Petzl NK LEAD 2023, Sat, 27 May 2023 19:00:00 +0200, MN Amsterdam

Discipline: Lead
League:
Status: Processed

Description:
De top 16 uit de Nationale Lead Competitie 2023 plaatst zich voor het Petzl NK Lead 2023.
Het NK lead bestaat uit een halve finale en een finale. De beste 8 halve finalisten gaan door naar de finale.

Tijdschema:
Halve finale
13:00 uur Isolatie geopend
13:45 uur Hal open + isolatie gesloten (let op: aangepaste tijd ivm ongeval op A27) 
14:20 uur Inlezen Dames + Heren
14:30 uur Start halve finale Petzl NK Lead 2023 Dames + Heren
16:00 uur Einde halve finale

Finale
17:00 uur Isolatie geopend
18:00 uur Hal open + isolatie gesloten
19:00 uur Presentatie + Inlezen Heren
19:15 uur Start Petzl NK Lead 2023 Heren
20:15 uur Presentatie + Inlezen Dames
20:30 uur Start Petzl NK Lead 2023 Dames
21:30 uur Prijsuitreiking

Voor het Petzl NK Lead 2023 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer beschikt over de Nederlandse nationaliteit
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR van toepassing is.
- Dispensatie is mogelijk op basis van het Dispensatieregelement.


Number of competitors: 16

Name Bib number Nat. Team
Yara Meye 1 NED Climb Up
Sanne Gijselman 2 NED Team Neoliet
Julia Meijer 3 NED
Marianne van der Steen 4 NED VerticalLife
Doenja Sinke 6 NED Kei Boulderhal
Demi Veldhuizen 7 NED Team Mountain Network
Freja Smed 8 NED Climb Up
Roos ten Napel 9 NED YETI
Femke de Rijk 10 NED Apex
Bente Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
Mirre Wijnen 12 NED Team Neoliet
Noreen Lieftinck 13 NED REVOLT
Lynn van der Meer 5 NED
Hilde Leemburg 14 NED Apex
Lisa Buitenkamp 15 NED
Kaylee Endepoel 16 NED

Ronde: Halve Finale Number of competitors: 16

27-05-2023 21:28
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Lynn van der Meer 5 NED Top Top 1000.0
2 Julia Meijer 3 NED 38 35+ 805.0
3 Doenja Sinke 6 NED 36 35+ 690.0 Kei Boulderhal
4 Yara Meye 1 NED 37+ 35 610.0 Climb Up
5 Marianne van der Steen 4 NED 35 34 545.0 VerticalLife
6 Freja Smed 8 NED 30+ 32 495.0 Climb Up
7 Demi Veldhuizen 7 NED 31 31+ 455.0 Team Mountain Network
8 Roos ten Napel 9 NED 32 24+ 415.0 YETI
9 Bente Schiffeleers 11 NED 29+ 380.0 TOC Limburg
10 Mirre Wijnen 12 NED 29 350.0 Team Neoliet
11 Sanne Gijselman 2 NED 27+ 313.0 Team Neoliet
11 Femke de Rijk 10 NED 27+ 313.0 Apex
13 Noreen Lieftinck 13 NED 24+ 280.0 REVOLT
14 Hilde Leemburg 14 NED 13+ 260.0 Apex
15 Kaylee Endepoel 16 NED 9+ 240.0
16 Lisa Buitenkamp 15 NED 7 220.0

Number of competitors: 16

Name Bib number Nat. Team
Jens de Louw 21 NED Team Mountain Network
Leto Cavé 22 NED Team Mountain Network
Thijs Pieters 23 NED School of Rock
Luuk Spaargaren 24 NED Team Mountain Network
Timon Vos 25 NED GRIP Nijmegen
Michiel Hennevelt 26 NED
Jesper Landman 27 NED Team Neoliet
Jelle Pieters 28 NED School of Rock
Jesse Honkoop 29 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 30 NED BananaBenders
Simon Jamnig 31 NED
Jochem Kissels 32 NED TOC Limburg
Sander Jansma 33 NED Apex
Boris van Asselt 34 NED Team Kids From The Block
Paul Flintrop 35 NED Team Neoliet
Joey Klein Koerkamp 36 NED ITOC

Ronde: Halve Finale Number of competitors: 16

27-05-2023 21:28
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Jens de Louw 21 NED 31+ 37 1000.0 Team Mountain Network
2 Leto Cavé 22 NED 33+ 36 805.0 Team Mountain Network
3 Luuk Spaargaren 24 NED 31+ 31+ 690.0 Team Mountain Network
4 Boris van Asselt 34 NED 26 28 610.0 Team Kids From The Block
5 Gregor Struwe 30 NED 26 23 545.0 BananaBenders
6 Thijs Pieters 23 NED 31+ 13+ 495.0 School of Rock
7 Michiel Hennevelt 26 NED 26 13+ 455.0
8 Jelle Pieters 28 NED 25+ 12 415.0 School of Rock
9 Jesse Honkoop 29 NED 24 380.0 Team Mountain Network
10 Jesper Landman 27 NED 23 350.0 Team Neoliet
11 Simon Jamnig 31 NED 22+ 313.0
11 Paul Flintrop 35 NED 22+ 313.0 Team Neoliet
13 Timon Vos 25 NED 22 270.0 GRIP Nijmegen
13 Sander Jansma 33 NED 22 270.0 Apex
15 Jochem Kissels 32 NED 20 240.0 TOC Limburg
16 Joey Klein Koerkamp 36 NED 16+ 220.0 ITOC