.0 Monk Rotterdam
3 Raven Reith NED T1Z1 T5Z5 - - - - 2T6 2Z6 690.0
4 Dixie Foks NED Z1 - Z1 - Z1 - 0T0 3Z3 610.0 Monk Rotterdam

Start U10 & U12

The competitionresults are not public.

Start U14 & U16

The competitionresults are not public.
No registrations yet
No results yet