NJK BOULDER 2024, Sat, 02 Mar 2024 10:00:00 +0100, Monk, Hilversum

Discipline: Boulder
League:
Status: Processed

Description:
Kan je door uitzonderlijke omstandigheden niet op tijd komen, bel dan naar 0348 484 076

Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2024 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. De top zes (met Nederlandse Nationaliteit) per categorie van de NJBC 2024 plaatst zich voor het NJK 2024. Het wedstrijd format: 4 on-sight boulders met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders.

Coach aanmelden
Coaches dienen zich via het WAS aan te melden voor het einde van de inschrijfdatum. Elke deelnemer heeft recht op één coach. Deze coach is aangesloten bij een boulderhal of vereniging als trainer/coach of is in het bezit van een geldige SKT3/4 licentie of heeft zich ingeschreven voor een SKT2, SKT3, SKT4 opleiding om deze licenties in de toekomst te behalen.

Aan dit NJK Boulder 2024 kunnen vier leeftijdscategorieën meedoen: U20 [geboortejaren 2005 en 2006], U18 [2007 en 2008], U16 [2009 en 20010] en U14 [2011 en 2012].

De hoogst geëindigde NKBV+ deelnemer*, bij het NJK Boulder 2024 (U16), krijgt één discipline gebonden startbewijs toegewezen voor de European Youth Cup Boulder 20-21 april 2024 in Curno (ITA). *De bondscoach Jong Oranje houdt zich het recht voor om af te wijken van bovenstaande.

De op een na hoogste geëindigde NKBV⁺ deelnemer*, bij het NJK Boulder 2024 (U16), krijgt één discipline gebonde startbewijs toegewezen voor de European Youth Cup Boulder 03-05 mei 2024 in Graz (AUT). *De bondscoach Jong Oranje houdt zich het recht voor om af te wijken van bovenstaande.

Meer informatie is te lezen in het Kwalificatiesysteem internationale wedstrijden 2024 Jeugd Boulder en Lead.

Het tijdschema:

Jongens & Meisjes U14 + U16

10:00 uur Isolatie open voor alle categorieën
11:00 uur Sluiting Isolatie
11:30 uur Start Finale Jeugd U14
12:05 uur Start Finale Jeugd U16
13:05 uur Einde Finale
13:10 uur Prijsuitreiking U14+ U16

Jongens & Meisjes U18 + U20

13:00 uur Isolatie open
14:30 uur Sluiting Isolatie
15:30 uur Start Finale Jeugd U18
16:05 uur Start Finale Jeugd U20
17:05 uur Einde Finale
17:10 uur Prijsuitreiking U18 + U20

Voor het NJK Boulder 2024 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.
- Het NWR 2023-2024 van toepassing is.

Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Number of competitors: 6

Name Bib number Nat. Team
Geke Havermans 1 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Nienke Kodde 2 NED Team Neoliet
Jade van der Waals 3 NED Bossche Boulders
Saar Schoenmakers 4 NED Team Kids From The Block
Ida van Olden 5 NED
Nieke Wiersma 6 NED Team Mountain Network

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 6

# Name Bib number Team
1 Nieke Wiersma 6 Team Mountain Network
2 Ida van Olden 5
3 Jade van der Waals 3 Bossche Boulders
4 Saar Schoenmakers 4 Team Kids From The Block
5 Nienke Kodde 2 Team Neoliet
6 Geke Havermans 1 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
# Name Bib number Team
1 Nieke Wiersma 6 Team Mountain Network
2 Ida van Olden 5
3 Jade van der Waals 3 Bossche Boulders
4 Saar Schoenmakers 4 Team Kids From The Block
5 Nienke Kodde 2 Team Neoliet
6 Geke Havermans 1 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
# Name Bib number Team
1 Nieke Wiersma 6 Team Mountain Network
2 Ida van Olden 5
3 Jade van der Waals 3 Bossche Boulders
4 Saar Schoenmakers 4 Team Kids From The Block
5 Nienke Kodde 2 Team Neoliet
6 Geke Havermans 1 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
# Name Bib number Team
1 Nieke Wiersma 6 Team Mountain Network
2 Ida van Olden 5
3 Jade van der Waals 3 Bossche Boulders
4 Saar Schoenmakers 4 Team Kids From The Block
5 Nienke Kodde 2 Team Neoliet
6 Geke Havermans 1 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
02-03-2024 16:48
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Geke Havermans 1 NED T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 4Z4 1000.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
2 Nienke Kodde 2 NED T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 4T6 4Z6 805.0 Team Neoliet
3 Ida van Olden 5 NED T1Z1 T3Z1 2T4 2Z2 690.0
4 Saar Schoenmakers 4 NED Z3 T1Z1 Z9 1T1 3Z13 610.0 Team Kids From The Block
5 Nieke Wiersma 6 NED Z5 Z3 T4Z2 1T4 3Z10 545.0 Team Mountain Network
6 Jade van der Waals 3 NED Z2 T3Z2 1T3 2Z4 495.0 Bossche Boulders

Number of competitors: 7

Name Bib number Nat. Team Rem
Isabelle van den Hurk 13 NED Team Mountain Network
Lynn Robichon 11 NED Monk Amsterdam
Tirzah Pierik 12 NED Top Climbing Twente
Elin van der Lee 14 NED Team Neoliet
Anne-Sophie Bakker 15 NED Revolt Youth
Mette van Veen 16 NED Team Mountain Network
Aniek Loef 17 NED Team Delfts Bleau Disp

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Aniek Loef 17 Team Delfts Bleau
2 Mette van Veen 16 Team Mountain Network
3 Anne-Sophie Bakker 15 Revolt Youth
4 Elin van der Lee 14 Team Neoliet
5 Isabelle van den Hurk 13 Team Mountain Network
6 Tirzah Pierik 12 Top Climbing Twente
7 Lynn Robichon 11 Monk Amsterdam
# Name Bib number Team
1 Aniek Loef 17 Team Delfts Bleau
2 Mette van Veen 16 Team Mountain Network
3 Anne-Sophie Bakker 15 Revolt Youth
4 Elin van der Lee 14 Team Neoliet
5 Isabelle van den Hurk 13 Team Mountain Network
6 Tirzah Pierik 12 Top Climbing Twente
7 Lynn Robichon 11 Monk Amsterdam
# Name Bib number Team
1 Aniek Loef 17 Team Delfts Bleau
2 Mette van Veen 16 Team Mountain Network
3 Anne-Sophie Bakker 15 Revolt Youth
4 Elin van der Lee 14 Team Neoliet
5 Isabelle van den Hurk 13 Team Mountain Network
6 Tirzah Pierik 12 Top Climbing Twente
7 Lynn Robichon 11 Monk Amsterdam
# Name Bib number Team
1 Aniek Loef 17 Team Delfts Bleau
2 Mette van Veen 16 Team Mountain Network
3 Anne-Sophie Bakker 15 Revolt Youth
4 Elin van der Lee 14 Team Neoliet
5 Isabelle van den Hurk 13 Team Mountain Network
6 Tirzah Pierik 12 Top Climbing Twente
7 Lynn Robichon 11 Monk Amsterdam
02-03-2024 16:49
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Lynn Robichon 11 NED T1Z1 T3Z3 T2Z1 Z2 3T6 4Z7 1000.0 Monk Amsterdam
2 Tirzah Pierik 12 NED T2Z1 T4Z4 T3Z1 Z5 3T9 4Z11 805.0 Top Climbing Twente
3 Aniek Loef 17 NED T1Z1 T1Z1 Z2 2T2 3Z4 690.0 Team Delfts Bleau
4 Mette van Veen 16 NED T1Z1 T1Z1 Z8 2T2 3Z10 610.0 Team Mountain Network
5 Isabelle van den Hurk 13 NED Z2 Z5 T1Z1 Z2 1T1 4Z10 545.0 Team Mountain Network
6 Anne-Sophie Bakker 15 NED Z1 T3Z1 Z4 1T3 3Z6 495.0 Revolt Youth
7 Elin van der Lee 14 NED Z1 Z1 Z5 0T0 3Z7 455.0 Team Neoliet

Number of competitors: 7

Name Bib number Nat. Team Rem
Esmee Bonsen 21 NED IVY Climbing
Milou van Oort 22 NED Team Delfts Bleau
Yara Meye 23 NED Climb Up
Tess van Altena 24 NED Kei Boulderhal
Robine Falcone 25 NED Impact
Jaden Tjon 27 NED Team Kids From The Block Disp
Cleo Huis in ‘t Veld 26 NED School of Rock

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Jaden Tjon 27 Team Kids From The Block
2 Cleo Huis in ‘t Veld 26 School of Rock
3 Robine Falcone 25 Impact
4 Tess van Altena 24 Kei Boulderhal
5 Yara Meye 23 Climb Up
6 Milou van Oort 22 Team Delfts Bleau
7 Esmee Bonsen 21 IVY Climbing
# Name Bib number Team
1 Jaden Tjon 27 Team Kids From The Block
2 Cleo Huis in ‘t Veld 26 School of Rock
3 Robine Falcone 25 Impact
4 Tess van Altena 24 Kei Boulderhal
5 Yara Meye 23 Climb Up
6 Milou van Oort 22 Team Delfts Bleau
7 Esmee Bonsen 21 IVY Climbing
# Name Bib number Team
1 Jaden Tjon 27 Team Kids From The Block
2 Cleo Huis in ‘t Veld 26 School of Rock
3 Robine Falcone 25 Impact
4 Tess van Altena 24 Kei Boulderhal
5 Yara Meye 23 Climb Up
6 Milou van Oort 22 Team Delfts Bleau
7 Esmee Bonsen 21 IVY Climbing
# Name Bib number Team
1 Jaden Tjon 27 Team Kids From The Block
2 Cleo Huis in ‘t Veld 26 School of Rock
3 Robine Falcone 25 Impact
4 Tess van Altena 24 Kei Boulderhal
5 Yara Meye 23 Climb Up
6 Milou van Oort 22 Team Delfts Bleau
7 Esmee Bonsen 21 IVY Climbing
02-03-2024 17:32
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Yara Meye 23 NED T2Z2 Z4 T4Z4 2T6 3Z10 1000.0 Climb Up
2 Esmee Bonsen 21 NED T1Z1 Z1 Z10 Z2 1T1 4Z14 805.0 IVY Climbing
3 Robine Falcone 25 NED T4Z4 Z4 Z11 1T4 3Z19 690.0 Impact
4 Milou van Oort 22 NED T1Z1 Z2 1T1 2Z3 610.0 Team Delfts Bleau
5 Jaden Tjon 27 NED T4Z4 Z3 1T4 2Z7 545.0 Team Kids From The Block
6 Tess van Altena 24 NED T6Z6 1T6 1Z6 495.0 Kei Boulderhal
7 Cleo Huis in ‘t Veld 26 NED Z14 0T0 1Z14 455.0 School of Rock

Number of competitors: 6

Name Bib number Nat. Team
Bente Schiffeleers 31 NED TOC Limburg
Doenja Sinke 32 NED Kei Boulderhal
Frederique Kerstens 33 NED Team Fabriek
Zoeteke Vliek 35 NED Climb Up
Isa Wolf 34 NED Team Fabriek
Evi Creyghton 36 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 6

# Name Bib number Team
1 Evi Creyghton 36 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
2 Zoeteke Vliek 35 Climb Up
3 Isa Wolf 34 Team Fabriek
4 Frederique Kerstens 33 Team Fabriek
5 Doenja Sinke 32 Kei Boulderhal
6 Bente Schiffeleers 31 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Evi Creyghton 36 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
2 Zoeteke Vliek 35 Climb Up
3 Isa Wolf 34 Team Fabriek
4 Frederique Kerstens 33 Team Fabriek
5 Doenja Sinke 32 Kei Boulderhal
6 Bente Schiffeleers 31 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Evi Creyghton 36 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
2 Zoeteke Vliek 35 Climb Up
3 Isa Wolf 34 Team Fabriek
4 Frederique Kerstens 33 Team Fabriek
5 Doenja Sinke 32 Kei Boulderhal
6 Bente Schiffeleers 31 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Evi Creyghton 36 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
2 Zoeteke Vliek 35 Climb Up
3 Isa Wolf 34 Team Fabriek
4 Frederique Kerstens 33 Team Fabriek
5 Doenja Sinke 32 Kei Boulderhal
6 Bente Schiffeleers 31 TOC Limburg
02-03-2024 17:33
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Bente Schiffeleers 31 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 4T6 4Z4 1000.0 TOC Limburg
2 Doenja Sinke 32 NED T2Z2 T2Z2 T1Z1 T2Z2 4T7 4Z7 805.0 Kei Boulderhal
3 Isa Wolf 34 NED T1Z1 T4Z4 T3Z1 T3Z3 4T11 4Z9 690.0 Team Fabriek
4 Frederique Kerstens 33 NED T3Z2 T4Z4 T4Z4 T3Z3 4T14 4Z13 610.0 Team Fabriek
5 Zoeteke Vliek 35 NED T6Z1 T4Z1 2T10 2Z2 545.0 Climb Up
6 Evi Creyghton 36 NED Z1 Z6 0T0 2Z7 495.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof

Number of competitors: 6

Name Bib number Nat. Team
Ties de Vente 41 NED Team Mountain Network
Tobias Huisintveld 42 NED Team Mountain Network
Cooper Kramer 43 NED Team Kids From The Block
Melle Huisman 44 NED TOC Limburg
Matis Karens 45 NED Kei Boulderhal
Floris Graauwmans 46 NED GRIP Nijmegen

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 6

# Name Bib number Team
1 Floris Graauwmans 46 GRIP Nijmegen
2 Matis Karens 45 Kei Boulderhal
3 Melle Huisman 44 TOC Limburg
4 Tobias Huisintveld 42 Team Mountain Network
5 Cooper Kramer 43 Team Kids From The Block
6 Ties de Vente 41 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Floris Graauwmans 46 GRIP Nijmegen
2 Matis Karens 45 Kei Boulderhal
3 Melle Huisman 44 TOC Limburg
4 Tobias Huisintveld 42 Team Mountain Network
5 Cooper Kramer 43 Team Kids From The Block
6 Ties de Vente 41 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Floris Graauwmans 46 GRIP Nijmegen
2 Matis Karens 45 Kei Boulderhal
3 Melle Huisman 44 TOC Limburg
4 Tobias Huisintveld 42 Team Mountain Network
5 Cooper Kramer 43 Team Kids From The Block
6 Ties de Vente 41 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Floris Graauwmans 46 GRIP Nijmegen
2 Matis Karens 45 Kei Boulderhal
3 Melle Huisman 44 TOC Limburg
4 Tobias Huisintveld 42 Team Mountain Network
5 Cooper Kramer 43 Team Kids From The Block
6 Ties de Vente 41 Team Mountain Network
02-03-2024 16:49
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Ties de Vente 41 NED Z3 Z3 Z1 0T0 3Z7 1000.0 Team Mountain Network
2 Tobias Huisintveld 42 NED Z1 0T0 1Z1 702.0 Team Mountain Network
2 Melle Huisman 44 NED Z1 0T0 1Z1 702.0 TOC Limburg
2 Floris Graauwmans 46 NED Z1 0T0 1Z1 702.0 GRIP Nijmegen
5 Cooper Kramer 43 NED Z2 0T0 1Z2 545.0 Team Kids From The Block
6 Matis Karens 45 NED Z5 0T0 1Z5 495.0 Kei Boulderhal

Number of competitors: 6

Name Bib number Nat. Team
Tijn Exalto 51 NED Bruut
Vincent van Hage 52 NED Monk Amsterdam
Ivan Chen 53 NED Monk Eindhoven
Simon Tse 54 NED School of Rock
Tom Bonsen 55 NED TOC Limburg
Danko Olislagers 56 NED Monk Eindhoven

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 6

# Name Bib number Team
1 Danko Olislagers 56 Monk Eindhoven
2 Tom Bonsen 55 TOC Limburg
3 Simon Tse 54 School of Rock
4 Ivan Chen 53 Monk Eindhoven
5 Vincent van Hage 52 Monk Amsterdam
6 Tijn Exalto 51 Bruut
# Name Bib number Team
1 Danko Olislagers 56 Monk Eindhoven
2 Tom Bonsen 55 TOC Limburg
3 Simon Tse 54 School of Rock
4 Ivan Chen 53 Monk Eindhoven
5 Vincent van Hage 52 Monk Amsterdam
6 Tijn Exalto 51 Bruut
# Name Bib number Team
1 Danko Olislagers 56 Monk Eindhoven
2 Tom Bonsen 55 TOC Limburg
3 Simon Tse 54 School of Rock
4 Ivan Chen 53 Monk Eindhoven
5 Vincent van Hage 52 Monk Amsterdam
6 Tijn Exalto 51 Bruut
# Name Bib number Team
1 Danko Olislagers 56 Monk Eindhoven
2 Tom Bonsen 55 TOC Limburg
3 Simon Tse 54 School of Rock
4 Ivan Chen 53 Monk Eindhoven
5 Vincent van Hage 52 Monk Amsterdam
6 Tijn Exalto 51 Bruut
02-03-2024 22:55
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Tijn Exalto 51 NED T1Z1 T2Z2 T2Z1 Z4 3T5 4Z8 1000.0 Bruut
2 Ivan Chen 53 NED T5Z3 Z3 T2Z2 Z6 2T7 4Z14 748.0 Monk Eindhoven
2 Simon Tse 54 NED T1Z1 Z3 T6Z5 Z5 2T7 4Z14 748.0 School of Rock
4 Vincent van Hage 52 NED T2Z2 Z1 T3Z1 2T5 3Z4 610.0 Monk Amsterdam
5 Tom Bonsen 55 NED T6Z6 Z2 1T6 2Z8 545.0 TOC Limburg
6 Danko Olislagers 56 NED Z8 Z3 0T0 2Z11 495.0 Monk Eindhoven

Number of competitors: 7

Name Bib number Nat. Team Rem
Twan Heuff 61 NED Monk Amsterdam
Jasper van Gelder 62 NED Team Neoliet
Auryn Ramer 63 NED Team Mountain Network
Briq Middelburg 64 NED Boulderhal de Campus
Roko Sipsma 65 NED Monk Amsterdam
Luuk Spaargaren 67 NED Team Mountain Network Disp
Raff Sprokkereef 66 NED Team Mountain Network

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Luuk Spaargaren 67 Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 66 Team Mountain Network
3 Roko Sipsma 65 Monk Amsterdam
4 Briq Middelburg 64 Boulderhal de Campus
5 Auryn Ramer 63 Team Mountain Network
6 Jasper van Gelder 62 Team Neoliet
7 Twan Heuff 61 Monk Amsterdam
# Name Bib number Team
1 Luuk Spaargaren 67 Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 66 Team Mountain Network
3 Roko Sipsma 65 Monk Amsterdam
4 Briq Middelburg 64 Boulderhal de Campus
5 Auryn Ramer 63 Team Mountain Network
6 Jasper van Gelder 62 Team Neoliet
7 Twan Heuff 61 Monk Amsterdam
# Name Bib number Team
1 Luuk Spaargaren 67 Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 66 Team Mountain Network
3 Roko Sipsma 65 Monk Amsterdam
4 Briq Middelburg 64 Boulderhal de Campus
5 Auryn Ramer 63 Team Mountain Network
6 Jasper van Gelder 62 Team Neoliet
7 Twan Heuff 61 Monk Amsterdam
# Name Bib number Team
1 Luuk Spaargaren 67 Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 66 Team Mountain Network
3 Roko Sipsma 65 Monk Amsterdam
4 Briq Middelburg 64 Boulderhal de Campus
5 Auryn Ramer 63 Team Mountain Network
6 Jasper van Gelder 62 Team Neoliet
7 Twan Heuff 61 Monk Amsterdam
02-03-2024 17:32
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Luuk Spaargaren 67 NED T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 3T4 4Z5 1000.0 Team Mountain Network
2 Twan Heuff 61 NED T1Z1 T3Z3 Z1 T3Z3 3T7 4Z8 805.0 Monk Amsterdam
3 Briq Middelburg 64 NED T2Z2 Z1 Z7 T2Z1 2T4 4Z11 690.0 Boulderhal de Campus
4 Roko Sipsma 65 NED T2Z1 Z1 Z1 1T2 3Z3 610.0 Monk Amsterdam
5 Auryn Ramer 63 NED Z1 T5Z5 Z1 1T5 3Z7 545.0 Team Mountain Network
6 Jasper van Gelder 62 NED T2Z2 Z1 1T2 2Z3 495.0 Team Neoliet
7 Raff Sprokkereef 66 NED Z1 0T0 1Z1 455.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 7

Name Bib number Nat. Team Rem
Jesse Honkoop 71 NED Team Mountain Network
Tedyano Sordam 72 NED Bruut
Jesper Landman 73 NED Team Neoliet
Thijs Pieters 74 NED School of Rock
Ties Verhoeven 75 NED Team Neoliet
Jayden Stekelenburg 76 NED Climb Up
Boris van Asselt 77 NED Team Kids From The Block Disp

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Boris van Asselt 77 Team Kids From The Block
2 Jayden Stekelenburg 76 Climb Up
3 Ties Verhoeven 75 Team Neoliet
4 Thijs Pieters 74 School of Rock
5 Jesper Landman 73 Team Neoliet
6 Tedyano Sordam 72 Bruut
7 Jesse Honkoop 71 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Boris van Asselt 77 Team Kids From The Block
2 Jayden Stekelenburg 76 Climb Up
3 Ties Verhoeven 75 Team Neoliet
4 Thijs Pieters 74 School of Rock
5 Jesper Landman 73 Team Neoliet
6 Tedyano Sordam 72 Bruut
7 Jesse Honkoop 71 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Boris van Asselt 77 Team Kids From The Block
2 Jayden Stekelenburg 76 Climb Up
3 Ties Verhoeven 75 Team Neoliet
4 Thijs Pieters 74 School of Rock
5 Jesper Landman 73 Team Neoliet
6 Tedyano Sordam 72 Bruut
7 Jesse Honkoop 71 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Boris van Asselt 77 Team Kids From The Block
2 Jayden Stekelenburg 76 Climb Up
3 Ties Verhoeven 75 Team Neoliet
4 Thijs Pieters 74 School of Rock
5 Jesper Landman 73 Team Neoliet
6 Tedyano Sordam 72 Bruut
7 Jesse Honkoop 71 Team Mountain Network
02-03-2024 17:32
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Tedyano Sordam 72 NED T1Z1 T1Z1 Z4 T2Z1 3T4 4Z7 1000.0 Bruut
2 Boris van Asselt 77 NED T3Z3 T3Z3 Z2 T3Z2 3T9 4Z10 805.0 Team Kids From The Block
3 Thijs Pieters 74 NED T1Z1 T2Z1 Z3 Z3 2T3 4Z8 690.0 School of Rock
4 Jesper Landman 73 NED T2Z2 T2Z1 Z2 Z2 2T4 4Z7 610.0 Team Neoliet
5 Jesse Honkoop 71 NED Z3 T3Z2 T5Z3 2T8 3Z8 545.0 Team Mountain Network
6 Ties Verhoeven 75 NED T1Z1 Z13 1T1 2Z14 495.0 Team Neoliet
7 Jayden Stekelenburg 76 NED T3Z3 Z6 1T3 2Z9 455.0 Climb Up