Jeugd Boulder Series Zuid Holland 5, Sat, 10 Feb 2024 09:00:00 +0100, Revolt, Delft

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Zuid Holland 2023/2024
Status: Finished

Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.

De niveaucategorieën zijn:
  • START: 6 boulders tussen de 3 en 5
  • MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
  • MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!

 Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
  • Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
  • Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
  • Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
  • Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
  • Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:
  • U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U18: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.

definitief tijdschema:
 09:00 Hal open, start inschrijving U10+U12
 09:30 Sluiting inschrijving U10+U12
 09:45 Briefing deelnemers
 10:00 Start wedstrijd U10+U12
 12:00 Einde wedstrijd U10+U12

Prijsuitreiking ongeveer 12:30, U10+U12

 11:00 Start inschrijving U14+U16, U18
 11:45 Sluit inschrijving U14+U16, U18
 12:00 Briefing deelnemers
 12:15 Start wedstrijd U14+U16, U18
 14:15 Einde wedstrijd U14+U16, U18

Prijsuitreiking ongeveer 14:45, U14+U16, U18

Let op:
  • Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 (pin only!) en kan betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
  • Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.
Vragen?
Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over De Series kan je hier vinden.

Max U10 & U12

The competitionresults are not public.

Max U14 & U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 7

Name Bib number Nat. Team
Mees Polinder NED Team Delfts Bleau
Gijs van der Heijden NED Monk Rotterdam
Alexandre Caron FRA Kunststof Jeugd
Fabian Schuring NED Revolt Youth
Scott Bouwman NED Monk Rotterdam
Boyt Duiverman NED Monk Rotterdam
Siena Pedrini NED Revolt Youth

Ronde: Max U18 - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Nat. Team
1 Mees Polinder Team Delfts Bleau
2 Alexandre Caron Kunststof Jeugd
3 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
4 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
5 Fabian Schuring Revolt Youth
6 Scott Bouwman Monk Rotterdam
7 Siena Pedrini Revolt Youth
# Name Bib number Nat. Team
1 Mees Polinder Team Delfts Bleau
2 Alexandre Caron Kunststof Jeugd
3 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
4 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
5 Fabian Schuring Revolt Youth
6 Scott Bouwman Monk Rotterdam
7 Siena Pedrini Revolt Youth
# Name Bib number Nat. Team
1 Mees Polinder Team Delfts Bleau
2 Alexandre Caron Kunststof Jeugd
3 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
4 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
5 Fabian Schuring Revolt Youth
6 Scott Bouwman Monk Rotterdam
7 Siena Pedrini Revolt Youth
# Name Bib number Nat. Team
1 Mees Polinder Team Delfts Bleau
2 Alexandre Caron Kunststof Jeugd
3 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
4 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
5 Fabian Schuring Revolt Youth
6 Scott Bouwman Monk Rotterdam
7 Siena Pedrini Revolt Youth
# Name Bib number Nat. Team
1 Mees Polinder Team Delfts Bleau
2 Alexandre Caron Kunststof Jeugd
3 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
4 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
5 Fabian Schuring Revolt Youth
6 Scott Bouwman Monk Rotterdam
7 Siena Pedrini Revolt Youth
# Name Bib number Nat. Team
1 Mees Polinder Team Delfts Bleau
2 Alexandre Caron Kunststof Jeugd
3 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
4 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
5 Fabian Schuring Revolt Youth
6 Scott Bouwman Monk Rotterdam
7 Siena Pedrini Revolt Youth
10-02-2024 14:45
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Gijs van der Heijden NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 Z1 T4Z3 5T10 6Z9 1000.0 Monk Rotterdam
2 Fabian Schuring NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 Z1 3T3 6Z7 805.0 Revolt Youth
3 Boyt Duiverman NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 Z1 - 3T3 5Z8 690.0 Monk Rotterdam
4 Mees Polinder NED T5Z1 T2Z1 T2Z2 Z3 Z2 - 3T9 5Z9 610.0 Team Delfts Bleau
5 Siena Pedrini NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 - - - 3T4 3Z3 545.0 Revolt Youth
6 Scott Bouwman NED - T1Z1 T1Z1 Z4 Z1 - 2T2 4Z7 495.0 Monk Rotterdam
7 Alexandre Caron FRA - T1Z1 T2Z2 - Z2 - 2T3 3Z5 455.0 Kunststof Jeugd

Mid U10 & U12

The competitionresults are not public.

Mid U14 & U16

The competitionresults are not public.
No registrations yet
No results yet

Start U10 & U12

The competitionresults are not public.

Start U14 & U16

The competitionresults are not public.
No registrations yet
No results yet