Jeugd Boulder 3 U20 & U18 , Sun, 21 Jan 2024 10:00:00 +0100, Radium Boulders, Maastricht

Discipline: Boulder
League: 2024 JEUGD BOULDER U20-U18
Status: Processed

Description:

Deelnemers kunnen niet parkeren op het terrein. Er zijn een aantal grote (betaalde) parkeerplekken bij de Baby Dump, Parking Fort Willemweg en bij de Kwantum.

Wedstrijdinformatie:

Let op! De informatie wanneer je kan inschrijven staat hieronder vermeld per categorie!

De kwalificatieronde is een flash-formaat en bestaande uit twee parcoursen (A en B) van elk drie boulders per parcours.
De finale is een onsight-format van vier boulders in één parcours, met een vast quotum van zes deelnemers. En een totale inleestijd van 8 minuten.

Voor elke boulder krijg je 4 minuten klimtijd. En elk parcours wordt in een treintjes geklommen, met 15 seconden voorbereidingstijd. Dus je hebt maximaal 4 minuten om een boulder te toppen + 15 seconden om je voor te bereiden. En daarna heb je dezelfde tijd (4 minuut en 15 seconden) om te rusten. Na de laatste boulders ben je klaar met je parcours. Je hebt recht op minimaal 30 minuten rust als je aan het tweede parcours begint.

Het wedstrijdgebied wordt uitsluitend toegankelijk voor deelnemers en de toegewezen coaches. Coaches dienen zich via het WAS aan te melden voor het einde van de inschrijfdatum. Elke deelnemer heeft recht op één coach.

De kwalificatievideo's komen uiterlijk de dag voor de wedstrijd online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan.

Leeftijdscategorieën: U18 [Geboortejaar 2007 en 2008] en U20 [Geboortejaar 2005 en 2006] . Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 4 wedstrijdcategorieën.

Tijdschema (definitief 18/1 om 11:35).

Kwalificatierondes:
0Minimaal 30 minuten voor aanvang van de door jouw eerst te klimmen boulder (1 of 4), dien je aan te melden door het aftekenen van de startlijst en het ophalen van je rugnummer!

09:00 uur Hal + aanmelding open

10:00 uur Start kwalificatie categorie Meisjes U18  
13:49 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes U18

13:53 uur Start kwalificatie categorie Meisjes U20
17:26 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes U20

11:00 uur Start kwalificatie categorie Jongens U18  
14:45 uur Einde kwalificatie categorie Jongens U18

14:57 uur Start kwalificatie categorie Jongens U20
17:05 uur Einde kwalificatie categorie Jongens U20

Finales:
17:41 uur Sluiting Isolatie alle categorieën

19:00 uur Presensatie + inlezen alle categorieën
19:12 uur Start finale U18 vervolgd door U20
20:40 uur Prijsuitreiking

Kan je door uitzonderlijke omstandigheden niet op tijd komen, bel dan naar 0348 484 076

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2024.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.


Maximum amount of participants: 45
Vanaf 11-12-2023: inschrijving open voor de beste 35 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 02-01-2024: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 35 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 06-01-2024: inschrijving open voor iedereen.

Number of competitors: 21

Name Bib number Nat. Team
Cleo Huis in ‘t Veld 21 NED School of Rock
Tess van Altena 8 NED Kei Boulderhal
Yara Meye 11 NED Climb Up
Esmee Bonsen 1 NED TOC Limburg
Ophelia Kuiter 19 NED Team Fabriek
Esther van den Brom 4 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Robine Falcone 15 NED Impact
Hannah Plomp 13 NED Team Mountain Network
Yara van Winden 23 NED Team Delfts Bleau
Mia Franken 2 NED Energiehaven
Julia Lyngvi 20 NED Team Mountain Network
Laurien Smeets 12 NED Team Mountain Network
Milou van Oort 14 NED Team Delfts Bleau
Saskia van der Lubbe 22 NED Team Delfts Bleau
Milou Klinkenbijl 6 NED Monk Eindhoven
Lianne Briaire 16 NED Team Delfts Bleau
Femke de Vuijst 17 NED Team Mountain Network
Philomijn Sinke 7 NED Kei Boulderhal
Merel Pasman 10 NED Team Mountain Network
Lara Mars 5 NED Energiehaven
Aimée Hof 9 NED Top Climbing Twente

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 21

Time (Indicative) # Name Bib number Team
10:00 1 Esmee Bonsen 1 TOC Limburg
10:04 2 Mia Franken 2 Energiehaven
10:08 3 Esther van den Brom 4 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
10:12 4 Lara Mars 5 Energiehaven
10:17 5 Milou Klinkenbijl 6 Monk Eindhoven
10:21 6 Philomijn Sinke 7 Kei Boulderhal
10:25 7 Tess van Altena 8 Kei Boulderhal
10:29 8 Aimée Hof 9 Top Climbing Twente
10:34 9 Merel Pasman 10 Team Mountain Network
10:38 10 Yara Meye 11 Climb Up
10:42 11 Laurien Smeets 12 Team Mountain Network
10:46 12 Hannah Plomp 13 Team Mountain Network
10:51 13 Milou van Oort 14 Team Delfts Bleau
10:55 14 Robine Falcone 15 Impact
10:59 15 Lianne Briaire 16 Team Delfts Bleau
11:03 16 Femke de Vuijst 17 Team Mountain Network
11:08 17 Ophelia Kuiter 19 Team Fabriek
11:12 18 Julia Lyngvi 20 Team Mountain Network
11:16 19 Cleo Huis in ‘t Veld 21 School of Rock
11:20 20 Saskia van der Lubbe 22 Team Delfts Bleau
11:25 21 Yara van Winden 23 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Esmee Bonsen 1 TOC Limburg
2 Mia Franken 2 Energiehaven
3 Esther van den Brom 4 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
4 Lara Mars 5 Energiehaven
5 Milou Klinkenbijl 6 Monk Eindhoven
6 Philomijn Sinke 7 Kei Boulderhal
7 Tess van Altena 8 Kei Boulderhal
8 Aimée Hof 9 Top Climbing Twente
9 Merel Pasman 10 Team Mountain Network
10 Yara Meye 11 Climb Up
11 Laurien Smeets 12 Team Mountain Network
12 Hannah Plomp 13 Team Mountain Network
13 Milou van Oort 14 Team Delfts Bleau
14 Robine Falcone 15 Impact
15 Lianne Briaire 16 Team Delfts Bleau
16 Femke de Vuijst 17 Team Mountain Network
17 Ophelia Kuiter 19 Team Fabriek
18 Julia Lyngvi 20 Team Mountain Network
19 Cleo Huis in ‘t Veld 21 School of Rock
20 Saskia van der Lubbe 22 Team Delfts Bleau
21 Yara van Winden 23 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Esmee Bonsen 1 TOC Limburg
2 Mia Franken 2 Energiehaven
3 Esther van den Brom 4 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
4 Lara Mars 5 Energiehaven
5 Milou Klinkenbijl 6 Monk Eindhoven
6 Philomijn Sinke 7 Kei Boulderhal
7 Tess van Altena 8 Kei Boulderhal
8 Aimée Hof 9 Top Climbing Twente
9 Merel Pasman 10 Team Mountain Network
10 Yara Meye 11 Climb Up
11 Laurien Smeets 12 Team Mountain Network
12 Hannah Plomp 13 Team Mountain Network
13 Milou van Oort 14 Team Delfts Bleau
14 Robine Falcone 15 Impact
15 Lianne Briaire 16 Team Delfts Bleau
16 Femke de Vuijst 17 Team Mountain Network
17 Ophelia Kuiter 19 Team Fabriek
18 Julia Lyngvi 20 Team Mountain Network
19 Cleo Huis in ‘t Veld 21 School of Rock
20 Saskia van der Lubbe 22 Team Delfts Bleau
21 Yara van Winden 23 Team Delfts Bleau
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:55 1 Esmee Bonsen 1 TOC Limburg
11:59 2 Mia Franken 2 Energiehaven
12:03 3 Esther van den Brom 4 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
12:07 4 Lara Mars 5 Energiehaven
12:12 5 Milou Klinkenbijl 6 Monk Eindhoven
12:16 6 Philomijn Sinke 7 Kei Boulderhal
12:20 7 Tess van Altena 8 Kei Boulderhal
12:24 8 Aimée Hof 9 Top Climbing Twente
12:29 9 Merel Pasman 10 Team Mountain Network
12:33 10 Yara Meye 11 Climb Up
12:37 11 Laurien Smeets 12 Team Mountain Network
12:41 12 Hannah Plomp 13 Team Mountain Network
12:46 13 Milou van Oort 14 Team Delfts Bleau
12:50 14 Robine Falcone 15 Impact
12:54 15 Lianne Briaire 16 Team Delfts Bleau
12:58 16 Femke de Vuijst 17 Team Mountain Network
13:03 17 Ophelia Kuiter 19 Team Fabriek
13:07 18 Julia Lyngvi 20 Team Mountain Network
13:11 19 Cleo Huis in ‘t Veld 21 School of Rock
13:15 20 Saskia van der Lubbe 22 Team Delfts Bleau
13:20 21 Yara van Winden 23 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Esmee Bonsen 1 TOC Limburg
2 Mia Franken 2 Energiehaven
3 Esther van den Brom 4 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
4 Lara Mars 5 Energiehaven
5 Milou Klinkenbijl 6 Monk Eindhoven
6 Philomijn Sinke 7 Kei Boulderhal
7 Tess van Altena 8 Kei Boulderhal
8 Aimée Hof 9 Top Climbing Twente
9 Merel Pasman 10 Team Mountain Network
10 Yara Meye 11 Climb Up
11 Laurien Smeets 12 Team Mountain Network
12 Hannah Plomp 13 Team Mountain Network
13 Milou van Oort 14 Team Delfts Bleau
14 Robine Falcone 15 Impact
15 Lianne Briaire 16 Team Delfts Bleau
16 Femke de Vuijst 17 Team Mountain Network
17 Ophelia Kuiter 19 Team Fabriek
18 Julia Lyngvi 20 Team Mountain Network
19 Cleo Huis in ‘t Veld 21 School of Rock
20 Saskia van der Lubbe 22 Team Delfts Bleau
21 Yara van Winden 23 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Esmee Bonsen 1 TOC Limburg
2 Mia Franken 2 Energiehaven
3 Esther van den Brom 4 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
4 Lara Mars 5 Energiehaven
5 Milou Klinkenbijl 6 Monk Eindhoven
6 Philomijn Sinke 7 Kei Boulderhal
7 Tess van Altena 8 Kei Boulderhal
8 Aimée Hof 9 Top Climbing Twente
9 Merel Pasman 10 Team Mountain Network
10 Yara Meye 11 Climb Up
11 Laurien Smeets 12 Team Mountain Network
12 Hannah Plomp 13 Team Mountain Network
13 Milou van Oort 14 Team Delfts Bleau
14 Robine Falcone 15 Impact
15 Lianne Briaire 16 Team Delfts Bleau
16 Femke de Vuijst 17 Team Mountain Network
17 Ophelia Kuiter 19 Team Fabriek
18 Julia Lyngvi 20 Team Mountain Network
19 Cleo Huis in ‘t Veld 21 School of Rock
20 Saskia van der Lubbe 22 Team Delfts Bleau
21 Yara van Winden 23 Team Delfts Bleau
21-01-2024 20:50
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Esmee Bonsen 1 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 T3Z3 T4Z2 T2Z1 T9Z9 4T18 4Z15 1000.0 TOC Limburg
2 Milou van Oort 14 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 5T6 5Z6 T2Z2 T2Z2 T1Z1 Z6 3T5 4Z11 805.0 Team Delfts Bleau
3 Yara Meye 11 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 6Z7 T1Z1 T2Z1 T2Z1 Z9 3T5 4Z12 690.0 Climb Up
4 Tess van Altena 8 NED T2Z2 Z4 T1Z1 T1Z1 Z6 T1Z1 4T5 6Z15 T2Z2 T3Z2 T1Z1 Z2 3T6 4Z7 610.0 Kei Boulderhal
5 Robine Falcone 15 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 T8Z8 T1Z1 T3Z3 Z4 3T12 4Z16 545.0 Impact
6 Julia Lyngvi 20 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 T6Z6 T5Z5 Z9 2T11 3Z20 495.0 Team Mountain Network
7 Femke de Vuijst 17 NED T1Z1 T3Z3 T1Z1 3T5 3Z5 455.0 Team Mountain Network
8 Cleo Huis in ‘t Veld 21 NED T4Z4 T1Z1 T1Z1 3T6 3Z6 398.0 School of Rock
8 Saskia van der Lubbe 22 NED T4Z4 T1Z1 T1Z1 3T6 3Z6 398.0 Team Delfts Bleau
10 Laurien Smeets 12 NED T5Z5 T1Z1 T1Z1 3T7 3Z7 350.0 Team Mountain Network
11 Aimée Hof 9 NED T1Z1 Z5 Z2 T1Z1 2T2 4Z9 325.0 Top Climbing Twente
12 Ophelia Kuiter 19 NED T2Z2 Z3 Z1 T1Z1 2T3 4Z7 300.0 Team Fabriek
13 Lianne Briaire 16 NED T1Z1 Z3 T1Z1 2T2 3Z5 280.0 Team Delfts Bleau
14 Hannah Plomp 13 NED Z12 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z14 260.0 Team Mountain Network
15 Yara van Winden 23 NED T2Z2 T1Z1 2T3 2Z3 240.0 Team Delfts Bleau
16 Milou Klinkenbijl 6 NED T3Z2 T1Z1 2T4 2Z3 220.0 Monk Eindhoven
17 Merel Pasman 10 NED T4Z4 T3Z3 2T7 2Z7 205.0 Team Mountain Network
18 Philomijn Sinke 7 NED T10Z10 T1Z1 2T11 2Z11 185.0 Kei Boulderhal
19 Esther van den Brom 4 NED Z10 T1Z1 1T1 2Z11 170.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
20 Mia Franken 2 NED T1Z1 1T1 1Z1 150.0 Energiehaven
20 Lara Mars 5 NED T1Z1 1T1 1Z1 150.0 Energiehaven
Maximum amount of participants: 25
Vanaf 11-12-2023: inschrijving open voor de beste 15 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 02-01-2024: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 15 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 06-01-2024: inschrijving open voor iedereen.

Number of competitors: 19

Name Bib number Nat. Team
Evi Creyghton 48 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Vera Wijnands 31 NED Monk Eindhoven
Zoeteke Vliek 35 NED Climb Up
Louise Janssen-Boudon 37 NED De Boulder Beestjes
Isa Wolf 41 NED Team Fabriek
Loeta Aarden 33 NED Monk Amsterdam
Frederique Kerstens 46 NED Team Fabriek
Jytte Oerlemans 32 NED Team Kids From The Block
Loïsa van Laarhoven 47 NED
Pippa van Wees 34 NED Monk Amsterdam
Bente Schiffeleers 43 NED TOC Limburg
Doenja Sinke 36 NED Kei Boulderhal
Fiona Mulder 39 NED Krachtstof Jeugd
Evy Loef 44 NED Team Delfts Bleau
Femke de Klerk 49 NED Bruut
Sara Slootweg 45 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Laura Brink 40 NED Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
Norah Arnold 50 NED Team Mountain Network
Belize Derksen 38 NED Team Kids From The Block

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:54 1 Vera Wijnands 31 Monk Eindhoven
13:58 2 Jytte Oerlemans 32 Team Kids From The Block
14:02 3 Loeta Aarden 33 Monk Amsterdam
14:06 4 Pippa van Wees 34 Monk Amsterdam
14:11 5 Zoeteke Vliek 35 Climb Up
14:15 6 Doenja Sinke 36 Kei Boulderhal
14:19 7 Louise Janssen-Boudon 37 De Boulder Beestjes
14:23 8 Belize Derksen 38 Team Kids From The Block
14:28 9 Fiona Mulder 39 Krachtstof Jeugd
14:32 10 Laura Brink 40 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
14:36 11 Isa Wolf 41 Team Fabriek
14:40 12 Bente Schiffeleers 43 TOC Limburg
14:45 13 Evy Loef 44 Team Delfts Bleau
14:49 14 Sara Slootweg 45 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
14:53 15 Frederique Kerstens 46 Team Fabriek
14:57 16 Loïsa van Laarhoven 47
15:02 17 Evi Creyghton 48 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15:06 18 Femke de Klerk 49 Bruut
15:10 19 Norah Arnold 50 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Vera Wijnands 31 Monk Eindhoven
2 Jytte Oerlemans 32 Team Kids From The Block
3 Loeta Aarden 33 Monk Amsterdam
4 Pippa van Wees 34 Monk Amsterdam
5 Zoeteke Vliek 35 Climb Up
6 Doenja Sinke 36 Kei Boulderhal
7 Louise Janssen-Boudon 37 De Boulder Beestjes
8 Belize Derksen 38 Team Kids From The Block
9 Fiona Mulder 39 Krachtstof Jeugd
10 Laura Brink 40 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11 Isa Wolf 41 Team Fabriek
12 Bente Schiffeleers 43 TOC Limburg
13 Evy Loef 44 Team Delfts Bleau
14 Sara Slootweg 45 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15 Frederique Kerstens 46 Team Fabriek
16 Loïsa van Laarhoven 47
17 Evi Creyghton 48 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
18 Femke de Klerk 49 Bruut
19 Norah Arnold 50 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Vera Wijnands 31 Monk Eindhoven
2 Jytte Oerlemans 32 Team Kids From The Block
3 Loeta Aarden 33 Monk Amsterdam
4 Pippa van Wees 34 Monk Amsterdam
5 Zoeteke Vliek 35 Climb Up
6 Doenja Sinke 36 Kei Boulderhal
7 Louise Janssen-Boudon 37 De Boulder Beestjes
8 Belize Derksen 38 Team Kids From The Block
9 Fiona Mulder 39 Krachtstof Jeugd
10 Laura Brink 40 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11 Isa Wolf 41 Team Fabriek
12 Bente Schiffeleers 43 TOC Limburg
13 Evy Loef 44 Team Delfts Bleau
14 Sara Slootweg 45 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15 Frederique Kerstens 46 Team Fabriek
16 Loïsa van Laarhoven 47
17 Evi Creyghton 48 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
18 Femke de Klerk 49 Bruut
19 Norah Arnold 50 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:40 1 Vera Wijnands 31 Monk Eindhoven
15:44 2 Jytte Oerlemans 32 Team Kids From The Block
15:48 3 Loeta Aarden 33 Monk Amsterdam
15:52 4 Pippa van Wees 34 Monk Amsterdam
15:57 5 Zoeteke Vliek 35 Climb Up
16:01 6 Doenja Sinke 36 Kei Boulderhal
16:05 7 Louise Janssen-Boudon 37 De Boulder Beestjes
16:09 8 Belize Derksen 38 Team Kids From The Block
16:14 9 Fiona Mulder 39 Krachtstof Jeugd
16:18 10 Laura Brink 40 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
16:22 11 Isa Wolf 41 Team Fabriek
16:26 12 Bente Schiffeleers 43 TOC Limburg
16:31 13 Evy Loef 44 Team Delfts Bleau
16:35 14 Sara Slootweg 45 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
16:39 15 Frederique Kerstens 46 Team Fabriek
16:43 16 Loïsa van Laarhoven 47
16:48 17 Evi Creyghton 48 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
16:52 18 Femke de Klerk 49 Bruut
16:56 19 Norah Arnold 50 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Vera Wijnands 31 Monk Eindhoven
2 Jytte Oerlemans 32 Team Kids From The Block
3 Loeta Aarden 33 Monk Amsterdam
4 Pippa van Wees 34 Monk Amsterdam
5 Zoeteke Vliek 35 Climb Up
6 Doenja Sinke 36 Kei Boulderhal
7 Louise Janssen-Boudon 37 De Boulder Beestjes
8 Belize Derksen 38 Team Kids From The Block
9 Fiona Mulder 39 Krachtstof Jeugd
10 Laura Brink 40 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11 Isa Wolf 41 Team Fabriek
12 Bente Schiffeleers 43 TOC Limburg
13 Evy Loef 44 Team Delfts Bleau
14 Sara Slootweg 45 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15 Frederique Kerstens 46 Team Fabriek
16 Loïsa van Laarhoven 47
17 Evi Creyghton 48 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
18 Femke de Klerk 49 Bruut
19 Norah Arnold 50 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Vera Wijnands 31 Monk Eindhoven
2 Jytte Oerlemans 32 Team Kids From The Block
3 Loeta Aarden 33 Monk Amsterdam
4 Pippa van Wees 34 Monk Amsterdam
5 Zoeteke Vliek 35 Climb Up
6 Doenja Sinke 36 Kei Boulderhal
7 Louise Janssen-Boudon 37 De Boulder Beestjes
8 Belize Derksen 38 Team Kids From The Block
9 Fiona Mulder 39 Krachtstof Jeugd
10 Laura Brink 40 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11 Isa Wolf 41 Team Fabriek
12 Bente Schiffeleers 43 TOC Limburg
13 Evy Loef 44 Team Delfts Bleau
14 Sara Slootweg 45 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15 Frederique Kerstens 46 Team Fabriek
16 Loïsa van Laarhoven 47
17 Evi Creyghton 48 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
18 Femke de Klerk 49 Bruut
19 Norah Arnold 50 Team Mountain Network
21-01-2024 20:50
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Doenja Sinke 36 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T6Z6 T1Z1 6T11 6Z11 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 4Z5 1000.0 Kei Boulderhal
2 Frederique Kerstens 46 NED T1Z1 Z5 T2Z2 T1Z1 Z10 T1Z1 4T5 6Z20 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 3T3 4Z4 805.0 Team Fabriek
3 Bente Schiffeleers 43 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 5T7 5Z7 T3Z3 T3Z2 Z1 T2Z2 3T8 4Z8 690.0 TOC Limburg
4 Zoeteke Vliek 35 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z10 T1Z1 4T4 5Z14 T6Z6 T1Z1 Z5 Z5 2T7 4Z17 610.0 Climb Up
5 Isa Wolf 41 NED T1Z1 T3Z3 T1Z1 T4Z4 T1Z1 5T10 5Z10 T6Z6 T3Z2 Z1 Z3 2T9 4Z12 545.0 Team Fabriek
6 Evi Creyghton 48 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 T1Z1 1T1 1Z1 495.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
7 Evy Loef 44 NED T3Z3 T1Z1 T1Z1 3T5 3Z5 455.0 Team Delfts Bleau
8 Pippa van Wees 34 NED T4Z4 T1Z1 T1Z1 3T6 3Z6 415.0 Monk Amsterdam
9 Loeta Aarden 33 NED T2Z2 Z1 T1Z1 2T3 3Z4 365.0 Monk Amsterdam
9 Sara Slootweg 45 NED T2Z2 Z1 T1Z1 2T3 3Z4 365.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11 Loïsa van Laarhoven 47 NED T4Z4 Z1 T2Z2 2T6 3Z7 325.0
12 Norah Arnold 50 NED T3Z3 T1Z1 2T4 2Z4 300.0 Team Mountain Network
13 Jytte Oerlemans 32 NED T8Z8 T1Z1 2T9 2Z9 280.0 Team Kids From The Block
14 Laura Brink 40 NED Z4 T1Z1 1T1 2Z5 260.0 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15 Vera Wijnands 31 NED T1Z1 1T1 1Z1 222.0 Monk Eindhoven
15 Femke de Klerk 49 NED T1Z1 1T1 1Z1 222.0 Bruut
15 Belize Derksen 38 NED T1Z1 1T1 1Z1 222.0 Team Kids From The Block
18 Louise Janssen-Boudon 37 NED T2Z1 1T2 1Z1 185.0 De Boulder Beestjes
19 Fiona Mulder 39 NED T2Z2 1T2 1Z2 170.0 Krachtstof Jeugd
Maximum amount of participants: 45
Vanaf 11-12-2023: inschrijving open voor de beste 35 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 02-01-2024: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 35 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 06-01-2024: inschrijving open voor iedereen.

Number of competitors: 41

Name Bib number Nat. Team
Boyt Duiverman 96 NED Monk Rotterdam
Silas Grimme 90 NED Team Mountain Network
Twan Heuff 101 NED Monk Amsterdam
Finn van den Elst 100 NED Top Climbing Twente
Martijn Mulder 81 NED Bossche Boulders
Finn van Bakel 89 NED Monk Eindhoven
Jasper van Gelder 62 NED Team Neoliet
Sepp ter Beke 84 NED Monk Eindhoven
Maarten Kuhlmann 73 NED
Olaf Dool 63 NED Team Delfts Bleau
Sven de Vente 66 NED Team Mountain Network
Roko Sipsma 65 NED Monk Amsterdam
Auryn Ramer 82 NED Team Mountain Network
Thijn van Dongen 77 NED Energiehaven
Bouwe Visschedijk 64 NED Impact
Nathan Honkoop 78 NED Team Mountain Network
Gijs van der Heijden 75 NED Monk Rotterdam
Christiaan Vermeulen 83 NED Zuidhaven
Jelle Pieters 67 NED School of Rock
Olivier de Jong 95 NED Team Mountain Network
Raff Sprokkereef 71 NED Team Mountain Network
Pim Kamstra 61 NED Team Mountain Network
Frank Wijnands 97 NED
Maxim van de Weerdt 87 NED Team Mountain Network
Constantijn van Schaik 99 NED GRIP Nijmegen
Wouter Bok 80 NED Graviton Bouldergym
Scott Bouwman 105 NED Monk Rotterdam
Casper Kilsdonk 102 NED Bruut
Tim Bruns 91 NED Graviton Bouldergym
Noah de Reijke 88 NED Energiehaven
Sivan Karens 69 NED Kei Boulderhal
Jorn Smulders 98 NED Team Kids From The Block
Tyler Brandt 92 NED Team Delfts Bleau
Storm de Berg 104 NED Team Kids From The Block
Robin Reijnders 93 NED Radium Boulders
Diesel Elzenaar 94 NED Team Delfts Bleau
Oscar Muis 68 NED GRIP Nijmegen
Tom Spek 79 NED School of Rock
Tobias Nijsten 86 NED Radium Boulders
Tom Frakking 72 NED School of Rock
Elisey Hudym 103 UKR Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 41

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Pim Kamstra 61 Team Mountain Network
11:04 2 Jasper van Gelder 62 Team Neoliet
11:08 3 Olaf Dool 63 Team Delfts Bleau
11:12 4 Bouwe Visschedijk 64 Impact
11:17 5 Roko Sipsma 65 Monk Amsterdam
11:21 6 Sven de Vente 66 Team Mountain Network
11:25 7 Jelle Pieters 67 School of Rock
11:29 8 Oscar Muis 68 GRIP Nijmegen
11:34 9 Sivan Karens 69 Kei Boulderhal
11:38 10 Raff Sprokkereef 71 Team Mountain Network
11:42 11 Tom Frakking 72 School of Rock
11:46 12 Maarten Kuhlmann 73
11:51 13 Gijs van der Heijden 75 Monk Rotterdam
11:55 14 Thijn van Dongen 77 Energiehaven
11:59 15 Nathan Honkoop 78 Team Mountain Network
12:03 16 Tom Spek 79 School of Rock
12:08 17 Wouter Bok 80 Graviton Bouldergym
12:12 18 Martijn Mulder 81 Bossche Boulders
12:16 19 Auryn Ramer 82 Team Mountain Network
12:20 20 Christiaan Vermeulen 83 Zuidhaven
12:25 21 Sepp ter Beke 84 Monk Eindhoven
12:29 22 Tobias Nijsten 86 Radium Boulders
12:33 23 Maxim van de Weerdt 87 Team Mountain Network
12:37 Break
12:54 24 Noah de Reijke 88 Energiehaven
12:59 25 Finn van Bakel 89 Monk Eindhoven
13:03 26 Silas Grimme 90 Team Mountain Network
13:07 27 Tim Bruns 91 Graviton Bouldergym
13:11 28 Tyler Brandt 92 Team Delfts Bleau
13:16 29 Robin Reijnders 93 Radium Boulders
13:20 30 Diesel Elzenaar 94 Team Delfts Bleau
13:24 31 Olivier de Jong 95 Team Mountain Network
13:28 32 Boyt Duiverman 96 Monk Rotterdam
13:33 33 Frank Wijnands 97
13:37 34 Jorn Smulders 98 Team Kids From The Block
13:41 35 Constantijn van Schaik 99 GRIP Nijmegen
13:45 36 Finn van den Elst 100 Top Climbing Twente
13:50 37 Twan Heuff 101 Monk Amsterdam
13:54 38 Casper Kilsdonk 102 Bruut
13:58 39 Elisey Hudym 103 Team Mountain Network
14:02 40 Storm de Berg 104 Team Kids From The Block
14:07 41 Scott Bouwman 105 Monk Rotterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Pim Kamstra 61 Team Mountain Network
2 Jasper van Gelder 62 Team Neoliet
3 Olaf Dool 63 Team Delfts Bleau
4 Bouwe Visschedijk 64 Impact
5 Roko Sipsma 65 Monk Amsterdam
6 Sven de Vente 66 Team Mountain Network
7 Jelle Pieters 67 School of Rock
8 Oscar Muis 68 GRIP Nijmegen
9 Sivan Karens 69 Kei Boulderhal
10 Raff Sprokkereef 71 Team Mountain Network
11 Tom Frakking 72 School of Rock
12 Maarten Kuhlmann 73
13 Gijs van der Heijden 75 Monk Rotterdam
14 Thijn van Dongen 77 Energiehaven
15 Nathan Honkoop 78 Team Mountain Network
16 Tom Spek 79 School of Rock
17 Wouter Bok 80 Graviton Bouldergym
18 Martijn Mulder 81 Bossche Boulders
19 Auryn Ramer 82 Team Mountain Network
20 Christiaan Vermeulen 83 Zuidhaven
21 Sepp ter Beke 84 Monk Eindhoven
22 Tobias Nijsten 86 Radium Boulders
23 Maxim van de Weerdt 87 Team Mountain Network
24 Noah de Reijke 88 Energiehaven
25 Finn van Bakel 89 Monk Eindhoven
26 Silas Grimme 90 Team Mountain Network
27 Tim Bruns 91 Graviton Bouldergym
28 Tyler Brandt 92 Team Delfts Bleau
29 Robin Reijnders 93 Radium Boulders
30 Diesel Elzenaar 94 Team Delfts Bleau
31 Olivier de Jong 95 Team Mountain Network
32 Boyt Duiverman 96 Monk Rotterdam
33 Frank Wijnands 97
34 Jorn Smulders 98 Team Kids From The Block
35 Constantijn van Schaik 99 GRIP Nijmegen
36 Finn van den Elst 100 Top Climbing Twente
37 Twan Heuff 101 Monk Amsterdam
38 Casper Kilsdonk 102 Bruut
39 Elisey Hudym 103 Team Mountain Network
40 Storm de Berg 104 Team Kids From The Block
41 Scott Bouwman 105 Monk Rotterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Pim Kamstra 61 Team Mountain Network
2 Jasper van Gelder 62 Team Neoliet
3 Olaf Dool 63 Team Delfts Bleau
4 Bouwe Visschedijk 64 Impact
5 Roko Sipsma 65 Monk Amsterdam
6 Sven de Vente 66 Team Mountain Network
7 Jelle Pieters 67 School of Rock
8 Oscar Muis 68 GRIP Nijmegen
9 Sivan Karens 69 Kei Boulderhal
10 Raff Sprokkereef 71 Team Mountain Network
11 Tom Frakking 72 School of Rock
12 Maarten Kuhlmann 73
13 Gijs van der Heijden 75 Monk Rotterdam
14 Thijn van Dongen 77 Energiehaven
15 Nathan Honkoop 78 Team Mountain Network
16 Tom Spek 79 School of Rock
17 Wouter Bok 80 Graviton Bouldergym
18 Martijn Mulder 81 Bossche Boulders
19 Auryn Ramer 82 Team Mountain Network
20 Christiaan Vermeulen 83 Zuidhaven
21 Sepp ter Beke 84 Monk Eindhoven
22 Tobias Nijsten 86 Radium Boulders
23 Maxim van de Weerdt 87 Team Mountain Network
24 Noah de Reijke 88 Energiehaven
25 Finn van Bakel 89 Monk Eindhoven
26 Silas Grimme 90 Team Mountain Network
27 Tim Bruns 91 Graviton Bouldergym
28 Tyler Brandt 92 Team Delfts Bleau
29 Robin Reijnders 93 Radium Boulders
30 Diesel Elzenaar 94 Team Delfts Bleau
31 Olivier de Jong 95 Team Mountain Network
32 Boyt Duiverman 96 Monk Rotterdam
33 Frank Wijnands 97
34 Jorn Smulders 98 Team Kids From The Block
35 Constantijn van Schaik 99 GRIP Nijmegen
36 Finn van den Elst 100 Top Climbing Twente
37 Twan Heuff 101 Monk Amsterdam
38 Casper Kilsdonk 102 Bruut
39 Elisey Hudym 103 Team Mountain Network
40 Storm de Berg 104 Team Kids From The Block
41 Scott Bouwman 105 Monk Rotterdam
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Pim Kamstra 61 Team Mountain Network
11:04 2 Jasper van Gelder 62 Team Neoliet
11:08 3 Olaf Dool 63 Team Delfts Bleau
11:12 4 Bouwe Visschedijk 64 Impact
11:17 5 Roko Sipsma 65 Monk Amsterdam
11:21 6 Sven de Vente 66 Team Mountain Network
11:25 7 Jelle Pieters 67 School of Rock
11:29 8 Oscar Muis 68 GRIP Nijmegen
11:34 9 Sivan Karens 69 Kei Boulderhal
11:38 10 Raff Sprokkereef 71 Team Mountain Network
11:42 11 Tom Frakking 72 School of Rock
11:46 12 Maarten Kuhlmann 73
11:51 13 Gijs van der Heijden 75 Monk Rotterdam
11:55 14 Thijn van Dongen 77 Energiehaven
11:59 15 Nathan Honkoop 78 Team Mountain Network
12:03 16 Tom Spek 79 School of Rock
12:08 17 Wouter Bok 80 Graviton Bouldergym
12:12 18 Martijn Mulder 81 Bossche Boulders
12:16 19 Auryn Ramer 82 Team Mountain Network
12:20 20 Christiaan Vermeulen 83 Zuidhaven
12:25 21 Sepp ter Beke 84 Monk Eindhoven
12:29 22 Tobias Nijsten 86 Radium Boulders
12:33 23 Maxim van de Weerdt 87 Team Mountain Network
12:37 Break
12:54 24 Noah de Reijke 88 Energiehaven
12:59 25 Finn van Bakel 89 Monk Eindhoven
13:03 26 Silas Grimme 90 Team Mountain Network
13:07 27 Tim Bruns 91 Graviton Bouldergym
13:11 28 Tyler Brandt 92 Team Delfts Bleau
13:16 29 Robin Reijnders 93 Radium Boulders
13:20 30 Diesel Elzenaar 94 Team Delfts Bleau
13:24 31 Olivier de Jong 95 Team Mountain Network
13:28 32 Boyt Duiverman 96 Monk Rotterdam
13:33 33 Frank Wijnands 97
13:37 34 Jorn Smulders 98 Team Kids From The Block
13:41 35 Constantijn van Schaik 99 GRIP Nijmegen
13:45 36 Finn van den Elst 100 Top Climbing Twente
13:50 37 Twan Heuff 101 Monk Amsterdam
13:54 38 Casper Kilsdonk 102 Bruut
13:58 39 Elisey Hudym 103 Team Mountain Network
14:02 40 Storm de Berg 104 Team Kids From The Block
14:07 41 Scott Bouwman 105 Monk Rotterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Pim Kamstra 61 Team Mountain Network
2 Jasper van Gelder 62 Team Neoliet
3 Olaf Dool 63 Team Delfts Bleau
4 Bouwe Visschedijk 64 Impact
5 Roko Sipsma 65 Monk Amsterdam
6 Sven de Vente 66 Team Mountain Network
7 Jelle Pieters 67 School of Rock
8 Oscar Muis 68 GRIP Nijmegen
9 Sivan Karens 69 Kei Boulderhal
10 Raff Sprokkereef 71 Team Mountain Network
11 Tom Frakking 72 School of Rock
12 Maarten Kuhlmann 73
13 Gijs van der Heijden 75 Monk Rotterdam
14 Thijn van Dongen 77 Energiehaven
15 Nathan Honkoop 78 Team Mountain Network
16 Tom Spek 79 School of Rock
17 Wouter Bok 80 Graviton Bouldergym
18 Martijn Mulder 81 Bossche Boulders
19 Auryn Ramer 82 Team Mountain Network
20 Christiaan Vermeulen 83 Zuidhaven
21 Sepp ter Beke 84 Monk Eindhoven
22 Tobias Nijsten 86 Radium Boulders
23 Maxim van de Weerdt 87 Team Mountain Network
24 Noah de Reijke 88 Energiehaven
25 Finn van Bakel 89 Monk Eindhoven
26 Silas Grimme 90 Team Mountain Network
27 Tim Bruns 91 Graviton Bouldergym
28 Tyler Brandt 92 Team Delfts Bleau
29 Robin Reijnders 93 Radium Boulders
30 Diesel Elzenaar 94 Team Delfts Bleau
31 Olivier de Jong 95 Team Mountain Network
32 Boyt Duiverman 96 Monk Rotterdam
33 Frank Wijnands 97
34 Jorn Smulders 98 Team Kids From The Block
35 Constantijn van Schaik 99 GRIP Nijmegen
36 Finn van den Elst 100 Top Climbing Twente
37 Twan Heuff 101 Monk Amsterdam
38 Casper Kilsdonk 102 Bruut
39 Elisey Hudym 103 Team Mountain Network
40 Storm de Berg 104 Team Kids From The Block
41 Scott Bouwman 105 Monk Rotterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Pim Kamstra 61 Team Mountain Network
2 Jasper van Gelder 62 Team Neoliet
3 Olaf Dool 63 Team Delfts Bleau
4 Bouwe Visschedijk 64 Impact
5 Roko Sipsma 65 Monk Amsterdam
6 Sven de Vente 66 Team Mountain Network
7 Jelle Pieters 67 School of Rock
8 Oscar Muis 68 GRIP Nijmegen
9 Sivan Karens 69 Kei Boulderhal
10 Raff Sprokkereef 71 Team Mountain Network
11 Tom Frakking 72 School of Rock
12 Maarten Kuhlmann 73
13 Gijs van der Heijden 75 Monk Rotterdam
14 Thijn van Dongen 77 Energiehaven
15 Nathan Honkoop 78 Team Mountain Network
16 Tom Spek 79 School of Rock
17 Wouter Bok 80 Graviton Bouldergym
18 Martijn Mulder 81 Bossche Boulders
19 Auryn Ramer 82 Team Mountain Network
20 Christiaan Vermeulen 83 Zuidhaven
21 Sepp ter Beke 84 Monk Eindhoven
22 Tobias Nijsten 86 Radium Boulders
23 Maxim van de Weerdt 87 Team Mountain Network
24 Noah de Reijke 88 Energiehaven
25 Finn van Bakel 89 Monk Eindhoven
26 Silas Grimme 90 Team Mountain Network
27 Tim Bruns 91 Graviton Bouldergym
28 Tyler Brandt 92 Team Delfts Bleau
29 Robin Reijnders 93 Radium Boulders
30 Diesel Elzenaar 94 Team Delfts Bleau
31 Olivier de Jong 95 Team Mountain Network
32 Boyt Duiverman 96 Monk Rotterdam
33 Frank Wijnands 97
34 Jorn Smulders 98 Team Kids From The Block
35 Constantijn van Schaik 99 GRIP Nijmegen
36 Finn van den Elst 100 Top Climbing Twente
37 Twan Heuff 101 Monk Amsterdam
38 Casper Kilsdonk 102 Bruut
39 Elisey Hudym 103 Team Mountain Network
40 Storm de Berg 104 Team Kids From The Block
41 Scott Bouwman 105 Monk Rotterdam
21-01-2024 20:50
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Twan Heuff 101 NED Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 T3Z3 T2Z1 4T8 6Z10 Z1 0T0 1Z1 1000.0 Monk Amsterdam
2 Maarten Kuhlmann 73 NED T2Z2 Z1 T1Z1 T2Z1 3T5 4Z5 Z1 0T0 1Z1 805.0
3 Auryn Ramer 82 NED T3Z3 T5Z3 Z4 T1Z1 3T9 4Z11 Z3 0T0 1Z3 690.0 Team Mountain Network
4 Jasper van Gelder 62 NED T2Z2 T2Z1 Z1 T2Z1 3T6 4Z5 Z5 0T0 1Z5 610.0 Team Neoliet
5 Bouwe Visschedijk 64 NED Z3 T5Z5 Z3 T1Z1 T3Z3 T2Z1 4T11 6Z16 0T0 0Z0 545.0 Impact
6 Tom Frakking 72 NED T6Z6 T2Z2 Z1 T2Z1 3T10 4Z10 0T0 0Z0 495.0 School of Rock
7 Diesel Elzenaar 94 NED T6Z6 T2Z1 T3Z1 Z3 3T11 4Z11 455.0 Team Delfts Bleau
8 Nathan Honkoop 78 NED T4Z4 T1Z1 T2Z1 3T7 3Z6 415.0 Team Mountain Network
9 Roko Sipsma 65 NED Z1 T1Z1 Z3 Z1 T1Z1 2T2 5Z7 380.0 Monk Amsterdam
10 Raff Sprokkereef 71 NED Z4 T6Z6 Z2 T1Z1 Z1 2T7 5Z14 350.0 Team Mountain Network
11 Sivan Karens 69 NED T2Z2 T3Z1 Z1 Z1 2T5 4Z5 325.0 Kei Boulderhal
12 Jelle Pieters 67 NED T3Z3 Z1 T2Z1 Z3 2T5 4Z8 300.0 School of Rock
13 Thijn van Dongen 77 NED T6Z6 T4Z2 Z3 Z3 2T10 4Z14 280.0 Energiehaven
14 Olaf Dool 63 NED T1Z1 Z2 T1Z1 2T2 3Z4 260.0 Team Delfts Bleau
15 Tom Spek 79 NED Z10 T1Z1 T2Z2 2T3 3Z13 240.0 School of Rock
16 Storm de Berg 104 NED T3Z3 Z1 T1Z1 2T4 3Z5 220.0 Team Kids From The Block
17 Noah de Reijke 88 NED T3Z3 T1Z1 Z2 2T4 3Z6 205.0 Energiehaven
18 Finn van den Elst 100 NED T4Z4 T1Z1 Z3 2T5 3Z8 185.0 Top Climbing Twente
19 Elisey Hudym 103 UKR T2Z2 Z6 T3Z1 2T5 3Z9 170.0 Team Mountain Network
20 Finn van Bakel 89 NED T3Z3 Z2 Z1 Z1 1T3 4Z7 155.0 Monk Eindhoven
21 Wouter Bok 80 NED Z10 T3Z2 Z1 Z2 1T3 4Z15 145.0 Graviton Bouldergym
22 Pim Kamstra 61 NED T5Z5 Z4 Z3 Z1 1T5 4Z13 130.0 Team Mountain Network
23 Tim Bruns 91 NED T6Z6 Z1 Z1 Z2 1T6 4Z10 120.0 Graviton Bouldergym
24 Constantijn van Schaik 99 NED Z1 Z3 T1Z1 1T1 3Z5 105.0 GRIP Nijmegen
25 Silas Grimme 90 NED T2Z2 Z1 Z1 1T2 3Z4 95.0 Team Mountain Network
26 Jorn Smulders 98 NED T8Z8 Z6 Z6 1T8 3Z20 84.0 Team Kids From The Block
27 Oscar Muis 68 NED Z1 T2Z2 1T2 2Z3 73.0 GRIP Nijmegen
28 Boyt Duiverman 96 NED T2Z2 Z3 1T2 2Z5 63.0 Monk Rotterdam
29 Olivier de Jong 95 NED T8Z8 Z1 1T8 2Z9 56.0 Team Mountain Network
30 Frank Wijnands 97 NED T7Z3 1T7 1Z3 48.0
31 Tyler Brandt 92 NED Z4 Z1 Z1 Z4 0T0 4Z10 42.0 Team Delfts Bleau
32 Maxim van de Weerdt 87 NED Z1 Z2 Z1 0T0 3Z4 37.0 Team Mountain Network
33 Martijn Mulder 81 NED Z3 Z1 Z1 0T0 3Z5 33.0 Bossche Boulders
34 Sven de Vente 66 NED Z5 Z1 Z1 0T0 3Z7 30.0 Team Mountain Network
35 Casper Kilsdonk 102 NED Z12 Z1 Z5 0T0 3Z18 27.0 Bruut
36 Christiaan Vermeulen 83 NED Z1 Z1 0T0 2Z2 24.0 Zuidhaven
37 Robin Reijnders 93 NED Z5 Z7 0T0 2Z12 21.0 Radium Boulders
38 Gijs van der Heijden 75 NED Z2 0T0 1Z2 19.0 Monk Rotterdam
39 Sepp ter Beke 84 NED 0T0 0Z0 15.0 Monk Eindhoven
39 Scott Bouwman 105 NED 0T0 0Z0 15.0 Monk Rotterdam
39 Tobias Nijsten 86 NED 0T0 0Z0 15.0 Radium Boulders
Maximum amount of participants: 25
Vanaf 11-12-2023: inschrijving open voor de beste 15 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 02-01-2024: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 15 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 06-01-2024: inschrijving open voor iedereen.

Number of competitors: 26

Name Bib number Nat. Team
Mischa Rodenburg 116 NED Team Mountain Network
Ties Verhoeven 124 NED Team Neoliet
Yannis Lemmen 122 NED Team Fabriek
Iker van Raaij 117 NED Team Delfts Bleau
Pelle Vonk 126 NED De Boulder Beestjes
Quinn Klaassen 115 NED Team Mountain Network
Jesse Honkoop 134 NED Team Mountain Network
Simon Kunneman 121 NED GRIP Nijmegen
Mick Broeks 119 NED Team Fabriek
Thijs Pieters 118 NED School of Rock
Jochem Kissels 111 NED TOC Limburg
Jayden Stekelenburg 112 NED Climb Up
Jesper Landman 114 NED Team Neoliet
Nout Zanders 120 NED Climb Up
Jitse Remes 128 BEL The Island
David Meester 133 NED Energiehaven
Lucas Altink 129 NED GRIP Nijmegen
Jip Molenaar 125 NED Team Delfts Bleau
Joah Koerts 131 NED Team Kids From The Block
Ties Petersen 135 NED Monk Eindhoven
Thijs van Roermund 132 NED BAZ
King Jorna 123 NED
Joris Muis 136 NED GRIP Nijmegen
Pelle van Oosterhout 113 NED Team Wildflower
Boris van Asselt 127 NED Team Kids From The Block
Simon Jamnig 130 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 26

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
14:57 1 Jochem Kissels 111 TOC Limburg
15:01 2 Jayden Stekelenburg 112 Climb Up
15:05 3 Pelle van Oosterhout 113 Team Wildflower
15:09 4 Jesper Landman 114 Team Neoliet
15:14 5 Quinn Klaassen 115 Team Mountain Network
15:18 6 Mischa Rodenburg 116 Team Mountain Network
15:22 7 Iker van Raaij 117 Team Delfts Bleau
15:26 8 Thijs Pieters 118 School of Rock
15:31 9 Mick Broeks 119 Team Fabriek
15:35 10 Nout Zanders 120 Climb Up
15:39 11 Simon Kunneman 121 GRIP Nijmegen
15:43 12 Yannis Lemmen 122 Team Fabriek
15:48 13 King Jorna 123
15:52 14 Ties Verhoeven 124 Team Neoliet
15:56 15 Jip Molenaar 125 Team Delfts Bleau
16:00 16 Pelle Vonk 126 De Boulder Beestjes
16:05 17 Boris van Asselt 127 Team Kids From The Block
16:09 18 Jitse Remes 128 The Island
16:13 19 Lucas Altink 129 GRIP Nijmegen
16:17 20 Simon Jamnig 130
16:22 21 Joah Koerts 131 Team Kids From The Block
16:26 22 Thijs van Roermund 132 BAZ
16:30 23 David Meester 133 Energiehaven
16:34 24 Jesse Honkoop 134 Team Mountain Network
16:39 25 Ties Petersen 135 Monk Eindhoven
16:43 26 Joris Muis 136 GRIP Nijmegen
# Name Bib number Nat. Team
1 Jochem Kissels 111 TOC Limburg
2 Jayden Stekelenburg 112 Climb Up
3 Pelle van Oosterhout 113 Team Wildflower
4 Jesper Landman 114 Team Neoliet
5 Quinn Klaassen 115 Team Mountain Network
6 Mischa Rodenburg 116 Team Mountain Network
7 Iker van Raaij 117 Team Delfts Bleau
8 Thijs Pieters 118 School of Rock
9 Mick Broeks 119 Team Fabriek
10 Nout Zanders 120 Climb Up
11 Simon Kunneman 121 GRIP Nijmegen
12 Yannis Lemmen 122 Team Fabriek
13 King Jorna 123
14 Ties Verhoeven 124 Team Neoliet
15 Jip Molenaar 125 Team Delfts Bleau
16 Pelle Vonk 126 De Boulder Beestjes
17 Boris van Asselt 127 Team Kids From The Block
18 Jitse Remes 128 The Island
19 Lucas Altink 129 GRIP Nijmegen
20 Simon Jamnig 130
21 Joah Koerts 131 Team Kids From The Block
22 Thijs van Roermund 132 BAZ
23 David Meester 133 Energiehaven
24 Jesse Honkoop 134 Team Mountain Network
25 Ties Petersen 135 Monk Eindhoven
26 Joris Muis 136 GRIP Nijmegen
# Name Bib number Nat. Team
1 Jochem Kissels 111 TOC Limburg
2 Jayden Stekelenburg 112 Climb Up
3 Pelle van Oosterhout 113 Team Wildflower
4 Jesper Landman 114 Team Neoliet
5 Quinn Klaassen 115 Team Mountain Network
6 Mischa Rodenburg 116 Team Mountain Network
7 Iker van Raaij 117 Team Delfts Bleau
8 Thijs Pieters 118 School of Rock
9 Mick Broeks 119 Team Fabriek
10 Nout Zanders 120 Climb Up
11 Simon Kunneman 121 GRIP Nijmegen
12 Yannis Lemmen 122 Team Fabriek
13 King Jorna 123
14 Ties Verhoeven 124 Team Neoliet
15 Jip Molenaar 125 Team Delfts Bleau
16 Pelle Vonk 126 De Boulder Beestjes
17 Boris van Asselt 127 Team Kids From The Block
18 Jitse Remes 128 The Island
19 Lucas Altink 129 GRIP Nijmegen
20 Simon Jamnig 130
21 Joah Koerts 131 Team Kids From The Block
22 Thijs van Roermund 132 BAZ
23 David Meester 133 Energiehaven
24 Jesse Honkoop 134 Team Mountain Network
25 Ties Petersen 135 Monk Eindhoven
26 Joris Muis 136 GRIP Nijmegen
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
14:57 1 Jochem Kissels 111 TOC Limburg
15:01 2 Jayden Stekelenburg 112 Climb Up
15:05 3 Pelle van Oosterhout 113 Team Wildflower
15:09 4 Jesper Landman 114 Team Neoliet
15:14 5 Quinn Klaassen 115 Team Mountain Network
15:18 6 Mischa Rodenburg 116 Team Mountain Network
15:22 7 Iker van Raaij 117 Team Delfts Bleau
15:26 8 Thijs Pieters 118 School of Rock
15:31 9 Mick Broeks 119 Team Fabriek
15:35 10 Nout Zanders 120 Climb Up
15:39 11 Simon Kunneman 121 GRIP Nijmegen
15:43 12 Yannis Lemmen 122 Team Fabriek
15:48 13 King Jorna 123
15:52 14 Ties Verhoeven 124 Team Neoliet
15:56 15 Jip Molenaar 125 Team Delfts Bleau
16:00 16 Pelle Vonk 126 De Boulder Beestjes
16:05 17 Boris van Asselt 127 Team Kids From The Block
16:09 18 Jitse Remes 128 The Island
16:13 19 Lucas Altink 129 GRIP Nijmegen
16:17 20 Simon Jamnig 130
16:22 21 Joah Koerts 131 Team Kids From The Block
16:26 22 Thijs van Roermund 132 BAZ
16:30 23 David Meester 133 Energiehaven
16:34 24 Jesse Honkoop 134 Team Mountain Network
16:39 25 Ties Petersen 135 Monk Eindhoven
16:43 26 Joris Muis 136 GRIP Nijmegen
# Name Bib number Nat. Team
1 Jochem Kissels 111 TOC Limburg
2 Jayden Stekelenburg 112 Climb Up
3 Pelle van Oosterhout 113 Team Wildflower
4 Jesper Landman 114 Team Neoliet
5 Quinn Klaassen 115 Team Mountain Network
6 Mischa Rodenburg 116 Team Mountain Network
7 Iker van Raaij 117 Team Delfts Bleau
8 Thijs Pieters 118 School of Rock
9 Mick Broeks 119 Team Fabriek
10 Nout Zanders 120 Climb Up
11 Simon Kunneman 121 GRIP Nijmegen
12 Yannis Lemmen 122 Team Fabriek
13 King Jorna 123
14 Ties Verhoeven 124 Team Neoliet
15 Jip Molenaar 125 Team Delfts Bleau
16 Pelle Vonk 126 De Boulder Beestjes
17 Boris van Asselt 127 Team Kids From The Block
18 Jitse Remes 128 The Island
19 Lucas Altink 129 GRIP Nijmegen
20 Simon Jamnig 130
21 Joah Koerts 131 Team Kids From The Block
22 Thijs van Roermund 132 BAZ
23 David Meester 133 Energiehaven
24 Jesse Honkoop 134 Team Mountain Network
25 Ties Petersen 135 Monk Eindhoven
26 Joris Muis 136 GRIP Nijmegen
# Name Bib number Nat. Team
1 Jochem Kissels 111 TOC Limburg
2 Jayden Stekelenburg 112 Climb Up
3 Pelle van Oosterhout 113 Team Wildflower
4 Jesper Landman 114 Team Neoliet
5 Quinn Klaassen 115 Team Mountain Network
6 Mischa Rodenburg 116 Team Mountain Network
7 Iker van Raaij 117 Team Delfts Bleau
8 Thijs Pieters 118 School of Rock
9 Mick Broeks 119 Team Fabriek
10 Nout Zanders 120 Climb Up
11 Simon Kunneman 121 GRIP Nijmegen
12 Yannis Lemmen 122 Team Fabriek
13 King Jorna 123
14 Ties Verhoeven 124 Team Neoliet
15 Jip Molenaar 125 Team Delfts Bleau
16 Pelle Vonk 126 De Boulder Beestjes
17 Boris van Asselt 127 Team Kids From The Block
18 Jitse Remes 128 The Island
19 Lucas Altink 129 GRIP Nijmegen
20 Simon Jamnig 130
21 Joah Koerts 131 Team Kids From The Block
22 Thijs van Roermund 132 BAZ
23 David Meester 133 Energiehaven
24 Jesse Honkoop 134 Team Mountain Network
25 Ties Petersen 135 Monk Eindhoven
26 Joris Muis 136 GRIP Nijmegen
21-01-2024 20:50
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Jitse Remes 128 BEL T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 6Z6 T10Z10 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T14 4Z14 1000.0 The Island
2 Jesper Landman 114 NED T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 4T6 6Z10 Z1 Z5 0T0 2Z6 805.0 Team Neoliet
3 Yannis Lemmen 122 NED Z4 T6Z6 T5Z2 T4Z3 T1Z1 Z1 4T16 6Z17 Z5 Z3 0T0 2Z8 690.0 Team Fabriek
4 Thijs Pieters 118 NED Z1 T2Z2 T2Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 4T7 6Z8 Z1 0T0 1Z1 610.0 School of Rock
5 Jesse Honkoop 134 NED Z3 T2Z2 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 5T8 6Z10 Z5 0T0 1Z5 545.0 Team Mountain Network
6 Jayden Stekelenburg 112 NED T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T6 6Z6 Z7 0T0 1Z7 495.0 Climb Up
7 Boris van Asselt 127 NED Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 3T3 6Z8 455.0 Team Kids From The Block
8 Simon Jamnig 130 NED Z2 T2Z2 T3Z3 Z1 T5Z3 3T10 5Z11 415.0
9 Ties Verhoeven 124 NED T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 3T4 4Z4 380.0 Team Neoliet
10 Mick Broeks 119 NED T6Z6 T1Z1 Z2 T1Z1 3T8 4Z10 350.0 Team Fabriek
11 Iker van Raaij 117 NED T3Z1 T3Z1 T2Z1 3T8 3Z3 325.0 Team Delfts Bleau
12 Lucas Altink 129 NED Z3 T6Z6 Z1 Z4 T3Z3 Z2 2T9 6Z19 300.0 GRIP Nijmegen
13 Jochem Kissels 111 NED Z1 T2Z2 Z3 Z1 T2Z2 2T4 5Z9 280.0 TOC Limburg
14 Ties Petersen 135 NED Z2 T7Z7 Z2 T1Z1 Z2 2T8 5Z14 260.0 Monk Eindhoven
15 Jip Molenaar 125 NED T2Z2 T2Z2 Z1 Z1 2T4 4Z6 240.0 Team Delfts Bleau
16 Mischa Rodenburg 116 NED T4Z4 Z1 Z1 T1Z1 2T5 4Z7 220.0 Team Mountain Network
17 Nout Zanders 120 NED T4Z4 Z3 Z2 T2Z1 2T6 4Z10 195.0 Climb Up
17 Joris Muis 136 NED T4Z4 Z1 Z4 T2Z1 2T6 4Z10 195.0 GRIP Nijmegen
19 Pelle Vonk 126 NED T6Z6 Z1 Z1 T2Z1 2T8 4Z9 170.0 De Boulder Beestjes
20 Simon Kunneman 121 NED T3Z3 Z1 Z4 T5Z4 2T8 4Z12 155.0 GRIP Nijmegen
21 Quinn Klaassen 115 NED T4Z4 Z1 Z1 Z7 Z1 1T4 5Z14 145.0 Team Mountain Network
22 Thijs van Roermund 132 NED T3Z3 Z1 Z2 Z1 1T3 4Z7 130.0 BAZ
23 King Jorna 123 NED T4Z4 Z1 Z2 Z2 1T4 4Z9 120.0
24 Joah Koerts 131 NED T3Z3 Z3 Z3 1T3 3Z9 105.0 Team Kids From The Block
25 Pelle van Oosterhout 113 NED Z1 Z1 T4Z3 1T4 3Z5 95.0 Team Wildflower
26 David Meester 133 NED Z2 DNS Z6 0T0 2Z8 84.0 Energiehaven

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 2950.0
2 Team Delfts Bleau 2698.0
3 Team Fabriek 2690.0
4 Monk Amsterdam 2160.0
5 Kei Boulderhal 2120.0
6 Climb Up 1990.0
7 TOC Limburg 1970.0
8 School of Rock 1803.0
9 Team Neoliet 1795.0
10 Team Kids From The Block 1282.0
11 Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof 1120.0
12 Impact 1090.0
13 The Island 1000.0
14 Monk Eindhoven 872.0
15 Energiehaven 869.0
16 GRIP Nijmegen 650.0
17 Top Climbing Twente 510.0
18 De Boulder Beestjes 355.0
19 Graviton Bouldergym 265.0
20 Bruut 249.0
21 Krachtstof Jeugd 170.0
22 BAZ 130.0
23 Monk Rotterdam 97.0
24 Team Wildflower 95.0
25 Radium Boulders 36.0
26 Bossche Boulders 33.0
27 Zuidhaven 24.0