Lead 1 , Sat, 28 Aug 2021 11:00:00 +0200, Neoliet Utrecht

Discipline: Lead
League: LEAD 2021
Status: Processed

Description: Let op! Deze wedstrijd is de enige wedstrijd uit de Nationale Lead Competitie en daarmee de plaatsingswedstrijd voor het NK Lead 2021. Wil je meedoen aan het NK Lead dan moet je dus aan deze wedstrijd deelnemen en top tien klimmen.

De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklim routes en een on-sight finale route.

Tijdschema:
09:30 uur Aanmelding open
10:30 uur Aanmelding gesloten
11:00 uur Start kwalificatie Heren
12:00 uur Start kwalificatie Dames
16:06 uur Einde kwalificatie Heren
16:36 uur Einde kwalificatie Dames
17:00 uur Sluiting isolatie Dames & Heren
17:15 uur Presentatie + inlezen
17:30 uur Start Finale
19:54 uur Einde Finale
20:00 uur Prijsuitreiking

Voor deze wedstrijd zijn er wat aanpassingen in het ABNK:
2.4.9. Komt te vervallen, er is dit jaar geen prijzengeld voor de competitie uitslag omdat er geen volwaardige competitie is.
3.2.1. - 1 competitie wedstrijd ipv 4. Dit i.v.m. verschuiving van kalender en impact covid-19.
          - van 8 finaleplaatsen naar 12 finaleplaatsen. Dit ivm de plaatsing voor het Petzl NK Lead 2021.

Voor deze wedstrijd gelden de volgende covid-19 maatregelen:
- Bij klachten, blijf thuis en laat je testen.
- Houd voor en na het klimmen en tijdens rustmomenten 1,5 meter afstand
- Vermijd drukke plekken in de hal
- Geforceerd stemgebruik is niet toegestaan
- Vermijd bij het klimmen fysiek contact dat niet noodzakelijk is
- Was vaak je handen, juist ook voor en na het klimmen
- Gebruik zo veel mogelijk je eigen materiaal
- Volg altijd aanwijzingen zoals looproutes en instructies van de organisatie
- Elke deelnemer mag 1 persoon als publiek meenemen, deze kun je hier aanmelden.
- Het is toegestaan eigen touw te gebruiken. Deze voor gebruik eerst door de hoofdjury goed laten keuren.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2005.

Number of competitors: 23

Name Bib number Nat. Team
Myrthe van de Pol 20 NED Ayers Rookies
Zoeteke Vliek 6 NED Ayers Rookies
Liz Buur 3 NED Ayers Rookies
Hilde Leemburg 12 NED Klimcentrum Bjoeks
Klaar van den Beuken 23 NED Ayers Rookies
Franka Snellenburg 2 NED
Jarinka Heijink 21 NED
Edith Savenije 19 NED Top-It
Ellen Timmer 16 NED North Bound Climbing
Doenja Sinke 4 NED Kei Boulderhal
Chenet Hoogendoorn 22 NED Team Mountain Network
Wanda Stuster 11 NED
Julia Zwaal 1 NED Energiehaven
Eva van Wijck 17 NED Team Neoliet
Robin Abbing 7 NED USAC
Ysa Rakestraw 10 NED Monk Eindhoven
Laura Huijbregts 18 NED Team Neoliet
Marit van der Steen 8 NED Klimhal Amsterdam
Marianne van der Steen 15 NED VerticalLife
Marrit Elsinga 13 NED Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 14 NED IVY Climbing
Claire Munting Fernandez 5 NED Klimhal Amsterdam
Tiba Vroom 9 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 23

Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:00 1 Eva van Wijck 17 Team Neoliet
12:06 2 Julia Zwaal 1 Energiehaven
12:12 3 Laura Huijbregts 18 Team Neoliet
12:18 4 Marrit Elsinga 13 Team Mountain Network
12:24 5 Myrthe van de Pol 20 Ayers Rookies
12:30 6 Robin Abbing 7 USAC
12:36 7 Claire Munting Fernandez 5 Klimhal Amsterdam
12:42 8 Ellen Timmer 16 North Bound Climbing
12:48 9 Tiba Vroom 9
12:54 10 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
13:00 11 Wanda Stuster 11
13:06 12 Marianne van der Steen 15 VerticalLife
13:12 13 Jarinka Heijink 21
13:18 14 Zoeteke Vliek 6 Ayers Rookies
13:24 15 Chenet Hoogendoorn 22 Team Mountain Network
13:30 16 Liz Buur 3 Ayers Rookies
13:36 17 Amber Schiffeleers 14 IVY Climbing
13:42 18 Marit van der Steen 8 Klimhal Amsterdam
13:48 19 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
13:54 20 Hilde Leemburg 12 Klimcentrum Bjoeks
14:00 21 Klaar van den Beuken 23 Ayers Rookies
14:06 22 Franka Snellenburg 2
14:12 23 Edith Savenije 19 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:00 1 Eva van Wijck 17 Team Neoliet
12:06 2 Julia Zwaal 1 Energiehaven
12:12 3 Laura Huijbregts 18 Team Neoliet
12:18 4 Marrit Elsinga 13 Team Mountain Network
12:24 5 Myrthe van de Pol 20 Ayers Rookies
12:30 6 Robin Abbing 7 USAC
12:36 7 Claire Munting Fernandez 5 Klimhal Amsterdam
12:42 8 Ellen Timmer 16 North Bound Climbing
12:48 9 Tiba Vroom 9
12:54 10 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
13:00 11 Wanda Stuster 11
13:06 12 Marianne van der Steen 15 VerticalLife
13:12 13 Jarinka Heijink 21
13:18 14 Zoeteke Vliek 6 Ayers Rookies
13:24 15 Chenet Hoogendoorn 22 Team Mountain Network
13:30 16 Liz Buur 3 Ayers Rookies
13:36 17 Amber Schiffeleers 14 IVY Climbing
13:42 18 Marit van der Steen 8 Klimhal Amsterdam
13:48 19 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
13:54 20 Hilde Leemburg 12 Klimcentrum Bjoeks
14:00 21 Klaar van den Beuken 23 Ayers Rookies
14:06 22 Franka Snellenburg 2
14:12 23 Edith Savenije 19 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:18 1 Eva van Wijck 17 Team Neoliet
14:24 2 Julia Zwaal 1 Energiehaven
14:30 3 Laura Huijbregts 18 Team Neoliet
14:36 4 Marrit Elsinga 13 Team Mountain Network
14:42 5 Myrthe van de Pol 20 Ayers Rookies
14:48 6 Robin Abbing 7 USAC
14:54 7 Claire Munting Fernandez 5 Klimhal Amsterdam
15:00 8 Ellen Timmer 16 North Bound Climbing
15:06 9 Tiba Vroom 9
15:12 10 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
15:18 11 Wanda Stuster 11
15:24 12 Marianne van der Steen 15 VerticalLife
15:30 13 Jarinka Heijink 21
15:36 14 Zoeteke Vliek 6 Ayers Rookies
15:42 15 Chenet Hoogendoorn 22 Team Mountain Network
15:48 16 Liz Buur 3 Ayers Rookies
15:54 17 Amber Schiffeleers 14 IVY Climbing
16:00 18 Marit van der Steen 8 Klimhal Amsterdam
16:06 19 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
16:12 20 Hilde Leemburg 12 Klimcentrum Bjoeks
16:18 21 Klaar van den Beuken 23 Ayers Rookies
16:24 22 Franka Snellenburg 2
16:30 23 Edith Savenije 19 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:18 1 Eva van Wijck 17 Team Neoliet
14:24 2 Julia Zwaal 1 Energiehaven
14:30 3 Laura Huijbregts 18 Team Neoliet
14:36 4 Marrit Elsinga 13 Team Mountain Network
14:42 5 Myrthe van de Pol 20 Ayers Rookies
14:48 6 Robin Abbing 7 USAC
14:54 7 Claire Munting Fernandez 5 Klimhal Amsterdam
15:00 8 Ellen Timmer 16 North Bound Climbing
15:06 9 Tiba Vroom 9
15:12 10 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
15:18 11 Wanda Stuster 11
15:24 12 Marianne van der Steen 15 VerticalLife
15:30 13 Jarinka Heijink 21
15:36 14 Zoeteke Vliek 6 Ayers Rookies
15:42 15 Chenet Hoogendoorn 22 Team Mountain Network
15:48 16 Liz Buur 3 Ayers Rookies
15:54 17 Amber Schiffeleers 14 IVY Climbing
16:00 18 Marit van der Steen 8 Klimhal Amsterdam
16:06 19 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
16:12 20 Hilde Leemburg 12 Klimcentrum Bjoeks
16:18 21 Klaar van den Beuken 23 Ayers Rookies
16:24 22 Franka Snellenburg 2
16:30 23 Edith Savenije 19 Top-It
28-08-2021 19:16
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Tiba Vroom 9 NED Top Top 34+ 36+ 47+ 100.0
2 Amber Schiffeleers 14 NED Top Top Top 39+ 46+ 80.0 IVY Climbing
3 Edith Savenije 19 NED Top Top 29+ 25+ 37 65.0 Top-It
4 Ellen Timmer 16 NED Top Top 25 25+ 36+ 55.0 North Bound Climbing
5 Doenja Sinke 4 NED Top Top 30 21 34+ 51.0 Kei Boulderhal
6 Eva van Wijck 17 NED Top Top 24+ 21 34+ 47.0 Team Neoliet
7 Ysa Rakestraw 10 NED Top Top 30+ 21+ 33+ 43.0 Monk Eindhoven
8 Marianne van der Steen 15 NED Top Top 24 26 33+ 40.0 VerticalLife
9 Klaar van den Beuken 23 NED Top 23+ 25+ 24+ 32+ 37.0 Ayers Rookies
10 Myrthe van de Pol 20 NED Top 23 23+ 13 28+ 34.0 Ayers Rookies
11 Chenet Hoogendoorn 22 NED Top 17+ 23 21+ 19+ 31.0 Team Mountain Network
12 Julia Zwaal 1 NED Top 23+ 22 21 19+ 28.0 Energiehaven
13 Wanda Stuster 11 NED Top 17 23 21 26.0
14 Hilde Leemburg 12 NED Top 18+ 23 13 24.0 Klimcentrum Bjoeks
15 Jarinka Heijink 21 NED Top 22+ 8 13+ 22.0
16 Liz Buur 3 NED Top 14+ 23 12+ 20.0 Ayers Rookies
17 Laura Huijbregts 18 NED Top 13 17+ 15+ 18.0 Team Neoliet
18 Claire Munting Fernandez 5 NED 40+ 17+ 17+ 16 16.0 Klimhal Amsterdam
19 Zoeteke Vliek 6 NED 40 14 13 12 14.0 Ayers Rookies
20 Marit van der Steen 8 NED 33+ 14+ 3 13 12.0 Klimhal Amsterdam
21 Marrit Elsinga 13 NED 24+ 14 12+ 12 10.0 Team Mountain Network
22 Robin Abbing 7 NED 14 8+ 6 7 9.0 USAC
23 Franka Snellenburg 2 NED 11+ 10 4 4+ 8.0

Number of competitors: 32

Name Bib number Nat. Team
Jesper Landman 56 NED Team Neoliet
Thijs Pieters 81 NED Team Neoliet
Tom Reuvers 63 NED NIJSAC
Sander Jansma 59 NED Klimcentrum Bjoeks
Eckart Pruijs 50 NED Boulderhal de Campus
Mark Brand 79 NED Team Mountain Network
Casper Lensselink 65 NED North Bound Climbing
Paul Brand 64 NED T.N.T. Climbing
Idse de Boer 70 NED North Bound Climbing
Simon Rensing 51 NED Team Neoliet
Armen Shamelian 57 NED Sterk
Stefan van Kuijk 68 NED Team Neoliet
Iwan Pasveer 72 NED Team Mountain Network
Robin van Dijk 75 NED
Don van Laere 52 NED Team Delfts Bleau
Truong Ngo 67 NED Team Neoliet
Lucas de Jong 76 NED
Jules Kluwer 74 NED Team Neoliet
Koen Buchmeyer 73 NED
Elai Glas 58 NED
Martijn Collenteur 55 NED Klimhal Amsterdam
Gijs Buchmeyer 78 NED
Tom Muskens 82 NED Team Neoliet
Jesse Honkoop 66 NED Team Mountain Network
Dim Scheurink 80 NED Arqué
Steven Hendriksen 54 NED ITOC
Marijn Janmaat 71 NED Monk Eindhoven
Jamie Barendrecht 61 NED Team Paraklimmers
Joey Klein Koerkamp 53 NED ITOC
Marc Shair Ali 77 NED ITOC
Koen Vromans 69 NED Team Mountain Network
Dinant Betsch 60 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 32

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:00 1 Koen Vromans 69 Team Mountain Network
11:06 2 Koen Buchmeyer 73
11:12 3 Joey Klein Koerkamp 53 ITOC
11:18 4 Armen Shamelian 57 Sterk
11:24 5 Truong Ngo 67 Team Neoliet
11:30 6 Jamie Barendrecht 61 Team Paraklimmers
11:36 7 Dinant Betsch 60 Team Neoliet
11:42 8 Marijn Janmaat 71 Monk Eindhoven
11:48 9 Elai Glas 58
11:54 10 Gijs Buchmeyer 78
12:00 11 Jules Kluwer 74 Team Neoliet
12:06 12 Jesse Honkoop 66 Team Mountain Network
12:12 13 Marc Shair Ali 77 ITOC
12:18 14 Casper Lensselink 65 North Bound Climbing
12:24 15 Robin van Dijk 75
12:30 16 Mark Brand 79 Team Mountain Network
12:36 17 Don van Laere 52 Team Delfts Bleau
12:42 18 Simon Rensing 51 Team Neoliet
12:48 19 Thijs Pieters 81 Team Neoliet
12:54 20 Tom Reuvers 63 NIJSAC
13:00 21 Lucas de Jong 76
13:06 22 Eckart Pruijs 50 Boulderhal de Campus
13:12 23 Iwan Pasveer 72 Team Mountain Network
13:18 24 Steven Hendriksen 54 ITOC
13:24 25 Dim Scheurink 80 Arqué
13:30 26 Sander Jansma 59 Klimcentrum Bjoeks
13:36 27 Stefan van Kuijk 68 Team Neoliet
13:42 28 Jesper Landman 56 Team Neoliet
13:48 29 Idse de Boer 70 North Bound Climbing
13:54 30 Paul Brand 64 T.N.T. Climbing
14:00 31 Tom Muskens 82 Team Neoliet
14:06 32 Martijn Collenteur 55 Klimhal Amsterdam
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:42 1 Koen Vromans 69 Team Mountain Network
11:48 2 Koen Buchmeyer 73
11:54 3 Joey Klein Koerkamp 53 ITOC
12:00 4 Armen Shamelian 57 Sterk
12:06 5 Truong Ngo 67 Team Neoliet
12:12 6 Jamie Barendrecht 61 Team Paraklimmers
12:18 7 Dinant Betsch 60 Team Neoliet
12:24 8 Marijn Janmaat 71 Monk Eindhoven
12:30 9 Elai Glas 58
12:36 10 Gijs Buchmeyer 78
12:42 11 Jules Kluwer 74 Team Neoliet
12:48 12 Jesse Honkoop 66 Team Mountain Network
12:54 13 Marc Shair Ali 77 ITOC
13:00 14 Casper Lensselink 65 North Bound Climbing
13:06 15 Robin van Dijk 75
13:12 16 Mark Brand 79 Team Mountain Network
13:18 17 Don van Laere 52 Team Delfts Bleau
13:24 18 Simon Rensing 51 Team Neoliet
13:30 19 Thijs Pieters 81 Team Neoliet
13:36 20 Tom Reuvers 63 NIJSAC
13:42 21 Lucas de Jong 76
13:48 22 Eckart Pruijs 50 Boulderhal de Campus
13:54 23 Iwan Pasveer 72 Team Mountain Network
14:00 24 Steven Hendriksen 54 ITOC
14:06 25 Dim Scheurink 80 Arqué
14:12 26 Sander Jansma 59 Klimcentrum Bjoeks
14:18 27 Stefan van Kuijk 68 Team Neoliet
14:24 28 Jesper Landman 56 Team Neoliet
14:30 29 Idse de Boer 70 North Bound Climbing
14:36 30 Paul Brand 64 T.N.T. Climbing
14:42 31 Tom Muskens 82 Team Neoliet
14:48 32 Martijn Collenteur 55 Klimhal Amsterdam
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:24 1 Koen Vromans 69 Team Mountain Network
12:30 2 Koen Buchmeyer 73
12:36 3 Joey Klein Koerkamp 53 ITOC
12:42 4 Armen Shamelian 57 Sterk
12:48 5 Truong Ngo 67 Team Neoliet
12:54 6 Jamie Barendrecht 61 Team Paraklimmers
13:00 7 Dinant Betsch 60 Team Neoliet
13:06 8 Marijn Janmaat 71 Monk Eindhoven
13:12 9 Elai Glas 58
13:18 10 Gijs Buchmeyer 78
13:24 11 Jules Kluwer 74 Team Neoliet
13:30 12 Jesse Honkoop 66 Team Mountain Network
13:36 13 Marc Shair Ali 77 ITOC
13:42 14 Casper Lensselink 65 North Bound Climbing
13:48 15 Robin van Dijk 75
13:54 16 Mark Brand 79 Team Mountain Network
14:00 17 Don van Laere 52 Team Delfts Bleau
14:06 18 Simon Rensing 51 Team Neoliet
14:12 19 Thijs Pieters 81 Team Neoliet
14:18 20 Tom Reuvers 63 NIJSAC
14:24 21 Lucas de Jong 76
14:30 22 Eckart Pruijs 50 Boulderhal de Campus
14:36 23 Iwan Pasveer 72 Team Mountain Network
14:42 24 Steven Hendriksen 54 ITOC
14:48 25 Dim Scheurink 80 Arqué
14:54 26 Sander Jansma 59 Klimcentrum Bjoeks
15:00 27 Stefan van Kuijk 68 Team Neoliet
15:06 28 Jesper Landman 56 Team Neoliet
15:12 29 Idse de Boer 70 North Bound Climbing
15:18 30 Paul Brand 64 T.N.T. Climbing
15:24 31 Tom Muskens 82 Team Neoliet
15:30 32 Martijn Collenteur 55 Klimhal Amsterdam
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:06 1 Koen Vromans 69 Team Mountain Network
13:12 2 Koen Buchmeyer 73
13:18 3 Joey Klein Koerkamp 53 ITOC
13:24 4 Armen Shamelian 57 Sterk
13:30 5 Truong Ngo 67 Team Neoliet
13:36 6 Jamie Barendrecht 61 Team Paraklimmers
13:42 7 Dinant Betsch 60 Team Neoliet
13:48 8 Marijn Janmaat 71 Monk Eindhoven
13:54 9 Elai Glas 58
14:00 10 Gijs Buchmeyer 78
14:06 11 Jules Kluwer 74 Team Neoliet
14:12 12 Jesse Honkoop 66 Team Mountain Network
14:18 13 Marc Shair Ali 77 ITOC
14:24 14 Casper Lensselink 65 North Bound Climbing
14:30 15 Robin van Dijk 75
14:36 16 Mark Brand 79 Team Mountain Network
14:42 17 Don van Laere 52 Team Delfts Bleau
14:48 18 Simon Rensing 51 Team Neoliet
14:54 19 Thijs Pieters 81 Team Neoliet
15:00 20 Tom Reuvers 63 NIJSAC
15:06 21 Lucas de Jong 76
15:12 22 Eckart Pruijs 50 Boulderhal de Campus
15:18 23 Iwan Pasveer 72 Team Mountain Network
15:24 24 Steven Hendriksen 54 ITOC
15:30 25 Dim Scheurink 80 Arqué
15:36 26 Sander Jansma 59 Klimcentrum Bjoeks
15:42 27 Stefan van Kuijk 68 Team Neoliet
15:48 28 Jesper Landman 56 Team Neoliet
15:54 29 Idse de Boer 70 North Bound Climbing
16:00 30 Paul Brand 64 T.N.T. Climbing
16:06 31 Tom Muskens 82 Team Neoliet
16:12 32 Martijn Collenteur 55 Klimhal Amsterdam
28-08-2021 20:11
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Mark Brand 79 NED Top Top Top Top 37+ 100.0 Team Mountain Network
2 Paul Brand 64 NED 32+ Top Top 34+ 35+ 80.0 T.N.T. Climbing
3 Don van Laere 52 NED 32 Top Top 28+ 32 65.0 Team Delfts Bleau
4 Sander Jansma 59 NED 20+ Top Top 18+ 26+ 55.0 Klimcentrum Bjoeks
5 Truong Ngo 67 NED 30+ Top Top 25+ 26 51.0 Team Neoliet
6 Idse de Boer 70 NED 26+ Top Top 23 26 47.0 North Bound Climbing
7 Marijn Janmaat 71 NED 22 Top Top 30+ 24 43.0 Monk Eindhoven
8 Iwan Pasveer 72 NED 29+ Top Top 28 24 40.0 Team Mountain Network
9 Joey Klein Koerkamp 53 NED 19+ Top Top 12 24 37.0 ITOC
10 Armen Shamelian 57 NED 19 Top Top 23+ 23+ 34.0 Sterk
11 Martijn Collenteur 55 NED 19+ Top Top 21+ 23+ 31.0 Klimhal Amsterdam
12 Eckart Pruijs 50 NED 21 Top Top 19+ 20 28.0 Boulderhal de Campus
13 Jules Kluwer 74 NED 18+ Top Top 15+ 26.0 Team Neoliet
14 Casper Lensselink 65 NED 19+ Top Top 11+ 24.0 North Bound Climbing
15 Thijs Pieters 81 NED 15+ Top Top 18+ 22.0 Team Neoliet
16 Jesper Landman 56 NED 15 Top Top 16 20.0 Team Neoliet
17 Jesse Honkoop 66 NED 16+ Top Top 11+ 18.0 Team Mountain Network
18 Robin van Dijk 75 NED 13+ Top 48 19+ 16.0
19 Jamie Barendrecht 61 NED 18+ Top 42+ 15 14.0 Team Paraklimmers
20 Koen Buchmeyer 73 NED 16+ Top 42 11+ 12.0
21 Koen Vromans 69 NED 17 35 48 16 10.0 Team Mountain Network
22 Lucas de Jong 76 NED 16 37+ 46+ 15+ 9.0
23 Steven Hendriksen 54 NED 14 34+ 33+ 11+ 8.0 ITOC
24 Dim Scheurink 80 NED 6+ 38 42+ 9+ 7.0 Arqué
25 Elai Glas 58 NED 6+ 35 42+ 10+ 6.0
26 Tom Muskens 82 NED 13 32+ 41+ 11+ 5.0 Team Neoliet
27 Marc Shair Ali 77 NED 9+ 33+ 40 9+ 4.0 ITOC
28 Gijs Buchmeyer 78 NED 13+ 22 33 9+ 3.0
29 Simon Rensing 51 NED 6+ 26+ 36+ 9+ 2.0 Team Neoliet
30 Stefan van Kuijk 68 NED 6+ 24+ 41+ 6 1.0 Team Neoliet
31 Tom Reuvers 63 NED 6+ 16 36 5+ 0.0 NIJSAC
32 Dinant Betsch 60 NED 6 12 24+ 5 0.0 Team Neoliet