Boulder 3, Sat, 13 Jan 2024 11:00:00 +0100, Block013, Tilburg

Discipline: Boulder
League: 2024 BOULDER
Status: Processed

Description:

Wedstrijdinformatie:

De live score kan je beter volgen op onze eventpagina.

Let op! De informatie wanneer je kan inschrijven staat hieronder vermeld per categorie!

De kwalificatieronde is in flash-formaat en bestaande uit twee parcoursen (A en B) van elk drie boulders per parcours.
De finale is in onsight-format van vier boulders in een parcours, met een vast quotum van zes deelnemers.
De definitieve starttijden van route 1 en 4 (de eerste route van parcours A en B) staan vermeld in het WAS onder startlijst.

Minimaal 30 minuten voor aanvang van de door jouw eerst te klimmen boulder (1 of 4), dien je aan te melden door het ophalen van je rugnummer en het aftekenen van de startlijst.
De kwalificatievideo's komen uiterlijk de dag voor de wedstrijd online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan.
Kan je door uitzonderlijke omstandigheden niet op tijd komen, bel dan naar 0348 484 076

Definitief tijdschema:

HEREN
10:00u Boulderhal geopend + aanmelding open
11:30u Start Kwalificatie Heren
15:15u Einde kwalificatie Heren

DAMES
15:15u Start Kwalificatie Dames
17:18u Einde kwalificatie Dames

FINALE
17:33u Isolatie gesloten Finalisten
19:00u Start finale
21:00u Einde finale

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het Nationale Wedstrijd Reglement van toepassing is.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling.
Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2008. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2024.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Maximum amount of participants: 45
Vanaf 06-11-2023: inschrijving open voor de beste 35 van Boulder 2.
Vanaf 26-12-2023: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 35 van Boulder 2.
Vanaf 30-12-2023: inschrijving open voor iedereen.

Number of competitors: 25

Name Bib number Nat. Team
Ysa Rakestraw 22 NED Monk Eindhoven
Klaar van den Beuken 4 NED Ayers Rookies
Amber Schiffeleers 14 NED TOC Limburg
Yara Meye 7 NED Climb Up
Tessa Robichon 11 NED Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 15 NED TOC Limburg
Tiba Vroom 18 NED Team Wildflower
Esmee Bonsen 16 NED TOC Limburg
Bibi Hamers 20 NED Team Kids From The Block
Fiene Buitinga 12 NED Boulderhal de Campus
Sanne Gijselman 1 NED Bossche Boulders
Evi Creyghton 24 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Demi Veldhuizen 10 NED Team Mountain Network
Charlotte Perry-Houts 17 USA Team Wildflower
Frederique Kerstens 2 NED Team Fabriek
Doenja Sinke 23 NED Kei Boulderhal
Louise Janssen-Boudon 5 FRA De Boulder Beestjes
Lynn van der Meer 8 NED
Ophelia Kuiter 3 NED Team Fabriek
Kaya van Haasteren 6 NED GRIP Nijmegen
Evy Loef 19 NED Team Delfts Bleau
Pleun Frank 21 NED Monk Amsterdam
Robin Mertens 9 NED
Lisa Klem 13 NED Boulderhal de Campus
Marieke Berends 25 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 25

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
15:15 1 Sanne Gijselman 1 Bossche Boulders
15:19 2 Frederique Kerstens 2 Team Fabriek
15:23 3 Ophelia Kuiter 3 Team Fabriek
15:27 4 Klaar van den Beuken 4 Ayers Rookies
15:32 5 Louise Janssen-Boudon 5 De Boulder Beestjes
15:36 6 Kaya van Haasteren 6 GRIP Nijmegen
15:40 7 Yara Meye 7 Climb Up
15:44 8 Lynn van der Meer 8
15:49 9 Robin Mertens 9
15:53 10 Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
15:57 11 Tessa Robichon 11 Team Mountain Network
16:01 12 Fiene Buitinga 12 Boulderhal de Campus
16:06 13 Lisa Klem 13 Boulderhal de Campus
16:10 14 Amber Schiffeleers 14 TOC Limburg
16:14 15 Bente Schiffeleers 15 TOC Limburg
16:18 16 Esmee Bonsen 16 TOC Limburg
16:23 17 Charlotte Perry-Houts 17 Team Wildflower
16:27 18 Tiba Vroom 18 Team Wildflower
16:31 19 Evy Loef 19 Team Delfts Bleau
16:35 20 Bibi Hamers 20 Team Kids From The Block
16:40 21 Pleun Frank 21 Monk Amsterdam
16:44 22 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
16:48 23 Doenja Sinke 23 Kei Boulderhal
16:52 24 Evi Creyghton 24 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
16:57 25 Marieke Berends 25 Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Sanne Gijselman 1 Bossche Boulders
2 Frederique Kerstens 2 Team Fabriek
3 Ophelia Kuiter 3 Team Fabriek
4 Klaar van den Beuken 4 Ayers Rookies
5 Louise Janssen-Boudon 5 De Boulder Beestjes
6 Kaya van Haasteren 6 GRIP Nijmegen
7 Yara Meye 7 Climb Up
8 Lynn van der Meer 8
9 Robin Mertens 9
10 Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
11 Tessa Robichon 11 Team Mountain Network
12 Fiene Buitinga 12 Boulderhal de Campus
13 Lisa Klem 13 Boulderhal de Campus
14 Amber Schiffeleers 14 TOC Limburg
15 Bente Schiffeleers 15 TOC Limburg
16 Esmee Bonsen 16 TOC Limburg
17 Charlotte Perry-Houts 17 Team Wildflower
18 Tiba Vroom 18 Team Wildflower
19 Evy Loef 19 Team Delfts Bleau
20 Bibi Hamers 20 Team Kids From The Block
21 Pleun Frank 21 Monk Amsterdam
22 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
23 Doenja Sinke 23 Kei Boulderhal
24 Evi Creyghton 24 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
25 Marieke Berends 25 Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Sanne Gijselman 1 Bossche Boulders
2 Frederique Kerstens 2 Team Fabriek
3 Ophelia Kuiter 3 Team Fabriek
4 Klaar van den Beuken 4 Ayers Rookies
5 Louise Janssen-Boudon 5 De Boulder Beestjes
6 Kaya van Haasteren 6 GRIP Nijmegen
7 Yara Meye 7 Climb Up
8 Lynn van der Meer 8
9 Robin Mertens 9
10 Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
11 Tessa Robichon 11 Team Mountain Network
12 Fiene Buitinga 12 Boulderhal de Campus
13 Lisa Klem 13 Boulderhal de Campus
14 Amber Schiffeleers 14 TOC Limburg
15 Bente Schiffeleers 15 TOC Limburg
16 Esmee Bonsen 16 TOC Limburg
17 Charlotte Perry-Houts 17 Team Wildflower
18 Tiba Vroom 18 Team Wildflower
19 Evy Loef 19 Team Delfts Bleau
20 Bibi Hamers 20 Team Kids From The Block
21 Pleun Frank 21 Monk Amsterdam
22 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
23 Doenja Sinke 23 Kei Boulderhal
24 Evi Creyghton 24 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
25 Marieke Berends 25 Monk Eindhoven
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
15:15 1 Sanne Gijselman 1 Bossche Boulders
15:19 2 Frederique Kerstens 2 Team Fabriek
15:23 3 Ophelia Kuiter 3 Team Fabriek
15:27 4 Klaar van den Beuken 4 Ayers Rookies
15:32 5 Louise Janssen-Boudon 5 De Boulder Beestjes
15:36 6 Kaya van Haasteren 6 GRIP Nijmegen
15:40 7 Yara Meye 7 Climb Up
15:44 8 Lynn van der Meer 8
15:49 9 Robin Mertens 9
15:53 10 Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
15:57 11 Tessa Robichon 11 Team Mountain Network
16:01 12 Fiene Buitinga 12 Boulderhal de Campus
16:06 13 Lisa Klem 13 Boulderhal de Campus
16:10 14 Amber Schiffeleers 14 TOC Limburg
16:14 15 Bente Schiffeleers 15 TOC Limburg
16:18 16 Esmee Bonsen 16 TOC Limburg
16:23 17 Charlotte Perry-Houts 17 Team Wildflower
16:27 18 Tiba Vroom 18 Team Wildflower
16:31 19 Evy Loef 19 Team Delfts Bleau
16:35 20 Bibi Hamers 20 Team Kids From The Block
16:40 21 Pleun Frank 21 Monk Amsterdam
16:44 22 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
16:48 23 Doenja Sinke 23 Kei Boulderhal
16:52 24 Evi Creyghton 24 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
16:57 25 Marieke Berends 25 Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Sanne Gijselman 1 Bossche Boulders
2 Frederique Kerstens 2 Team Fabriek
3 Ophelia Kuiter 3 Team Fabriek
4 Klaar van den Beuken 4 Ayers Rookies
5 Louise Janssen-Boudon 5 De Boulder Beestjes
6 Kaya van Haasteren 6 GRIP Nijmegen
7 Yara Meye 7 Climb Up
8 Lynn van der Meer 8
9 Robin Mertens 9
10 Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
11 Tessa Robichon 11 Team Mountain Network
12 Fiene Buitinga 12 Boulderhal de Campus
13 Lisa Klem 13 Boulderhal de Campus
14 Amber Schiffeleers 14 TOC Limburg
15 Bente Schiffeleers 15 TOC Limburg
16 Esmee Bonsen 16 TOC Limburg
17 Charlotte Perry-Houts 17 Team Wildflower
18 Tiba Vroom 18 Team Wildflower
19 Evy Loef 19 Team Delfts Bleau
20 Bibi Hamers 20 Team Kids From The Block
21 Pleun Frank 21 Monk Amsterdam
22 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
23 Doenja Sinke 23 Kei Boulderhal
24 Evi Creyghton 24 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
25 Marieke Berends 25 Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Sanne Gijselman 1 Bossche Boulders
2 Frederique Kerstens 2 Team Fabriek
3 Ophelia Kuiter 3 Team Fabriek
4 Klaar van den Beuken 4 Ayers Rookies
5 Louise Janssen-Boudon 5 De Boulder Beestjes
6 Kaya van Haasteren 6 GRIP Nijmegen
7 Yara Meye 7 Climb Up
8 Lynn van der Meer 8
9 Robin Mertens 9
10 Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
11 Tessa Robichon 11 Team Mountain Network
12 Fiene Buitinga 12 Boulderhal de Campus
13 Lisa Klem 13 Boulderhal de Campus
14 Amber Schiffeleers 14 TOC Limburg
15 Bente Schiffeleers 15 TOC Limburg
16 Esmee Bonsen 16 TOC Limburg
17 Charlotte Perry-Houts 17 Team Wildflower
18 Tiba Vroom 18 Team Wildflower
19 Evy Loef 19 Team Delfts Bleau
20 Bibi Hamers 20 Team Kids From The Block
21 Pleun Frank 21 Monk Amsterdam
22 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
23 Doenja Sinke 23 Kei Boulderhal
24 Evi Creyghton 24 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
25 Marieke Berends 25 Monk Eindhoven
13-01-2024 20:49
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Lynn van der Meer 8 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 6T8 6Z7 Z1 T2Z1 Z2 1T2 3Z4 1000.0
2 Lisa Klem 13 NED T2Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T10 6Z9 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 805.0 Boulderhal de Campus
3 Tiba Vroom 18 NED T3Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 Z3 3T5 5Z10 T4Z4 Z1 1T4 2Z5 690.0 Team Wildflower
4 Amber Schiffeleers 14 NED T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z1 T3Z3 5T9 6Z10 Z4 Z2 Z5 Z4 0T0 4Z15 610.0 TOC Limburg
5 Pleun Frank 21 NED T1Z1 T1Z1 Z4 Z3 T2Z2 3T4 5Z11 Z3 0T0 1Z3 545.0 Monk Amsterdam
6 Bibi Hamers 20 NED T4Z1 T1Z1 Z1 T5Z5 3T10 4Z8 0T0 0Z0 495.0 Team Kids From The Block
7 Esmee Bonsen 16 NED T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T2 4Z4 455.0 TOC Limburg
8 Tessa Robichon 11 NED T1Z1 T1Z1 Z2 2T2 3Z4 415.0 Team Mountain Network
9 Marieke Berends 25 NED Z4 T1Z1 Z5 Z1 1T1 4Z11 380.0 Monk Eindhoven
10 Yara Meye 7 NED Z4 T1Z1 Z2 1T1 3Z7 350.0 Climb Up
11 Robin Mertens 9 NED Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 325.0
12 Bente Schiffeleers 15 NED Z1 Z2 Z1 0T0 3Z4 290.0 TOC Limburg
12 Sanne Gijselman 1 NED Z1 Z1 Z2 0T0 3Z4 290.0 Bossche Boulders
14 Doenja Sinke 23 NED Z2 Z2 Z4 0T0 3Z8 260.0 Kei Boulderhal
15 Frederique Kerstens 2 NED Z7 Z2 Z1 0T0 3Z10 240.0 Team Fabriek
16 Ysa Rakestraw 22 NED Z1 Z1 0T0 2Z2 220.0 Monk Eindhoven
17 Ophelia Kuiter 3 NED Z6 Z1 0T0 2Z7 205.0 Team Fabriek
18 Kaya van Haasteren 6 NED Z6 Z2 0T0 2Z8 185.0 GRIP Nijmegen
19 Charlotte Perry-Houts 17 USA Z1 0T0 1Z1 170.0 Team Wildflower
20 Evi Creyghton 24 NED Z2 0T0 1Z2 150.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
20 Louise Janssen-Boudon 5 FRA Z2 0T0 1Z2 150.0 De Boulder Beestjes
22 Fiene Buitinga 12 NED Z4 0T0 1Z4 130.0 Boulderhal de Campus
23 Evy Loef 19 NED Z5 0T0 1Z5 120.0 Team Delfts Bleau
24 Demi Veldhuizen 10 NED DNS DNS DNS 0T0 0Z0 105.0 Team Mountain Network
25 Klaar van den Beuken 4 NED DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0.0 Ayers Rookies DNS
Maximum amount of participants: 45
Vanaf 06-11-2023: inschrijving open voor de beste 35 van Boulder 2.
Vanaf 26-12-2023: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 35 van Boulder 2.
Vanaf 30-12-2023: inschrijving open voor iedereen.

Number of competitors: 44

Name Bib number Nat. Team
Jasper van Gelder 6 NED Team Neoliet
Twan Heuff 27 NED Monk Amsterdam
Wouter Wassenaar 42 NED
Youri van der Stap 24 NED Team Delfts Bleau
Briq Middelburg 33 NED Boulderhal de Campus
Ties Verhoeven 4 NED Team Neoliet
Paul Brand 29 NED Monk Amsterdam
Jesse Honkoop 17 NED Team Mountain Network
Luuk Spaargaren 12 NED Team Mountain Network
Roko Sipsma 28 NED Monk Amsterdam
Jitse Remes 44 BEL The Island
Yannis Lemmen 41 NED Team Fabriek
Xavier Trip 30 NED Kei Boulderhal
Boris van Asselt 39 NED Team Kids From The Block
Thijs Pieters 7 NED School of Rock
Jelle Pieters 8 NED School of Rock
Jayden Stekelenburg 34 NED Climb Up
Abel Mensink 25 NED Team Delfts Bleau
Misha Schram 31 NED Monk Amsterdam
Don van Laere 23 NED Team Delfts Bleau
Simon Kunneman 38 NED GRIP Nijmegen
Sven Scholten 21 NED Team Delfts Bleau
Jens de Louw 15 NED Team Mountain Network
Gib Goudappel 20 NED Team Delfts Bleau
Jesper Landman 5 NED Team Neoliet
Lencho Palstra 32 NED De Boulder Beestjes
Koen Buchmeyer 1 NED Team Kids From The Block
Tom Muskens 37 NED Bruut
Pelle Vonk 40 NED De Boulder Beestjes
Teun van der Graaf 26 NED Monk Eindhoven
Jochem Kissels 35 NED TOC Limburg
Theo de Vet 43 NED
Mischa Rodenburg 14 NED Team Mountain Network
Willem Meijer 3 NED Team Neoliet
Daan Bel 36 NED Impact
Tim Ponsen 13 NED Team Mountain Network
Nick Molle 9 NED
Raff Sprokkereef 16 NED Team Mountain Network
Quinn Klaassen 18 NED Team Mountain Network
Tedyano Sordam 2 NED Bruut
Mansur Riahy 22 NED Team Delfts Bleau
Mathijs Van Gorp 45 BEL
Mark Brand 19 NED Team Mountain Network
Mick Stringer 10 NED Team Fabriek

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 44

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:30 1 Koen Buchmeyer 1 Team Kids From The Block
11:34 2 Tedyano Sordam 2 Bruut
11:38 3 Willem Meijer 3 Team Neoliet
11:42 4 Ties Verhoeven 4 Team Neoliet
11:47 5 Jesper Landman 5 Team Neoliet
11:51 6 Jasper van Gelder 6 Team Neoliet
11:55 7 Thijs Pieters 7 School of Rock
11:59 8 Jelle Pieters 8 School of Rock
12:04 9 Nick Molle 9
12:08 10 Luuk Spaargaren 12 Team Mountain Network
12:12 11 Tim Ponsen 13 Team Mountain Network
12:16 12 Mischa Rodenburg 14 Team Mountain Network
12:21 13 Jens de Louw 15 Team Mountain Network
12:25 14 Raff Sprokkereef 16 Team Mountain Network
12:29 15 Jesse Honkoop 17 Team Mountain Network
12:33 16 Quinn Klaassen 18 Team Mountain Network
12:38 17 Mark Brand 19 Team Mountain Network
12:42 18 Gib Goudappel 20 Team Delfts Bleau
12:46 19 Sven Scholten 21 Team Delfts Bleau
12:50 20 Mansur Riahy 22 Team Delfts Bleau
12:55 21 Don van Laere 23 Team Delfts Bleau
12:59 22 Youri van der Stap 24 Team Delfts Bleau
13:03 23 Abel Mensink 25 Team Delfts Bleau
13:07 Break
13:24 24 Teun van der Graaf 26 Monk Eindhoven
13:29 25 Twan Heuff 27 Monk Amsterdam
13:33 26 Roko Sipsma 28 Monk Amsterdam
13:37 27 Paul Brand 29 Monk Amsterdam
13:41 28 Xavier Trip 30 Kei Boulderhal
13:46 29 Misha Schram 31 Monk Amsterdam
13:50 30 Lencho Palstra 32 De Boulder Beestjes
13:54 31 Briq Middelburg 33 Boulderhal de Campus
13:58 32 Jayden Stekelenburg 34 Climb Up
14:03 33 Jochem Kissels 35 TOC Limburg
14:07 34 Daan Bel 36 Impact
14:11 35 Tom Muskens 37 Bruut
14:15 36 Simon Kunneman 38 GRIP Nijmegen
14:20 37 Boris van Asselt 39 Team Kids From The Block
14:24 38 Pelle Vonk 40 De Boulder Beestjes
14:28 39 Yannis Lemmen 41 Team Fabriek
14:32 40 Wouter Wassenaar 42
14:37 41 Theo de Vet 43
14:41 42 Jitse Remes 44 The Island
14:45 43 Mathijs Van Gorp 45
14:49 44 Mick Stringer 10 Team Fabriek
# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Buchmeyer 1 Team Kids From The Block
2 Tedyano Sordam 2 Bruut
3 Willem Meijer 3 Team Neoliet
4 Ties Verhoeven 4 Team Neoliet
5 Jesper Landman 5 Team Neoliet
6 Jasper van Gelder 6 Team Neoliet
7 Thijs Pieters 7 School of Rock
8 Jelle Pieters 8 School of Rock
9 Nick Molle 9
10 Luuk Spaargaren 12 Team Mountain Network
11 Tim Ponsen 13 Team Mountain Network
12 Mischa Rodenburg 14 Team Mountain Network
13 Jens de Louw 15 Team Mountain Network
14 Raff Sprokkereef 16 Team Mountain Network
15 Jesse Honkoop 17 Team Mountain Network
16 Quinn Klaassen 18 Team Mountain Network
17 Mark Brand 19 Team Mountain Network
18 Gib Goudappel 20 Team Delfts Bleau
19 Sven Scholten 21 Team Delfts Bleau
20 Mansur Riahy 22 Team Delfts Bleau
21 Don van Laere 23 Team Delfts Bleau
22 Youri van der Stap 24 Team Delfts Bleau
23 Abel Mensink 25 Team Delfts Bleau
24 Teun van der Graaf 26 Monk Eindhoven
25 Twan Heuff 27 Monk Amsterdam
26 Roko Sipsma 28 Monk Amsterdam
27 Paul Brand 29 Monk Amsterdam
28 Xavier Trip 30 Kei Boulderhal
29 Misha Schram 31 Monk Amsterdam
30 Lencho Palstra 32 De Boulder Beestjes
31 Briq Middelburg 33 Boulderhal de Campus
32 Jayden Stekelenburg 34 Climb Up
33 Jochem Kissels 35 TOC Limburg
34 Daan Bel 36 Impact
35 Tom Muskens 37 Bruut
36 Simon Kunneman 38 GRIP Nijmegen
37 Boris van Asselt 39 Team Kids From The Block
38 Pelle Vonk 40 De Boulder Beestjes
39 Yannis Lemmen 41 Team Fabriek
40 Wouter Wassenaar 42
41 Theo de Vet 43
42 Jitse Remes 44 The Island
43 Mathijs Van Gorp 45
44 Mick Stringer 10 Team Fabriek
# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Buchmeyer 1 Team Kids From The Block
2 Tedyano Sordam 2 Bruut
3 Willem Meijer 3 Team Neoliet
4 Ties Verhoeven 4 Team Neoliet
5 Jesper Landman 5 Team Neoliet
6 Jasper van Gelder 6 Team Neoliet
7 Thijs Pieters 7 School of Rock
8 Jelle Pieters 8 School of Rock
9 Nick Molle 9
10 Luuk Spaargaren 12 Team Mountain Network
11 Tim Ponsen 13 Team Mountain Network
12 Mischa Rodenburg 14 Team Mountain Network
13 Jens de Louw 15 Team Mountain Network
14 Raff Sprokkereef 16 Team Mountain Network
15 Jesse Honkoop 17 Team Mountain Network
16 Quinn Klaassen 18 Team Mountain Network
17 Mark Brand 19 Team Mountain Network
18 Gib Goudappel 20 Team Delfts Bleau
19 Sven Scholten 21 Team Delfts Bleau
20 Mansur Riahy 22 Team Delfts Bleau
21 Don van Laere 23 Team Delfts Bleau
22 Youri van der Stap 24 Team Delfts Bleau
23 Abel Mensink 25 Team Delfts Bleau
24 Teun van der Graaf 26 Monk Eindhoven
25 Twan Heuff 27 Monk Amsterdam
26 Roko Sipsma 28 Monk Amsterdam
27 Paul Brand 29 Monk Amsterdam
28 Xavier Trip 30 Kei Boulderhal
29 Misha Schram 31 Monk Amsterdam
30 Lencho Palstra 32 De Boulder Beestjes
31 Briq Middelburg 33 Boulderhal de Campus
32 Jayden Stekelenburg 34 Climb Up
33 Jochem Kissels 35 TOC Limburg
34 Daan Bel 36 Impact
35 Tom Muskens 37 Bruut
36 Simon Kunneman 38 GRIP Nijmegen
37 Boris van Asselt 39 Team Kids From The Block
38 Pelle Vonk 40 De Boulder Beestjes
39 Yannis Lemmen 41 Team Fabriek
40 Wouter Wassenaar 42
41 Theo de Vet 43
42 Jitse Remes 44 The Island
43 Mathijs Van Gorp 45
44 Mick Stringer 10 Team Fabriek
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:30 1 Koen Buchmeyer 1 Team Kids From The Block
11:34 2 Tedyano Sordam 2 Bruut
11:38 3 Willem Meijer 3 Team Neoliet
11:42 4 Ties Verhoeven 4 Team Neoliet
11:47 5 Jesper Landman 5 Team Neoliet
11:51 6 Jasper van Gelder 6 Team Neoliet
11:55 7 Thijs Pieters 7 School of Rock
11:59 8 Jelle Pieters 8 School of Rock
12:04 9 Nick Molle 9
12:08 10 Luuk Spaargaren 12 Team Mountain Network
12:12 11 Tim Ponsen 13 Team Mountain Network
12:16 12 Mischa Rodenburg 14 Team Mountain Network
12:21 13 Jens de Louw 15 Team Mountain Network
12:25 14 Raff Sprokkereef 16 Team Mountain Network
12:29 15 Jesse Honkoop 17 Team Mountain Network
12:33 16 Quinn Klaassen 18 Team Mountain Network
12:38 17 Mark Brand 19 Team Mountain Network
12:42 18 Gib Goudappel 20 Team Delfts Bleau
12:46 19 Sven Scholten 21 Team Delfts Bleau
12:50 20 Mansur Riahy 22 Team Delfts Bleau
12:55 21 Don van Laere 23 Team Delfts Bleau
12:59 22 Youri van der Stap 24 Team Delfts Bleau
13:03 23 Abel Mensink 25 Team Delfts Bleau
13:07 Break
13:24 24 Teun van der Graaf 26 Monk Eindhoven
13:29 25 Twan Heuff 27 Monk Amsterdam
13:33 26 Roko Sipsma 28 Monk Amsterdam
13:37 27 Paul Brand 29 Monk Amsterdam
13:41 28 Xavier Trip 30 Kei Boulderhal
13:46 29 Misha Schram 31 Monk Amsterdam
13:50 30 Lencho Palstra 32 De Boulder Beestjes
13:54 31 Briq Middelburg 33 Boulderhal de Campus
13:58 32 Jayden Stekelenburg 34 Climb Up
14:03 33 Jochem Kissels 35 TOC Limburg
14:07 34 Daan Bel 36 Impact
14:11 35 Tom Muskens 37 Bruut
14:15 36 Simon Kunneman 38 GRIP Nijmegen
14:20 37 Boris van Asselt 39 Team Kids From The Block
14:24 38 Pelle Vonk 40 De Boulder Beestjes
14:28 39 Yannis Lemmen 41 Team Fabriek
14:32 40 Wouter Wassenaar 42
14:37 41 Theo de Vet 43
14:41 42 Jitse Remes 44 The Island
14:45 43 Mathijs Van Gorp 45
14:49 44 Mick Stringer 10 Team Fabriek
# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Buchmeyer 1 Team Kids From The Block
2 Tedyano Sordam 2 Bruut
3 Willem Meijer 3 Team Neoliet
4 Ties Verhoeven 4 Team Neoliet
5 Jesper Landman 5 Team Neoliet
6 Jasper van Gelder 6 Team Neoliet
7 Thijs Pieters 7 School of Rock
8 Jelle Pieters 8 School of Rock
9 Nick Molle 9
10 Luuk Spaargaren 12 Team Mountain Network
11 Tim Ponsen 13 Team Mountain Network
12 Mischa Rodenburg 14 Team Mountain Network
13 Jens de Louw 15 Team Mountain Network
14 Raff Sprokkereef 16 Team Mountain Network
15 Jesse Honkoop 17 Team Mountain Network
16 Quinn Klaassen 18 Team Mountain Network
17 Mark Brand 19 Team Mountain Network
18 Gib Goudappel 20 Team Delfts Bleau
19 Sven Scholten 21 Team Delfts Bleau
20 Mansur Riahy 22 Team Delfts Bleau
21 Don van Laere 23 Team Delfts Bleau
22 Youri van der Stap 24 Team Delfts Bleau
23 Abel Mensink 25 Team Delfts Bleau
24 Teun van der Graaf 26 Monk Eindhoven
25 Twan Heuff 27 Monk Amsterdam
26 Roko Sipsma 28 Monk Amsterdam
27 Paul Brand 29 Monk Amsterdam
28 Xavier Trip 30 Kei Boulderhal
29 Misha Schram 31 Monk Amsterdam
30 Lencho Palstra 32 De Boulder Beestjes
31 Briq Middelburg 33 Boulderhal de Campus
32 Jayden Stekelenburg 34 Climb Up
33 Jochem Kissels 35 TOC Limburg
34 Daan Bel 36 Impact
35 Tom Muskens 37 Bruut
36 Simon Kunneman 38 GRIP Nijmegen
37 Boris van Asselt 39 Team Kids From The Block
38 Pelle Vonk 40 De Boulder Beestjes
39 Yannis Lemmen 41 Team Fabriek
40 Wouter Wassenaar 42
41 Theo de Vet 43
42 Jitse Remes 44 The Island
43 Mathijs Van Gorp 45
44 Mick Stringer 10 Team Fabriek
# Name Bib number Nat. Team
1 Koen Buchmeyer 1 Team Kids From The Block
2 Tedyano Sordam 2 Bruut
3 Willem Meijer 3 Team Neoliet
4 Ties Verhoeven 4 Team Neoliet
5 Jesper Landman 5 Team Neoliet
6 Jasper van Gelder 6 Team Neoliet
7 Thijs Pieters 7 School of Rock
8 Jelle Pieters 8 School of Rock
9 Nick Molle 9
10 Luuk Spaargaren 12 Team Mountain Network
11 Tim Ponsen 13 Team Mountain Network
12 Mischa Rodenburg 14 Team Mountain Network
13 Jens de Louw 15 Team Mountain Network
14 Raff Sprokkereef 16 Team Mountain Network
15 Jesse Honkoop 17 Team Mountain Network
16 Quinn Klaassen 18 Team Mountain Network
17 Mark Brand 19 Team Mountain Network
18 Gib Goudappel 20 Team Delfts Bleau
19 Sven Scholten 21 Team Delfts Bleau
20 Mansur Riahy 22 Team Delfts Bleau
21 Don van Laere 23 Team Delfts Bleau
22 Youri van der Stap 24 Team Delfts Bleau
23 Abel Mensink 25 Team Delfts Bleau
24 Teun van der Graaf 26 Monk Eindhoven
25 Twan Heuff 27 Monk Amsterdam
26 Roko Sipsma 28 Monk Amsterdam
27 Paul Brand 29 Monk Amsterdam
28 Xavier Trip 30 Kei Boulderhal
29 Misha Schram 31 Monk Amsterdam
30 Lencho Palstra 32 De Boulder Beestjes
31 Briq Middelburg 33 Boulderhal de Campus
32 Jayden Stekelenburg 34 Climb Up
33 Jochem Kissels 35 TOC Limburg
34 Daan Bel 36 Impact
35 Tom Muskens 37 Bruut
36 Simon Kunneman 38 GRIP Nijmegen
37 Boris van Asselt 39 Team Kids From The Block
38 Pelle Vonk 40 De Boulder Beestjes
39 Yannis Lemmen 41 Team Fabriek
40 Wouter Wassenaar 42
41 Theo de Vet 43
42 Jitse Remes 44 The Island
43 Mathijs Van Gorp 45
44 Mick Stringer 10 Team Fabriek
13-01-2024 20:19
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Mark Brand 19 NED T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 T1Z1 Z2 3T3 6Z8 Z2 T4Z4 Z5 1T4 3Z11 1000.0 Team Mountain Network
2 Don van Laere 23 NED T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 4T4 6Z7 Z1 Z1 Z2 0T0 3Z4 805.0 Team Delfts Bleau
3 Paul Brand 29 NED T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z5 Z1 Z2 Z4 0T0 3Z7 690.0 Monk Amsterdam
4 Jitse Remes 44 BEL T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 3T3 5Z5 Z1 Z3 Z5 0T0 3Z9 610.0 The Island
5 Youri van der Stap 24 NED T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 T3Z3 Z1 3T5 6Z9 Z1 Z2 0T0 2Z3 545.0 Team Delfts Bleau
6 Jens de Louw 15 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 4T5 4Z4 Z1 0T0 1Z1 495.0 Team Mountain Network
7 Briq Middelburg 33 NED T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 Z2 3T4 5Z7 455.0 Boulderhal de Campus
8 Boris van Asselt 39 NED T3Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 3T5 5Z7 415.0 Team Kids From The Block
9 Teun van der Graaf 26 NED T1Z1 T2Z1 Z1 T3Z3 Z1 3T6 5Z7 380.0 Monk Eindhoven
10 Tedyano Sordam 2 NED T3Z1 Z1 Z2 T4Z2 T2Z1 3T9 5Z7 350.0 Bruut
11 Jesse Honkoop 17 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 3T3 4Z4 325.0 Team Mountain Network
12 Mick Stringer 10 NED T1Z1 T1Z1 Z6 T1Z1 3T3 4Z9 300.0 Team Fabriek
13 Thijs Pieters 7 NED T2Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 3T5 4Z5 280.0 School of Rock
14 Mathijs Van Gorp 45 BEL Z4 Z4 Z2 T1Z1 T1Z1 2T2 5Z12 260.0
15 Abel Mensink 25 NED T1Z1 T2Z1 Z1 Z5 Z1 2T3 5Z9 240.0 Team Delfts Bleau
16 Jesper Landman 5 NED Z1 T3Z1 Z2 T2Z2 Z2 2T5 5Z8 220.0 Team Neoliet
17 Luuk Spaargaren 12 NED T3Z1 T3Z1 Z1 Z4 Z1 2T6 5Z8 205.0 Team Mountain Network
18 Roko Sipsma 28 NED T1Z1 Z1 Z6 T1Z1 2T2 4Z9 185.0 Monk Amsterdam
19 Jayden Stekelenburg 34 NED T1Z1 T1Z1 Z3 Z5 2T2 4Z10 170.0 Climb Up
20 Misha Schram 31 NED T1Z1 T2Z1 Z7 Z1 2T3 4Z10 155.0 Monk Amsterdam
21 Jochem Kissels 35 NED T1Z1 Z1 Z3 Z2 Z1 1T1 5Z8 145.0 TOC Limburg
22 Quinn Klaassen 18 NED T1Z1 Z1 Z5 Z4 1T1 4Z11 130.0 Team Mountain Network
23 Twan Heuff 27 NED T2Z1 Z2 Z4 Z1 1T2 4Z8 120.0 Monk Amsterdam
24 Ties Verhoeven 4 NED Z1 Z2 Z5 T2Z2 1T2 4Z10 105.0 Team Neoliet
25 Raff Sprokkereef 16 NED T3Z2 Z1 Z2 Z1 1T3 4Z6 95.0 Team Mountain Network
26 Yannis Lemmen 41 NED T5Z4 Z3 Z1 Z3 1T5 4Z11 84.0 Team Fabriek
27 Koen Buchmeyer 1 NED T1Z1 Z2 Z2 1T1 3Z5 73.0 Team Kids From The Block
28 Gib Goudappel 20 NED T2Z2 Z1 Z4 1T2 3Z7 63.0 Team Delfts Bleau
29 Wouter Wassenaar 42 NED T2Z1 Z2 1T2 2Z3 56.0
30 Simon Kunneman 38 NED Z1 Z3 Z1 0T0 3Z5 48.0 GRIP Nijmegen
31 Xavier Trip 30 NED Z2 Z3 Z1 0T0 3Z6 42.0 Kei Boulderhal
32 Mansur Riahy 22 NED Z6 Z1 Z1 0T0 3Z8 37.0 Team Delfts Bleau
33 Jasper van Gelder 6 NED Z2 Z4 Z3 0T0 3Z9 33.0 Team Neoliet
34 Nick Molle 9 NED Z1 Z1 0T0 2Z2 30.0
35 Pelle Vonk 40 NED Z1 Z2 0T0 2Z3 27.0 De Boulder Beestjes
36 Theo de Vet 43 NED Z1 Z3 0T0 2Z4 24.0
37 Lencho Palstra 32 NED Z3 Z3 0T0 2Z6 20.0 De Boulder Beestjes
37 Daan Bel 36 NED Z5 Z1 0T0 2Z6 20.0 Impact
39 Jelle Pieters 8 NED Z2 Z5 0T0 2Z7 17.0 School of Rock
40 Tim Ponsen 13 NED Z3 Z5 0T0 2Z8 15.0 Team Mountain Network
41 Sven Scholten 21 NED Z1 0T0 1Z1 14.0 Team Delfts Bleau
41 Tom Muskens 37 NED Z1 0T0 1Z1 14.0 Bruut
43 Mischa Rodenburg 14 NED 0T0 0Z0 12.0 Team Mountain Network
43 Willem Meijer 3 NED 0T0 0Z0 12.0 Team Neoliet

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 2340.0
2 Team Delfts Bleau 1710.0
3 Monk Amsterdam 1575.0
4 TOC Limburg 1500.0
5 Boulderhal de Campus 1390.0
6 Team Kids From The Block 983.0
7 Monk Eindhoven 980.0
8 Team Wildflower 860.0
9 Team Fabriek 829.0
10 The Island 610.0
11 Climb Up 520.0
12 Bruut 364.0
13 Team Neoliet 358.0
14 Kei Boulderhal 302.0
15 School of Rock 297.0
16 Bossche Boulders 290.0
17 GRIP Nijmegen 233.0
18 De Boulder Beestjes 197.0
19 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof 150.0
20 Impact 20.0
21 Ayers Rookies 0.0