Jeugd Boulder 4 JAB , Sat, 15 Feb 2020 10:30:00 +0100, Mountain Network Rijnboulder, Arnhem

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder JAB 19/20
Status: Processed

Description: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2001 en 2002], Jeugd A [2003 en 2004] en Jeugd B [2005 en 2006].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema volgt:

Kwalificatierondes:
09:00 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding Jeugd Jongens B
10:00 uur Start kwalificatie Jeugd jongens B
11:15 uur Sluiting aanmelding Jeugd Meisjes B
11:45 uur Einde kwalificatie Jeugd jongens B
11:45 uur Start kwalificatie Jeugd Meisjes B
13:15 uur Einde kwalificatie Jeugd Meisjes B

Jeugd A:
13:15 uur Sluiting aanmelding
13:45 uur Start kwalificatie
15:45 uur Einde kwalificatie

Jeugd Junioren:
15:30 uur Sluiting aanmelding
16:00 uur Start kwalificatie
17:30 uur Einde kwalificatie

Finales:
15:30 uur Sluit isolatie Jeugd B 
16:00 uur Start Finale Jeugd Jongens B
16:30 uur Start Finale Jeugd Meisjes B
17:30 uur Prijsuitreiking Jeugd B
16:45 uur Sluit isolatie Jeugd A
17:45 uur Sluit isolatie Junioren
17:45 uur Start Finale Jeugd A + Junioren
19:00 uur Prijsuitreiking Jeugd A + Junioren  

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Meisjes U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 19

Name Bib number Nat. Team
Amber Schiffeleers 416 NED TOC Limburg
Klaar van den Beuken 409 NED Ayers Rookies
Anya van Essen 405 NED Team Mountain Network
Marit Zeldenthuis 404 NED Climb Up
Edith Savenije 406 NED Top-It
Sophie Trenning 418 NED Team Mountain Network
Gitte Meus 414 NED Team Mountain Network
Fenna Schouten 402 NED Team Mountain Network
Denise Moes 410 NED Team Mountain Network
Lieke van Gemert 408 NED Team Mountain Network
Renée Langenhuizen 415 NED Team Delfts Bleau
Gitta Posthumus 417 NED Ayers Rookies
Ileen Rouwenhorst 413 NED Team Delfts Bleau
Sanne Gijselman 400 NED Team Neoliet
Iris van 't Westeinde 407 NED Team Neoliet
Eke de Boer 403 NED North Bound Climbing
Manon Knops 412 NED Top Climbing Twente
Mara Voorthuis 411 NED Kei Boulderhal
Nena Brunekreef 401 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

# Name Bib number Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 TOC Limburg
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 TOC Limburg
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 TOC Limburg
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 TOC Limburg
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 TOC Limburg
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 TOC Limburg
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 TOC Limburg
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 TOC Limburg
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
15-02-2020 19:44
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 416 NED T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 6T9 8Z12 T2Z2 T3Z3 2T5 2Z5 100.0 TOC Limburg
2 Anya van Essen 405 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 5T6 6Z7 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 80.0 Team Mountain Network
3 Mara Voorthuis 411 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 6T8 7Z9 T1Z1 1T1 1Z1 65.0 Kei Boulderhal
4 Manon Knops 412 NED T3Z3 T2Z2 T1Z1 T3Z3 T3Z3 Z1 T2Z1 6T14 7Z14 Z1 0T0 1Z1 55.0 Top Climbing Twente
5 Edith Savenije 406 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 5T6 6Z7 Z7 0T0 1Z7 51.0 Top-It
6 Iris van 't Westeinde 407 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T3Z1 5T8 6Z7 0T0 0Z0 47.0 Team Neoliet
7 Eke de Boer 403 NED T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 T2Z2 Z1 Z5 3T4 7Z13 43.0 North Bound Climbing
8 Klaar van den Beuken 409 NED T2Z2 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 3T5 5Z6 40.0 Ayers Rookies
9 Lieke van Gemert 408 NED T2Z2 T1Z1 T3Z3 Z1 Z1 3T6 5Z8 37.0 Team Mountain Network
10 Sophie Trenning 418 NED T3Z1 T2Z1 T2Z2 Z2 Z2 3T7 5Z8 34.0 Team Mountain Network
11 Gitte Meus 414 NED T3Z1 T4Z4 T1Z1 Z1 Z1 3T8 5Z8 31.0 Team Mountain Network
12 Sanne Gijselman 400 NED T1Z1 Z5 T1Z1 Z1 Z1 2T2 5Z9 28.0 Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 404 NED T1Z1 T5Z5 Z1 Z2 Z1 2T6 5Z10 26.0 Climb Up
14 Fenna Schouten 402 NED T2Z2 Z1 T1Z1 Z1 2T3 4Z5 24.0 Team Mountain Network
15 Ileen Rouwenhorst 413 NED T4Z4 T2Z1 2T6 2Z5 22.0 Team Delfts Bleau
16 Renée Langenhuizen 415 NED Z5 Z1 T3Z3 1T3 3Z9 20.0 Team Delfts Bleau
17 Gitta Posthumus 417 NED Z2 0T0 1Z2 18.0 Ayers Rookies
18 Denise Moes 410 NED 0T0 0Z0 15.0 Team Mountain Network
18 Nena Brunekreef 401 NED 0T0 0Z0 15.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 7

Name Bib number Nat. Team
Elja Leijenhorst 204 NED Team Delfts Bleau
Marrit Elsinga 205 NED Team Mountain Network
Freja Smed 206 NED Climb Up
Maartje Wilmink 201 NED Team Delfts Bleau
Merleyn Koops 200 NED GRIP Nijmegen
Debby Bogaard 202 NED Team Delfts Bleau
Simone Gerritsen 203 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
15-02-2020 19:43
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Simone Gerritsen 203 NED T2Z2 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z1 T2Z1 5T9 6Z9 Z7 Z1 T2Z2 1T2 3Z10 100.0 Monk Eindhoven
2 Elja Leijenhorst 204 NED T2Z2 T1Z1 T4Z4 T1Z1 Z1 T2Z2 T4Z2 6T14 7Z13 Z5 Z2 0T0 2Z7 80.0 Team Delfts Bleau
3 Maartje Wilmink 201 NED T5Z3 T1Z1 T2Z1 Z1 3T8 4Z6 Z4 0T0 1Z4 65.0 Team Delfts Bleau
4 Freja Smed 206 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z4 4T8 5Z8 Z5 0T0 1Z5 55.0 Climb Up
5 Debby Bogaard 202 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T3Z3 4T6 5Z8 0T0 0Z0 51.0 Team Delfts Bleau
6 Merleyn Koops 200 NED T1Z1 T3Z2 Z3 T2Z2 3T6 4Z8 0T0 0Z0 47.0 GRIP Nijmegen
7 Marrit Elsinga 205 NED 0T0 0Z0 43.0 Team Mountain Network

Jongens U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 22

Name Bib number Nat. Team
Eckart Pruijs 300 NED REVOLT
Ynze Visser 312 NED
David Klos 301 NED Top Climbing Twente
Gijs Kieboom 305 NED Climb Up
Youri van der Stap 319 NED Team Delfts Bleau
Tim Slegter 315 NED School of Rock
Merijn Langkamp 318 NED GRIP Nijmegen
Sebastian Stoutjesdijk 320 NED Monk Rotterdam
Lars van Mullem 308 NED Team Mountain Network
Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
Kevin Peeters 306 NED Monk Rotterdam
Mick Stringer 302 NED Team Fabriek
Flemming Shalders 321 NED Team Fabriek
Sven Scholten 313 NED Team Delfts Bleau
Gib Goudappel 304 NED Team Delfts Bleau
Sten van Kessel 317 NED
Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
Iwan Pasveer 307 NED Team Mountain Network
Iggy Stafford 314 NED Team Mountain Network
Roman Schaekers 303 NED Climb Up
Tom Crouwel 310 NED Climb Up
Kyan van Haasteren 311 NED GRIP Nijmegen

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 22

# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Sven Scholten 313 Team Delfts Bleau
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Sebastian Stoutjesdijk 320 Monk Rotterdam
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Sven Scholten 313 Team Delfts Bleau
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Sebastian Stoutjesdijk 320 Monk Rotterdam
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Sven Scholten 313 Team Delfts Bleau
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Sebastian Stoutjesdijk 320 Monk Rotterdam
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Sven Scholten 313 Team Delfts Bleau
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Sebastian Stoutjesdijk 320 Monk Rotterdam
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Sven Scholten 313 Team Delfts Bleau
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Sebastian Stoutjesdijk 320 Monk Rotterdam
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Sven Scholten 313 Team Delfts Bleau
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Sebastian Stoutjesdijk 320 Monk Rotterdam
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Sven Scholten 313 Team Delfts Bleau
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Sebastian Stoutjesdijk 320 Monk Rotterdam
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Sven Scholten 313 Team Delfts Bleau
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Sebastian Stoutjesdijk 320 Monk Rotterdam
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
15-02-2020 19:43
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Iwan Pasveer 307 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 7Z7 T7Z7 T2Z1 T2Z2 3T11 3Z10 100.0 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 312 NED Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 7T11 8Z12 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 80.0
3 Eckart Pruijs 300 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z1 6T13 7Z9 Z1 T2Z2 1T2 2Z3 65.0 REVOLT
4 Youri van der Stap 319 NED Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 5T6 6Z7 Z3 T4Z4 1T4 2Z7 55.0 Team Delfts Bleau
5 Kevin Peeters 306 NED Z3 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 Z2 4T6 6Z11 Z1 T5Z5 1T5 2Z6 51.0 Monk Rotterdam
6 Gijs Kieboom 305 NED Z2 T1Z1 T3Z3 Z4 T1Z1 T1Z1 4T6 6Z12 0T0 0Z0 47.0 Climb Up
7 David Klos 301 NED T3Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T7 4Z5 43.0 Top Climbing Twente
8 Merijn Langkamp 318 NED Z2 T2Z1 T2Z2 Z2 T2Z2 Z1 3T6 6Z10 40.0 GRIP Nijmegen
9 Gib Goudappel 304 NED Z2 T1Z1 T1Z1 Z5 T2Z2 3T4 5Z11 37.0 Team Delfts Bleau
10 Kyan van Haasteren 311 NED T5Z1 T3Z1 T2Z2 3T10 3Z4 34.0 GRIP Nijmegen
11 Mick Stringer 302 NED Z2 T1Z1 Z2 Z2 T1Z1 Z4 2T2 6Z12 31.0 Team Fabriek
12 Tim Slegter 315 NED T1Z1 T3Z3 2T4 2Z4 28.0 School of Rock
13 Flemming Shalders 321 NED T2Z1 T3Z2 2T5 2Z3 26.0 Team Fabriek
14 Gideon Zuiker 309 NED T3Z2 T3Z2 2T6 2Z4 24.0 GRIP Nijmegen
15 Tom Crouwel 310 NED T5Z2 T2Z2 2T7 2Z4 22.0 Climb Up
16 Roman Schaekers 303 NED Z1 T1Z1 1T1 2Z2 20.0 Climb Up
17 Sven Scholten 313 NED Z3 T3Z3 1T3 2Z6 18.0 Team Delfts Bleau
18 Lars van Mullem 308 NED T1Z1 1T1 1Z1 16.0 Team Mountain Network
19 Ronin de Vreeze 316 NED Z1 0T0 1Z1 12.0 Monk Amsterdam
19 Sten van Kessel 317 NED Z1 0T0 1Z1 12.0
19 Iggy Stafford 314 NED Z1 0T0 1Z1 12.0 Team Mountain Network
22 Sebastian Stoutjesdijk 320 NED 0T0 0Z0 9.0 Monk Rotterdam

Number of competitors: 17

Name Bib number Nat. Team
Joris Kieboom 108 NED Climb Up
Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
Paul Houbrechts 115 BEL REVOLT
Simon Boes 111 NED GRIP Nijmegen
Ties van Veggel 100 NED GRIP Nijmegen
Gregor Struwe 106 NED North Bound Climbing
Tycho van der Straaten 102 NED Ayers Rookies
Jens de Louw 107 NED Team Mountain Network
Thijn Elbers 117 NED GRIP Nijmegen
Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
Sven Goudriaan 119 NED Team Mountain Network
Abel Mensink 112 NED Team Delfts Bleau
Thijme Maassen 105 NED Monk Eindhoven
Teun van der Graaf 118 NED Monk Eindhoven
Brend English 109 NED Team Mountain Network
Idse de Boer 101 NED North Bound Climbing
Wouter Remmerswaal 110 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 17

# Name Bib number Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 Climb Up
8 Brend English 109 Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 Climb Up
10 Simon Boes 111 GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 REVOLT
15 Thijn Elbers 117 GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 Climb Up
8 Brend English 109 Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 Climb Up
10 Simon Boes 111 GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 REVOLT
15 Thijn Elbers 117 GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 Climb Up
8 Brend English 109 Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 Climb Up
10 Simon Boes 111 GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 REVOLT
15 Thijn Elbers 117 GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 Climb Up
8 Brend English 109 Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 Climb Up
10 Simon Boes 111 GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 REVOLT
15 Thijn Elbers 117 GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 Climb Up
8 Brend English 109 Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 Climb Up
10 Simon Boes 111 GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 REVOLT
15 Thijn Elbers 117 GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 Climb Up
8 Brend English 109 Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 Climb Up
10 Simon Boes 111 GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 REVOLT
15 Thijn Elbers 117 GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 Climb Up
8 Brend English 109 Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 Climb Up
10 Simon Boes 111 GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 REVOLT
15 Thijn Elbers 117 GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 Climb Up
8 Brend English 109 Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 Climb Up
10 Simon Boes 111 GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 REVOLT
15 Thijn Elbers 117 GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 Team Mountain Network
15-02-2020 19:42
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Jens de Louw 107 NED T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 7T9 8Z11 T1Z1 T2Z1 T1Z1 3T4 3Z3 100.0 Team Mountain Network
2 Teun van der Graaf 118 NED T1Z1 T3Z2 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T2Z2 Z3 6T11 7Z12 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 80.0 Monk Eindhoven
3 Abel Mensink 112 NED T2Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 5T10 6Z11 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 65.0 Team Delfts Bleau
4 Sem van den Akker 114 NED Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z4 4T6 6Z10 Z1 T2Z2 1T2 2Z3 55.0 Team Kids From The Block
5 Idse de Boer 101 NED Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T4Z3 4T8 6Z9 Z4 T4Z4 1T4 2Z8 51.0 North Bound Climbing
6 Simon Boes 111 NED Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T5Z5 5T12 6Z12 Z3 T6Z6 1T6 2Z9 47.0 GRIP Nijmegen
7 Paul Houbrechts 115 BEL Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 Z3 4T8 6Z12 43.0 REVOLT
8 Ties Baars 113 NED Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T5Z5 4T10 6Z10 40.0 Monk Eindhoven
9 Gregor Struwe 106 NED Z2 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T7 5Z7 37.0 North Bound Climbing
10 Thijme Maassen 105 NED Z1 T4Z4 T2Z1 T1Z1 T4Z4 4T11 5Z11 34.0 Monk Eindhoven
11 Brend English 109 NED T2Z2 T1Z1 Z1 T4Z4 3T7 4Z8 31.0 Team Mountain Network
12 Sven Goudriaan 119 NED T1Z1 T2Z1 Z3 2T3 3Z5 28.0 Team Mountain Network
13 Tycho van der Straaten 102 NED T2Z2 T2Z1 Z1 2T4 3Z4 26.0 Ayers Rookies
14 Thijn Elbers 117 NED Z5 T5Z5 T5Z4 2T10 3Z14 24.0 GRIP Nijmegen
15 Wouter Remmerswaal 110 NED T4Z4 T1Z1 2T5 2Z5 22.0 Climb Up
16 Joris Kieboom 108 NED Z4 T2Z2 Z4 1T2 3Z10 20.0 Climb Up
17 Ties van Veggel 100 NED T2Z2 Z1 1T2 2Z3 18.0 GRIP Nijmegen