NK BOULDER 2024, Sat, 03 Feb 2024 20:00:00 +0100, De Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
League:
Status: Processed

Description: Het NK Boulder 2024 bestaat uit een halve finale en een finaleronde. Beide rondes worden volgens het NWR Boulder 2024 geklommen.
Dit betekent in het kort voor de halve finale; vier on-sight boulders in een roulatiesysteem met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders en voor de finale vier on-sight boulders met 4 minuten klimtijd. Per categorie gaan er zes klimmers door naar de finale.

Om de beste en meest kansrijke NKBV-wedstrijdklimmers de mogelijkheid te bieden om zich te kwalificeren, voor de onder A.5 (Kwalificatiesysteem Internationale Wedstrijden) genoemde wedstrijden is het voor iedere NKBV-wedstrijdklimmer mogelijk zich te plaatsen voor uitzendingen. Ook NKBV-wedstrijdklimmers, die (nog) niet behoren tot een NKBV-topsportprogramma, kunnen zich plaatsen voor een internationale IFSC-wedstrijd of kampioenschap.
De hoogst geëindigde, nog niet geplaatste deelnemer (1 per gender) krijgt een startbewijs toegewezen voor European Cup Boulder.

Hoofdroutebouwer (HRB): Frank Loeve
Bouwteam: Nikki van Bergen, Robin Donders en Igor Depoorter (internationale gastbouwer)
Hoofjury (HJ): Erik de Lepper & Davy Burgel
Technical Delegate (TD): Lisa Özmay-van der Werff (06-12936165 / Telefonisch bereikbaar op de wedstrijddag voor deelnemers en coaches)

Elke deelnemer mag 1 coach meenemen in de isolatie. Deelnemers die zich niet plaatsen voor de finale hebben vrij toegang tot de finale. Dit is voor de coaches niet van toepassing.
Coaches kunnen aangemeld worden door dit formilier in te vullen vóór woensdag 31 januari 2024 12:00u.

Let op: Extinction Rebellion heeft aangekondigd op 3 februari te protesteren op de A12 bij Den Haag. Kom je met de auto, dan kun je omrijden via enkele N-wegen en via Delft.

KIJK HIER DE LIVESTREAM

1/2 finale Dames
11:30 uur Isolatie open voor Dames + Heren
12:30 uur Isolatie gesloten Dames + Heren & hal open voor publiek (toegang gratis)
13:00 uur Start 1/2 Finale Dames LIVE SCORES
14:30 uur Einde 1/2 Finale Dames
14:35 uur Uitslag 1/2 Finale Dames

1/2 finale Heren
15:00 uur Start 1/2 Finale Heren LIVE SCORES
16:30 uur Einde 1/2 Finale Heren
16:35 uur Uitslag 1/2 Finale Heren

Finale
16:30 uur Isolatie open voor finalisten Dames en Heren
17:00 uur Isolatie gesloten voor finalisten
17:00 uur Hal gesloten voor publiek
19:00 uur Hal geopend voor publiek (toegang €15,-)
19:55 uur Start livestream
20:00 uur Presentatie finalisten & inlezen Dames & Heren
20:15 uur Start Finale LIVE SCORES
22.00 uur Einde Finale + Prijsuitreiking

Voor deelname aan het NK Boulder 2024 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond die aangesloten is bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer over de Nederlandse nationaliteit beschikt

Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Number of competitors: 12

Name Bib number Nat. Team
Sanne Gijselman 11 NED Bossche Boulders
Ysa Rakestraw 10 NED Monk Eindhoven
Bibi Hamers 9 NED Team Kids From The Block
Frederique Kerstens 8 NED Team Fabriek
Lynn van der Meer 7 NED Team Neoliet
Tessa Robichon 6 NED Team Mountain Network
Yara Meye 5 NED Climb Up
Doenja Sinke 4 NED Kei Boulderhal
Pleun Frank 3 NED
Amber Schiffeleers 2 NED IVY Climbing
Lisa Klem 1 NED Boulderhal de Campus
Robin Mertens 12 NED

Ronde: Halve finale - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 Tessa Robichon 6 Team Mountain Network
2 Yara Meye 5 Climb Up
3 Frederique Kerstens 8 Team Fabriek
4 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
5 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
6 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
7 Sanne Gijselman 11 Bossche Boulders
8 Robin Mertens 12
9 Bibi Hamers 9 Team Kids From The Block
10 Pleun Frank 3
11 Amber Schiffeleers 2 IVY Climbing
12 Lisa Klem 1 Boulderhal de Campus
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:10 1 Tessa Robichon 6 Team Mountain Network
13:15 2 Yara Meye 5 Climb Up
13:20 3 Frederique Kerstens 8 Team Fabriek
13:25 4 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
13:30 5 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
13:35 6 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
13:40 7 Sanne Gijselman 11 Bossche Boulders
13:45 8 Robin Mertens 12
13:50 9 Bibi Hamers 9 Team Kids From The Block
13:55 10 Pleun Frank 3
14:00 11 Amber Schiffeleers 2 IVY Climbing
14:05 12 Lisa Klem 1 Boulderhal de Campus
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:20 1 Tessa Robichon 6 Team Mountain Network
13:25 2 Yara Meye 5 Climb Up
13:30 3 Frederique Kerstens 8 Team Fabriek
13:35 4 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
13:40 5 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
13:45 6 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
13:50 7 Sanne Gijselman 11 Bossche Boulders
13:55 8 Robin Mertens 12
14:00 9 Bibi Hamers 9 Team Kids From The Block
14:05 10 Pleun Frank 3
14:10 11 Amber Schiffeleers 2 IVY Climbing
14:15 12 Lisa Klem 1 Boulderhal de Campus
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:30 1 Tessa Robichon 6 Team Mountain Network
13:35 2 Yara Meye 5 Climb Up
13:40 3 Frederique Kerstens 8 Team Fabriek
13:45 4 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
13:50 5 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
13:55 6 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
14:00 7 Sanne Gijselman 11 Bossche Boulders
14:05 8 Robin Mertens 12
14:10 9 Bibi Hamers 9 Team Kids From The Block
14:15 10 Pleun Frank 3
14:20 11 Amber Schiffeleers 2 IVY Climbing
14:25 12 Lisa Klem 1 Boulderhal de Campus
03-02-2024 22:01
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 2 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 3Z4 Z4 T6Z6 Z7 T1Z1 2T7 4Z18 1000.0 IVY Climbing
2 Lisa Klem 1 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 4Z4 T1Z1 T4Z3 Z1 2T5 3Z5 805.0 Boulderhal de Campus
3 Lynn van der Meer 7 NED Z1 T1Z1 Z8 T1Z1 2T2 4Z11 T8Z8 Z1 T1Z1 2T9 3Z10 690.0 Team Neoliet
4 Bibi Hamers 9 NED T2Z1 T1Z1 Z1 2T3 3Z3 Z6 T1Z1 Z3 1T1 3Z10 610.0 Team Kids From The Block
5 Pleun Frank 3 NED Z1 T2Z1 T3Z1 Z1 2T5 4Z4 Z4 T6Z6 Z4 1T6 3Z14 545.0
6 Robin Mertens 12 NED T4Z1 T2Z1 2T6 2Z2 Z1 0T0 1Z1 495.0
7 Yara Meye 5 NED Z1 T4Z1 1T4 2Z2 455.0 Climb Up
8 Ysa Rakestraw 10 NED Z1 Z1 0T0 2Z2 415.0 Monk Eindhoven
9 Doenja Sinke 4 NED Z1 Z2 0T0 2Z3 380.0 Kei Boulderhal
10 Sanne Gijselman 11 NED Z1 Z7 0T0 2Z8 350.0 Bossche Boulders
11 Frederique Kerstens 8 NED Z1 0T0 1Z1 313.0 Team Fabriek
11 Tessa Robichon 6 NED Z1 DNS DNS DNS 0T0 1Z1 313.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 12

Name Bib number Nat. Team
Tedyano Sordam 8 NED Bruut
Jesse Honkoop 7 NED Team Mountain Network
Misha Schram 6 NED Monk Amsterdam
Boris van Asselt 5 NED Team Kids From The Block
Youri van der Stap 4 NED Team Delfts Bleau
Jens de Louw 3 NED Team Mountain Network
Paul Brand 2 NED Monk Amsterdam
Don van Laere 1 NED Team Delfts Bleau
Briq Middelburg 9 NED Boulderhal de Campus
Luuk Spaargaren 10 NED Team Mountain Network
Jesper Landman 11 NED Team Neoliet
Vincent van den Berg 12 NED REVOLT

Ronde: Halve finale - Routes: Number of competitors: 12

Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:00 1 Briq Middelburg 9 Boulderhal de Campus
15:05 2 Misha Schram 6 Monk Amsterdam
15:10 3 Jesper Landman 11 Team Neoliet
15:15 4 Youri van der Stap 4 Team Delfts Bleau
15:20 5 Jesse Honkoop 7 Team Mountain Network
15:25 6 Jens de Louw 3 Team Mountain Network
15:30 7 Tedyano Sordam 8 Bruut
15:35 8 Luuk Spaargaren 10 Team Mountain Network
15:40 9 Vincent van den Berg 12 REVOLT
15:45 10 Boris van Asselt 5 Team Kids From The Block
15:50 11 Paul Brand 2 Monk Amsterdam
15:55 12 Don van Laere 1 Team Delfts Bleau
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:10 1 Briq Middelburg 9 Boulderhal de Campus
15:15 2 Misha Schram 6 Monk Amsterdam
15:20 3 Jesper Landman 11 Team Neoliet
15:25 4 Youri van der Stap 4 Team Delfts Bleau
15:30 5 Jesse Honkoop 7 Team Mountain Network
15:35 6 Jens de Louw 3 Team Mountain Network
15:40 7 Tedyano Sordam 8 Bruut
15:45 8 Luuk Spaargaren 10 Team Mountain Network
15:50 9 Vincent van den Berg 12 REVOLT
15:55 10 Boris van Asselt 5 Team Kids From The Block
16:00 11 Paul Brand 2 Monk Amsterdam
16:05 12 Don van Laere 1 Team Delfts Bleau
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:20 1 Briq Middelburg 9 Boulderhal de Campus
15:25 2 Misha Schram 6 Monk Amsterdam
15:30 3 Jesper Landman 11 Team Neoliet
15:35 4 Youri van der Stap 4 Team Delfts Bleau
15:40 5 Jesse Honkoop 7 Team Mountain Network
15:45 6 Jens de Louw 3 Team Mountain Network
15:50 7 Tedyano Sordam 8 Bruut
15:55 8 Luuk Spaargaren 10 Team Mountain Network
16:00 9 Vincent van den Berg 12 REVOLT
16:05 10 Boris van Asselt 5 Team Kids From The Block
16:10 11 Paul Brand 2 Monk Amsterdam
16:15 12 Don van Laere 1 Team Delfts Bleau
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:30 1 Briq Middelburg 9 Boulderhal de Campus
15:35 2 Misha Schram 6 Monk Amsterdam
15:40 3 Jesper Landman 11 Team Neoliet
15:45 4 Youri van der Stap 4 Team Delfts Bleau
15:50 5 Jesse Honkoop 7 Team Mountain Network
15:55 6 Jens de Louw 3 Team Mountain Network
16:00 7 Tedyano Sordam 8 Bruut
16:05 8 Luuk Spaargaren 10 Team Mountain Network
16:10 9 Vincent van den Berg 12 REVOLT
16:15 10 Boris van Asselt 5 Team Kids From The Block
16:20 11 Paul Brand 2 Monk Amsterdam
16:25 12 Don van Laere 1 Team Delfts Bleau
03-02-2024 22:01
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Don van Laere 1 NED T6Z6 T1Z1 T7Z1 T6Z4 4T20 4Z12 T1Z1 T3Z3 T1Z1 3T5 3Z5 1000.0 Team Delfts Bleau
2 Tedyano Sordam 8 NED T5Z3 Z1 T4Z2 T5Z2 3T14 4Z8 T4Z2 T1Z1 Z2 2T5 3Z5 805.0 Bruut
3 Paul Brand 2 NED T2Z1 T4Z3 T1Z1 T1Z1 4T8 4Z6 T3Z3 T3Z3 2T6 2Z6 690.0 Monk Amsterdam
4 Briq Middelburg 9 NED Z5 Z4 Z2 T6Z2 1T6 4Z13 T3Z3 1T3 1Z3 610.0 Boulderhal de Campus
5 Jens de Louw 3 NED Z5 Z9 Z8 T6Z1 1T6 4Z23 T7Z4 1T7 1Z4 545.0 Team Mountain Network
6 Vincent van den Berg 12 NED T8Z8 Z5 T6Z3 Z1 2T14 4Z17 Z8 0T0 1Z8 495.0 REVOLT
7 Youri van der Stap 4 NED Z2 T4Z2 Z2 1T4 3Z6 455.0 Team Delfts Bleau
8 Luuk Spaargaren 10 NED Z10 Z3 Z1 Z1 0T0 4Z15 415.0 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 5 NED Z5 Z9 Z2 Z3 0T0 4Z19 380.0 Team Kids From The Block
10 Misha Schram 6 NED Z10 Z6 Z4 Z2 0T0 4Z22 350.0 Monk Amsterdam
11 Jesper Landman 11 NED Z9 Z8 Z4 Z2 0T0 4Z23 325.0 Team Neoliet
12 Jesse Honkoop 7 NED Z10 Z2 Z1 0T0 3Z13 300.0 Team Mountain Network