NJK LEAD 2022, Sat, 05 Nov 2022 10:00:00 +0100, MN Amsterdam

Discipline: Lead
League:
Status: Processed

Description:
Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2022 via de Nationale Jeugd Lead Competitie JAB en CDE* (*alleen Jeugd C categorie).

OOK TE KIJKEN VIA LIVESTREAM!

Tijdschema: Gedetailleerd
10:00 uur Isolatie open voor alle categorieën
11:00 uur Isolatie gesloten Meisjes C + A / Jongens C + B + A + Jun
12:00 uur Isolatie gelsoten Meisjes B + Meisjes Jun

Halve finale ronde 1: LIVESTREAM
11:30 uur Start Meisjes C + Meisjes A + Jongens B
12:30 uur Einde Meisjes C + Meisjes A + Jongens B

Halve finale ronde 2: LIVESTREAM
12:45 uur Start Meisjes B + Jongens C + Jongens A
13:45 uur Einde Meisjes B + Jongens C + Jongens A

Halve finale ronde 3: LIVESTREAM
14:00 uur Start Meisjes Jun + Jongens Jun
15:00 uur Einde Meisjes Jun + Jongens Jun

15:15 uur Uitslag halve finale + isolatie open finalisten
15:45 uur Isolatie gesloten finalisten

Finale: LIVESTREAM
16:15 uur Inlezen finale
16:30 uur Start Finale Meisjes C + Jongens C
17:06 uur Start Finale Meisjes A + Jongens B
17:42 uur Start Finale Meisjes B + Jongens A
18:18 uur Start Finale Meisjes Jun + Jongens Jun
18:45 uur Einde Finale
19:00 uur Prijsuitreiking

Voor het NJK Lead 2022 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer beschikt over de Nederlandse nationaliteit
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 van toepassing is.
- Dispensatie is mogelijk op basis van het Dispensatieregelement.














Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Tirzah Pierik 703 NED Top Climbing Twente
Elin van der Lee 701 NED Team Neoliet
Lynn Robichon 702 NED Team Mountain Network
Fenne van den Berg 704 NED Team Neoliet
Mette van Veen 705 NED Team Mountain Network
Caitlynn van Gool 706 NED Team Neoliet
Isabelle van den Hurk 707 NED Team Mountain Network
Yael Wagenaar 708 NED Team Mountain Network
Marije Moen 709 NED Team Mountain Network
Nina Klos 710 NED Top Climbing Twente

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 10

05-11-2022 17:21
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Lynn Robichon 702 NED Top 43 100.0 Team Mountain Network
2 Elin van der Lee 701 NED Top 42 80.0 Team Neoliet
3 Fenne van den Berg 704 NED 26 34+ 65.0 Team Neoliet
4 Caitlynn van Gool 706 NED 25 30+ 55.0 Team Neoliet
5 Marije Moen 709 NED 22+ 27+ 51.0 Team Mountain Network
6 Tirzah Pierik 703 NED Top 13 47.0 Top Climbing Twente
7 Nina Klos 710 NED 22+ 13 43.0 Top Climbing Twente
8 Mette van Veen 705 NED 21+ 39.0 Team Mountain Network
8 Yael Wagenaar 708 NED 21+ 39.0 Team Mountain Network
10 Isabelle van den Hurk 707 NED 20 34.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Yara Meye 501 NED Climb Up
Jaden Tjon 502 NED Team Neoliet
Mirre Wijnen 503 NED Team Neoliet
Aimée Hof 504 NED Top Climbing Twente
Tessa Robichon 505 NED Team Mountain Network
Femke de Vuijst 506 NED Team Mountain Network
Tessa Trumpie 507 NED Team Mountain Network
Merel Pasman 508 NED Team Mountain Network
Esmee Bonsen 509 NED TOC Limburg
Mirthe van der Fluit 510 NED Team Neoliet

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 10

05-11-2022 18:37
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Tessa Robichon 505 NED 26+ Top 100.0 Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 509 NED 25+ 45 80.0 TOC Limburg
3 Yara Meye 501 NED 24 40+ 65.0 Climb Up
4 Jaden Tjon 502 NED 23+ 39+ 55.0 Team Neoliet
5 Mirre Wijnen 503 NED 23+ 33+ 51.0 Team Neoliet
6 Femke de Vuijst 506 NED 21+ 26 47.0 Team Mountain Network
7 Mirthe van der Fluit 510 NED 21+ 20 43.0 Team Neoliet
8 Aimée Hof 504 NED 20+ 40.0 Top Climbing Twente
9 Tessa Trumpie 507 NED 17+ 37.0 Team Mountain Network
10 Merel Pasman 508 NED 10+ 34.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Doenja Sinke 301 NED Kei Boulderhal
Sien Meus 302 NED Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 303 NED TOC Limburg
Inge Heine 305 NED Ayers Rookies
Liz Buur 304 NED Ayers Rookies
Julie de Vlieger 306 NED Team Neoliet
Zoeteke Vliek 307 NED Climb Up
Mila van den Brink 308 NED GRIP Nijmegen
Zoe van Montfort 309 NED Stone Climbing Factory
Norah Arnold 310 NED Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 10

05-11-2022 17:54
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Doenja Sinke 301 NED 40 48+ 100.0 Kei Boulderhal
2 Bente Schiffeleers 303 NED 37+ 46+ 80.0 TOC Limburg
3 Zoeteke Vliek 307 NED 33+ 41 65.0 Climb Up
4 Sien Meus 302 NED 29 35+ 55.0 Team Mountain Network
5 Liz Buur 304 NED 29 33+ 51.0 Ayers Rookies
6 Julie de Vlieger 306 NED 25 26+ 47.0 Team Neoliet
7 Zoe van Montfort 309 NED 24 43.0 Stone Climbing Factory
8 Norah Arnold 310 NED 22+ 40.0 Team Mountain Network
9 Inge Heine 305 NED 20 37.0 Ayers Rookies
10 Mila van den Brink 308 NED 16+ 34.0 GRIP Nijmegen

Number of competitors: 8

Name Bib number Nat. Team
Amber Schiffeleers 101 NED TOC Limburg
Sanne Gijselman 102 NED Team Neoliet
Klaar van den Beuken 103 NED Ayers Rookies
Lieke van Gemert 104 NED Team Mountain Network
Edith Savenije 105 NED Kei Boulderhal
Suzanne Willemsen 107 NED Team Mountain Network
Alea de Munnik 108 NED Team Neoliet
Myrthe van de Pol 109 NED Ayers Rookies

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 8

05-11-2022 19:18
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 101 NED Top Top 100.0 TOC Limburg
2 Sanne Gijselman 102 NED 27+ 42+ 80.0 Team Neoliet
3 Klaar van den Beuken 103 NED 32+ 37+ 65.0 Ayers Rookies
4 Edith Savenije 105 NED 26+ 32 55.0 Kei Boulderhal
5 Lieke van Gemert 104 NED 23+ 31 51.0 Team Mountain Network
6 Suzanne Willemsen 107 NED 23 17+ 47.0 Team Mountain Network
7 Myrthe van de Pol 109 NED 20 43.0 Ayers Rookies
8 Alea de Munnik 108 NED 6+ 40.0 Team Neoliet

Number of competitors: 9

Name Bib number Nat. Team
Vincent van Hage 801 NED Klimhal Amsterdam
Jorg Claassen 802 NED Team Mountain Network
Tom Bonsen 803 NED TOC Limburg
Joep Ceglarek 804 NED Team Neoliet
Ruben de Jongh 805 NED Team Mountain Network
Simon Tse 806 NED School of Rock
Louie Hennis 807 NED Klimhal Amsterdam
Kalle Holtes 808 NED Top Climbing Twente
Bender Reijnders 809 NED

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 9

05-11-2022 17:21
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Jorg Claassen 802 NED 41 51 100.0 Team Mountain Network
2 Tom Bonsen 803 NED 43+ 50+ 80.0 TOC Limburg
3 Joep Ceglarek 804 NED 36+ 42+ 65.0 Team Neoliet
4 Simon Tse 806 NED 32+ 42 55.0 School of Rock
5 Vincent van Hage 801 NED Top 40 51.0 Klimhal Amsterdam
6 Louie Hennis 807 NED 31 34 47.0 Klimhal Amsterdam
7 Ruben de Jongh 805 NED 29+ 43.0 Team Mountain Network
8 Bender Reijnders 809 NED 28+ 40.0
9 Kalle Holtes 808 NED 19+ 37.0 Top Climbing Twente

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Luuk Spaargaren 601 NED Team Mountain Network
Auryn Ramer 602 NED Team Mountain Network
Jelle Pieters 604 NED School of Rock
Raff Sprokkereef 603 NED Team Mountain Network
Pim Kamstra 605 NED Team Mountain Network
Briq Middelburg 606 NED Boulderhal de Campus
Daniel Mennink 607 NED Team Neoliet
Jesse Huizenga 608 NED Team Mountain Network
Florian Schmidt 609 NED TOC Limburg
Nathan Honkoop 610 NED Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 10

05-11-2022 18:07
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Luuk Spaargaren 601 NED 34 45+ 100.0 Team Mountain Network
2 Jelle Pieters 604 NED 34+ 45 80.0 School of Rock
3 Briq Middelburg 606 NED 34 42 65.0 Boulderhal de Campus
4 Auryn Ramer 602 NED 32+ 39 55.0 Team Mountain Network
5 Raff Sprokkereef 603 NED 32 32 51.0 Team Mountain Network
6 Jesse Huizenga 608 NED 20 25 47.0 Team Mountain Network
7 Florian Schmidt 609 NED 17 42.0 TOC Limburg
7 Nathan Honkoop 610 NED 17 42.0 Team Mountain Network
9 Pim Kamstra 605 NED 16 36.0 Team Mountain Network
9 Daniel Mennink 607 NED 16 36.0 Team Neoliet

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team Rem
Jesse Honkoop 401 NED Team Mountain Network
Thijs Pieters 402 NED School of Rock
Boris van Asselt 403 NED Team Kids From The Block
Jesper Landman 404 NED Team Neoliet
Jayden Stekelenburg 405 NED Climb Up
Jochem Kissels 406 NED TOC Limburg
Ties Verhoeven 407 NED Team Neoliet
Siem Ploeg 408 NED Boulderhal de Campus
Jesse van den Hoek 409 NED Team Mountain Network
Simon Jamnig 411 NED Disp
Steef Broeder 410 NED GRIP Nijmegen

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 11

05-11-2022 18:32
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Jesse Honkoop 401 NED 34+ 46 100.0 Team Mountain Network
2 Thijs Pieters 402 NED 34+ 45+ 80.0 School of Rock
3 Simon Jamnig 411 NED 35+ 44 65.0
4 Jayden Stekelenburg 405 NED 34 41 55.0 Climb Up
5 Boris van Asselt 403 NED 32+ 33+ 51.0 Team Kids From The Block
6 Jesper Landman 404 NED 33+ 33 47.0 Team Neoliet
7 Jochem Kissels 406 NED 31 43.0 TOC Limburg
8 Siem Ploeg 408 NED 30 40.0 Boulderhal de Campus
9 Ties Verhoeven 407 NED 29 37.0 Team Neoliet
10 Steef Broeder 410 NED 21+ 34.0 GRIP Nijmegen
11 Jesse van den Hoek 409 NED 17 31.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 9

Name Bib number Nat. Team
Youri van der Stap 201 NED Team Delfts Bleau
Reitze Jonkman 202 NED Team Mountain Network
Tom Crouwel 203 NED Climb Up
Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
Micha Jenniskens 205 NED Climb Up
Julian Schenkel 206 NED Team Mountain Network
Merijn Langkamp 207 NED GRIP Nijmegen
Johannes Meiners 208 NED Team Mountain Network
Roman Schaekers 209 NED Climb Up

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 9

05-11-2022 19:18
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Gijs Kieboom 204 NED 32+ 38+ 100.0 Climb Up
2 Youri van der Stap 201 NED 29 35+ 80.0 Team Delfts Bleau
3 Merijn Langkamp 207 NED 31 33+ 65.0 GRIP Nijmegen
4 Tom Crouwel 203 NED 21+ 31+ 55.0 Climb Up
5 Reitze Jonkman 202 NED 20+ 28+ 51.0 Team Mountain Network
6 Roman Schaekers 209 NED 20+ 18 47.0 Climb Up
7 Micha Jenniskens 205 NED 16 43.0 Climb Up
8 Julian Schenkel 206 NED 6 40.0 Team Mountain Network
9 Johannes Meiners 208 NED 5+ 37.0 Team Mountain Network

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 555.0
2 TOC Limburg 425.0
3 Team Neoliet 374.0
4 Climb Up 340.0
5 School of Rock 215.0
6 Top Climbing Twente 167.0
7 Ayers Rookies 159.0
8 Kei Boulderhal 155.0
9 GRIP Nijmegen 133.0
10 Boulderhal de Campus 105.0
11 Klimhal Amsterdam 98.0
12 Team Delfts Bleau 80.0
13 Team Kids From The Block 51.0
14 Stone Climbing Factory 43.0