Jeugd Boulder 3 U16 & U14, Sat, 20 Jan 2024 10:00:00 +0100, Ivy Climbing, Sittard

Discipline: Boulder
League: 2024 JEUGD BOULDER U16-U14
Status: Processed

Description:

Wedstrijdinformatie:

Let op! De informatie wanneer je kan inschrijven staat hieronder vermeld per categorie!

De kwalificatieronde is een flash-formaat en bestaande uit twee parcoursen (A en B) van elk drie boulders per parcours.
De finale is een onsight-format van vier boulders in één parcours, met een vast quotum van zes deelnemers. En een totale inleestijd van 8 minuten.

Voor elke boulder krijg je 4 minuten klimtijd. En elk parcours wordt in een treintjes geklommen, met 15 seconden voorbereidingstijd. Dus je hebt maximaal 4 minuten om een boulder te toppen + 15 seconden om je voor te bereiden. En daarna heb je dezelfde tijd (4 minuut en 15 seconden) om te rusten. Na de laatste boulders ben je klaar met je parcours. Je hebt recht op minimaal 30 minuten rust als je aan het tweede parcours begint.

Het wedstrijdgebied wordt uitsluitend toegankelijk voor deelnemers en de toegewezen coaches. Coaches dienen zich via het WAS aan te melden voor het einde van de inschrijfdatum. Elke deelnemer heeft recht op één coach.

De kwalificatievideo's komen uiterlijk de dag voor de wedstrijd online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan.

Leeftijdscategorieën: U16 [Geboortejaar 2009 en 2010] en U14 [Geboortejaar 2011 en 2012] . Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 4 wedstrijdcategorieën.

Let op! De startlijsten van de U14 categorieën zijn alleen zichtbaar als je inlogt!

Tijdschema (definitief 18/1 om 11:35).

Kwalificatierondes:
Minimaal 30 minuten voor aanvang van de door jouw eerst te klimmen boulder (1 of 4), dien je aan te melden door het aftekenen van de startlijst en het ophalen van je rugnummer!

09:00 uur Hal + aanmelding open
10:00 uur Start kwalificatie categorie Jongens U16  
12:59 uur Einde kwalificatie categorie Jongens U16

10:00 uur Start kwalificatie categorie Meisjes U16
13:11 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes U16

13:11 uur Start kwalificatie categorie Jongens U14  
16:48 uur Einde kwalificatie categorie Jongens U14

12:58 uur Start kwalificatie categorie Meisjes U14
15:06 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes U14

Finales:
17:07 uur Sluiting Isolatie alle categorieën

18:00 uur Presensatie + inlezen alle categorieën
18:12 uur Start finale U14 vervolgd door U16
20:00 uur Prijsuitreiking

Kan je door uitzonderlijke omstandigheden niet op tijd komen, bel dan naar 0348 484 076

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2024.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.


Meisjes U14

The competitionresults are not public.
Maximum amount of participants: 35
Vanaf 04-12-2023: inschrijving open voor de beste 25 van Jeugd Boulder 2 U16 & U14.
Vanaf 02-01-2024: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 25 van Jeugd Boulder 2 U16 & U14.
Vanaf 06-01-2024: inschrijving open voor iedereen.

Number of competitors: 19

Name Bib number Nat. Team
Anne-Sophie Bakker 116 NED Revolt Youth
Carmen Verweij 118 NED Climb Up
Elin van der Lee 104 NED Team Neoliet
Roos van der Meijs 111 NED Beest Boulders Jeugd
Alyssa Brorens 103 NED TOC Limburg
Isabelle van den Hurk 110 NED Team Mountain Network
Aniek Loef 101 NED Team Delfts Bleau
Caitlynn van Gool 114 NED Team Neoliet
Eline Poismans 106 NED TOC Limburg
Lynn Robichon 117 NED Monk Amsterdam
Tirzah Pierik 109 NED Top Climbing Twente
Mette van Veen 102 NED Team Mountain Network
Ivory van den Biggelaar 115 NED Team Kids From The Block
Enya Tang Li 113 NED Energiehaven
Eline Briaire 112 NED Team Delfts Bleau
Dewi Bosman 108 NED Team Mountain Network
Nina Klos 119 NED Top Climbing Twente
Maryse Vermeij 107 NED Zuidhaven
Fenne van den Berg 105 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

Time (Indicative) # Name Bib number Team
10:00 1 Aniek Loef 101 Team Delfts Bleau
10:04 2 Mette van Veen 102 Team Mountain Network
10:08 3 Alyssa Brorens 103 TOC Limburg
10:12 4 Elin van der Lee 104 Team Neoliet
10:17 5 Fenne van den Berg 105 Team Neoliet
10:21 6 Eline Poismans 106 TOC Limburg
10:25 7 Maryse Vermeij 107 Zuidhaven
10:29 8 Dewi Bosman 108 Team Mountain Network
10:34 9 Tirzah Pierik 109 Top Climbing Twente
10:38 10 Isabelle van den Hurk 110 Team Mountain Network
10:42 11 Roos van der Meijs 111 Beest Boulders Jeugd
10:46 12 Eline Briaire 112 Team Delfts Bleau
10:51 13 Enya Tang Li 113 Energiehaven
10:55 14 Caitlynn van Gool 114 Team Neoliet
10:59 15 Ivory van den Biggelaar 115 Team Kids From The Block
11:03 16 Anne-Sophie Bakker 116 Revolt Youth
11:08 17 Lynn Robichon 117 Monk Amsterdam
11:12 18 Carmen Verweij 118 Climb Up
11:16 19 Nina Klos 119 Top Climbing Twente
# Name Bib number Team
1 Aniek Loef 101 Team Delfts Bleau
2 Mette van Veen 102 Team Mountain Network
3 Alyssa Brorens 103 TOC Limburg
4 Elin van der Lee 104 Team Neoliet
5 Fenne van den Berg 105 Team Neoliet
6 Eline Poismans 106 TOC Limburg
7 Maryse Vermeij 107 Zuidhaven
8 Dewi Bosman 108 Team Mountain Network
9 Tirzah Pierik 109 Top Climbing Twente
10 Isabelle van den Hurk 110 Team Mountain Network
11 Roos van der Meijs 111 Beest Boulders Jeugd
12 Eline Briaire 112 Team Delfts Bleau
13 Enya Tang Li 113 Energiehaven
14 Caitlynn van Gool 114 Team Neoliet
15 Ivory van den Biggelaar 115 Team Kids From The Block
16 Anne-Sophie Bakker 116 Revolt Youth
17 Lynn Robichon 117 Monk Amsterdam
18 Carmen Verweij 118 Climb Up
19 Nina Klos 119 Top Climbing Twente
# Name Bib number Team
1 Aniek Loef 101 Team Delfts Bleau
2 Mette van Veen 102 Team Mountain Network
3 Alyssa Brorens 103 TOC Limburg
4 Elin van der Lee 104 Team Neoliet
5 Fenne van den Berg 105 Team Neoliet
6 Eline Poismans 106 TOC Limburg
7 Maryse Vermeij 107 Zuidhaven
8 Dewi Bosman 108 Team Mountain Network
9 Tirzah Pierik 109 Top Climbing Twente
10 Isabelle van den Hurk 110 Team Mountain Network
11 Roos van der Meijs 111 Beest Boulders Jeugd
12 Eline Briaire 112 Team Delfts Bleau
13 Enya Tang Li 113 Energiehaven
14 Caitlynn van Gool 114 Team Neoliet
15 Ivory van den Biggelaar 115 Team Kids From The Block
16 Anne-Sophie Bakker 116 Revolt Youth
17 Lynn Robichon 117 Monk Amsterdam
18 Carmen Verweij 118 Climb Up
19 Nina Klos 119 Top Climbing Twente
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:33 1 Aniek Loef 101 Team Delfts Bleau
11:37 2 Mette van Veen 102 Team Mountain Network
11:41 3 Alyssa Brorens 103 TOC Limburg
11:45 4 Elin van der Lee 104 Team Neoliet
11:50 5 Fenne van den Berg 105 Team Neoliet
11:54 6 Eline Poismans 106 TOC Limburg
11:58 7 Maryse Vermeij 107 Zuidhaven
12:02 8 Dewi Bosman 108 Team Mountain Network
12:07 9 Tirzah Pierik 109 Top Climbing Twente
12:11 10 Isabelle van den Hurk 110 Team Mountain Network
12:15 11 Roos van der Meijs 111 Beest Boulders Jeugd
12:19 12 Eline Briaire 112 Team Delfts Bleau
12:24 13 Enya Tang Li 113 Energiehaven
12:28 14 Caitlynn van Gool 114 Team Neoliet
12:32 15 Ivory van den Biggelaar 115 Team Kids From The Block
12:36 16 Anne-Sophie Bakker 116 Revolt Youth
12:41 17 Lynn Robichon 117 Monk Amsterdam
12:45 18 Carmen Verweij 118 Climb Up
12:49 19 Nina Klos 119 Top Climbing Twente
# Name Bib number Team
1 Aniek Loef 101 Team Delfts Bleau
2 Mette van Veen 102 Team Mountain Network
3 Alyssa Brorens 103 TOC Limburg
4 Elin van der Lee 104 Team Neoliet
5 Fenne van den Berg 105 Team Neoliet
6 Eline Poismans 106 TOC Limburg
7 Maryse Vermeij 107 Zuidhaven
8 Dewi Bosman 108 Team Mountain Network
9 Tirzah Pierik 109 Top Climbing Twente
10 Isabelle van den Hurk 110 Team Mountain Network
11 Roos van der Meijs 111 Beest Boulders Jeugd
12 Eline Briaire 112 Team Delfts Bleau
13 Enya Tang Li 113 Energiehaven
14 Caitlynn van Gool 114 Team Neoliet
15 Ivory van den Biggelaar 115 Team Kids From The Block
16 Anne-Sophie Bakker 116 Revolt Youth
17 Lynn Robichon 117 Monk Amsterdam
18 Carmen Verweij 118 Climb Up
19 Nina Klos 119 Top Climbing Twente
# Name Bib number Team
1 Aniek Loef 101 Team Delfts Bleau
2 Mette van Veen 102 Team Mountain Network
3 Alyssa Brorens 103 TOC Limburg
4 Elin van der Lee 104 Team Neoliet
5 Fenne van den Berg 105 Team Neoliet
6 Eline Poismans 106 TOC Limburg
7 Maryse Vermeij 107 Zuidhaven
8 Dewi Bosman 108 Team Mountain Network
9 Tirzah Pierik 109 Top Climbing Twente
10 Isabelle van den Hurk 110 Team Mountain Network
11 Roos van der Meijs 111 Beest Boulders Jeugd
12 Eline Briaire 112 Team Delfts Bleau
13 Enya Tang Li 113 Energiehaven
14 Caitlynn van Gool 114 Team Neoliet
15 Ivory van den Biggelaar 115 Team Kids From The Block
16 Anne-Sophie Bakker 116 Revolt Youth
17 Lynn Robichon 117 Monk Amsterdam
18 Carmen Verweij 118 Climb Up
19 Nina Klos 119 Top Climbing Twente
20-01-2024 20:25
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Isabelle van den Hurk 110 NED Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 3T5 5Z8 Z4 Z7 Z1 Z1 0T0 4Z13 1000.0 Team Mountain Network
2 Lynn Robichon 117 NED T2Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 6T12 6Z11 Z1 Z8 Z3 Z4 0T0 4Z16 805.0 Monk Amsterdam
3 Tirzah Pierik 109 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 Z1 5T7 6Z8 Z1 Z6 Z3 0T0 3Z10 690.0 Top Climbing Twente
4 Aniek Loef 101 NED Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T5Z5 Z2 4T12 6Z15 Z1 Z2 0T0 2Z3 610.0 Team Delfts Bleau
5 Elin van der Lee 104 NED Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z1 4T10 6Z12 Z1 Z3 0T0 2Z4 545.0 Team Neoliet
6 Enya Tang Li 113 NED Z2 T2Z2 Z2 T1Z1 T6Z6 Z2 3T9 6Z15 Z7 Z4 0T0 2Z11 495.0 Energiehaven
7 Fenne van den Berg 105 NED Z3 T3Z2 T1Z1 T1Z1 Z3 3T5 5Z10 455.0 Team Neoliet
8 Mette van Veen 102 NED Z1 T4Z4 Z1 T1Z1 T4Z4 3T9 5Z11 415.0 Team Mountain Network
9 Anne-Sophie Bakker 116 NED Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 2T2 5Z6 380.0 Revolt Youth
10 Ivory van den Biggelaar 115 NED Z1 Z4 T1Z1 T5Z5 Z1 2T6 5Z12 350.0 Team Kids From The Block
11 Eline Briaire 112 NED Z3 Z4 T1Z1 T5Z5 Z5 2T6 5Z18 325.0 Team Delfts Bleau
12 Nina Klos 119 NED Z3 T1Z1 T1Z1 Z3 2T2 4Z8 300.0 Top Climbing Twente
13 Carmen Verweij 118 NED Z5 T1Z1 T3Z3 Z2 2T4 4Z11 280.0 Climb Up
14 Caitlynn van Gool 114 NED Z2 T1Z1 T6Z4 Z2 2T7 4Z9 260.0 Team Neoliet
15 Eline Poismans 106 NED T1Z1 T2Z2 Z5 2T3 3Z8 230.0 TOC Limburg
15 Dewi Bosman 108 NED T1Z1 T2Z2 Z5 2T3 3Z8 230.0 Team Mountain Network
17 Alyssa Brorens 103 NED Z2 T1Z1 T3Z3 2T4 3Z6 205.0 TOC Limburg
18 Maryse Vermeij 107 NED T2Z1 1T2 1Z1 185.0 Zuidhaven
19 Roos van der Meijs 111 NED Z1 0T0 1Z1 170.0 Beest Boulders Jeugd

Jongens U14

The competitionresults are not public.
Maximum amount of participants: 35
Vanaf 04-12-2023: inschrijving open voor de beste 25 van Jeugd Boulder 2 U16 & U14.
Vanaf 02-01-2024: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 25 van Jeugd Boulder 2 U16 & U14.
Vanaf 06-01-2024: inschrijving open voor iedereen.

Number of competitors: 35

Name Bib number Nat. Team
Jelle Mensing 69 NED Revolt Youth
Tijn Exalto 89 NED Bruut
Kalle Holtes 70 NED Top Climbing Twente
Finn Heuff 75 NED Monk Amsterdam
Finn Wesselius 76 NED TOC Limburg
Simon Tse 61 NED School of Rock
Ivan Chen 72 NED Monk Eindhoven
Connor Vickers 77 NED Impact
Joep Ceglarek 80 NED Team Neoliet
Daan van Overdijk 90 NED GRIP Nijmegen
Arseniy Shiryaev 93 NED Monk Amsterdam
Denis Taranenko 64 RUS Climb Up
Ruben de Jongh 83 NED Team Mountain Network
Vincent van Hage 71 NED Monk Amsterdam
Ben Bosma 81 NED Team Mountain Network
Danko Olislagers 92 NED Monk Eindhoven
Louie Hennis 79 NED Team Mountain Network
Tom Bonsen 86 NED TOC Limburg
Mias Braat 91 NED Monk Amsterdam
Pepijn van Roermund 95 NED BAZ
Job Flipse 87 NED Team Kids From The Block
Lasse de Boer 84 NED Impact
Joost van Gils 82 NED School of Rock
Renzo de Jong 65 NED BAZ
Tobias Verhoeven 74 NED Team Neoliet
Pander van Wees 67 NED Energiehaven
Boaz de Vries 88 NED Top Climbing Twente
Sten van Rhenen 66 NED Zuidhaven
Luca Karssen 78 NED Team Delfts Bleau
Miguel Farinha 73 POR Monk Eindhoven
Oscar Haagsman 85 NED Energiehaven
Hugo van Bruchem 68 NED Krachtstof Jeugd
Luke Nicholson 94 GER
Jilles Enthoven 63 NED Energiehaven
Tijn Mantes 62 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 35

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
10:00 1 Simon Tse 61 School of Rock
10:04 2 Tijn Mantes 62 Team Delfts Bleau
10:08 3 Jilles Enthoven 63 Energiehaven
10:12 4 Denis Taranenko 64 Climb Up
10:17 5 Renzo de Jong 65 BAZ
10:21 6 Sten van Rhenen 66 Zuidhaven
10:25 7 Pander van Wees 67 Energiehaven
10:29 8 Hugo van Bruchem 68 Krachtstof Jeugd
10:34 9 Jelle Mensing 69 Revolt Youth
10:38 10 Kalle Holtes 70 Top Climbing Twente
10:42 11 Vincent van Hage 71 Monk Amsterdam
10:46 12 Ivan Chen 72 Monk Eindhoven
10:51 13 Miguel Farinha 73 Monk Eindhoven
10:55 14 Tobias Verhoeven 74 Team Neoliet
10:59 15 Finn Heuff 75 Monk Amsterdam
11:03 16 Finn Wesselius 76 TOC Limburg
11:08 17 Connor Vickers 77 Impact
11:12 18 Luca Karssen 78 Team Delfts Bleau
11:16 Break
11:29 19 Louie Hennis 79 Team Mountain Network
11:33 20 Joep Ceglarek 80 Team Neoliet
11:37 21 Ben Bosma 81 Team Mountain Network
11:42 22 Joost van Gils 82 School of Rock
11:46 23 Ruben de Jongh 83 Team Mountain Network
11:50 24 Lasse de Boer 84 Impact
11:54 25 Oscar Haagsman 85 Energiehaven
11:59 26 Tom Bonsen 86 TOC Limburg
12:03 27 Job Flipse 87 Team Kids From The Block
12:07 28 Boaz de Vries 88 Top Climbing Twente
12:11 29 Tijn Exalto 89 Bruut
12:16 30 Daan van Overdijk 90 GRIP Nijmegen
12:20 31 Mias Braat 91 Monk Amsterdam
12:24 32 Danko Olislagers 92 Monk Eindhoven
12:28 33 Arseniy Shiryaev 93 Monk Amsterdam
12:33 34 Luke Nicholson 94
12:37 35 Pepijn van Roermund 95 BAZ
# Name Bib number Nat. Team
1 Simon Tse 61 School of Rock
2 Tijn Mantes 62 Team Delfts Bleau
3 Jilles Enthoven 63 Energiehaven
4 Denis Taranenko 64 Climb Up
5 Renzo de Jong 65 BAZ
6 Sten van Rhenen 66 Zuidhaven
7 Pander van Wees 67 Energiehaven
8 Hugo van Bruchem 68 Krachtstof Jeugd
9 Jelle Mensing 69 Revolt Youth
10 Kalle Holtes 70 Top Climbing Twente
11 Vincent van Hage 71 Monk Amsterdam
12 Ivan Chen 72 Monk Eindhoven
13 Miguel Farinha 73 Monk Eindhoven
14 Tobias Verhoeven 74 Team Neoliet
15 Finn Heuff 75 Monk Amsterdam
16 Finn Wesselius 76 TOC Limburg
17 Connor Vickers 77 Impact
18 Luca Karssen 78 Team Delfts Bleau
19 Louie Hennis 79 Team Mountain Network
20 Joep Ceglarek 80 Team Neoliet
21 Ben Bosma 81 Team Mountain Network
22 Joost van Gils 82 School of Rock
23 Ruben de Jongh 83 Team Mountain Network
24 Lasse de Boer 84 Impact
25 Oscar Haagsman 85 Energiehaven
26 Tom Bonsen 86 TOC Limburg
27 Job Flipse 87 Team Kids From The Block
28 Boaz de Vries 88 Top Climbing Twente
29 Tijn Exalto 89 Bruut
30 Daan van Overdijk 90 GRIP Nijmegen
31 Mias Braat 91 Monk Amsterdam
32 Danko Olislagers 92 Monk Eindhoven
33 Arseniy Shiryaev 93 Monk Amsterdam
34 Luke Nicholson 94
35 Pepijn van Roermund 95 BAZ
# Name Bib number Nat. Team
1 Simon Tse 61 School of Rock
2 Tijn Mantes 62 Team Delfts Bleau
3 Jilles Enthoven 63 Energiehaven
4 Denis Taranenko 64 Climb Up
5 Renzo de Jong 65 BAZ
6 Sten van Rhenen 66 Zuidhaven
7 Pander van Wees 67 Energiehaven
8 Hugo van Bruchem 68 Krachtstof Jeugd
9 Jelle Mensing 69 Revolt Youth
10 Kalle Holtes 70 Top Climbing Twente
11 Vincent van Hage 71 Monk Amsterdam
12 Ivan Chen 72 Monk Eindhoven
13 Miguel Farinha 73 Monk Eindhoven
14 Tobias Verhoeven 74 Team Neoliet
15 Finn Heuff 75 Monk Amsterdam
16 Finn Wesselius 76 TOC Limburg
17 Connor Vickers 77 Impact
18 Luca Karssen 78 Team Delfts Bleau
19 Louie Hennis 79 Team Mountain Network
20 Joep Ceglarek 80 Team Neoliet
21 Ben Bosma 81 Team Mountain Network
22 Joost van Gils 82 School of Rock
23 Ruben de Jongh 83 Team Mountain Network
24 Lasse de Boer 84 Impact
25 Oscar Haagsman 85 Energiehaven
26 Tom Bonsen 86 TOC Limburg
27 Job Flipse 87 Team Kids From The Block
28 Boaz de Vries 88 Top Climbing Twente
29 Tijn Exalto 89 Bruut
30 Daan van Overdijk 90 GRIP Nijmegen
31 Mias Braat 91 Monk Amsterdam
32 Danko Olislagers 92 Monk Eindhoven
33 Arseniy Shiryaev 93 Monk Amsterdam
34 Luke Nicholson 94
35 Pepijn van Roermund 95 BAZ
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
10:00 1 Simon Tse 61 School of Rock
10:04 2 Tijn Mantes 62 Team Delfts Bleau
10:08 3 Jilles Enthoven 63 Energiehaven
10:12 4 Denis Taranenko 64 Climb Up
10:17 5 Renzo de Jong 65 BAZ
10:21 6 Sten van Rhenen 66 Zuidhaven
10:25 7 Pander van Wees 67 Energiehaven
10:29 8 Hugo van Bruchem 68 Krachtstof Jeugd
10:34 9 Jelle Mensing 69 Revolt Youth
10:38 10 Kalle Holtes 70 Top Climbing Twente
10:42 11 Vincent van Hage 71 Monk Amsterdam
10:46 12 Ivan Chen 72 Monk Eindhoven
10:51 13 Miguel Farinha 73 Monk Eindhoven
10:55 14 Tobias Verhoeven 74 Team Neoliet
10:59 15 Finn Heuff 75 Monk Amsterdam
11:03 16 Finn Wesselius 76 TOC Limburg
11:08 17 Connor Vickers 77 Impact
11:12 18 Luca Karssen 78 Team Delfts Bleau
11:16 Break
11:29 19 Louie Hennis 79 Team Mountain Network
11:33 20 Joep Ceglarek 80 Team Neoliet
11:37 21 Ben Bosma 81 Team Mountain Network
11:42 22 Joost van Gils 82 School of Rock
11:46 23 Ruben de Jongh 83 Team Mountain Network
11:50 24 Lasse de Boer 84 Impact
11:54 25 Oscar Haagsman 85 Energiehaven
11:59 26 Tom Bonsen 86 TOC Limburg
12:03 27 Job Flipse 87 Team Kids From The Block
12:07 28 Boaz de Vries 88 Top Climbing Twente
12:11 29 Tijn Exalto 89 Bruut
12:16 30 Daan van Overdijk 90 GRIP Nijmegen
12:20 31 Mias Braat 91 Monk Amsterdam
12:24 32 Danko Olislagers 92 Monk Eindhoven
12:28 33 Arseniy Shiryaev 93 Monk Amsterdam
12:33 34 Luke Nicholson 94
12:37 35 Pepijn van Roermund 95 BAZ
# Name Bib number Nat. Team
1 Simon Tse 61 School of Rock
2 Tijn Mantes 62 Team Delfts Bleau
3 Jilles Enthoven 63 Energiehaven
4 Denis Taranenko 64 Climb Up
5 Renzo de Jong 65 BAZ
6 Sten van Rhenen 66 Zuidhaven
7 Pander van Wees 67 Energiehaven
8 Hugo van Bruchem 68 Krachtstof Jeugd
9 Jelle Mensing 69 Revolt Youth
10 Kalle Holtes 70 Top Climbing Twente
11 Vincent van Hage 71 Monk Amsterdam
12 Ivan Chen 72 Monk Eindhoven
13 Miguel Farinha 73 Monk Eindhoven
14 Tobias Verhoeven 74 Team Neoliet
15 Finn Heuff 75 Monk Amsterdam
16 Finn Wesselius 76 TOC Limburg
17 Connor Vickers 77 Impact
18 Luca Karssen 78 Team Delfts Bleau
19 Louie Hennis 79 Team Mountain Network
20 Joep Ceglarek 80 Team Neoliet
21 Ben Bosma 81 Team Mountain Network
22 Joost van Gils 82 School of Rock
23 Ruben de Jongh 83 Team Mountain Network
24 Lasse de Boer 84 Impact
25 Oscar Haagsman 85 Energiehaven
26 Tom Bonsen 86 TOC Limburg
27 Job Flipse 87 Team Kids From The Block
28 Boaz de Vries 88 Top Climbing Twente
29 Tijn Exalto 89 Bruut
30 Daan van Overdijk 90 GRIP Nijmegen
31 Mias Braat 91 Monk Amsterdam
32 Danko Olislagers 92 Monk Eindhoven
33 Arseniy Shiryaev 93 Monk Amsterdam
34 Luke Nicholson 94
35 Pepijn van Roermund 95 BAZ
# Name Bib number Nat. Team
1 Simon Tse 61 School of Rock
2 Tijn Mantes 62 Team Delfts Bleau
3 Jilles Enthoven 63 Energiehaven
4 Denis Taranenko 64 Climb Up
5 Renzo de Jong 65 BAZ
6 Sten van Rhenen 66 Zuidhaven
7 Pander van Wees 67 Energiehaven
8 Hugo van Bruchem 68 Krachtstof Jeugd
9 Jelle Mensing 69 Revolt Youth
10 Kalle Holtes 70 Top Climbing Twente
11 Vincent van Hage 71 Monk Amsterdam
12 Ivan Chen 72 Monk Eindhoven
13 Miguel Farinha 73 Monk Eindhoven
14 Tobias Verhoeven 74 Team Neoliet
15 Finn Heuff 75 Monk Amsterdam
16 Finn Wesselius 76 TOC Limburg
17 Connor Vickers 77 Impact
18 Luca Karssen 78 Team Delfts Bleau
19 Louie Hennis 79 Team Mountain Network
20 Joep Ceglarek 80 Team Neoliet
21 Ben Bosma 81 Team Mountain Network
22 Joost van Gils 82 School of Rock
23 Ruben de Jongh 83 Team Mountain Network
24 Lasse de Boer 84 Impact
25 Oscar Haagsman 85 Energiehaven
26 Tom Bonsen 86 TOC Limburg
27 Job Flipse 87 Team Kids From The Block
28 Boaz de Vries 88 Top Climbing Twente
29 Tijn Exalto 89 Bruut
30 Daan van Overdijk 90 GRIP Nijmegen
31 Mias Braat 91 Monk Amsterdam
32 Danko Olislagers 92 Monk Eindhoven
33 Arseniy Shiryaev 93 Monk Amsterdam
34 Luke Nicholson 94
35 Pepijn van Roermund 95 BAZ
20-01-2024 20:16
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Tijn Exalto 89 NED T2Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 6Z7 Z4 T4Z4 T1Z1 T1Z1 3T6 4Z10 1000.0 Bruut
2 Vincent van Hage 71 NED T4Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T10 5Z6 Z7 T3Z3 T5Z2 2T8 3Z12 805.0 Monk Amsterdam
3 Luke Nicholson 94 GER T3Z1 Z4 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T6 6Z9 Z6 T6Z6 Z2 1T6 3Z14 690.0
4 Tom Bonsen 86 NED T3Z2 Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T6 6Z8 T4Z4 Z1 1T4 2Z5 610.0 TOC Limburg
5 Simon Tse 61 NED T2Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 6T10 6Z7 Z1 Z2 Z2 0T0 3Z5 545.0 School of Rock
6 Ivan Chen 72 NED T3Z3 Z6 Z2 T3Z1 T1Z1 T1Z1 4T8 6Z14 Z3 0T0 1Z3 495.0 Monk Eindhoven
7 Job Flipse 87 NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z5 435.0 Team Kids From The Block
7 Hugo van Bruchem 68 NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z5 435.0 Krachtstof Jeugd
9 Luca Karssen 78 NED T1Z1 Z3 T1Z1 T2Z2 T1Z1 4T5 5Z8 380.0 Team Delfts Bleau
10 Danko Olislagers 92 NED T2Z2 Z5 Z1 T1Z1 Z6 T1Z1 3T4 6Z16 350.0 Monk Eindhoven
11 Finn Heuff 75 NED Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 5Z5 325.0 Monk Amsterdam
12 Connor Vickers 77 NED Z5 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 5Z9 290.0 Impact
12 Denis Taranenko 64 RUS Z5 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 5Z9 290.0 Climb Up
14 Jilles Enthoven 63 NED Z7 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 5Z11 260.0 Energiehaven
15 Arseniy Shiryaev 93 NED Z4 Z4 T1Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 5Z12 240.0 Monk Amsterdam
16 Ben Bosma 81 NED T3Z1 Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 3T5 5Z6 220.0 Team Mountain Network
17 Finn Wesselius 76 NED T3Z1 Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 3T5 5Z7 205.0 TOC Limburg
18 Lasse de Boer 84 NED T1Z1 Z1 T3Z1 Z4 T1Z1 3T5 5Z8 185.0 Impact
19 Pepijn van Roermund 95 NED T5Z5 Z8 Z1 T1Z1 T1Z1 3T7 5Z16 170.0 BAZ
20 Daan van Overdijk 90 NED Z5 T1Z1 T2Z1 T1Z1 3T4 4Z8 155.0 GRIP Nijmegen
21 Oscar Haagsman 85 NED T4Z4 T2Z2 T1Z1 3T7 3Z7 145.0 Energiehaven
22 Mias Braat 91 NED Z1 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 2T2 5Z5 130.0 Monk Amsterdam
23 Kalle Holtes 70 NED Z2 Z8 T1Z1 Z2 T1Z1 2T2 5Z14 120.0 Top Climbing Twente
24 Louie Hennis 79 NED Z1 Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 2T3 5Z6 105.0 Team Mountain Network
25 Ruben de Jongh 83 NED Z1 Z2 T3Z1 Z3 T1Z1 2T4 5Z8 95.0 Team Mountain Network
26 Sten van Rhenen 66 NED Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 2T2 4Z4 84.0 Zuidhaven
27 Miguel Farinha 73 POR Z2 T1Z1 Z3 T1Z1 2T2 4Z7 73.0 Monk Eindhoven
28 Boaz de Vries 88 NED Z4 T1Z1 Z4 T1Z1 2T2 4Z10 63.0 Top Climbing Twente
29 Joost van Gils 82 NED Z2 T2Z2 Z5 T1Z1 2T3 4Z10 56.0 School of Rock
30 Jelle Mensing 69 NED Z7 T1Z1 Z4 T2Z2 2T3 4Z14 48.0 Revolt Youth
31 Renzo de Jong 65 NED Z2 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z4 42.0 BAZ
32 Joep Ceglarek 80 NED T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 37.0 Team Neoliet
33 Tobias Verhoeven 74 NED T2Z2 T1Z1 2T3 2Z3 33.0 Team Neoliet
34 Tijn Mantes 62 NED T2Z1 T2Z1 2T4 2Z2 30.0 Team Delfts Bleau
35 Pander van Wees 67 NED Z3 Z1 Z1 T2Z1 1T2 4Z6 27.0 Energiehaven