Lead 4 , Sun, 16 Oct 2022 11:00:00 +0200, MN Arnhem

Discipline: Lead
League: 2022 LEAD
Status: Processed

Description:
LET OP! Wedstrijd op zondag i.p.v. zaterdag.

De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklim routes en een on-sight finale route.

Tijdschema:
10:00 uur Aanmelding open
11:00 uur Aanmelding gesloten
11:30 uur Start kwalificatie ronde
16:45 uur Einde kwalificatie ronde
16:00 uur Sluiting isolatie finalisten
16:30 uur Presentatie + inlezen
16:45 uur Start Finale
18:00 uur Einde Finale + prijsuitreiking

Het gedetailleerder tijdschema kun je hier vinden. Deelnemers ontvangen geen email meer voorafgaande aan de wedstrijd.
De kwalificatie video's komen uiterlijk a.s. zaterdag 12u online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 is van toepassing.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info is hier te vinden: https://nkbv.nl/academie/agenda/14142
Vragen of intresse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2006.

Number of competitors: 14

Name Bib number Nat. Team
Klaar van den Beuken 3 NED Ayers Rookies
Isabelle Franklin 14 NED
Sien Meus 12 NED Team Mountain Network
Lieke van Gemert 1 NED Team Mountain Network
Sanne Gijselman 8 NED Team Neoliet
Hilde Leemburg 5 NED Klimcentrum Bjoeks
Jeanne van Zuilen 13 NED
Manon Boereboom 7 NED
Femke de Rijk 4 NED Klimcentrum Bjoeks
Doenja Sinke 9 NED Kei Boulderhal
Famke Boschman 15 NED
Edith Savenije 11 NED Kei Boulderhal
Elja Leijenhorst 10 NED
Alea de Munnik 2 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 14

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Sien Meus 12 Team Mountain Network
11:36 2 Jeanne van Zuilen 13
11:42 3 Manon Boereboom 7
11:48 4 Doenja Sinke 9 Kei Boulderhal
11:54 5 Edith Savenije 11 Kei Boulderhal
12:00 6 Lieke van Gemert 1 Team Mountain Network
12:06 7 Hilde Leemburg 5 Klimcentrum Bjoeks
12:12 8 Klaar van den Beuken 3 Ayers Rookies
12:18 9 Alea de Munnik 2 Team Neoliet
12:24 10 Femke de Rijk 4 Klimcentrum Bjoeks
12:30 11 Isabelle Franklin 14
12:36 12 Sanne Gijselman 8 Team Neoliet
12:42 13 Elja Leijenhorst 10
12:48 14 Famke Boschman 15
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:24 1 Sien Meus 12 Team Mountain Network
12:30 2 Jeanne van Zuilen 13
12:36 3 Manon Boereboom 7
12:42 4 Doenja Sinke 9 Kei Boulderhal
12:48 5 Edith Savenije 11 Kei Boulderhal
12:54 6 Lieke van Gemert 1 Team Mountain Network
13:00 7 Hilde Leemburg 5 Klimcentrum Bjoeks
13:06 8 Klaar van den Beuken 3 Ayers Rookies
13:12 9 Alea de Munnik 2 Team Neoliet
13:18 10 Femke de Rijk 4 Klimcentrum Bjoeks
13:24 11 Isabelle Franklin 14
13:30 12 Sanne Gijselman 8 Team Neoliet
13:36 13 Elja Leijenhorst 10
13:42 14 Famke Boschman 15
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:30 1 Sien Meus 12 Team Mountain Network
13:36 2 Jeanne van Zuilen 13
13:42 3 Manon Boereboom 7
13:48 4 Doenja Sinke 9 Kei Boulderhal
13:54 5 Edith Savenije 11 Kei Boulderhal
14:00 6 Lieke van Gemert 1 Team Mountain Network
14:06 7 Hilde Leemburg 5 Klimcentrum Bjoeks
14:12 8 Klaar van den Beuken 3 Ayers Rookies
14:18 9 Alea de Munnik 2 Team Neoliet
14:24 10 Femke de Rijk 4 Klimcentrum Bjoeks
14:30 11 Isabelle Franklin 14
14:36 12 Sanne Gijselman 8 Team Neoliet
14:42 13 Elja Leijenhorst 10
14:48 14 Famke Boschman 15
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:24 1 Sien Meus 12 Team Mountain Network
14:30 2 Jeanne van Zuilen 13
14:36 3 Manon Boereboom 7
14:42 4 Doenja Sinke 9 Kei Boulderhal
14:48 5 Edith Savenije 11 Kei Boulderhal
14:54 6 Lieke van Gemert 1 Team Mountain Network
15:00 7 Hilde Leemburg 5 Klimcentrum Bjoeks
15:06 8 Klaar van den Beuken 3 Ayers Rookies
15:12 9 Alea de Munnik 2 Team Neoliet
15:18 10 Femke de Rijk 4 Klimcentrum Bjoeks
15:24 11 Isabelle Franklin 14
15:30 12 Sanne Gijselman 8 Team Neoliet
15:36 13 Elja Leijenhorst 10
15:42 14 Famke Boschman 15
16-10-2022 18:00
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Doenja Sinke 9 NED 22 18+ 13 Top 32+ 100.0 Kei Boulderhal
2 Sanne Gijselman 8 NED 23 19 22 39 31+ 80.0 Team Neoliet
3 Isabelle Franklin 14 NED 16 18+ 22 Top 30+ 65.0
4 Edith Savenije 11 NED 22+ 18+ 15 Top 30+ 55.0 Kei Boulderhal
5 Manon Boereboom 7 NED 22 19 18 34+ 24+ 51.0
6 Elja Leijenhorst 10 NED 15+ 23 16 39+ 23 47.0
7 Klaar van den Beuken 3 NED 19 18+ 22 32+ 43.0 Ayers Rookies
8 Sien Meus 12 NED 22 18 21+ 29+ 40.0 Team Mountain Network
9 Femke de Rijk 4 NED 22 8 20+ 18 37.0 Klimcentrum Bjoeks
10 Lieke van Gemert 1 NED 16 18+ 1 29 34.0 Team Mountain Network
11 Hilde Leemburg 5 NED 15 11+ 18+ 27+ 31.0 Klimcentrum Bjoeks
12 Famke Boschman 15 NED 0+ 13+ 8+ 32+ 28.0
13 Jeanne van Zuilen 13 NED 14 6+ 16 23+ 26.0
14 Alea de Munnik 2 NED 4 6+ 12 10+ 24.0 Team Neoliet

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team
Roland Visser 31 NED NIJSAC
Jochem Kissels 22 NED TOC Limburg
Leto Cavé 46 NED Team Mountain Network
Tom Reuvers 24 NED NIJSAC
Tim Ponsen 21 NED Team Mountain Network
Jesse Honkoop 23 NED Team Mountain Network
Michiel Hennevelt 37 NED
Sander Jansma 30 NED Klimcentrum Bjoeks
Tom Muskens 42 NED Team Neoliet
Paul Flintrop 45 NED Team Neoliet
Boris van Asselt 34 NED Team Kids From The Block
Herman van Luijn 38 NED Klimcentrum Bjoeks
Nigel Armino 26 NED
Arno Luypaert 39 BEL Bleau Climbing Team
Maurice Koot 35 NED
Jens de Louw 36 NED Team Mountain Network
Bram Luppens 43 NED Team Mountain Network
Jesper Landman 40 NED Team Neoliet
Thijs Pieters 44 NED Team Neoliet
Idse de Boer 25 NED North Bound Climbing
Simon Jamnig 28 NED
Mischa Radt 29 NED Team Mountain Network
Koen Vromans 33 NED Team Mountain Network
Bernard Custers 27 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 24

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:30 1 Jesse Honkoop 23 Team Mountain Network
11:36 2 Leto Cavé 46 Team Mountain Network
11:42 3 Koen Vromans 33 Team Mountain Network
11:48 4 Michiel Hennevelt 37
11:54 5 Jochem Kissels 22 TOC Limburg
12:00 6 Tim Ponsen 21 Team Mountain Network
12:06 7 Boris van Asselt 34 Team Kids From The Block
12:12 8 Nigel Armino 26
12:18 9 Jesper Landman 40 Team Neoliet
12:24 10 Paul Flintrop 45 Team Neoliet
12:30 11 Simon Jamnig 28
12:36 12 Tom Muskens 42 Team Neoliet
12:42 13 Arno Luypaert 39 Bleau Climbing Team
12:48 14 Bram Luppens 43 Team Mountain Network
12:54 15 Mischa Radt 29 Team Mountain Network
13:00 16 Jens de Louw 36 Team Mountain Network
13:06 17 Herman van Luijn 38 Klimcentrum Bjoeks
13:12 18 Sander Jansma 30 Klimcentrum Bjoeks
13:18 19 Roland Visser 31 NIJSAC
13:24 20 Thijs Pieters 44 Team Neoliet
13:30 21 Maurice Koot 35
13:36 22 Idse de Boer 25 North Bound Climbing
13:42 23 Tom Reuvers 24 NIJSAC
13:48 24 Bernard Custers 27
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
12:12 1 Jesse Honkoop 23 Team Mountain Network
12:18 2 Leto Cavé 46 Team Mountain Network
12:24 3 Koen Vromans 33 Team Mountain Network
12:30 4 Michiel Hennevelt 37
12:36 5 Jochem Kissels 22 TOC Limburg
12:42 6 Tim Ponsen 21 Team Mountain Network
12:48 7 Boris van Asselt 34 Team Kids From The Block
12:54 8 Nigel Armino 26
13:00 9 Jesper Landman 40 Team Neoliet
13:06 10 Paul Flintrop 45 Team Neoliet
13:12 11 Simon Jamnig 28
13:18 12 Tom Muskens 42 Team Neoliet
13:24 13 Arno Luypaert 39 Bleau Climbing Team
13:30 14 Bram Luppens 43 Team Mountain Network
13:36 15 Mischa Radt 29 Team Mountain Network
13:42 16 Jens de Louw 36 Team Mountain Network
13:48 17 Herman van Luijn 38 Klimcentrum Bjoeks
13:54 18 Sander Jansma 30 Klimcentrum Bjoeks
14:00 19 Roland Visser 31 NIJSAC
14:06 20 Thijs Pieters 44 Team Neoliet
14:12 21 Maurice Koot 35
14:18 22 Idse de Boer 25 North Bound Climbing
14:24 23 Tom Reuvers 24 NIJSAC
14:30 24 Bernard Custers 27
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:12 1 Jesse Honkoop 23 Team Mountain Network
13:18 2 Leto Cavé 46 Team Mountain Network
13:24 3 Koen Vromans 33 Team Mountain Network
13:30 4 Michiel Hennevelt 37
13:36 5 Jochem Kissels 22 TOC Limburg
13:42 6 Tim Ponsen 21 Team Mountain Network
13:48 7 Boris van Asselt 34 Team Kids From The Block
13:54 8 Nigel Armino 26
14:00 9 Jesper Landman 40 Team Neoliet
14:06 10 Paul Flintrop 45 Team Neoliet
14:12 11 Simon Jamnig 28
14:18 12 Tom Muskens 42 Team Neoliet
14:24 13 Arno Luypaert 39 Bleau Climbing Team
14:30 14 Bram Luppens 43 Team Mountain Network
14:36 15 Mischa Radt 29 Team Mountain Network
14:42 16 Jens de Louw 36 Team Mountain Network
14:48 17 Herman van Luijn 38 Klimcentrum Bjoeks
14:54 18 Sander Jansma 30 Klimcentrum Bjoeks
15:00 19 Roland Visser 31 NIJSAC
15:06 20 Thijs Pieters 44 Team Neoliet
15:12 21 Maurice Koot 35
15:18 22 Idse de Boer 25 North Bound Climbing
15:24 23 Tom Reuvers 24 NIJSAC
15:30 24 Bernard Custers 27
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
14:06 1 Jesse Honkoop 23 Team Mountain Network
14:12 2 Leto Cavé 46 Team Mountain Network
14:18 3 Koen Vromans 33 Team Mountain Network
14:24 4 Michiel Hennevelt 37
14:30 5 Jochem Kissels 22 TOC Limburg
14:36 6 Tim Ponsen 21 Team Mountain Network
14:42 7 Boris van Asselt 34 Team Kids From The Block
14:48 8 Nigel Armino 26
14:54 9 Jesper Landman 40 Team Neoliet
15:00 10 Paul Flintrop 45 Team Neoliet
15:06 11 Simon Jamnig 28
15:12 12 Tom Muskens 42 Team Neoliet
15:18 13 Arno Luypaert 39 Bleau Climbing Team
15:24 14 Bram Luppens 43 Team Mountain Network
15:30 15 Mischa Radt 29 Team Mountain Network
15:36 16 Jens de Louw 36 Team Mountain Network
15:42 17 Herman van Luijn 38 Klimcentrum Bjoeks
15:48 18 Sander Jansma 30 Klimcentrum Bjoeks
15:54 19 Roland Visser 31 NIJSAC
16:00 20 Thijs Pieters 44 Team Neoliet
16:06 21 Maurice Koot 35
16:12 22 Idse de Boer 25 North Bound Climbing
16:18 23 Tom Reuvers 24 NIJSAC
16:24 24 Bernard Custers 27
16-10-2022 18:00
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Arno Luypaert 39 BEL Top 34+ Top 40 39+ 100.0 Bleau Climbing Team
2 Jens de Louw 36 NED Top 25+ Top 34 33+ 80.0 Team Mountain Network
3 Nigel Armino 26 NED Top 34+ Top 35+ 32 65.0
4 Leto Cavé 46 NED Top 25 Top 35+ 31 55.0 Team Mountain Network
5 Mischa Radt 29 NED Top 34 Top 34 31 51.0 Team Mountain Network
6 Jesse Honkoop 23 NED Top 23+ 35+ 23+ 21 47.0 Team Mountain Network
7 Simon Jamnig 28 NED Top 19+ 36 28+ 43.0
8 Sander Jansma 30 NED Top 22+ 37+ 23 40.0 Klimcentrum Bjoeks
9 Idse de Boer 25 NED Top 22 35+ 23 37.0 North Bound Climbing
10 Thijs Pieters 44 NED Top 22+ 33 23+ 34.0 Team Neoliet
11 Paul Flintrop 45 NED Top 12+ 37+ 23 31.0 Team Neoliet
12 Michiel Hennevelt 37 NED 39+ 22+ 34 27 28.0
13 Boris van Asselt 34 NED 36+ 22+ 33+ 27 26.0 Team Kids From The Block
14 Jesper Landman 40 NED 38+ 19 33+ 28+ 24.0 Team Neoliet
15 Jochem Kissels 22 NED 39+ 19 23+ 26 22.0 TOC Limburg
16 Koen Vromans 33 NED 36+ 20+ 35 16 20.0 Team Mountain Network
17 Herman van Luijn 38 NED 33+ 12+ 23+ 18 18.0 Klimcentrum Bjoeks
18 Tim Ponsen 21 NED 31+ 12+ 21+ 18+ 16.0 Team Mountain Network
19 Bram Luppens 43 NED 35+ 15 21+ 15 14.0 Team Mountain Network
20 Maurice Koot 35 NED 20 15+ 19+ 18 12.0
21 Tom Muskens 42 NED 22+ 12 14+ 11+ 10.0 Team Neoliet
22 Tom Reuvers 24 NED 17 11+ 14 8+ 9.0 NIJSAC
23 Roland Visser 31 NED 11+ 7+ 14 8 8.0 NIJSAC
24 Bernard Custers 27 NED 11+ 4+ 7 2+ 7.0

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 260.0
2 Team Neoliet 193.0
3 Kei Boulderhal 155.0
4 Klimcentrum Bjoeks 126.0
5 Bleau Climbing Team 100.0
6 Ayers Rookies 43.0
7 North Bound Climbing 37.0
8 Team Kids From The Block 26.0
9 TOC Limburg 22.0
10 NIJSAC 17.0