Jeugd Boulder 3 JAB, Sat, 25 Jan 2020 10:30:00 +0100, Block 013, Tilburg

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder JAB 19/20
Status: Processed

Description: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2001 en 2002], Jeugd A [2003 en 2004] en Jeugd B [2005 en 2006].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema volgt: 

Kwalificatierondes:
09:00 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding categorie Jongens B
10:00 uur Start kwalificatie categorie jongens B
11:15 uur Sluiting aanmelding categorie Meisjes B
11:45 uur Einde kwalificatie categorie jongens B
11:45 uur Start kwalificatie categorie Meisjes B
13:15 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes B
13:15 uur Sluiting aanmelding categorie A
13:45 uur Start kwalificatie categorie A
15:30 uur Sluiting aanmelding categorie Junioren
15:45 uur Einde kwalificatie categorie A
16:00 uur Start kwalificatie categorie Junioren
17:30 uur Einde kwalificatie categorie Junioren

Finales:
16:00 uur Start Finale categorie Jongens B
16:30 uur Start Finale categorie Meisjes B
17:30 uur Prijsuitreiking categorie Jongens + Meisjes B
17:45 uur Start Finale categorie A + Junioren
19:00 uur Prijsuitreiking categorie A + Junioren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Meisjes U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 20

Name Bib number Nat. Team
Amber Schiffeleers 404 NED TOC Limburg
Klaar van den Beuken 407 NED Ayers Rookies
Anya van Essen 412 NED Team Mountain Network
Lisa Klem 415 NED REVOLT
Marit Zeldenthuis 417 NED Climb Up
Edith Savenije 401 NED Top-It
Lieke van Gemert 402 NED Team Mountain Network
Gitte Meus 405 NED Team Mountain Network
Sophie Trenning 409 NED Team Mountain Network
Mara Voorthuis 418 NED Kei Boulderhal
Fenna Schouten 400 NED Team Mountain Network
Manon Knops 414 NED Top Climbing Twente
Renée Langenhuizen 419 NED Team Delfts Bleau
Gitta Posthumus 406 NED Ayers Rookies
Milou van der Klooster 410 NED Monk Rotterdam
Eke de Boer 411 NED North Bound Climbing
Sanne Gijselman 416 NED Team Neoliet
Suzanne Willemsen 413 NED Team Mountain Network
Nienke Sorber 403 NED Monk Amsterdam
Ileen Rouwenhorst 408 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 20

# Name Bib number Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 TOC Limburg
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 TOC Limburg
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 TOC Limburg
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 TOC Limburg
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 TOC Limburg
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 TOC Limburg
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 TOC Limburg
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 TOC Limburg
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
25-01-2020 21:32
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Lisa Klem 415 NED T2Z1 T3Z1 T2Z1 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T15 8Z9 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 100.0 REVOLT
2 Amber Schiffeleers 404 NED T4Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 5T9 5Z7 T3Z1 T1Z1 Z1 2T4 3Z3 80.0 TOC Limburg
3 Anya van Essen 412 NED Z5 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 5Z9 T2Z1 Z2 Z1 1T2 3Z4 65.0 Team Mountain Network
4 Manon Knops 414 NED T2Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z1 4T9 4Z4 Z5 T2Z1 Z1 1T2 3Z7 55.0 Top Climbing Twente
5 Edith Savenije 401 NED Z2 Z1 T5Z5 T1Z1 Z5 T3Z1 3T9 6Z15 Z2 Z1 Z1 0T0 3Z4 51.0 Top-It
6 Mara Voorthuis 418 NED T2Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z1 4T8 5Z6 Z4 Z3 Z1 0T0 3Z8 47.0 Kei Boulderhal
7 Marit Zeldenthuis 417 NED T1Z1 T5Z3 T3Z2 3T9 3Z6 43.0 Climb Up
8 Sanne Gijselman 416 NED Z3 T1Z1 T2Z1 Z1 2T3 4Z6 40.0 Team Neoliet
9 Klaar van den Beuken 407 NED Z1 T2Z1 T3Z1 Z1 2T5 4Z4 37.0 Ayers Rookies
10 Eke de Boer 411 NED Z2 Z1 Z3 T2Z2 Z1 1T2 5Z9 34.0 North Bound Climbing
11 Gitte Meus 405 NED Z1 T2Z2 Z1 1T2 3Z4 31.0 Team Mountain Network
12 Lieke van Gemert 402 NED Z2 T2Z1 Z3 1T2 3Z6 28.0 Team Mountain Network
13 Ileen Rouwenhorst 408 NED Z1 Z3 Z1 Z1 0T0 4Z6 26.0 Team Delfts Bleau
14 Fenna Schouten 400 NED Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 24.0 Team Mountain Network
15 Gitta Posthumus 406 NED Z2 Z2 0T0 2Z4 22.0 Ayers Rookies
16 Suzanne Willemsen 413 NED Z1 Z4 0T0 2Z5 20.0 Team Mountain Network
17 Sophie Trenning 409 NED Z1 Z5 0T0 2Z6 18.0 Team Mountain Network
18 Renée Langenhuizen 419 NED Z3 Z4 0T0 2Z7 16.0 Team Delfts Bleau
19 Milou van der Klooster 410 NED Z2 0T0 1Z2 14.0 Monk Rotterdam
20 Nienke Sorber 403 NED Z4 0T0 1Z4 12.0 Monk Amsterdam

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Maartje Wilmink 205 NED Team Delfts Bleau
Marrit Elsinga 203 NED Team Mountain Network
Elja Leijenhorst 207 NED Team Delfts Bleau
Freja Smed 208 NED Climb Up
Merleyn Koops 206 NED GRIP Nijmegen
Debby Bogaard 204 NED Team Delfts Bleau
Mette van Liempd 202 NED Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 200 NED Monk Eindhoven
Charlène Tilborghs 209 BEL Team Mountain Network
Dunya Handor 201 NED Bruut

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 Bruut
3 Mette van Liempd 202 Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 Bruut
3 Mette van Liempd 202 Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 Bruut
3 Mette van Liempd 202 Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 Bruut
3 Mette van Liempd 202 Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 Bruut
3 Mette van Liempd 202 Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 Bruut
3 Mette van Liempd 202 Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 Bruut
3 Mette van Liempd 202 Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 Bruut
3 Mette van Liempd 202 Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 Team Mountain Network
25-01-2020 21:31
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Mette van Liempd 202 NED T2Z2 T2Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 T3Z2 6T12 6Z9 T2Z1 Z1 Z2 1T2 3Z4 100.0 Monk Eindhoven
2 Charlène Tilborghs 209 BEL T4Z4 T1Z1 Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 5T9 6Z12 T1Z1 Z2 1T1 2Z3 80.0 Team Mountain Network
3 Elja Leijenhorst 207 NED Z1 Z1 T4Z4 T1Z1 T4Z2 T2Z2 4T11 6Z11 Z1 Z1 0T0 2Z2 65.0 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 200 NED Z1 Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 2T3 5Z7 Z1 Z1 0T0 2Z2 55.0 Monk Eindhoven
5 Debby Bogaard 204 NED Z2 Z2 T2Z1 Z1 1T2 4Z6 Z6 0T0 1Z6 51.0 Team Delfts Bleau
6 Merleyn Koops 206 NED Z2 T1Z1 Z2 Z2 Z2 1T1 5Z9 0T0 0Z0 47.0 GRIP Nijmegen
7 Freja Smed 208 NED Z1 Z4 T2Z1 Z2 1T2 4Z8 43.0 Climb Up
8 Maartje Wilmink 205 NED Z1 T4Z2 Z1 1T4 3Z4 40.0 Team Delfts Bleau
9 Dunya Handor 201 NED Z1 Z2 Z4 0T0 3Z7 37.0 Bruut
10 Marrit Elsinga 203 NED 0T0 0Z0 34.0 Team Mountain Network

Jongens U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 21

Name Bib number Nat. Team
Eckart Pruijs 306 NED REVOLT
David Klos 307 NED Top Climbing Twente
Gijs Kieboom 311 NED Climb Up
Youri van der Stap 317 NED Team Delfts Bleau
Tim Slegter 305 NED School of Rock
Merijn Langkamp 319 NED GRIP Nijmegen
Sebastian Stoutjesdijk 302 NED Monk Rotterdam
Lars van Mullem 321 NED Team Mountain Network
Paul Brand 303 NED T.N.T. Climbing
Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
Jan de Munck 313 NED Kunststof Jeugd
Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
Roman Schaekers 320 NED Climb Up
IJsbrand Meeter 310 NED Monk Amsterdam
Kyan van Haasteren 315 NED GRIP Nijmegen
Mingus Pulles 304 BEL Monk Eindhoven
Gib Goudappel 308 NED Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 318 NED Monk Rotterdam
Mink Eilers 300 NED Team Delfts Bleau
Iwan Pasveer 314 NED Team Mountain Network
Tom Crouwel 301 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 21

# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 300 Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 Climb Up
3 Sebastian Stoutjesdijk 302 Monk Rotterdam
4 Paul Brand 303 T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 REVOLT
8 David Klos 307 Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 Climb Up
13 Jan de Munck 313 Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 Climb Up
21 Lars van Mullem 321 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 300 Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 Climb Up
3 Sebastian Stoutjesdijk 302 Monk Rotterdam
4 Paul Brand 303 T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 REVOLT
8 David Klos 307 Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 Climb Up
13 Jan de Munck 313 Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 Climb Up
21 Lars van Mullem 321 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 300 Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 Climb Up
3 Sebastian Stoutjesdijk 302 Monk Rotterdam
4 Paul Brand 303 T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 REVOLT
8 David Klos 307 Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 Climb Up
13 Jan de Munck 313 Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 Climb Up
21 Lars van Mullem 321 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 300 Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 Climb Up
3 Sebastian Stoutjesdijk 302 Monk Rotterdam
4 Paul Brand 303 T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 REVOLT
8 David Klos 307 Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 Climb Up
13 Jan de Munck 313 Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 Climb Up
21 Lars van Mullem 321 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 300 Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 Climb Up
3 Sebastian Stoutjesdijk 302 Monk Rotterdam
4 Paul Brand 303 T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 REVOLT
8 David Klos 307 Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 Climb Up
13 Jan de Munck 313 Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 Climb Up
21 Lars van Mullem 321 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 300 Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 Climb Up
3 Sebastian Stoutjesdijk 302 Monk Rotterdam
4 Paul Brand 303 T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 REVOLT
8 David Klos 307 Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 Climb Up
13 Jan de Munck 313 Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 Climb Up
21 Lars van Mullem 321 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 300 Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 Climb Up
3 Sebastian Stoutjesdijk 302 Monk Rotterdam
4 Paul Brand 303 T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 REVOLT
8 David Klos 307 Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 Climb Up
13 Jan de Munck 313 Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 Climb Up
21 Lars van Mullem 321 Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 300 Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 Climb Up
3 Sebastian Stoutjesdijk 302 Monk Rotterdam
4 Paul Brand 303 T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 REVOLT
8 David Klos 307 Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 Climb Up
13 Jan de Munck 313 Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 Climb Up
21 Lars van Mullem 321 Team Mountain Network
25-01-2020 21:31
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Paul Brand 303 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 6T7 7Z8 Z1 T1Z1 Z1 1T1 3Z3 100.0 T.N.T. Climbing
2 Eckart Pruijs 306 NED T1Z1 T5Z2 Z1 Z2 T1Z1 3T7 5Z7 Z1 Z4 0T0 2Z5 80.0 REVOLT
3 Kevin Peeters 318 NED T1Z1 T2Z1 T4Z2 Z2 T3Z3 4T10 5Z9 Z3 0T0 1Z3 65.0 Monk Rotterdam
4 Iwan Pasveer 314 NED T2Z2 T5Z2 T3Z1 T1Z1 Z4 Z1 T3Z3 5T14 7Z14 Z7 0T0 1Z7 55.0 Team Mountain Network
5 Gib Goudappel 308 NED T2Z2 Z1 T3Z1 T5Z4 T1Z1 4T11 5Z9 Z9 0T0 1Z9 51.0 Team Delfts Bleau
6 Merijn Langkamp 319 NED T2Z2 Z1 Z1 Z2 T2Z1 2T4 5Z7 0T0 0Z0 47.0 GRIP Nijmegen
7 Gideon Zuiker 309 NED T3Z3 Z1 Z1 Z1 T2Z1 2T5 5Z7 43.0 GRIP Nijmegen
8 Gijs Kieboom 311 NED T3Z3 Z1 Z1 Z5 T2Z2 2T5 5Z12 40.0 Climb Up
9 Mink Eilers 300 NED T2Z2 Z2 Z2 Z5 T3Z3 2T5 5Z14 37.0 Team Delfts Bleau
10 Kyan van Haasteren 315 NED Z1 T1Z1 Z4 T2Z1 2T3 4Z7 34.0 GRIP Nijmegen
11 Lars van Mullem 321 NED T3Z3 Z2 Z2 T2Z1 2T5 4Z8 31.0 Team Mountain Network
12 Youri van der Stap 317 NED T5Z3 Z1 T2Z2 2T7 3Z6 28.0 Team Delfts Bleau
13 Mingus Pulles 304 BEL T2Z1 Z3 T5Z5 2T7 3Z9 26.0 Monk Eindhoven
14 Sebastian Stoutjesdijk 302 NED T2Z2 T2Z1 2T4 2Z3 24.0 Monk Rotterdam
15 David Klos 307 NED T3Z3 T3Z1 2T6 2Z4 22.0 Top Climbing Twente
16 IJsbrand Meeter 310 NED Z1 Z2 Z3 T3Z1 1T3 4Z7 20.0 Monk Amsterdam
17 Tom Crouwel 301 NED Z2 Z2 T3Z2 1T3 3Z6 18.0 Climb Up
18 Roman Schaekers 320 NED Z1 Z3 T5Z1 1T5 3Z5 16.0 Climb Up
19 Ronin de Vreeze 316 NED Z3 Z3 Z1 Z2 Z3 0T0 5Z12 14.0 Monk Amsterdam
20 Jan de Munck 313 NED Z2 Z2 0T0 2Z4 12.0 Kunststof Jeugd
21 Tim Slegter 305 NED Z2 0T0 1Z2 10.0 School of Rock

Number of competitors: 16

Name Bib number Nat. Team
Joris Kieboom 109 NED Climb Up
Sem van den Akker 106 NED Team Kids From The Block
Hidde Bakker 112 NED REVOLT
Luka Kuijper 110 NED
Wouter Remmerswaal 102 NED Climb Up
Jens de Louw 101 NED Team Mountain Network
Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
Thijn Elbers 111 NED GRIP Nijmegen
Abel Mensink 100 NED Team Delfts Bleau
Idse de Boer 103 NED North Bound Climbing
Simon Boes 105 NED GRIP Nijmegen
Thijme Maassen 115 NED Monk Eindhoven
Teun van der Graaf 108 NED Monk Eindhoven
Sven Goudriaan 104 NED Team Mountain Network
Jaron Stam 116 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 114 NED North Bound Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 16

# Name Bib number Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
25-01-2020 21:31
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Jens de Louw 101 NED T4Z4 T1Z1 T4Z3 T2Z2 Z1 T3Z2 T1Z1 6T15 7Z14 Z2 T1Z1 Z2 1T1 3Z5 100.0 Team Mountain Network
2 Hidde Bakker 112 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 Z5 T1Z1 5T5 7Z14 Z1 T2Z1 Z1 1T2 3Z3 80.0 REVOLT
3 Teun van der Graaf 108 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T4Z4 T1Z1 6T11 6Z11 T7Z3 Z1 Z2 1T7 3Z6 65.0 Monk Eindhoven
4 Idse de Boer 103 NED T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 5T8 6Z8 T3Z1 Z4 1T3 2Z5 55.0 North Bound Climbing
5 Simon Boes 105 NED T4Z4 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 5T9 7Z10 Z2 Z1 0T0 2Z3 51.0 GRIP Nijmegen
6 Gregor Struwe 114 NED T2Z2 T1Z1 T4Z1 T3Z3 Z5 Z3 T1Z1 5T11 7Z16 Z3 Z2 0T0 2Z5 47.0 North Bound Climbing
7 Sem van den Akker 106 NED T3Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z2 T1Z1 5T9 6Z11 43.0 Team Kids From The Block
8 Thijme Maassen 115 NED T3Z3 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 5T9 5Z7 40.0 Monk Eindhoven
9 Abel Mensink 100 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T4Z4 5T9 5Z9 37.0 Team Delfts Bleau
10 Ties Baars 113 NED T3Z3 T2Z1 T5Z1 T4Z2 T1Z1 5T15 5Z8 34.0 Monk Eindhoven
11 Joris Kieboom 109 NED T4Z4 T3Z1 T4Z1 Z2 Z5 T2Z2 4T13 6Z15 31.0 Climb Up
12 Luka Kuijper 110 NED T4Z4 T3Z2 T5Z3 T1Z1 4T13 4Z10 28.0
13 Wouter Remmerswaal 102 NED T3Z3 T5Z1 T1Z1 Z1 Z3 3T9 5Z9 26.0 Climb Up
14 Jaron Stam 116 NED T5Z5 Z4 Z1 T2Z2 2T7 4Z12 24.0 Team Mountain Network
15 Sven Goudriaan 104 NED Z2 Z4 T1Z1 1T1 3Z7 22.0 Team Mountain Network
16 Thijn Elbers 111 NED Z1 T1Z1 1T1 2Z2 20.0 GRIP Nijmegen