Jeugd Boulder Series Zuid Holland 3, Sat, 13 Jan 2024 09:00:00 +0100, Walhalla, Den Haag

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Zuid Holland 2023/2024
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.

De niveaucategorieën zijn:
  • START: 6 boulders tussen de 3 en 5
  • MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
  • MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!

 Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
  • Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
  • Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
  • Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
  • Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
  • Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
  • Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:
  • U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
  • U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.

Definitieve wedstrijdschema

Afgelopen week zijn er nog een hoop aanmeldingen voor de wedstrijd bijgekomen. Omdat wij graag willen dat iedereen voldoende klimtijd heeft zal het schema voor morgen en klein beetje veranderen. Het definitieve wedstrijdschema voor morgen zal er als volgt uit komen te zien:

09:00 Hal open, start inschrijving U10+U12

09:30 Sluiting inschrijving U10+U12

09:45 Briefing deelnemers

10:00 Start wedstrijd U10+U12

12:00 Einde wedstrijd U10+U12

Tussenstand voor de wisselbokaal om 12:30, U10+U12

11:00 Start inschrijving U14+U16

11:45 Sluit inschrijving U14+U16

12:00 Briefing deelnemers U14+U16

12:15 Start wedstrijd U14+U16

14:15 Einde wedstrijd U14+U16

12:00 Start inschrijving U18+U20

12:45 Sluit inschrijving U18+U20

13:00 Briefing deelnemers U18+U20

13:15 Start wedstrijd U18+U20

15:15 Einde wedstrijd U18+U20

Prijsuitreiking wisselbokaal winnende hallenteam 15:45 U14+U16 en U18+U20.

Teamuitslag van deze wedstrijd:
1 Monk Rotterdam 11943
 2 Kunststof Jeugd 7867
 3 Krachtstof Jeugd 4636
 4 Boulderhal de Campus 4417
 5 Team Delfts Bleau 4103
 6 Ayers Rookies 2963
 7 Revolt Youth 2525
 8 Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub 2040
 9 Beest Boulders Jeugd 1126
 10 Kei Boulderhal 1000 
 11 GRIP Nijmegen 805
 12 Team Yellowstone 805
 13 Energiehaven 776
 14 Team Neoliet 715
 15 Team Mountain Network  610
 16 JGDCLB Den Haag 495

Let op:
  • Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 (pin only!) en kan betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
  • Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.
Vragen?
Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over De Series kan je hier vinden.

Max U10 & U12

The competitionresults are not public.

Max U14 & U16

The competitionresults are not public.

Max U18 & U20

Number of competitors: 12

Name Bib number Nat. Team
Scott Bouwman NED Monk Rotterdam
Meie Bakker NED JGDCLB Den Haag
Steven Olivier NED
Olivier de Jong NED Team Mountain Network
Boyt Duiverman NED Monk Rotterdam
Parker Wol NED Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
Stijn Maatman NED Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
Thomas Sloos NED Kunststof Jeugd
Gijs van der Heijden NED Monk Rotterdam
Josefine Kimenai NED Monk Rotterdam
Flemming Hartman NED Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
Siena Pedrini NED Revolt Youth

Ronde: Max U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
2 Meie Bakker JGDCLB Den Haag
3 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
4 Scott Bouwman Monk Rotterdam
5 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
6 Siena Pedrini Revolt Youth
7 Steven Olivier
8 Olivier de Jong Team Mountain Network
9 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
10 Thomas Sloos Kunststof Jeugd
11 Stijn Maatman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
# Name Bib number Team
1 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
2 Meie Bakker JGDCLB Den Haag
3 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
4 Scott Bouwman Monk Rotterdam
5 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
6 Siena Pedrini Revolt Youth
7 Steven Olivier
8 Olivier de Jong Team Mountain Network
9 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
10 Thomas Sloos Kunststof Jeugd
11 Stijn Maatman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
# Name Bib number Team
1 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
2 Meie Bakker JGDCLB Den Haag
3 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
4 Scott Bouwman Monk Rotterdam
5 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
6 Siena Pedrini Revolt Youth
7 Steven Olivier
8 Olivier de Jong Team Mountain Network
9 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
10 Thomas Sloos Kunststof Jeugd
11 Stijn Maatman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
# Name Bib number Team
1 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
2 Meie Bakker JGDCLB Den Haag
3 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
4 Scott Bouwman Monk Rotterdam
5 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
6 Siena Pedrini Revolt Youth
7 Steven Olivier
8 Olivier de Jong Team Mountain Network
9 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
10 Thomas Sloos Kunststof Jeugd
11 Stijn Maatman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
# Name Bib number Team
1 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
2 Meie Bakker JGDCLB Den Haag
3 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
4 Scott Bouwman Monk Rotterdam
5 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
6 Siena Pedrini Revolt Youth
7 Steven Olivier
8 Olivier de Jong Team Mountain Network
9 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
10 Thomas Sloos Kunststof Jeugd
11 Stijn Maatman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
# Name Bib number Team
1 Boyt Duiverman Monk Rotterdam
2 Meie Bakker JGDCLB Den Haag
3 Josefine Kimenai Monk Rotterdam
4 Scott Bouwman Monk Rotterdam
5 Parker Wol Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
6 Siena Pedrini Revolt Youth
7 Steven Olivier
8 Olivier de Jong Team Mountain Network
9 Flemming Hartman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
10 Thomas Sloos Kunststof Jeugd
11 Stijn Maatman Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
12 Gijs van der Heijden Monk Rotterdam
13-01-2024 15:10
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Parker Wol NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 6T8 6Z6 1000.0 Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
2 Gijs van der Heijden NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z1 Z4 5T9 6Z9 805.0 Monk Rotterdam
3 Stijn Maatman NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 T2Z2 Z5 5T10 6Z12 690.0 Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
4 Olivier de Jong NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 4T6 5Z5 610.0 Team Mountain Network
5 Thomas Sloos NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 545.0 Kunststof Jeugd
6 Meie Bakker NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 4Z4 495.0 JGDCLB Den Haag
7 Scott Bouwman NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 4T5 4Z5 455.0 Monk Rotterdam
8 Boyt Duiverman NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 4T6 4Z6 415.0 Monk Rotterdam
9 Steven Olivier NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z3 Z3 3T3 6Z10 380.0
10 Flemming Hartman NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z2 3T3 5Z7 350.0 Beest Boulders Rotterdam Jeugdclub
11 Siena Pedrini NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 3T4 4Z4 325.0 Revolt Youth
12 Josefine Kimenai NED Z1 0T0 1Z1 300.0 Monk Rotterdam

Mid U10 & U12

The competitionresults are not public.

Mid U14 & U16

The competitionresults are not public.

Mid U18 & U20

Number of competitors: 4

Name Bib number Nat. Team
Mathias Freijse NED GRIP Nijmegen
Melissa van Benthem NED Ayers Rookies
Thomas Gubbels NED Ayers Rookies
Mirte Jager NED Revolt Youth

Ronde: Mid U18 & U20 - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Team
1 Mathias Freijse GRIP Nijmegen
2 Mirte Jager Revolt Youth
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Thomas Gubbels Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Mathias Freijse GRIP Nijmegen
2 Mirte Jager Revolt Youth
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Thomas Gubbels Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Mathias Freijse GRIP Nijmegen
2 Mirte Jager Revolt Youth
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Thomas Gubbels Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Mathias Freijse GRIP Nijmegen
2 Mirte Jager Revolt Youth
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Thomas Gubbels Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Mathias Freijse GRIP Nijmegen
2 Mirte Jager Revolt Youth
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Thomas Gubbels Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Mathias Freijse GRIP Nijmegen
2 Mirte Jager Revolt Youth
3 Melissa van Benthem Ayers Rookies
4 Thomas Gubbels Ayers Rookies
13-01-2024 15:09
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total League. Points Team
1 Thomas Gubbels NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T8 6Z8 1000.0 Ayers Rookies
2 Mathias Freijse NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z1 T1Z1 6T10 6Z8 805.0 GRIP Nijmegen
3 Mirte Jager NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 5T6 5Z5 690.0 Revolt Youth
4 Melissa van Benthem NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z4 Z1 4T5 6Z9 610.0 Ayers Rookies

Start U10 & U12

The competitionresults are not public.

Start U14 & U16

The competitionresults are not public.
No registrations yet
No results yet